Coronavirus: برای درمان انسان ها و دانشمندان با عجله به آزمایش بر روی پستانداران

برای درمان انسان, اول شما میمون بیمار است.

پیدا کردن حق حیوانات به عنوان یک تحقیق مدل های جدید و مرگبار کرونا ويروسی بسیار مهم است برای یادگیری چگونه برای درمان آن است. ایده آل موضوع غیر انسانی موجود نشان می دهد که مشابه علائم: سرفه و تب و گرفتگی قفسه سینه. شکار است در ما محکم و هماهنگ در میان یک ائتلاف از آزمایشگاه مجاز به جمع آوری میمون ها برای تحقیقات است. امید زیادی نیز نیروهای نظامی تگزاس baboons.

Covid-19 آلوده حداقل 101,000 نفر کشته و تقریبا 3,500 از جهان شروع پیگیری در ماه دسامبر و دانشگاهیان و شرکت ها و دولت ها در حال مسابقه برای دستگیری گسترش سریع آن است. مقامات گفته اند که پیدا کردن یک درمان یا واکسن می تواند ماه ها یا سال ها و هزینه بیش از $1 میلیارد. حیوانات آزمایش می توانید کشف چگونه این ویروس عملکرد و درمان که بیشتر موثر است.

“این تنها راه برای درک آن گفت:” ژان پترسون یک virologist در تگزاس تحقیقات پزشکی موسسه خصوصی غیرانتفاعی در سن آنتونیو اختصاص داده شده به از بین بردن بیماری های عفونی.

مطالعه حیوانات کمیاب هستند به طوری labs جلوگیری از تکثیر تلاش در همین گونه است. دانشگاه ویسکانسین پستانداران مرکز شروع با marmosets را. کوه های راکی آزمایشگاه در مونتانا در حال کار با rhesus macaques. پس از آن وجود دارد منحصر به فرد مستعمره baboons در تگزاس پزشکی. پس از هشت نسل و پرورش و تعداد آنها نزدیک به 1000 قرار دارد و در باغ وحش-مانند قفس و 6 هکتار داخل سالن/فضای باز زیستگاه در پژوهش دانشگاه. آن را مجهز به نوسانات تونل سنگ امکانات و اسباب بازی به نگه داشتن حیوانات را اشغال کردند. کودک baboons مطرح شده توسط مادران را در جدا قيامت ، دوازده دامپزشکان و نه رفتار حیوانات کارشناسان تمایل به آنها را.

هیچ حیوانات ترک محل اما این مرکز محققان به طور منظم شریک در پروژه ها با همکاران در جای دیگر. آن حیوانات مورد استفاده قرار گرفت برای تست ابولا دارو در حال حاضر در حال مستقر در جمهوری خلق کنگو.

“هر دانشمند از سراسر جهان می توانید با ما تماس بگیرید” گفت: سخنگوی لیزا کروز.

برای محققان شکار یک coronavirus درمان, اولین, ترین چالش دشوار است برای پیدا کردن یک موجودی است که بیمار می شود مانند انسان ها را آلوده. آزمایشگاه راه اندازی شبیه فوری تلاش برای سندرم حاد تنفسی شیوع در سال 2003 inoculating rhesus macaques marmosets را و زوزه کش سبز و سنجاب میمون. هیچ کدوم رو به طور مداوم بیمار به اندازه کافی با انسان مانند علائم پترسون گفت.

پترسون برای اولین بار شنیده در مورد ویروس جدید در چین مانند هر کس دیگری — در ماه دسامبر گزارش های خبری. تا اواسط ژانویه تگزاس پزشکی محققان بحث در مورد چگونه آنها می تواند کمک کند. “این اساسا چرا ما وجود داشته باشد” گفت: مدیر اجرایی لری شلسینگر.

به عنوان یک نهاد مستقل غیر انتفاعی تگزاس پزشکی است که نادر در آمریکا تحقیقات که توسط دانشگاه و دولت labs. ایجاد شده توسط علم-فکر نیکوکار در سال 1941 این مرکز دارای ایمنی زیستی سطح 4 آزمایشگاه — مورد نیاز برای کار با کشنده بیماری زا است که هیچ درمان و سه فعال BSL3 امتیاز labs است که سطح مورد نیاز برای این ویروس جدید است. آن را می شود 80 درصد از آن سالانه 60 میلیون دلار از بودجه فدرال موسسه ملی بهداشت.

مطالعات حیوانی ضروری —اما پر — بخشی از دانشمندان مبارزه با بیماری های انسان است. آزمایشگاه غالبا هدفمند توسط حیوانات-حقوق بشر کار می تواند عوارض عاطفی در هر کسی که با این نسخهها کار با پستانداران کروز گفت. قانون فدرال حاکم بر پژوهش الزامی است که پستانداران در امان خواهد بود بی درد و رنج و دامپزشکان نظارت بر تمام مراحل. دانشمندان باید در نظر فیزیکی و روانی به خوبی از هزینه های خود را. دقیق طرح های تخمگذار از هر آزمایش در حال بررسی توسط فدرال پانل. یک نظر اولیه: برای اطمینان از بدترین حیوانات به عنوان امکان پذیر است استفاده می شود به معنی داده است.

“تحقیقات حیوانی است نقش مهمی را در تقریبا در هر پیشرفت پزشکی در قرن گذشته” گفت: Matthew R بیلی رئیس بنیاد تحقیقات پزشکی.

دانشمندان فقط می توانید اطلاعات زیادی از تحصیل یک ویروس در یک ظرف پتری گفت: جان Schoggins, یک محقق و استاد میکروبیولوژی در دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی در دالاس. “شما نمی توانید از نو خلق کردن این بیماری در ظرف” گفت: Schoggins که با استفاده از موش برای مطالعه پستانداران’ پاسخ ایمنی به ویروس مانند آنفلوانزا و zika.

پستانداران می توانید بگویید محققان و حتی بیشتر پس با 98 درصد شباهت ژنتیکی آنها از نزدیک مربوط به انسان است. تگزاس پزشکی شروع به پرورش baboons در حاشیه غربی از سن آنتونیو در 1950s. این مرکز همچنین دارای macaques و marmosets را که سستی و کوتاه زندگی آنها را ایده آل برای مطالعه بیماریهای مربوط به سن مانند آرتروز. اما baboons که می تواند به رشد به عنوان بزرگ به عنوان 75 پوند و زنده به اوایل 20s آسیب پذیر هستند به همین نوع از “شیوه زندگی” بیماری های تجربه شده توسط انسان مانند تصلب شرایین و پوکی استخوان و دیابت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>