Coronavirus: تامیل نادو بسته می شود و مدارس و مراکز و تئاتر تا مارس 31

تامیل نادو به کارگردانی مدارس اعلام تعطیلات و همچنین دستور بسته شدن مراکز سینما در دولت مرز Taluks تا مارس 31 میان شیوع کروناویروس.

روز یکشنبه وزیر K Palaniswami به نام برای بسته شدن مدارس برای دانش آموزان در LKG تا پنجم استاندارد در سراسر کشور.

او همچنین خواسته مراکز و سینما در Theni, Kanyakumari Coimbatore Nilgiri, کریشنگیری, تیرونلولی, Tenkasi, تیرووللور, وللر, Tirupattur, Ranipet ساییده شدن, Dindigul, دهرمپوری و Virudhunagar منطقه باقی می ماند بسته تا 31 مارس است. مدارس در این Taluks در حال حاضر بسته شده است.

CM همچنین دستور داد راه اندازی قرنطینه بخش در نزدیکی فرودگاه در دولت برای مسافران با COVID-19 علائم.

برای جلوگیری از گسترش این ویروس از کشورهای همسایه به او دستور داد راه اندازی مانیتورینگ مراکز و checkposts در مرز مناطق.

او تحریم تومان 60 کرور روپیه از دولت فاجعه صندوق برای بخش های مختلف برای انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

Palaniswami همچنین پیشنهاد کرد به مردم برای جلوگیری از سفر به کشورهای دیگر و گردهمایی های زیادی برای 15 روز آینده. شهروندان ارشد و کودکان و کسانی که بیمار بودند به همین ترتیب توصیه می شود برای جلوگیری از رفتن به مکان های شلوغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>