Coronavirus زنده به روز رسانی: ایتالیا مستند تمدید کل کشور که می گوید همه گیر تهدید بسیار واقعی’


خلاصه

 • بیش از 111,000 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از 3800 نفر کشته شده اند که اکثر آنها در چین
 • ایتالیا تمدید آن مستند از شمال به کل کشور, محدود کردن جنبش به دلیل کار بهداشت و اورژانس
 • جهانی قیمت نفت رنج می برد خود را به بدترین درصد تلفات از سال 1991 و سهام آمریکا سقوط به سرعت پس از بازارها باز این باعث یک 15 دقیقه توقف در تجارت
 • چین گزارش 40 مورد جدید از این ویروس در آن کمترین تعداد از 20 ژانویه
 • ایرلند را لغو کرده است, همه, روز سنت پاتریک رژه به تلاش برای کنترل گسترش ویروس

‘تجدید نظر گرفتن کروز خارج از کشور در این زمان’

استرالیایی ها به خصوص کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی باید “تجدید نظر گرفتن کروز خارج از کشور در این زمان با توجه به COVID-19” دولت در حال حاضر مشاوره.

این Smartraveller سایت می گوید: در حالی که صنعت کروز “قرار داده قوی اقدامات در محل برای سلامت و ایمنی مسافران”, اختلال در کشتی کروز برنامه های سفر به عنوان یک نتیجه از شیوع – از جمله quarantining کشتی – “می تواند عواقب قابل توجهی برای مسافران”.

این سایت هشدار می دهد که “بازگشت از کشتی های کروز تحت تاثیر COVID-19 نباید با اتکا به عنوان یک گزینه.”

کوانتاس اسلش ظرفیت به عنوان ویروس می خورد به تقاضا

کوانتاس به کاهش تقریبا یک چهارم از آن بین المللی ظرفیت با توجه به ضعف تقاضای سفر از شیوع کروناویروس ترک همه اما دو نفر از آن A380 هواپیمای دارند.

استرالیا بزرگترین شرکت هواپیمایی شده است به شدت تحت تاثیر کاهش تقاضای جهانی و داخلی سفر و آخرین ظرفیت برش به نمایندگی از 23 درصد کاهش در کرسی های بین المللی نسبت به این زمان در سال گذشته است. این بریدگی در محل باقی می ماند تا اواسط سپتامبر.

مدیر اجرایی آلن جویس نمی خواهد دریافت حقوق و دستمزد باقی مانده از سال مالی در حالی که مدیریت را 30 درصد کاهش پرداخت.

برای جلوگیری از افزونگی و زیان شرکت هواپیمایی خواسته است تمام کوانتاس و Jetstar کارکنان را پرداخت و یا مرخصی بدون حقوق.

تبلیغات

ملبورن, معلم مدرسه, تست مثبت برای coronavirus

یک معلم در ملبورن کری باپتیست دستور زبان مدرسه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 روز بعد از مدرسه اعلام کرد این خواهد بود که برای اولین بار در ویکتوریا به بسته درهای خود را با توجه به پتانسیل گسترش ویروس.

در شنبه شب پدر و مادر مطلع شدند به مدرسه نمی خواهد باز امروز به دلیل یک عضو هیات بود تحت آزمایش پس از در معرض بودن به یک فرد با کروناویروس و نمایش علائم.

یک شبه معلم تست مثبت برای COVID-19.

صحبت با خبرنگاران صبح امروز, مدرسه اصلی جاناتان والتر گفت: این مدرسه که شروع کار با مقامات بهداشتی برای تماس با خانواده های دانش آموزانی که ممکن است در معرض به معلم.

هشت جدید COVID-19 موارد را NSW مجموع به 55

همانطور که از 7 صبح تا امروز صبح NSW بهداشت می گوید: هشت مورد از COVID-19 تشخیص داده شده اند آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور به 55.

وجود دارد 618 موارد در حال حاضر تحت بررسی در NSW و دیگر 8361 تست شده برای این ویروس و حذف شدند.

جدید موارد هستند:

 • یک زن در 20s خود را که شناخته شده است تماس قبلا مورد تایید شده در راید بیمارستان
 • یک زن در 40s خود را که به تازگی از کره جنوبی
 • یک مرد در 20s خود ویکتوریا ساکن که اخیرا در بازگشت از هنگ کنگ
 • یک زن در 80s که انتقال از دوروتی هندرسون تسلیم مرکز مراقبت از سالمندان به راید بیمارستان
 • یک زن در 40s خود را که مربوط به مرحوم مقیم از دوروتی هندرسون تسلیم مرکز مراقبت از سالمندان
 • یکی دیگر از سه موارد دیگر در حال حاضر به دنبال NSW برای ردیابی منبع عفونت و تماس نزدیک: یک زن در 30s یک مرد در 70s و یک زن در 40s خود را

پس دیروز تایید سه مورد در سنت پاتریک Marist College, Dundas و Willoughby دختران دبیرستان NSW بهداشت گفت آن است که تماس با تماس نزدیک از سه فرزند به توصیه آنها را به خود منزوی و به دنبال توصیه های پزشکی اگر آنها را تبدیل به ناخوشی.

