Coronavirus کوئینزلند زندگی می کنند به روز رسانی: محدودیت های جدید در عبور دولت از مرزهای


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP بیمارستان محلی یا 13HEALTH.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • زمین و هوا و دریا مردم تنها می تواند عبور کوئینزلند مرزهای اگر آنها یک مقیم و یا واجد شرایط برای معافیت. رمز ورود نرم افزار در اینجا موجود است.
 • چهار Queenslanders فوت کرده اند و 835 آلوده شده اند با COVID-19 تا کنون.
 • استرالیا مرگ و میر می ایستد در 25 با 5134 تایید موارد عفونت است.
 • ملی دولت برنامه ریزی شده است برای دیدار امروز با موضوع اجاره و انتظار می رود در دستور کار است.
 • برای پشتیبانی: سالمندان و آسیب پذیر Queenslanders می توانید تماس بگیرید و جامعه بهبود خط 1800 173 349. به کمک: ثبت نام اینجا را برای مراقبت “ارتش” برای حمایت از سالمندان در طول COVID بحران است.

کوئینزلند ثبت 873 COVID-19 موارد

کوئینزلند ثبت 39 رمان جدید کروناویروس موارد یک شبه است که کمتر از افزایش 57 در پنجشنبه آوردن این دولت در مجموع در روز جمعه به 873 با توجه به برتر.

Queensland Premier Annastacia Palaszczuk.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk.اعتبار:Darren انگلستان/AAP

Annastacia Palaszczuk می گوید: بر اساس نخست وزیر اسکات موریسون مشاوره کوئینزلند است که به دنبال در شش ماه COVID-19 بحران است.

“ما نیاز به نگه داشتن مسطح منحنی که ما نمی خواهیم برای دیدن کسانی که به قله های بالا دیدیم در ایتالیا و ووهان” برتر Palaszczuk گفت: ABC Radio.

“ما نمی تواند خلاص شدن از شر virus, اما ما نیاز به مهار آن را به عنوان آنجا که ممکن است [برای] ما بیمارستان و خدمات بهداشتی و درمانی.

“من برنامه ریزی برای بدترین و دعا برای بهترین است.”

برتر نیز نشان داد که پس از 6 صبح امروز 16 نفر شده بود تبدیل به اطراف در مرز NSW پس از سختی محدودیت های جدید آورده بودند در 12.01 هستم.

یک میلیون مورد در سراسر جهان

تعداد COVID-19 موارد ثبت شده در سراسر جهان یک میلیون رسیده است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش در 6.45 am AEST وجود دارد 1,002,000 موارد ثبت شده است. شده اند وجود دارد 51,000 مرگ و میر و 208,000 ثبت شده بهبود.

حدود 22 درصد از کل موارد گزارش شده توسط ما در حالی که ایتالیا و اسپانیا هر گزارش 11 درصد از جهانی موارد است. چین که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر گزارش کرده است 8 درصد از کل موارد در سطح جهانی به عنوان کانون همه گیر نقل مکان کرد و به اروپا و آمریکا.

تبلیغات

استرالیا تلفات افزایش به 25

استرالیا مرگ و میر افزایش یافته است به 25 پس از مرگ ویکتوریا در 80s.

“یک مرد در 80s [درگذشت]. او در بخش مراقبت های ویژه,” ویکتوریا رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: طلوع آفتاب. “ما باید یکی دیگر از هفت که در بخش مراقبت های ویژه. این یک وضعیت جدی.”

او همچنین صحبت در مورد کوروناویروس خوشه در بیمارستان آلفرد. منبع ناشناخته است اما آنها در حال انجام همه چیز ممکن است برای دریافت در بالا از آن, Dr Sutton گفت.

“من فکر می کنم آنها را در این مورد است. آن را نشانی از نشان دادن این واقعیت است که زمانی که شما به دنبال پس از بسیار آسیب پذیر و بیماران در بیمارستان, تنظیمات شبیه به این, شما باید کاملا دقیق با همه چیز است.”

بیش از 3000 کشتی وارد در کوئینزلند اسکله اما هیچ COVID-19 موارد در بنادر

پس از پایان ماه ژانویه بیش از 3000 کشتی از جمله 78 آستر کروز را از منوی view در کوئینزلند بنادر و تاکنون تنها یک مورد از رمان coronavirus شناسایی شده است.

