Coronavirus زنده به روز رسانی: NSW سوابق بیشتر موارد به عنوان Xi Jinping باعث می شود سفر به ووهان


خلاصه

  • NSW بهداشت تایید کرده است بیشتر از شش مورد از coronavirus آوردن دولت شمارش 61
  • رئیس جمهور چین شی جینپینگ ساخته شده یک سفر به ووهان, که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد
  • پاناما و مغولستان که مرزهای چین شد, جدیدترین کشور اعلام عفونت
  • یونسکو می گوید: شیوع کروناویروس به قطع تحصیل برای حدود 363 میلیون دانش آموز در سراسر جهان
  • سهام داد تا از اوایل خروش در وال استریت و به طور خلاصه آغشته به سرخ یک روز پس از بازار بزرگترین افت از سال 2008

گارد ملی مستقر به نیویورک و حومه

نیویورک فرماندار اعزام گارد ملی به نیویورک و حومه برای کمک به مبارزه با آنچه به نظر می رسد ملت بزرگترین خوشه شناخته شده از coronavirus موارد است.

فرماندار اندرو کومو گفت که مدارس و خانه از عبادت و تجمع بزرگ و هوا خواهد بود توقیف به مدت دو هفته در یک “منطقه مهار” محور برون شهری در نیو راشل.

New York Governor Andrew Cuomo.

فرماندار نیویورک اندرو کومو.اعتبار:AP

او گفت که نیروهای گارد ملی کمک خواهد کرد تمیز کردن سطوح و تحویل مواد غذایی در منطقه 1.6 کیلومتر شعاع اطراف یک نقطه در نزدیکی یک کنیسه.

دولتی و خصوصی در نظام سلامت در حال راه اندازی یک مرکز آزمایش در این منطقه است.

“این یک اقدام چشمگیر, اما از آن است که بزرگترین خوشه ای از موارد در کشور” کومو گفت.

نیو راشل است که در مرکز شیوع 108 مورد در شهرستان Westchester از 173 ایالت.

ضمن نیوجرسی اعلام کرد از مرگ در یک coronavirus بیمار است.

جودیت Persichilli کمیسر امور خارجه وزارت بهداشت گفت: بیمار که فوت شد 69 ساله برگن شهرستان با زمینه ای شرایط پزشکی.

این مرد تا به حال نه سفر خارج از ایالات متحده اما رفته بود نیویورک.

AP

Coronavirus تاپ ‘طوفان کامل” از چالش های آب و هوا می گوید: پرنس چارلز

رشد جهانی شیوع کروناویروس در حال ساخت در حال حاضر پیچیده تلاش به سرعت عمل در تغییر آب و هوا بیشتر به چالش کشیدن بریتانیا پرنس چارلز گفت: در روز سه شنبه.

گسترش این ویروس منجر به تعویق افتادن یا لغو جلسات بسیاری در سراسر جهان از جمله تغییر آب و هوا مذاکرات و دیپلماسی تلاش های بریتانیا آماده برای میزبانی کلیدی سازمان ملل متحد در اجلاس آب و هوایی در ماه نوامبر با هدف ramping تا جاه طلبی به قطع هنوز هم رو به افزایش انتشار گازهای گلخانه ای.

Prince Charles at the WaterAid event in London on Tuesday.

پرنس چارلز در WaterAid رویداد در لندن در روز سه شنبه.اعتبار:گتی ایماژ

با محیط زیست خواستار سویفت اقدام آب و هوا و دانشمندان هشدار دهنده زمان کمی باقی مانده است به تغییر سیستم های جهانی بر روی یک کم کربن مسیر ویروس “باعث می شود آن همه بسیار پیچیده تر” گفت: وارث تاج و تخت بریتانیا.

“ما تا پایان در یک طوفان کامل در حال حاضر با تهدید ضرب در تمام جهات,” او گفت: جمع آوری آب و کارشناسان آب و هوا در لندن به میزبانی موسسه خیریه WaterAid.

