Coronavirus گسترش سریع چون میلیاردها ندارد و آب برای شستن

شدید خانواده کمبود آب رو به دو نفر از پنج نفر در جهان تضعیف تلاش ها برای مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

مکرر و کامل شستن دست در میان اقدامات موثر در محدود کردن گسترش ویروس به دلیل مسیرهای اولیه در حال انتقال قطرات و تماس مستقیم با توجه به سازمان بهداشت جهانی. در عین حال برخی از 3 میلیارد نفر از مردم ندارد و دسترسی به آب و صابون در خانه و 4 میلیارد دلار از رنج شدید کمبود آب به مدت حداقل یک ماه یک سال, سازمان ملل متحد گروه سازمان ملل متحد-آب گفت.

“این یک وضعیت فاجعه آمیز برای مردم زندگی بدون دسترسی به آب سالم و با خیال راحت مدیریت بهداشت” UN-Water صندلی گیلبرت F. Houngbo در مصاحبه ای گفت:. “مزمن استفاده شده است سمت چپ میلیاردها دلار آسیب پذیر است و ما در حال حاضر شاهد عواقب.”

سال معوق سرمایه گذاری در آب و فاضلاب در حال حاضر قرار دادن هر کس در معرض خطر ابتلا به این ویروس گسترش می یابد از طریق توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه ایجاد یک چرخه عفونت و عفونت مجدد.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: هند موارد در 2,088,611; بنگلور شمارش نزدیک 70,000

جهان نیاز به صرف $6.7 تریلیون دلار در زیرساخت های آب تا سال 2030 با توجه به سازمان ملل متحد نه فقط به صورت فوری بهداشت نیاز دارد اما برای مقابله با مدت دیگر مسائل از این بیماری همه گیر مانند ارائه بهتر آبیاری به پتانسیل بحران غذایی Houngbo گفت.

برخی از شرکت ها در پا به ارائه راه حل برای مشکلات فوری. ژاپن Lixil گروه Corp. که دارای مارک های چنین به عنوان استاندارد آمریکا و Grohe کار با یونیسف و شرکای دیگر برای ایجاد یک خارج از شبکه شستن دست ابزار است که نیاز به تنها مقدار کمی آب در یک بطری است. برای 1 میلیون دلار آن را 500,000 واحد در هند برای اهدا به خدمت 2.5 میلیون نفر قبل از آن شروع می شود خرده فروشی.

آن را سریع و کوتاه مدت پاسخ برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر اما بیشتر پایدار سرمایه گذاری مورد نیاز مانند نصب لوله کشی آب به خانه گفت: Clarissa Brocklehurst, عضو هیات علمی موسسه آب دانشگاه کارولینای شمالی و سابق آب, بهداشت و رئیس یونیسف در.

آب نابرابری

عدم دسترسی به اساسی آب و فاضلاب یکی از نمونه های بیشتری از کشنده اثرات نابرابری در معرض بودن با این بیماری همه گیر. اثرات سوء مدیریت آب احساس نامتناسب با فقرا چه کسانی هستند بیشتر احتمال دارد به در تکیه دیم کشاورزی و غذایی هستند بیشتر در معرض خطر آب آلوده و نامناسب بهداشت و بانک جهانی گفت.

مردم محروم در شهرستانها به ویژه آسیب پذیر به عنوان آنها اغلب زندگی در مناطق پر جمعیت که در آن اجتماعی فاصله سخت است به خصوص اگر آنها به اشتراک گذاشتن یک منبع آب. انتقال در آمریکا شده است سخت تر شامل فقیر در مناطق شهری که دسترسی محدود به آب و بهداشت عمومی و خدمات بهداشتی و درمانی گفت: Carissa اتین مدیر سازمان بهداشت پان آمریکا.

به عنوان بسیاری از 5.7 میلیارد نفر می تواند زندگی در مناطق که آب کمیاب است برای حداقل یک ماه یک سال 2050 ایجاد رقابت بی سابقه ای برای آب گفت: سازمان ملل متحد Houngbo. با یک تخمین هر یک درجه گرمایش جهانی را افشا حدود 7 درصد از جمعیت جهان به کاهش منابع آب تجدید پذیر از حداقل 20٪.

“دست شستن برای مدت طولانی بوده است آنچه که من اسمش را infantilized,” Brocklehurst گفت. “ناگهان همه آن را یک ماده از زندگی و مرگ و بزرگسالان آموزش خود دست شستن آهنگ ها.”

–با کمک از Jason نسیم تا حدی ملایم هانا Dormido و لیزا Du.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>