Coronavirus زنده به روز رسانی: اسکات موریسون ارتقاء COVID-19 self-انزوا و محدودیت برای مسافران استرالیایی موارد پیش افتادن از 3000


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • استرالیا مرگ و میر می ایستد در 13 با 3166 استرالیایی تست مثبت به کوروناویروس. در NSW وجود دارد 1405 موارد ویکتوریا 574, Queensland, 555, South Australia, 257, Western Australia, 255, عمل, 62, Tasmania 46 و Northern Territory 12.
 • نخست وزیر اسکات موریسون گفت: تمام واردان به استرالیا خواهد شد و در حال حاضر در قرنطینه می شود و در هتل ها در شهر آنها وارد در برای 14 روز. دولت و قلمرو دولت را پای این لایحه است.
 • افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: استرالیا بود و هنوز هم از دیدن تعداد قابل توجهی از بازگشت مسافران با این ویروس در حال توسعه عفونت و در بسیاری از موارد عبور از آن را به خانواده خود را.
 • از 3pm وجود داشته 532,000 موارد تایید شده و بیش از 24,000 مجموع مرگ و میر در سراسر جهان است. شده اند وجود دارد بیش از 122,000 بهبود.
 • ایالات متحده در حال حاضر پیشی چین و ایتالیا برای بیشترین تعداد از تایید coronavirus موارد با بیش از 83,000 آلوده. شده اند وجود دارد بیش از 1000 مرگ و میر در ایالات متحده است.

مرد بازداشت بیش از کاغذ توالت سرقت در سیدنی جنوب غرب

NSW بازداشت یک مرد به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به دزدی و اقدام به دزدی از سوپر مارکت ها در سیدنی جنوب غرب است.

دو مرد با حضور در سوپر مارکت ها در Granville, Auburn, باس تپه و لیدکمب آخرین یکشنبه شب و دسترسی محدود سازی مناطق.

جفت هدفمند کاغذ توالت و گفته سرقت بسته های متعدد از گرانویل و Auburn, فروشگاه, اگر چه آنها چپ دست خالی از فروشگاه ها در باس تپه و لیدکمب.

از آن گزارش شد که یکی از مردان تهدید یک کارمند با یک چاقو در آبرن فروشگاه.

زیر سوالات که شامل یک درخواست تجدید نظر به جامعه برای اطلاعات محققان بازداشت 30 سال در لیدکمب زودتر این بعد از ظهر. او پس گرفته شده برای Auburn ایستگاه پلیس.

آن را برای درخواست کمک مالی به سیستم عدالت مختل

روزنامه نگار کیت McClymont را پوشش داده است دادگاه برای چندین دهه است. امروز او را تماشا دادگاه جنایی سابق سیاستمداران ادی عبید و ایان مک دونالد از طریق یک “دادگاه مجازی”.

او می نویسد که این بیماری همه گیر انداخته است دولت سیستم عدالت کیفری به سردرگمی و در برخی موارد مطرح طبع.

دادگاه منطقه به طور معمول باید حداقل 45 منصفه در حال اجرا است اما در روز دوشنبه وجود دارد فقط 15 دادگاه. تا پایان هفته حداقل چهار داوران مرخص شد به دلیل بیماری. جزئیات حساب خود را از این هفته رسیدگی اینجا.

و به عنوان دولت 2400 آن را به صورت یک کاهش شدید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس انجمن به نمایندگی از آنها به نام در Berejiklian دولت به ارائه کمک های مالی بسته از جمله اجاره امداد.

کانون جمهور تیم بازی SC, در نامه ای به دادستان علامت Speakman روز جمعه گفت: آن را گرفتند “به دنبال تمام مراحل در دسترس به آنها را به ادامه تمرین” از جمله ظاهر می شود در برخی از دادگاه ها که در آن “امکانات محدود و کاهش تمیز کردن” چپ آنها را در معرض خطر بالقوه.

وی از دولت NSW به گسترش کسب و کار بسته های مشوق ها و امتیازات برای معامله گران تنها به آن را که نیز تنها معامله گران و به ارائه امداد از پرداخت اجاره و حفاظت از اخراج.

آقای Speakman گفت که درخواست در نظر گرفتن. جزئیات بیشتر در مورد که از Michaela Whitbourn اینجا.

تبلیغات

انرژی غول به تسلیم لوایح و اشکالی در میان زیان کار

استرالیا انرژی غول متعهد به گسترش شرایط پرداخت و تعلیق اشکالی برای مشتریان تحت فشار مالی با توجه به وخیم تر شدن coronavirus اورژانس در میان ترس تا 2 میلیون استرالیایی می تواند در نهایت بیکاری.

