Coronavirus زنده به روز رسانی: اسکات موریسون انتظار COVID-19 برای تبدیل شدن به جهانی همه گیر اعلام کرد برنامه ریزی برای استرالیا پاسخ


گرفتن coronavirus پرداخت: شهرستان ارائه می دهد پاداش برای تشخیص

شانگهای: یک شهر در چین هوبئی استان کانون جهانی coronavirus اپیدمی خواهد پرداخت ساکنان آنجا که از 10 ، 000 یوان ($2169.70) اگر آنها فعالانه گزارش علائم این بیماری است و آن را تایید کرد و پس از تست.

فرودگاه کیانجیانگ شهر حدود یک میلیون نفر واقع در حدود 150 کیلومتری غرب زده استان ووهان در استان هوبئی گزارش کرده در مجموع 197 تا کنون موارد و پله تا تلاش برای اطمینان حاصل شود آن افراد آلوده هستند محدود و تحت درمان است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

همه در دست sanitiser کارخانه در میان یک بحران بزرگتر از بن هور”

دست sanitiser خط تولید در ملبورن کارخانه در حال اجرا در سراسر ساعت با مشتریان گریه کردن برای این محصول در صورت قریب الوقوع شیوع کروناویروس.

A Melbourne factory is going all out to provide the country with hand sanitiser.

یک ملبورن کارخانه است که همه را به ارائه این کشور با دست sanitiser.اعتبار:iStock

داروخانه ها و سوپر مارکت ها شده خارج از بورس و یا در حال اجرا پایین در محصولات بهداشتی و فولاد ماسک از اواخر ژانویه زمانی که آنفولانزا مانند بیماری شروع به ضربه سرفصل.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

تبلیغات

‘آنها تعطیل بحث’: Albanese رد PM ادعای کار قرار دادن سیاست بیش از coronavirus

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: “من بسیار نا امید شده بود” زمانی که مخالفان حاضر به ارائه جفت در حالی که کمیته امنیت ملی جلسه بود و متهم کار قرار دادن سیاست بالاتر از coronavirus.

اما رهبر مخالفان Anthony Albanese رد این ادعا گفت: این دولت بود که آغاز آرا صبح امروز به جای گوش دادن به بحث در مورد در حال انجام ورزش rorts رسوایی چرا که “آنها معتاد به بستن بحث در مجلس”.

'They shut down debate': Labor leader Anthony Albanese.

‘آنها تعطیل بحث’: کار رهبر Anthony Albanese.اعتبار:Alex Ellinghausen

ویکتوریا کار MP کاترین شاه آغاز یک حرکت را به حالت تعلیق سفارشات ایستاده که آقای Albanese گفت حزب او نمی تواند از طریق فشار خود را.

“به منظور به تعلیق ایستاده سفارشات شما نیاز 76 رای. کار را فقط 68 زمانی که همه در اینجا و هر کس اینجا نیست,” او گفت:.

او گفت که در دو دهه گذشته در مجلس شورای اسلامی آقای موریسون اولین نخست وزیر در دو طرف اتاق که اجازه نمی دهد برای بحث در مجلس است.

“آنها تعطیل بحث و بنابراین آنچه که می کند این است که باعث زنگ زنگ و آرا برگزار می شود.”

بيمارستان آماده خواهد شد, گرگ شکار می گوید:

وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: دولت فدرال بود و مطمئن شوید این کشور بود به خوبی آماده شده به اندازه کافی با تجهیزات پزشکی تجهیزات حفاظت فردی و کارکنان پزشکی.

Focused: Federal health minister Greg Hunt.

متمرکز: فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار.اعتبار:Alex Ellinghausen

“یکی از چیزهایی که ما بیشتر متمرکز شده است به مطمئن شوید که ما پرسنل ظرفیت وجود دارد افزایش در بیمارستان های ما و نظام پزشکی در این رویداد از یک بیماری همه گیر” او گفت:.

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور پل کلی گفت: بیمارستان آماده شده هر فصل آنفولانزا برای افزایش موارد گرفتن کارکنان اضافی میان بخشهای بیمارستان و به طور بالقوه انحراف مردم از اورژانس ،

لطفا توضیح پادکست: چگونه آماده شده است که استرالیا برای شیوع?

در این هفته لطفا توضیح قسمت حزب محافظه مگوایر پیوست هرالد سلامت ویرایشگر کیت اوبوسن برای پاسخ به همه ما Coronavirus سوالات.

بعد از آن در قسمت اروپا, خبرنگار بیوان سپر است که در ایتالیا می آید تا ما را از نزدیک خالی از ونیز به ما بگویید که در مورد زندگی در داخل “منطقه قرمز”.

گزارش جهانی همه گیر خواهد شد اتفاق می افتد, مدیریت برنامه در محل

دولت استرالیا انتظار دارد coronavirus برای تبدیل شدن به جهانی همه گیر خواهد شد و اجرای آن coronavirus مدیریت طرح.

بردن کشور در پاسخ به COVID-19 نخست وزیر اسکات موریسون گفت: روز پنج شنبه بعد از ظهر نرخ انتقال خارج از چین شد “اساسا در حال تغییر”.

"We believe the risk of a pandemic is well upon us": Scott Morrison.

