کنگره جهانی موبایل سال 2020 نامیده شده است به طور کامل پس از چند با مشخصات بالا شرکت های لغو برنامه های خود را برای حضور در بیش از ترس شرکت کنندگان می تواند گرفتن coronavirus به تازگی دوبله شده توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان Covid-19.

Sony, Facebook, Intel و آمازون همه تصمیم به خروج از این رویداد در بارسلونا بود که با توجه به محل در بارسلونا بین فوریه 24 و 27 به دلیل خطر است. MWC بزرگترین, تلفن همراه, تکنولوژی, تجارت نشان می دهد که در آن بزرگترین نامها در صنعت همگرا به راه اندازی آخرین محصولات و نوآوری های جذب بیش از 100,000 شرکت کنندگان از سراسر جهان در هر سال است.

Mobile World Congress is the world's biggest phone technology trade show, usually attracting more than 100,000 attendees.

کنگره جهانی موبایل در جهان است, بزرگترین, تلفن, تکنولوژی, تجارت نشان می دهد معمولا جذب بیش از 100,000 شرکت کنندگان.اعتبار:بلومبرگ

“سونی بوده و از نزدیک نظارت بر وضعیت در حال تحول پس از رمان شیوع کروناویروس که اعلام شد یک اورژانس جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت در تاریخ 30 ژانویه سال 2020” سونی در بیانیه ای گفت ارسال شده به وب سایت خود را. “همانطور که ما در جای خود اهمیت در ایمنی و سلامت مشتریان و شرکای رسانه ها و کارکنان ما گرفته اند دشوار است تصمیم به خروج از برگزاری نمایشگاه و شرکت در MWC سال 2020 در بارسلونا اسپانیا است.”

در حالی که در اوایل این هفته رویداد سازمانده و اپراتور تلفن همراه لابی گروه GSMA گفت: این برنامه ریزی به جلو بروید با این رویداد به عنوان برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه صبح آن را با ارسال بیانیه ای به چند رسانه ها تایید این امر می تواند لغو شود.

تبلیغات

“این GSMA را لغو کرده است, MWC بارسلونا 2020 به دلیل جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس سفر نگرانی و شرایط دیگر آن را غیر ممکن برای GSMA به برگزاری این رویداد” مدیر عامل شرکت جان هافمن گفته بلومبرگ و تایمز مالی.

این گروه پس از آن نوشته شده بیانیه ای به وب سایت خود اضافه کرد که این تصمیم “با توجه به توجه به محیط امن و سالم در بارسلونا و کشور میزبان”.

“این GSMA و شهر میزبان احزاب را ادامه خواهد داد به کار در اتحاد و حمایت از یکدیگر برای MWC بارسلونا 2021 و نسخه های آینده. ما همدردی در این زمان هستند با کسانی که تحت تاثیر در چین و در سراسر جهان است.”

سایر شرکت کنندگان که قبلا لغو شده خود را در MWC برنامه شامل کره جنوبی غول تکنولوژی ال جی سوئدی تجهیزات مخابراتی-ساز اریکسون و ما chipmaker Nvidia و cyber-شرکت امنیتی مک آفی.

شرکت های دیگر بودند و پوسته پوسته شدن برنامه های خود را برای نشان می دهد از جمله غرفه چینی TCL در حالی که همکار شرکت های چینی هواوی و Zte مشغول به کار بودند با این رویداد سازمانده در اقدامات پیشگیرانه اما برنامه ریزی برای ادامه نمایش به عنوان برنامه ریزی شده.

قبل از این رویداد لغو این GSMA گفت: هنوز هم انتظار می رود بیش از 2800 شرکت کنندگان برای حضور در, و که در آن قرار داده شده بود در محل اقدامات بیشتری برای “اطمینان شرکت کنندگان و غرفه داران که سلامت و ایمنی خود را از نگرانی پارامونت”. این شامل ممنوعیت همه مسافران از چین هوبئی در حالی که افرادی که در چین باید با ارائه مدرک آنها شده اند در خارج از کشور برای 14 روز. در محل پشتیبانی پزشکی نیز به “دو برابر از سال گذشته نشان می دهد” در حالی که “بدون دادن سیاست” نیز به اجرا برای همه شرکت کنندگان.

رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 1000 نفر — اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین و آلوده بیش از 43,000 دیگران است.

با تیم Biggs

بیشترین بازدید فیلم ها در تکنولوژی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im