AGL اجرایی برت Redman گفت: شرکت خواهد سریع دسترسی به یک برنامه ای است که ارائه شده پرداخت معوق تا تاریخ 31 ژوئیه به عنوان انرژی کشور صنعت است به نام در به گسترش برای کمک به مشتریان مسکونی و کوچک به متوسط کسب و کار قادر به پرداخت صورتحساب خود را.

منبع انرژی نیز متعهد به قطع کوچک مسکونی و کسب و کار مشتریان در مواجهه با استرس های مالی حداقل تا جولای 31 و قرار دادن یک توقف به هزینه های پرداخت بلافاصله موثر.

کلر وحشی سر از استرالیا انرژی رگولاتور (AER) امروز به نام کشور شرکت های برق به “قرار دادن مشتریان اول” در میان coronavirus اضطراری و بازیابی با ارائه برنامه پرداخت و مشکلات ترتیبات به مشتریان بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها ملاقات “معمول” معیار برای دریافت کمک.

“مردم به قرارداد را وارد کنید زمانی که آنها ثبت نام با یک انرژی خرده فروش. اما کسب و کار نیز باید یک معامله یک قرارداد اجتماعی با جامعه ای که در آن فعالیت می کنند,” او گفت:.

اینجا بیشتر بخوانید.

به صورت محلی به دست آورد موارد با ‘شناخته شده لینک در افزایش

آخرین فدرال به روز رسانی در COVID-19 نشان می دهد که افزایش این مهم تعدادی از محلی به دست آورد موارد با “شناخته شده لینک” – رده مقامات در حال تماشای از نزدیک برای تعیین جامعه انتقال است.

ملی شمارش به عنوان در 4 بعد از ظهر روز جمعه در آنجا بودند 142 موارد در دسته کلید در مقایسه با 115 روز پنج شنبه صبح.

Dawn in Manly today saw hundreds of residents on the promenade exercising and walking dogs.

سحر در منلی امروز دیدم صدها نفر از ساکنان در تفرجگاه ورزش و پیاده روی سگ. اعتبار:نیک Moir, مدیر

گزارش از نخست وزیر اسکات موریسون گفت: بخش وجود دارد 3166 موارد در سراسر کشور که 2129 بودند به دست آورد و در خارج از کشور و 594 شد محلی به دست آورد اما از یک “مورد تایید” با عفونت است.

یکی دیگر از 301 مورد بررسی اصطلاح مورد استفاده برای موارد که در آن مقامات بهداشتی در حال ردیابی هر فرد از مخاطبین برای دیدن جایی که عفونت را از آمد.

به گزارش ملی گفت: 1405 نفر در NSW 574 بودند در ویکتوریا 555 بودند در کوئینزلند 257 بودند در جنوب استرالیا, 255 بودند در غرب استرالیا 62 در عمل 46 در تاسمانی و 12 در قلمرو شمالی.

از 3,166 مردم با تایید COVID-19 عفونت در سراسر کشور 13 فوت کرده اند.

کشورهای مشترک المنافع افسر ارشد پزشکی برندان مورفی در روز جمعه گفت: او نگران بود در مورد مقیاس جامعه انتقال است. “است که تنها مهم ترین دغدغه های کارشناسان بهداشت و درمان,” او گفت:.

“وجود دارد مقدار کمی از جامعه انتقال در برخی از جیب در سیدنی است که احتمالا مهم ترین در کشور اما جیب کوچک در کشورهای دیگر. اما ما در حال شوخی نیست خودمان: اگر جامعه انتقال می شود قابل توجه است که این نگرانی جدی است. به همین دلیل این اجتماعی فاصله اقدامات خیلی مهم است.”

ملی کسب و کار, گروه, پشت, 80 درصد یارانه دستمزد به عنوان خرده فروشان بسته فروشگاه

کشور را به اوج کسب و بدن اتحاد پیوست, اتحادیه های کارگری, جنبش کارگری و سبزها در حمایت از 80 درصد یارانه دستمزد برای کارگران که مشاغل در معرض خطر هستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یارانه پیشنهاد شده توسط استرالیا در اتاق بازرگانی و صنعت مدل در یک طرح مشابه معرفی شده در انگلستان است. آن را اعمال می شود به تمام کامل و کارگران پاره وقت همراه با معامله گران تنها به یک درپوش متوسط درآمد هفتگی در حال حاضر حدود 1660 برای یک فرد بالغ کار تمام وقت و $670 پاره وقت. گاه نمی خواهد واجد شرایط.

آن را می آید به علاوه اندازه لباس خرده فروش شهرستان شیک جمعی می پیوندد صفوف شرکت های بسته درهای خود را در پاسخ به کروناویروس بحران اگر چه آن را نمی ایستادگی کردن هر یک از کارکنان.