چارلز حامی آژانس که با این نسخهها کار در سطح جهانی و آب و فاضلاب مسائل به نام تغییر آب و هوا “بزرگترین تهدید بشریت تا کنون با آن روبرو است”.

ایسنا

تبلیغات

هلندی PM خواستار در برابر دست دادن – سپس می لرزد رسمی بهداشت دست

نخست وزیر هلند به نام شهروندان از هلند برای جلوگیری از تکان دادن دست برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید – و سپس دست تکان داد و با سر از بیماری های عفونی اداره ملی بهداشت عمومی موسسه.

“از این لحظه ما را متوقف تکان دادن دست” Rutte گفت: در یک کنفرانس خبری پس از بحران جلسه از وزرای دولت در روز دوشنبه شب به بحث در مورد این ویروس که به کشته شدن سه نفر و آلوده 321 در کشور است.

“شما می توانید یک پا بوسه, دست انداز, آرنج, هر آنچه شما می خواهید,” او گفت:.

او به عنوان پیچیده کردن کنفرانس خبری او را تکان داد دست در دست Jaap van Dissel بهداشت عمومی موسسه که به سرعت اشاره کرد نخست وزیر خطا.

“ببخشید ما نمی تواند انجام دهد که دیگر! دوباره آن را انجام دهد!” Rutte گفت: او به عنوان ضربه آرنج با ون Dissel.

AP

تحصیل قطع نزدیک به 363m دانش آموزان در سراسر جهان

یونسکو می گوید: شیوع کروناویروس به قطع تحصیل برای حدود 363 میلیون دانش آموز در سراسر جهان است و اصرار سازمان ملل به کار سخت تر برای اطمینان از مبتلا دانش آموزان هنوز در حال یادگیری.

سازمان ملل متحد, سازمان آموزش و پرورش تعیین کرده است تا در مواقع اضطراری به کمک سازمان ملل اجرای بهتر آموزش از راه دور شیوه به عنوان گسترش COVID-19 همچنان به شدت تاثیر مدارس و دانشگاه ها.

Young students play in a public school, in Vitoria, northern Spain.

جوان دانش آموزان در یک مدرسه دولتی در ویتوریا, شمال اسپانیا.اعتبار:AP

روز سه شنبه در پاریس مستقر در آژانس برگزار شد جهانی ویدئو کنفرانس از مقامات آموزش و پرورش در 72 کشور از جمله 27 وزرای آموزش و پرورش برای به اشتراک گذاشتن استراتژی در به حداقل رساندن اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر. آژانس منتشر کرده است یک لیست از رایگان آموزش های کاربردی و سیستم عامل برای استفاده توسط معلمان است.

یونسکو می گوید 15 کشور دستور داده اند که در سراسر کشور, تعطیلی مدارس و 14 را اجرا موضعی تعطیلی پوشا آسیا و اروپا و خاورمیانه و شمال امریکا است.

یونان و مقدونیه در روز سه شنبه اعلام کرد همه مدارس و مهد کودک ها بسته شد برای بعد از 14 روز.

AP

ایران به تماس مرده کادر پزشکی ‘martrys’ به عنوان ویروس می کشد 291

ایران را تشخیص پزشکان و پرستاران که می میرند مبارزه با کروناویروس جدید به عنوان “شهدا” مانند ذبح سربازان این کشور به رهبر معظم انقلاب اعلام کرد در روز سه شنبه به وقوع کشته شدن 54 نفر بیشتر تحت فشار قرار دادند و این کشور تلفات به 291.

این تصمیم توسط مقام معظم رهبری آیت الله علی خامنه ای می آید در میان یک کمپین تبلیغاتی در حال حاضر در تلاش برای پیوند مبارزه با این ویروس به ایران خونین سال 1980 جنگ با عراق است.

