Coronavirus: ‘بدترین است’ می گوید دولت اسپانیا به عنوان مرگ و میر عبور از 1300

صادر شده در: بروز رسانی:

دولت اسپانیا روز شنبه گفت که انجام هر کاری که لازم بود برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس و هشدار داد که “بدترین و در عین حال آمده است” پس از ملی تلفات پیشی گرفتن از 1300 کشته و رسیده به 25000 موارد است.

تبلیغات

دوم-بدترین شیوع در اروپا نشان داد هیچ نشانه ای از کندی به عنوان تلفات شروع به پریدن کرد بیش از 300 از روز قبل. واحد مراقبت های ویژه در حال پر کردن در برخی از بیمارستان ها.

“ما هنوز برای دریافت تاثیر قوی ترین آسیب رساندن موج آن را تست مواد ما و اخلاقی ظرفیت به حد و همچنین به عنوان روح ما به عنوان یک جامعه” نخست وزیر پدرو سانچز گفت: “ما جلسه توجیهی در روز شنبه.

سانچز گفت: اسپانیا به حال زندگی می کردند از طریق چنین یک وضعیت نمایشی پس از آن 1936-39 جنگ داخلی که در آن حدود نیم میلیون نفر کشته شدند. نقشه کشی تشابه به یک جنگ اقتصاد گفت دولت او کار بر روی برنامه ای برای تولید در اسپانیا تجهیزات مورد نیاز برای نبرد coronavirus مانند ماسک.

خود را چپ دولت یک هفته پیش اعلام کرد: 15 روز وضعیت اضطراری در سراسر کشور محرومیت مردم از همه اما ضروری گردش. سانچز ستایش “نمونه” پاسخ و گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای تقویت محدودیت های که او به نام سخت ترین در اروپا است.

نخست وزیر همچنین هیچ اشاره ای تمدید وضعیت اضطراری هر چند او هشدار داد دشوار هفته آینده.

اسپانیا تلفات شروع به پریدن کرد به 1,326 از 1,002 روز قبل از, با توجه به وزارت بهداشت آمار منتشر شده در روز شنبه. تعداد موارد افزایش به 24,926 از 19,980.

میزان مرگ و میر از داده های کنونی در حدود 5% ماریا خوزه سیرا یک مقام ارشد در اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری کمیته گفت: در اوایل جلسه. اما او پیشنهاد نرخ واقعی پایین تر است به عنوان تست بیشتر انجام شده تا مردم در بیمارستان معنی وجود دارد به احتمال زیاد به مراتب بیشتر موارد.

بیشتر تست

تست تنظیم شده است برای افزایش – دولت اعلام کرد و آن را به حال به دست آورد بیش از 640,000 دستگاه های تست و گفت: این تعداد می تواند به سرعت به یک میلیون نفر است. شش میلیون دستگاه نیز می تواند در راه سانچز گفت.

Raquel Yotti مدیر Carlos III بهداشت عمومی موسسه قبل گفت: دستگاه اول در حال توزیع در روز شنبه و افزود: دولت مشغول به کار بود در دستیابی به چهار روبات است که می تواند تعداد در روز آزمون به 80,000. که خواهد بود تا از 15,000-20,000 یک روز در حال حاضر.

روبات مفید به عنوان آنها می توانند انجام تست خودکار, او گفت:.

مقامات همچنین گفت: آنها دستیابی به بیشتر تجهیزات پزشکی از جمله 700 هواکش. حدود 1.3 میلیون ماسک محافظ توزیع شد در روز شنبه در سراسر اسپانیا برای بهداشت و درمان کارکنان و بیماران است.

وجود دارد در حال رشد است نگرانی در مورد ازدحام در بیمارستان ها و شکایت ها که امکانات می تواند در حال اجرا کوتاه از تجهیزات مانند ماسک. برخی از 1,612 بیماران در حال حاضر در بخش مراقبت های ويژه.

ریکارد فرر رئیس اسپانیا فشرده جامعه پزشکی گفت: عمومی تلویزیون کانال TVE که او انتظار می رود از هشت تا 10 هفته حدود 10000 بیماران خواهد بود در بخش مراقبت های ويژه.

فرر گفت: اسپانیا به حال از این ظرفیت برای مقابله با این شماره اما افزود که او امیدوار است که از روز شنبه به سلول اقدامات خواهد شروع به داشتن تاثیر بر تعداد موارد است.

چهار پرسنل نظامی منتقل بیماران از بیمارستان ها در مادرید به دیگران با فضای بیشتر.

ارتش همچنین در ساختمان های غول پیکر موقت بیمارستان در یک کنفرانس که در مرکز پایتخت اسپانیا خواهد شد و ضد عفونی کردن خانه های پرستاری در مادرید بوده که تعداد زیادی از مرگ و میر نخست وزیر سانچز گفت.

از 17 اسپانیایی مناطق مادرید بوده است و بدترین ضربه با 60% از کشور مرگ و میر.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>