این شرکت منحصر به فرد قرار است به عنوان ASX-خرده فروش ذکر شده که فقط 30 درصد از فروش خود را از طریق آن 107 فروشگاه های خرده فروشی در سراسر استرالیا و نیوزیلند با باقی مانده 70 درصد منابع از طریق فروشگاه های آنلاین هر دو به صورت محلی و در ما.

“برای ماه آینده ما را نمی ایستادگی کردن هر گونه تمام وقت و پاره وقت فروشگاه اعضای تیم را ساخته اند که شهر های شیک و کسب و کار آن است که امروز” مدیر اجرایی فیل رایان گفت. آن دسته از اعضای تیم که شامل بازی گاه به گاه کارگران پرداخت خواهد شد در طول چهار هفته دوره است.

خرده فروشی گروه تجاری جمعی که در عمل برندها از جمله Superdry و کفش & Sox Mossimo, Hush Puppies و Clarks نیز درهای خود را از یکشنبه به بعد.

آن را به ایستادگی کردن آن 1700 کارکنان خواهد شد که دسترسی به, ترک, حقوق و تلاش برای دوباره استقرار خرده فروشی کارکنان جایی که امکان پذیر است از جمله در آنلاین تیم از طریق چت زنده, خدمات به مشتریان, وظایف و محصول دولت.

اتاق طرح با هدف نگه داشتن کارگران در شغل خود به جای سیستم رفاه در میان صدها نفر از هزاران نفر از فراز و زوائد آن در سراسر کشور است. اینجا بیشتر بخوانید.

هند کاهش نرخ کشاورزان اروپایی هشدار می دهند از کمبود مواد غذایی کانادا, موارد, موج

در اینجا آخرین تحولات از خارج از کشور امروز:

 • موارد در 532,000 در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات: 24,000 مرده 122,000 بهبود
 • ما مرگ و میر بالا 1,100 و موارد تایید شده در کانادا افزایش 72 درصد
 • نیوجرسی مقامات دولتی را بپرسید اخلاق زیستی پنل به مجموعه ای از دستورالعمل ها برای هواکش به عنوان کافی در دسترس بودن نگرانی مقامات در نیویورک
 • انگلستان داده است پلیس قوی تر و قدرت هشدار داده سرفه می تواند به عنوان آزار و اذیت
 • سقوط در تقاضا بازدید تازگی افتتاح کارخانه های چینی
 • از اسپانیا به آلمان کشاورزان هشدار تازه کمبود مواد غذایی
 • بانک مرکزی هند نرخ بهره پیوستن بانک های مرکزی جهان در افزایش محرک برای مقابله با تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس
 • کره شمالی در مورد 2,280 مردم در قرنطینه برای “مشاهدات پزشکی”, دولت, رسانه ها گزارش دادند
 • ایران ممنوع سفر بین شهرها

بلومبرگ

تبلیغات

مراقبت از سالمندان محدودیت بدتر شدن تنهایی و انزوا

محدودیت در خانواده بازدیدکننده داشته است به محافظت و مراقبت از سالمندان ساکنان از coronavirus ممکن است بدتر شدن تنهایی و انزوا در میان در حال حاضر گروه های آسیب پذیر.

رئیس کمیسیون سلطنتی به سالخورده مراقبت از کیفیت و ایمنی تونی Pagone روز جمعه به نام برای کارکنان واجد شرایط به فوریت اعزام به مراقبت از سالمندان امکانات و گفت: محدودیت در بازديد خانواده ممکن است باعث آسیب های اضافی.

“ما شنیده ام که ناتوانی در دریافت بازدید کننده و یا کاهش زمان که بازدید کنندگان ممکن است شرکت برای بازدید می توانید اثرات بر مکمل, مراقبت از خانواده بازدید کنندگان اغلب ارائه به صورت اساسی چنین چیزهایی به عنوان تغذیه و toileting” آقای Pagone گفت.

“کاهش چنین بازديد از خانواده نیاز به تکمیل اقدامات بیشتری برای اطمینان از سالم و کیفیت زندگی است.”

برخی از مراقبت از سالمندان خدمات رفته اند به مستند امتناع هر بازدید کننده. دیگران در حال محدود کردن بازدید کنندگان به تنها یک زن و شوهر از روز.

آن را غیر معمول است برای یک کمیسیون سلطنتی به اظهار نظر در مورد مسائل خارج از شواهد آن را شنیده است در جلسات و یا شواهد. اینجا بیشتر بخوانید.

نوزاد در میان 24 جدید WA موارد یک شبه کروز مسافران را برای پرواز از پرت

پنج هفته است که در میان 24 جدید COVID-19 مورد در و یک شبه و دولت در مجموع در حال حاضر 255, موارد, وزیر بهداشت راجر طبخ نشان داده است.

