Coronavirus به روز رسانی زنده: 19 مرگ 322 آلوده در ویکتوریا مرگبارترین روز; NSW مدارس از موارد مثبت


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • ویکتوریا ثبت آن مرگبارترین بعد از همه گیر پس از مرگ 19 نفر. اما دولت ثبت پایین ترین تنها-روز شمارش از موارد جدید در 12 روز با 322 عفونت های شناسایی شده است.
  • سه NSW مدارس امروز تعطیل هستند پس از دانش آموزان میان دولت جدید 10 COVID-19 مورد در روز یکشنبه. NSW بهداشت همچنین ارائه مشاوره به افرادی که حضور داشتند یک سرویس در سنت آگاتا کلیسای کاتولیک در پرچم تپه در روز چهارشنبه و پنج شنبه به هشدار برای علائم.
  • صدها نفر از مردم گرفتار مهمانی در یک دور در شمال کوئینزلند ساحل می تواند اتهامات پس از اتهام نقض coronavirus محدودیت های اولیه در روز شنبه. تا به 300 نفر برگزار خشن, پارتی کامل با یک مرحله و DJ نزدیکی Wangetti ساحل.
  • تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمار 5 میلیون در روز یکشنبه – تلخ نقطه عطف ملاقات با حیرت و زنگ در اروپا است. مقامات بهداشتی معتقدند تعداد واقعی است که شاید 10 برابر بالاتر یا نزدیک به 50 میلیون دلار داده تست محدودیت.
  • بیش از 19.7 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در سراسر جهان با بیش از 728,000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. نزدیک به 12 میلیون نفر بهبود یافته اند از ویروس.

آخرین به روز رسانی

‘توییتهایی برای خود صحبت می کنند’: Mikakos کاهش می یابد به نظر بیشتر در اواخر شب mea culpa

وزیر بهداشت جنی Mikakos خواسته شده بود به مقابله با او اواخر شب پست توییتر که در آن او عذر خواهی کرد و به خانواده ها تحت تاثیر موج دوم coronavirus در ویکتوریا و اعتراف کرد “اشتباه شده بود در طول راه”.

“توییت برای خود صحبت می کنند. من قصد ندارم به یک مفسر در خودم” Ms Mikakos گفت.

“اما آنچه می توانم بگویم این است که … من فکر می کنم در این برهه حساس که در آن ما باید چهار مرحله محدودیت در ملبورن, مرحله سوم محدودیت های سراسر ویکتوریا [و] هر ویکتوریا است ساخت بزرگ فداکاری است.”

وقتی پرسیده شد که چرا او ارسال توییت در نیمه شب روز شنبه, Ms Mikakos پاسخ داد: “من کار بسیار دیر ساعت”.

وزیر حاضر به طرح آنچه که اشتباهات او با اشاره به در صدای جیر جیر.

“که برای دیگران به قضاوت. شما می دانید, من در حال رفتن به یک مفسر در خودم. به من گفت: وجود یک فرآیند مستقل در راه است,” او گفت: با اشاره به تحقیق در هتل قرنطینه.

Health Minister Jenny Mikakos and Premier Daniel Andrews.

وزیر بهداشت جنی Mikakos و برتر Daniel Andrews.اعتبار:جو Armao

Ms Mikakos گفت که او “با تمرکز بر روی کاری که در دست” وقتی پرسید که چگونه او شخصا مقابله با فشار نقش خود را.

“من فکر می کنم ما نیاز به همه آنها یک هدف مشترک با تمرکز بر مبارزه با این ویروس و این پیامی است که من سعی کردم برای انتقال از شروع از یک روز. به عنوان برتر گفت: قبل از این که مرگ و زندگی مهم نیست,” او گفت:.

“ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر ویکتوریایی از دست دادن یک دوست و هر روز و من می دانم که دلخراش برای همه ویکتوریایی برای دیدن آن تراژدی بازی کردن.

“پس این است که در همه ما دست به دست. ما در خط مقدم و ما می توانیم این دور اگر همه ما تمرکز بر روی کاری که در دست است و مبارزه با این ویروس مرگبار است.”

تمورته به برگزاری NRL بازی

سیدنی NRL طرفداران خود در. NSW معاون نخست وزیر جان Barilaro اعلام کرده است که تمورته میزبان یک NRL بازی.

شما می توانید به تماشای کنفرانس مطبوعاتی خود که آغاز یک زمان کوتاه پیش زیر:

تبلیغات

PM شک و تردید در مرز محدودیت را بلند قبل از کریسمس

نخست وزیر موریسون گفت که او امیدوار بود COVID-19 محدودیت از جمله مرز تعطیلی شده اند حل و فصل کریسمس, اما او در حال حاضر شک و تردید است که اتفاق خواهد افتاد.

