Coronavirus: راه آهن طرح ‘پزشک غرفه’ به صورت صفر-تماس با بررسی یو پی اس

غرب مرکزی راه آهن مربی توانبخشی کارگاه (CRWS) طراحی کرده است یک تلفن همراه “دکتر غرفه” با استفاده از یک توالت از یکی از قدیمی آن مربیان به منظور تسهیل صفر-تماس با بررسی یو پی اس در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

این CRWS در Madhya Pradesh را در شهر بوپال repurposed توالت از یک دیو با تبدیل آن به یک کابین که می تواند مورد استفاده توسط پزشکان به بررسی بیماران به طور مستقیم و بدون آینده در تماس با آنها.

همچنین بخوانید: بار خشن برای ماهیگیری به بدتر پس از Covid-19 مستند برداشته شده است

“به عنوان کادر پزشکی به ویژه پزشکان روبرو هستند تهدید به زندگی خود را با توجه به کمبود PPE کیت مهندسین در CRWS تبدیل توالت استفاده نشده راه آهن مربیان به همراه غرفه است که می تواند در هر نقطه” یک ارشد CRWS گفت: با توجه به PTI.

غرفه خواهد شد که یک ورودی و یک شیشه بیرونی در جبهه در حالی که پزشکان می تواند نشستن به راحتی در خصوص طراحی صندلی و بررسی بیماران از دو دهانه پوشش داده شده با چرخ دنده محافظ, او گفت:.

داخل کابین نیز یک دیواری طرف میز برای پزشکان به نوشتن نسخه مطالعه اشعه ایکس و تست گزارش رسمی اضافه شده است.

این غرفه فعال خواهد شد و پزشکان برای بررسی بیماران بدون هیچ گونه تماس فیزیکی مستقیم و یا تعامل در نتیجه حفاظت از آنها را از خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض ویروسی بدون هیچ گونه PPE کیت, او گفت:.

همچنین بخوانید: تا اهداف تومان 1,000 cr جسم در به تازگی ایجاد شده Covid مراقبت صندوق

علاوه بر این, آن را نیز سازگار با محیط زیست به عنوان آن را کاهش دفع از واحد پلی پروپیلن PPEs او اضافه شده است.

یک نمونه اولیه از غرفه آماده خواهد شد در یک یا دو روز و منوط به تقاضای CRWS عرضه می تواند همان را به حرفه پزشکی افزود که هزینه و سایر روش از کابین خواهد بود تصمیم گرفت پس از طراحی و تایید شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>