Iran's Supreme Leader Ayatollah Ali Khamenei.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای ، اعتبار:AP

افزایش تلفات ارقام هر روز در ایران نشان می دهد مبارزه با کروناویروس جدید به مراتب بیش از حتی همانطور که بیشتر مردم از نوشیدن متانول در باور نادرست آن جان ویروس.

در سراسر خاورمیانه و بیش از 8600 نفر قرارداد ویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود. اکثریت آمده از آمار ایران که دارای یکی از بدترین مرگ عوارض در خارج از چین این مرکز از وقوع.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

AP

رویال کارائیب ممکن است قطع ناخواسته توسط S&P

S&P رتبه جهانی است و در نظر گرفتن هدف در دو کروز دریایی با خطوط شده اند که مضروب توسط coronavirus و آن را ممکن است کاهش رتبه Royal Caribbean Cruises و کارناوال.

هر یک ممکن است کاهش داد و به گسترش ویروس بازدید صنعت گردشگری موثر بر همه چیز را از شرکت های هواپیمایی به قمار. رویال کارائیب ممکن است برش های ناخواسته در حالی که کارناوال خواهد پیوستن به بالاترین درجه از درجه سرمایه گذاری.

Carnival's Grand Princess cruise ship was held off the coast of California before it was allowed to dock.

کارناوال بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی برگزار شد در سواحل کالیفرنیا قبل از آن اجازه داده شد به حوض.اعتبار:بلومبرگ

به عنوان چند کشتی های کروز شده است قرنطینه در سطح جهان در تلاش برای مهار این ویروس سرمایه گذاران مجبور به فروش اوراق قرضه و یا خریداری حفاظت در برابر به طور پیش فرض به بدهی رویال کارائیب و همچنین به عنوان کسانی که از رقبای کارناوال و وایکینگ کشتی.

رویال کارائیب نیز انصراف خود را در سه ماهه اول و پیش بینی های سال در روز سه شنبه و افزایش اعتبار آن ظرفیت $US550 میلیون به افزایش نقدینگی.

“این است که به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که تقاضا برای کشتی باقی خواهد ماند و ضعیف حتی بعد از ویروس موجود است” S&P تحلیلگران آریل Silverberg و ملیسا گفته است: در گزارش.

بلومبرگ

تبلیغات

مقر سازمان ملل متحد در نیویورک تعطیل در ویروس ترس

سازمان ملل متحد می گوید آن را نزدیک مقر آن مجتمع در نیویورک به عموم مردم و به طور موقت به حالت تعلیق در تمام تورهای شروع روز سهشنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش جدید کروناویروس.

سخنگوی سازمان ملل متحد استفان نواز گفت: سازمان ملل متحد شده است توصیه می شود از هر COVID-19 موارد در میان آن 3000 کارکنان. او گفت: حدود 1000 نفر بازدید مقر سازمان ملل متحد در هر روز است.

The United Nations headquarters in New York has been closed to the public.

در مقر ملل متحد در نیویورک بسته شده است.

نواز گفت: سازمان ملل متحد توصیه کرده است به پرسنل سازمان ملل متحد که به تازگی از کشورهایی که این ویروس شایع است به در خانه باقی می ماند و خود مانیتور برای 14 روز. او گفت: از راه دور و انعطاف پذیر مقدمات کار نیز توصیه می شود برای پرسنل سازمان ملل متحد.

او می گوید: بیشتر اقدامات می تواند گرفته شود.

AP

ما فرماندهان نظامی احتمالا در معرض ویروس

حداقل دو مقام اروپایی فرماندهان نظامی آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید پس از یک کنفرانس در آمریکا پایگاه نظامی در آلمان و فرمانده ارتش آمریکا در اروپا منزوی کرده و خود را در مورد او نیز در معرض مقامات می گویند.

سپهبد کریستوفر Cavoli و اعضای هیات از ما پادگان آلمان در شهر ویسبادن رفت و به انزوا “از فراوانی از احتیاط و زیر توصیه می شود پروتکل” ما ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت.