دریایی ایمنی کوئینزلند مدیر کل آنگوس میچل می گوید: کالاهای اساسی و خدمات هنوز در حال ورود و خروج از کوئینزلند بنادر تحت مراقبت و مواظبت چشم از مقامات بندر و خدمه و تنها کشتی کروز کردن دولت ساحل نیز برای مراقبت.

The container wharf at the Port of Brisbane.

ظرف اسکله در بندر بریزبن.

“این [کشتی های کروز] شما می توانید در نزدیکی مولولبا خدمه فقط و ما باید یکی از آنها را که در شب گذشته – شاهزاده خانم دریا. خواهد شد که در حدود 24 ساعت و آنها را بار برخی از فروشگاه های ضروری و آنها نیز سوخت” آقای میچل گفت: ABC Radio امروز صبح.

“مردم را نیز ببینید ما وجود سحر در لنگرگاه از مولولبا است و رفتن را از طریق فرایند لازم به در آمده و خیلی از همان.

“به همان اندازه ما کارناوال روح است که در خارج وجود دارد [off the coast, Queensland]. ما تا به حال یک نقشه بردار در هیئت مدیره ما رو بردار کردن کشتی و از آنجا که او یک کوئینزلند اقامت او خواهد بود موضوع را به همان [14 روز] انزوا پروتکل.

“ما در حال کار بسیار سخت را به مطمئن شوید که ما به دنبال پس از [بوش کروز] خدمه وجود دارد و که ما مذاکره دقیقا چه باید انجام شود بیش از شش ماه.

“تا جایی که آنها قبل از ما به یک موقعیت که در آن گشت زنی می تواند رزومه و دوباره شروع به حمایت از گردشگری در کوئینزلند اما بدیهی است که برخی از راه را به پایین مسیر در این مرحله است.”

استرالیایی ها به پیاده coronavirus کشتی های کروز در فلوریدا

استرالیا مسافران اجازه خواهد داشت برای پیاده دو کشتی کروز در سواحل فلوریدا در نظر گرفتن یک پرواز به آمریکا قبل از بازگشت به خانه.

وزیر امور خارجه Marise پین می گوید “رها” به اعلام راه حل برای استرالیایی ها در هیئت مدیره MS زاندم و MS روتردام.

“با همه چیز با توجه به طرح – و در حال حاضر در جهان است که خوش بینانه مشاهده – کسانی که مسافران باید قادر به بازگشت در استرالیا … در عرض 24-48 ساعت” Ms Payne تلویزیون ABC گفت.

استرالیا سرنشین هستند “به شدت به خوبی”.

وجود دارد یک بارقه امید برای 132 استرالیایی در هیئت مدیره این دو کشتی دیروز زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها اجازه داد تا به حوض. اما این تنها اعلام کرد که بریتانیا و کانادا شهروندان خواهد بود عودت.

این کشتی ده ها تن از مشکوک COVID-19 موارد است. وجود دارد چهار بدن در هیئت مدیره MS زاندم.

16,000 که در سمت چپ پس از سفر بان کی مون نخواهد بود ‘در لیست بالا’ به بازگشت: ساعت

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید: 16,000 استرالیایی که در سمت چپ این کشور پس از “سفر نیست” مشاوره صادر شد بعید به “پیدا کردن خود را در لیست بالا” را به بازگشت به کشور است.

نخست وزیر شد و “سر در گم و نا امید” زمانی که او به عنوان خوانده شده این رقم منتشر شده توسط وزارت امور دیروز.

Prime Minister Scott Morrison in Canberra yesterday.

نخست وزیر اسکات موریسون در کانبرا دیروز.اعتبار:Alex Ellinghausen

“راستش من فکر می کنم آن را نشانه ای مردم نیست, گرفتن, آن,” او گفت: آلن جونز در 4BC رادیو امروز صبح اضافه کرد که کسانی که در طول این ممنوعیت به دلایل دیگر از کمک های کار می تواند مبارزه برای بازگشت به خانه به عنوان خطوط هوایی تجاری زمین ناوگان خود را.

“من فکر نمی کنم آنها پیدا کردن خود را در لیست بالا.”

در مورد 16,000 شهروندان استرالیا هنوز هم تصمیم به پرواز در خارج از کشور بین ماه های مارس 19 مارس 30 با وجود اینکه کارگردانی به سفر نیست.