“ما اعتقاد داریم که خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر است که به خوبی بر ما”: اسکات موریسون.اعتبار:AAP

سازمان جهانی بهداشت است و در عین حال اعلام جهانی همه گیر اما آقای موریسون گفت: استرالیا باید “جلوتر”.

“در حالی که این است که هنوز برای اعلام … حرکت خود را به سمت همه گیر فاز ما بر این باورند که خطر همه گیر جهانی است که بسیار بر ما و به عنوان یک نتیجه, به عنوان یک دولت ما نیاز به برداشتن گام های لازم برای آماده شدن برای چنین یک بیماری همه گیر.”

آقای موریسون به حال کارگردانی خود را در بهداشت و آموزش و پرورش موظف به مشورت با دولت و قلمرو همتایان برای پیدا کردن هر گونه شکاف در پاسخ خود طرح.

استرالیا ثبت شده 23 مورد تأیید از coronavirus.

آقای موریسون اصرار داشت آن را هنوز هم امن برای رفتن به رویدادهای ورزشی, شام, و, اجتماعی, گردش.

“پیام مهمی است که من واقعا می خواهید برای دریافت در سراسر استرالیا امروز به دلیل اقدامات ما گرفته ام در coronavirus ما جلوتر است. ما قصد داریم به ماندن بگیرید پیش.”

وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: این خبر باعث “کامل آماده سازی” برای یک زنجیره تامین از ضروریات مانند لوازم پزشکی و پرسنل.

“در این مرحله در حالی که ما در مهار ما در یکی دیگر از نقش و آماده سازی برای یک مقدار بیشتر رویداد مهم” آقای هانت گفت.

“چه می کند این است که آن را در حال حاضر حرکت به مرحله آماده سازی برای تمام زنجیره تامین داروهای ما در حال کار بر روی ملی ذخایر ملی پزشکی ذخایر. فردا به من می گویند ما در دیدار با COAG. آنچه در این ساعت نیز انجام شده است authorise دیگر وزیران از جمله وزیر آموزش و پرورش و امور خانه به کار با خود احزاب است.”

تبلیغات

پخش زنده: اسکات موریسون آدرس رسانه ها بیش از coronavirus نگرانی

حاوی بیماری چالش مداوم: NSW health, رئیس

NSW Health افسر ارشد پزشکی دکتر روحانی گفت: شعار اکثر موارد COVID-19 خفيف بود و تنها برخی از آنها شدید است.

در حالی که خبر خوبی برای بسیاری از افراد, او گفت:, که باعث می شود حاوی گسترش این بیماری بیشتر به چالش کشیدن.

“ما می دانیم که مردم به طور بالقوه عفونی در آن زمان در اطراف هنگامی که آنها کردم اما علائم آن علائم ممکن است بسیار خفیف به طوری که آنها ممکن است در واقع نمی توان فکر کردن از محافظ چیزهایی که آنها نیاز به انجام در آن زمان” او گفت:.

با یک فرد بیمار به طور بالقوه قادر به گسترش عفونت به دیگران,,,,, Dr شعار گفت که اختصاص به “نمایی ظهور” در مورد در مناطق خارج از کشور.

وزیر بهداشت براد کلید اخطار گفت: این مهم برای جامعه به طور منظم به شستن دست های خود عطسه و سرفه به آرنج خود را و ماندن در خانه هنگامی که بیمار برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

بهداشت و درمان اتحادیه اروپا و آنفلوآنزا و کروناویروس ممکن است اعتصاب در همان زمان

ویکتوریایی که سقوط بیمار این فصل آنفولانزا به احتمال زیاد آزمایش coronavirus و آنفلوانزا در همان زمان که نگرانی از شیوع این دو به طور بالقوه کشنده بیماری های تنفسی می تواند با هم همپوشانی دارند.

برت Sutton دولت رئیس افسر بهداشت گفت: آن را “اجتناب ناپذیر” بیشتر موارد از coronavirus خواهد ظهور در استرالیا در هفته های آینده و هشدار داد که بلندی اپیدمی می تواند همزمان با قریب الوقوع زمستان فصل آنفولانزا.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

نگرانی در مورد قیمت سنگ آهن در بازار در دست sanitiser

Dettol دست sanitiser برای فروش در فرودگاه سیدنی در $5.45 هر 50 میلی لیتر بطری (آنها در خرده فروشی $3.50 در Coles و Woolworths). عادی فرودگاه, قیمت, و یا تجاری در coronavirus?

50ml packs of Dettol hand sanitiser selling at Sydney Airport for $5.45. 

50 میلی لیتر بسته Dettol دست sanitiser فروش در فرودگاه سیدنی برای $5.45.

یکی از خوانندگان ما reckons این دومی است.

نگرانی در مورد ویروس’ گسترش منجر شده است به گزارش کمبود در دست sanitiser و ماسک صورت در ماه گذشته است.

“من به سادگی در تلاش برای انجام کار درست و شبانه روزی یک پرواز امروز خیلی فکر کردم بهتر است برخی از دست sanitiser به امن است.

“من نگران بود که شاید آنها را نمی خواهد هر گونه سهام من اشتباه بود فرودگاه به صدها نفر از بطری های کوچک – کامل!”

تا زمانی که او را دیدم ،

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>