ایتالیا گسترش مستند به کل کشور

مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus تمدید خواهد شد در سراسر ایتالیا, نخست وزیر جوزپه کونته به تازگی اعلام کرد.

مردم باید در خانه بماند مگر اینکه آنها را جامد دلایل مرتبط با کار درمانی و یا دیگر نیازهای ویژه کونته گفت: مشخص است که رفت و آمد به محل کار هنوز هم مجاز است.

مدرسه و دانشگاه تعطیل تمدید شده است تا آوریل 3.

“وجود خواهد داشت نه فقط یک منطقه قرمز” کونته به خبرنگاران گفت: با اشاره به مستند از مناطق در شمال ایتالیا نهاد بیش از آخر هفته. “وجود خواهد داشت ایتالیا” به عنوان یک منطقه حفاظت شده او گفت:.

“عادات ما باید تغییر باید تغییر حال ما باید همه را تا به چیزی برای ایتالیا” کونته گفت.

این اقدامات را به اثر در صبح روز سه شنبه (آن را دوشنبه شب در حال حاضر وجود دارد).

دولت نیز به تصویب رسید یک فرمان به توقف همه فعالیت های ورزشی از جمله سری مسابقات فوتبال نخست وزیر می گوید.

AAP

اسرائیل به قرنطینه بین المللی مهاجران

اسرائیل نیاز به هر کسی که از خارج از کشور به خود قرنطینه به مدت 14 روز به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus.

با 42 تایید موارد ویروس اسرائیل در حال حاضر گرفته شده برخی از سخت مبارزه با اقدامات مجبور به بازدید از بسیاری از کشورها در آسیا و اروپا را به خانه انزوا.

این ویروس به آمار سفر و تجارت با گردشگری به طور خاص انتظار می رود به رنج می برند.

“هر کسی که می رسد اسرائیل از خارج از کشور وارد خواهد شد 14-روز انزوا” بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: در یک بیانیه ویدئویی.

او گفت: اقدامات جدید خواهد بود در اثر به مدت دو هفته در ابتدا.

“این یک تصمیم دشوار است. اما ضروری است برای حفظ بهداشت عمومی و بهداشت عمومی می آید برای اولین بار.”

مقامات دولتی گفت: منظور خواهد به اجرا در آمده است بلافاصله برای اسرائیلی ها از بازگشت به کشور است.

AAP

تبلیغات

سوم کشتی کروز نگه داشته و در دریای انتظار ویروس آزمون

هزاران نفر از مسافران در یک سوم شاهزاده Cruises کشتی در حال نگهداری در هیئت مدیره در حالی که خدمه آزمایش برای COVID-19.

کارائیب, شاهزاده خانم, در 10 روز سفر به پاناما کانال برنامه ریزی شده بود به حوض در گرند کیمن در روز دوشنبه. اما کالیفرنیا مبتنی بر خط کروز گفت: آن را به نگه داشتن مسافر و خدمه از پیاده و به جای آن را انتخاب کنید تا کیت های آزمایش پس از آگاه ساختن سی دی است که دو خدمه در حال انتقال از یک شاهزاده خانم کشتی در کالیفرنیا که در آن مهمان بود آزمایش مثبت برای COVID-19.

این خدمه در حال آزمایش در حال حاضر “بدون علامت” و باقی مانده به تنهایی در اتاق خود را “خارج از فراوانی احتیاط” به كشتي بازگشت به فورت Lauderdale این شرکت در بیانیه ای گفت:.

کشتی است و تحت “هیچ بادبان سفارش” از آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که نیاز به آن را به باقی می ماند در لنگر در سواحل فلوریدا تا اطلاع ثانوی بیانیه ای گفت:. این در اصل برنامه ریزی شده برای بازگشت به فورت Lauderdale در روز چهارشنبه.