از این 3800 چپ این کشور پس از سفر رسمی بان کی مون به اجرا در آمد در مارس 24. این افراد نیاز به یک دولت معافیت برای یک هدف مانند کار و یا دلسوز زمینه.

تبلیغات

سخت تر محدودیت در فرودگاه بیش از حد

در علاوه بر این به اعراض مردم در جاده مرزهای پلیس کوئینزلند نیز انجام می شود بنابراین در دولت بزرگترین فرودگاه.

فرودگاه بریزبن توصیه کرده است که از 12.01 هستم امروز هر کسی که نمی کوئینزلند مقیم و یا فاقد لازم ورود تصویب خواهد شد و در سایت و بازگشت به جایی که آنها آمدند و در آینده در دسترس پرواز.

A group of Australians and New Zealanders return to Brisbane yesterday on a special flight from Nepal.

یک گروه از استرالیا و زلاند نو بازگشت به بریزبن دیروز در یک پرواز خاص از نپال.اعتبار:دن Peled/AAP

“[پلیس] خواهد شد که حضور قابل توجهی در فرودگاه بریزبن به اجرای این محدودیت” فرودگاه می گوید, در بیانیه ای.

یک چمدان مجموعه منطقه شده است محاصره توسط پلیس به آنها اجازه می دهد به روند بازگشت مسافران است.

محدودیت بیشتر در اطراف پرواز-در-پرواز-از کارگران را نیز به اثر می آیند از شنبه, محدود کردن دسترسی به دولت برای تنها کسانی که از نظر انتقادی به عملیات

جدید پلیس محاصره و بسته شدن جاده

آب اضافی و موانع بیشتر پلیس در نقاط چک شد نورد از سراسر ولز جنوبی جدید در مرز با کوئینزلند یک شبه به عنوان محدودیت های جدید را به اثر.

از 12.01 هستم امروز مقامات در مرز را به نوبه خود در اطراف هر کسی که نمی کوئینزلند ساکن بدون مرز عبور و یا سقوط نمی کند به هر معاف دسته.

Gold Coast Chief Superintendent Mark Wheeler.

Gold Coast, رئیس سرپرست علامت چرخ.اعتبار:دیو شکار/AAP

رئیس سرپرست علامت ویلر گفت: معافیت های در دسترس هستند برای کسانی که در کوئینزلند هر کسی که نیاز به سفر به دلایل پزشکی و یا حمل و نقل کارگران حمل و نقل.
برای درخواست یک مرز عبور دولت, بازدید: www.qld.gov.au/border-pass

جدید Gold Coast, تعطیلی:

 • مرز و خیابان و کلارک خیابان, Coolangatta
 • دیکسون خیابان خلیج خیابان, Coolangatta
 • دیکسون در خیابان و فلورانس خیابان, Coolangatta
 • Leward خیابان و Tooloon خیابان, Coolangatta
 • Kent Street, نزدیکی Murraba هلال احمر, Coolangatta
 • مایل خیابان, Coolangatta
 • Tomewin جاده کوه Currumbin دره و Coolangatta
 • نرنگ Murwillumbah جاده پل طبیعی و Coolangatta

Extra Gold Coast, پلیس بررسی امتیاز:

 • گریفیث و خیابان و استوارت خیابان, Coolangatta
 • Gold Coast بزرگراه و جاده Coolangatta
 • عازم شمال – جنوب Stewarts جاده و شمال کوئینزلند/NSW مرز

مرز سرکوب اثر طول می کشد

صبح به خیر.

در حالی که بسیاری از ما خواب بودند, جدید مرز محدودیت شده اند نورد.

بریزبن تایمز خبرنگار مت Dennien وارد جزئیات که می تواند از مرز عبور و آخرین مشاوره در مورد محدودیت در گردهمایی های اجتماعی.

“با سردرگمی زیادی در اطراف چه اجتماعی فاصله قوانین چیست و چگونه به شدت آنها به اجرا گذاشته خواهد شد توسط پلیس, مردم, مطمئن شده اند جریمه تنها صادر شده برای “آشکار و عمدی نقض” در کوئینزلند.

موثر بسته شدن دولت در مرز دیده نمی شود پس از آنفولانزای اسپانیایی بیش از یک قرن پیش نیز یک تغییر قابل توجهی از زندگی به عنوان ما آن را می دانم – به خصوص در طول مشغول Gold Coast راهرو.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>