Lieutenant General Christopher Cavoli is among those in isolation.

سپهبد کریستوفر Cavoli است در میان کسانی که در انزوا.اعتبار:گتی ایماژ

ممکن است قرار گرفتن در معرض رخ داده در جلسه روز جمعه در زمین نیروهای فرمانده کنفرانس که ارتش ایالات متحده و اروپا میزبانی در ویسبادن سخنگوی جان Tomassi تایید کرد.

Tomassi نمی خواهد می گویند که تصور می شد بوده است حامل ویروس در زمان کنفرانس به شرکت کنندگان گفت: آنها پس از آزمایش مثبت برای آن است.

فرمانده لهستان نیروهای مسلح کلی جرسلو میکا داشت آلوده هنگامی که او به خانه بازگشت, لهستانی وزارت دفاع گفت.

وزارت گفت: میکا, 57, احساس خوب و هر کس که با او در این سفر به ویسبادن قرنطینه شده.

AP

ششمین فرد می میرد در انگلستان پس از عقد قرارداد ویروس

مرگ و میر در انگلستان از شیوع کروناویروس افزایش یافته است به شش نهادهای بهداشت و درمان گفت: در روز سه شنبه.

آخرین مرگ می آید به عنوان وزارت بهداشت گفت: تعداد افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در آن کشور افزایش یافته است به 373 از 319.

A passenger wears a protective face mask on the London Underground.

یک مسافر می پوشد یک محافظ ماسک صورت در مترو لندن.اعتبار:بلومبرگ

بیمار که در دوشنبه شب بود که درمان در واتفورد بیمارستان عمومی در شمال لندن و در حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

او در اوایل 80s بود و زمینه ای شرایط سلامت, سلامت, مقامات گفت.

“به نظر می رسد این ویروس به دست آورد در انگلستان و تماس کامل ردیابی را آغاز کرده است” کریس Whitty, انگلستان افسر ارشد پزشکی در بیانیه ای گفت.

ایسنا

بیش از 160 نفر در یک روز در ایتالیا

دولت ایتالیا به حالت تعلیق در پرداخت وام مسکن در سراسر کشور برای کمک به کارگران و صاحبان کسب و کار مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از بدتر شدن شیوع کروناویروس.

همه از ایتالیا قرار داده شده در زیر موثر مستند در تلاش برای کاهش سریع نرخ COVID-19 عفونت. مدارس و موزه ها و کلیساها اسکی و سینماها تعطیل هستند و حوادث عمومی مانند مسابقات ورزشی و حتی مجالس ترحیم هستند ممنوع است.

تمام جنبش ممنوع است مگر اینکه مردم می توانند اثبات آنها نیاز به خارج برای کار پزشکی و درمان ضروری دیگر دلایل است. بسیاری از شرکت های هواپیمایی در حال تعلیق تمام پروازها به مقصد و از این کشور پس از دولت فرمان.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد تعداد کل coronavirus موارد در ایتالیا در حال حاضر رسیده 10,149 از 9172 فقط 24 ساعت قبل از. مرگ و میر صعود از 463 به 631.
صنعت کشور وزیر استفانو Patuanelli, پیشنهاد وام مسکن تعلیق نیز می تواند تمدید شود به صورت حساب و مالیات.

ایتالیا در حال حاضر teetering در آستانه رکود اقتصادی اما شیوع کروناویروس است را به شیرجه رفتن کشور به, و به طور بالقوه طولانی مدت اقتصادی مشکل است.

ایتالیایی رشد اقتصادی در سه ماهه آخر سال 2019 و دیگری منفی سه ماهه در شروع سال 2020 – که در حال حاضر همه اما تضمین شده – را فشار این کشور به چهارمین رکود اقتصادی پس از بحران مالی جهانی.

A prelate takes a photograph of an empty St Peter's Square.

یک اسقف اعظم طول می کشد یک عکس از خالی میدان سنت پیتر.اعتبار:AP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>