ریگال شاهزاده خانم تحت یک فرایند مشابه هزینه های بسیاری از یک روز قایقرانی بالا و پایین سواحل فلوریدا در نهایت قبل از کشیدن به پورت های باتلاقی اواخر روز یکشنبه. مسافران آن در نهایت متحرك پس از دو خدمه آزمایش منفی برای coronavirus. کسانی که خدمه نیز فاقد علائم, اما آمده بود از شاهزاده بزرگ در کالیفرنیا که در آن حداقل 21 نفر تست مثبت است. شاهزاده بزرگ قادر به اسکله روز دوشنبه به وقت محلی در اوکلند. (نگاه کنید به پست زیر)

وزارت امور خارجه ایالات متحده توصیه کرده است در برابر سفر در کشتی های کروز به خصوص برای مسافران با شرایط بهداشتی اساسی. مشورتی گفت: CDC است اشاره به “افزایش خطر ابتلا به عفونت COVID-19 در یک کشتی کروز محیط زیست”.

AP

کشتی کروز زده توسط ویروس می کشد به بندر

یک کشتی کروز با یک خوشه از coronavirus موارد مجبور است که آن را به غیر فعال کردن سواحل کالیفرنیا برای روز وارد شده در یک بندر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به عنوان دولت و مقامات ایالات متحده آماده برای شروع آوردن مسافر به پایگاه های نظامی برای قرنطینه و یا آنها را به کشورهای خود را.

شاهزاده بزرگ کشیده به بندر اوکلند با بیش از 3500 نفر سرنشین – 21 از آنها آلوده به این ویروس جدید است. برخی از مردم دست تکان داد از بالکن و یا در سمت چپ کابین خود برای رفتن بر روی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. حداقل چهار استرالیا شناخته شده بود در میان مسافران.

The Grand Princess passes the Golden Gate Bridge on Monday, local time.

شاهزاده بزرگ عبور از پل گلدن گیت در دوشنبه به وقت محلی.اعتبار:AP

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مسافران را از کشتی در روز دوشنبه – کاپیتان گفت: مسافران است که هر کس نمی خواهد.

ما مسافران پرواز خواهد شد یا bused از پورت انتخاب شده به دلیل نزدیکی آن به فرودگاه و یک پایگاه نظامی به پایگاه های خود در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان برای تست و 14 روز در قرنطینه. کشتی حمل و نقل مردم از 54 کشور خارجی خواهد بود whisked صفحه اصلی.

AP

Socceroos’ مسابقات مقدماتی جام جهانی به تعویق افتاد

استرالیا مسئول نسبت به رزرو خود را به صورت خودکار بلیط 2022 جام جهانی در قطر شده است در انتظار به دلیل شیوع کروناویروس.

Socceroos’ چهار نهایی مسابقات از گروه فاز برنامه ریزی شده بودند را در طول بین المللی پنجره مارس 23-31 و ژوئن 1-9.

“پس از مشورت با آسیا های عضو فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) توافق کرده اند که برای به تعویق انداختن آینده مقدماتی آسیا برای جام جهانی فوتبال 2022 قطر,” فیفا در بیانیه ای گفت.

بالای گروه B پس از چهار پیروزی متوالی گراهام آرنولد مردان بودند به صورت کویت در پرت در مارس 6, قبل از سفر به نپال, در تاریخ 31 مارس.

آنها برای قرار دادن تا با بازی در ژوئن 4 برابر تایوان و سپس اردن و پنج روز بعد در عین حال به تصمیم سالن.

The Socceroos’ final four matches of the group phase have been postponed.

Socceroos’ چهار نهایی مسابقات از گروه فاز شده است به تعویق افتاد.اعتبار:گتی

AAP

مادرید برای بستن تمام مدارس مؤثر 1.2 m دانش آموزان

تمام Madrid منطقه در مدارس دولتی از جمله مهد کودک ها و مدارس در حال نزدیک از روز شنبه به مدت دو هفته پس از یک افزایش شدید در coronavirus موارد در داخل و اطراف پایتخت اسپانیا, اسپانیا را پخش عمومی می گوید.

TVE گفت که اندازه گیری تاثیر می گذارد برخی از 1.2 میلیون دانش آموز.

مادرید با ثبت نام بیش از نیمی از موارد این ویروس جدید در این کشور با بسیاری از سرایت مرتبط به خانه های پرستاری و بهداشت کارگران است.

در اوایل روز دوشنبه به وقت محلی مقامات در شمال اسپانیا سرزمین باسک نیز اعلام کرد بسته شدن مراکز آموزشی در سراسر منطقه سرمایه, ویتوریا, که در آن دوم-بدترین خوشه شناسایی شده است.

Young students play in a public school, in Vitoria, northern Spain.

جوان دانش آموزان در یک مدرسه دولتی در ویتوریا, شمال اسپانیا.اعتبار:AP

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>