کودک یک کودک دو مورد تأیید است و در خانه با خانواده در شهر پرت.

پنج مورد از موارد جدید هستند و مردم از مناطق 11 مرد هستند و 13 هستند و زنان سالخورده تا 82 سال است. یازده از موارد جدید مربوط به کشتی های کروز.

هفت COVID-19 مثبت مسافران از Artania کروز کشتی لنگر انداخت در Fremantle در حال حاضر منتقل شده به یک پرت بیمارستان و قبل از ارزیابی گرفته شده به Joondalup آکادمی پلیس به خود منزوی برای 14 روز.

بیشتر از دو موارد مشکوک نیز به بیمارستان منتقل و هنگامی که همه در حال بهبود آنها را به پرواز به خانه.

برتر خوانده شده را علامت McGowan گفت: باقی مانده از کشتی 800 مسافر – هیچ یک از آنها استرالیایی – خواهد شد پرواز از پرت به آلمان در سه چارتر پرواز در آخر هفته قبل از حرکت کشتی و آب.

“من اصلا نمی خواهم روبی شاهزاده وضعیت او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی این بعد از ظهر.

او همچنین التماس غرب استرالیا به سفر بین مناطق سراسر کشور با محدودیت های که به اثر از نیمه شب سه شنبه.

از کجا فعال NSW coronavirus خوشه آغاز شد ؟ باندی در صدر لیست

بیش از 20 نفر آلوده شده اند با کروناویروس پس از حضور در Boogie Wonderland حزب در سطل لیست Bondi ساحل تقریبا دو هفته پیش با توجه به جزئیات جدید از NSW سلامت.

داده ها را فراهم می کند یک شکست از آن دولت را فعال coronavirus خوشه آغاز شده و نشان می دهد که Stanwell تاپ عروسی در اوایل ماه مارس نیز مسئول بیش از 20 مورد.

Young people were still at Bondi Beach on Friday despite warnings to stay home and sel-isolate.

افراد جوان بودند و هنوز هم در Bondi ساحل در روز جمعه با وجود هشدارهای به ماندن در خانه و sel-منزوی.اعتبار:Cole سکس ساحلی, لزبین

یکی دیگر از باندی رستوران بود منشا نقطه برای بیشتر از 10-20 موارد به عنوان یک راید کلیسا نشست و دوروتی هندرسون تسلیم در Macquarie Park.

دو مراسم عروسی آغاز شده خوشه: یکی در سنت اندرو کلیسا در سیدنی CBD و یکی در Pokolbin, Cessnock هر دو برگزار شد حدود دو هفته پیش منجر به کمتر از پنج مورد هر یک.

یک دانشگاه سیدنی راگبی مسابقات Bankstown عقیق مرکز مراقبت از سالمندان و Normanhurst عمومی مدرسه نیز منشاء سایت برای خوشه کمتر از پنج مورد.

شما می توانید آخرین اطلاعات از NSW بهداشت در اینجا.

کوانتاس گسترش پرواز اعتبارات تا پایان سال 2021

کوانتاس به طور قابل توجهی گسترش استفاده از تاریخ پرواز کوپن این است که به ارائه به مسافران در پی اختلالات ناشی از کوروناویروس.

این شرکت هواپیمایی در حال حاضر اجازه می دهد هر کسی با یک بلیط برای سفر قبل از تاریخ 31 ژوئیه به لغو در بازگشت برای یک پرواز اعتباری به ارزش رزرو است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آینده پرواز تا پایان سال آینده.

قبلا کوانتاس تنها ارائه پرواز اعتبارات به مسافران بودند که مجموعه ای به سفر قبل از مارس 31.

کسانی که مسافران مجبور به استفاده از اعتبار پرواز در عرض 12 ماه از اصلی خود را رزرو تاریخ و یا توسط 30 سپتامبر هر کدام بعدها.

کوانتاس گفت: مسافران که در حال حاضر دریافت یک پرواز اعتباری صادر شده یا پس از 31 ژانویه به طور خودکار اعطا می شود این فرمت به 31 دسامبر 2021 اما هشدار داد که ممکن است چند هفته به روز رسانی در هواپیمایی سیستم.

مسافرانی که پروازهای لغو شده اند توسط شرکت هواپیمایی تماس گرفته خواهد شد. پرواز اعتبار تنها می توان نسبت به کرایه از ارزش برابر یا بالاتر به کرایه اصل خریداری شده است.

ویرجین استرالیا است که اجازه می دهد مسافران برای انصراف از دریافت اعتبار برای پرواز تا 30 ژوئن. اعتبارات گذشته 12 ماه از تاریخ لغو.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>