Coronavirus آزمون در دو فرانسوی شهروندان تخلیه از چین به نوبه خود منفی

صادر شده در: Modified:

آزمون در دو فرانسوی شهروندان تخلیه با هواپیما با 178 مسافر دیگر از چینی ها در شهر ووهان و می ترسید به کروناویروس علائم باید معلوم منفی وزیر بهداشت اگنس Buzyn روز جمعه گفت.

تبلیغات

دو مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از فرود در یک پایگاه نظامی در نزدیکی جنوب شهرستان بندر مارسی در اولین هواپیما فرستاده شده توسط فرانسه به تخلیه اتباع فرانسوی از ووهان مرکز از شیوع کروناویروس.

باقی مانده از مسافران گرفته شد به یک تعطیلات کنار دریا اردوگاه در حمل-le-Rouet در نزدیکی مارسی که در آن آنها خواهد بود نگهداری در قرنطینه به مدت دو هفته.

“دو نفر نشان داد علائم در طول سفر در هواپیما و دیگری در اتوبوس” Buzyn به خبرنگاران گفت:.

“آنها سرعت گرفته و … بیمارستان و آنها را مورد آزمایش قرار گرفتند و آنها هر دو منفی,” او گفت:, و اضافه کردن آنها را در حال حاضر قادر به پیوستن به دیگران در قرنطینه اردوگاه.

اعلام پرواز در چهارشنبه Buzyn گفته بود که این امر می تواند متعلق به مردم “که نشان می دهد هیچ نشانه ای” از این ویروس است که کشته و 213 نفر و آلوده نزدیک به 10 ، 000 در سرزمین اصلی چین باعث شد سازمان بهداشت جهانی اعلام یک اورژانس جهانی.

او گفته بود که “اگر مردم را نشانه و یا بیمار هستند … آنها را عودت خاص پزشکی پرواز.”

سه AFP روزنامه نگاران بودند پردازنده 12 ساعت پرواز, فرود آمد که در مدت کوتاهی بعد از ظهر.

Evacuees داده شد فولاد ماسک صورت برای پوشیدن در طول پرواز که آنها تغییر به طور منظم پس از ضد عفونی کننده دست خود را.

مسافران بودند که همراه با یک تیم پزشکی را شکست و به تشویق آنها به عنوان لمس کردن در فرانسه.

در روز پنج شنبه مقامات تایید ششم مورد جدید کروناویروس در فرانسه یک دکتر که آلوده شده توسط یک فرد که در حال سفر از چین است.

فرد بعد از بازگشت به چین و تایید شد به بیمار با این ویروس.

Buzyn گفت: آماده سازی شد و در حال حاضر در حال نهایی شدن دوم بازگشت پرواز توسط فرانسه است که می تواند به عنوان به زودی به عنوان جمعه اگر چه جزئیات هنوز مشخص نیست.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر