لندن: داستان یک سفر انگلیسی, تاجر که به نظر می رسد به تصویب coronavirus به انگلیسی ها حداقل در سه کشور باعث شده است تا نگرانی بیش از یک “superspreader” است که می تواند بازی یک outsized نقش مهمی در انتقال عفونت است.

ملی بریتانیا ممکن است ناخواسته گسترش پنومونی-مانند ویروس به حداقل 11 نفر در این دوره از سفر خود را از سنگاپور به فرانسه, سوئیس, انگلستان, به گفته مقامات بهداشت عمومی و حساب در رسانه های بریتانیا. آلوده انگلیسی ها در انگلستان و فرانسه و اسپانیا احتمالا گرفتار این ویروس از او.

در روز سه شنبه تاجر شناخته شد استیو والش مدیریت پروژه منجر به Servomex گاز شرکت تجزیه و تحلیل. او با حضور در یک کنفرانس فروش از ژانویه 18 تا 22 در Grand Hyatt هتل در سنگاپور است که در آن او را به فکر قرارداد ویروس.

در بیانیه ای به ارسال از طریق کارفرمای خود والش گفت: افکار خود را با دیگر افراد آلوده.

تبلیغات

“من می خواهم برای تشکر از بیمه خدمات درمانی خود را برای کمک و مراقبت در حالی که من به طور کامل بهبود افکار من با دیگران که قرارداد coronavirus” والش گفت: با اشاره به بریتانیا خدمات بهداشت ملی. او گفت که به عنوان به زودی به عنوان او کشف کرد که او تا به حال شده است در معرض تماس با یک مورد تایید شده او تماس مقامات بهداشتی.

“من توصیه شده بود که برای حضور در یک اتاق ایزوله در بیمارستان با وجود نشان دادن هیچ نشانه و پس از آن خود جدا شده و در خانه به عنوان دستور. هنگامی که تشخیص تایید شد من فرستاده شد به یک واحد جداسازی در بیمارستان که در آن من باقی می ماند و به عنوان یک احتیاط خانواده من نیز خواسته شد به منزوی کردن خود,” او گفت:.

در یک جداگانه بیانیه Servomex گفت: “ما بسیار خوشحالیم که استیو والش ساخته شده است که بهبودی کامل. ما همچنان به ارائه پشتیبانی به او و خانواده اش.”

این شرکت افزود: “ما در حال کار با مقامات بهداشت عمومی برای اطمینان از رفاه کارکنان ما و جوامع و آرزو می کنم هر کسی که با این ویروس سریع و بهبودی کامل.”

همانطور که از سهشنبه چین گزارش داد بیش از 1 ، 000 مرگ و میر و 41,000 موارد از رمان coronavirus به عنوان اپیدمی در ادامه به بدتر. هشت مورد تایید شده است در انگلستان.

Coronavirus می تواند به سرعت گسترش در میان انسان ها معمولا از طریق نزدیک فرد-به-فرد تماس و قطرات تنفسی. مقامات در بریتانیا و فراتر از آن در حال تقلا برای ردیابی تاجر آهنگ از آن زمان او گرفتار این ویروس به زمانی که او آزمایش مثبت در انگلستان چند روز بعد. از سنگاپور به او گزارش متوقف در یک پیست اسکی سوار یک پرواز کاهش یافته است توسط یک میخانه در زادگاه خود و رفته اند ممکن است به یک کلینیک پزشکی. مقامات در حال تماس گرفتن با کسانی که ممکن است به تماس نزدیک با او.

محققان می گویند که دوره کمون ویروس می تواند تا 14 روز.

پس از ترک سنگاپور والش بازدید یک کلبه ییلاقی در Les Contamines-Montjoie یک پیست اسکی در کوه های آلپ فرانسه. با توجه به وزارت بهداشت و درمان پنج شهروندان بریتانیایی از جمله نه سال نیز در آنجا ماند در کلبه ییلاقی و آزمایش مثبت برای ویروس. گاردین گزارش داد که مقامات فرانسوی بسته دو مدرسه که نه ساله بازدید کردند. شش دیگر اتباع بریتانیا شده است بستری برای مشاهده.

در یکشنبه, فرانسوی, مقامات بهداشتی اعلام کرد دو موارد جدید مربوط به پیست اسکی. “ما آموخته است که وجود دارد و دو دیگر موارد مربوط به این خوشه دو بزرگسالان – کسی که تشخیص داده شد در انگلستان و دیگر که تشخیص داده شد در مایورکا – مرتبط با اقامت در این آپارتمان در Les Contamines-Montjoie,” جروم Salomon ارشد بهداشت گفت: “در یک بیانیه تلویزیونی رویترز گزارش داد.

روز دوشنبه مقامات انگلیسی اعلام کرد که چهار نفر در بریتانیا آزمایش مثبت برای coronavirus. کریس Whitty, افسر ارشد پزشکی انگلستان گفت که “از موارد جدید همه شناخته شده مخاطبین قبلا تایید انگلستان مورد این ویروس منتقل می شد در فرانسه است.”

پس از گذراندن زمان در کلبه ییلاقی در رشته کوه های آلپ, والش سفر به ژنو, که در آن او گرفتار یک پرواز به لندن گاتویک فرودگاه در ژانویه 28. نزدیک به 200 نفر در هیئت مدیره هواپیما.

EasyJet تخفیف هواپیمایی گفت که 183 مسافر و شش خدمه در پرواز است و مقامات بهداشتی باید تماس مسافران که نشسته بودند در نزدیکی تاجر.

“اگر چه خطر به دیگران در هیئت مدیره پرواز بسیار پایین خدمه که عمل پرواز توصیه شده است برای نظارت بر سلامت خود را برای 14 روز پس از پرواز در خط با بهداشت عمومی انگلستان مشاوره” شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. “اصلی پرواز بود 13 روز پیش و هیچ کدام در حال نمایش هر گونه علائم.”

والش است که از او یک شهر که همسایگان برایتون. با هم دو محل شناخته شده به عنوان Brighton and Hove.

روز دوشنبه بی بی سی گزارش داد که یک پزشک درمانگاه در برایتون شده بود به طور موقت بسته و پس از آن اعضای هیات آزمایش مثبت برای coronavirus.

از بعد از ظهر دوشنبه مقامات بریتانیا در حال انجام 1,114 آزمون برای ویروس. هشت آمد مثبت است.

آدم Kucharski متخصص اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت: آن را “اطمینان از کنترل نقطه نظر است که این موارد به هم مرتبط هستند.” در بریتانیا در حال حاضر, او گفت:, “ما در حال دیدن پنج, 10 موارد ظاهر می شود که ما هیچ ایده که در آن آنها می آیند از.”

به طور متوسط او گفت: کسانی که آلوده می شوند ممکن است با تصویب این ویروس به همراه دو نفر است. چون coronavirus است گسترش از طریق قطرات که سفر دور آن خواهد بود و نه غیر معمول برای کسی که آلوده به سفر با هواپیما به تصویب آن را به بسیاری از – و یا هر دیگر مسافران.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de