“این مهم است که ما نگاه و آزمون و بازجویی از شواهد پزشکی” آقای موریسون گفت: در یک کنفرانس خبری در کانبرا است.

او خواسته است NSW و عمل دولت ها به همکاری به اجازه می دهد ده ها تن از Canberrans رشته در NSW-ویکتوریا مرز به خانه پس از چند روز از سرخوردگی پس از آخرین لحظه تغییر به ترتیبات سفر.

Prime Minister Scott Morrison is not anticipating having border closures lifted before Christmas.

نخست وزیر اسکات موریسون است نه پیش بینی داشتن مرز تعطیلی برداشته قبل از کریسمس.اعتبار:Alex Ellinghausen

“داستان نیاز به توضیح تصمیمات آنها [و] اگر مسائل به مرتب کردن بین کشورها و مناطق مختلف و سپس آنها نیاز به مرتب کردن آنها را” آقای موریسون گفت: از نا امیدی در اطراف مرز تعطیلی.

نخست وزیر همچنین به انتقاد از برخی از رسانه ها گزارش از اثرات محدودیت و گفت هر گونه پیشنهاد زندگی افراد سالمند باید “ارائه شده تا” برای جلوگیری از مشکلات شد “amoral زشت فکر می کردم”.

اندروز به وعده انتشار تماس با ردیابی اطلاعات

قرارداد ردیابی و زمان آن طول می کشد – شده است یک موضوع بحث انگیز در ویکتوریا حق در طول این موج دوم.

ویکتوریا تماس با سیستم ردیابی شده است تقویت چندین بار پس از غرق فراتر از ظرفیت برخی از مردم انتظار نزدیک به دو هفته برای تایید آنها می شده اند در معرض coronavirus.

برتر Daniel Andrews در حال حاضر متعهد به ارائه برخی از نوع از داده ها در طول زمان آن طول می کشد برای مردم اطلاع داده خواهد شد در مورد یک تماس نزدیک مثبت coronavirus مورد.

Drivers queue for testing at a pop-up clinic outside Keilor Community Hub in Melbourne.

رانندگان صف برای تست در یک pop-up درمانگاه خارج Keilor جامعه Hub در ملبورن.اعتبار:جو Armao

“من بیش از خوشحال به بازگشت با یک تصویر بر روی آن است. من سعی کنید به [من] ممکن است قادر به آن را به همه شما لزوما در یک ضربه اما [من] سعی کنید به شما می دهد جزئیات بیشتر در مورد کسانی که به تدریج از طریق هفته.”

ماه گذشته سن و هرالد تایید وزارت بهداشت و خدمات انسانی شکست خورده بود در موارد متعدد به اطلاع رسانی در یک مد به موقع تماس از تایید COVID-19 مورد منجر به شرایطی که در آن ویکتوریایی غافل بودند آنها ممکن است گسترش ویروس.

حدود یک سوم از افراد مبتلا به این ویروس نمی نمایش هر یک از علائم برجسته اهمیت گسترده تست و تماس با ردیابی برای مبارزه با گسترش آن.

‘هر کسی می خواهد من برای قرار دادن یک شماره در آن’: اندروز در مستند پایان تاریخ

برتر Daniel Andrews خودداری کرده است برای قرار دادن یک عدد در آنچه دولت را در نظر قابل قبول تعداد روزانه موارد جدیدی که قادر به کاهش ملبورن مرحله چهار مستند.

“هر کس می خواهد به دانستن آنچه اتفاق می افتد در ماه اکتبر با پایی. هر کس می خواهد به دانستن بسیاری از مسائل است. که به اندازه کافی منصفانه” او گفت:.

“اگر من می تواند شما رنگ یک تصویر است که تا به حال هر نوع قابلیت اطمینان برای هفته آینده چه رسد به پنج هفته دور, پس از آن من خواهد بود.”

Premier Daniel Andrews doesn't have a crystal ball ... unfortunately.

برتر Daniel Andrews ندارد یک توپ کریستال … متاسفانه.اعتبار:گتی ایماژ

آقای اندروز گفت که دولت او نمی داند که در آن ویکتوریا اعداد خواهد بود که ملبورن شش هفته مرحله چهار مستند قرار است در پایان ماه سپتامبر 13.

“ما نمی توانیم پیش بینی کنیم که در آن ما می شود در پایان این. اما آنچه که ما می تواند برخی از بدون هیچ شکی نیست که اگر ما محدود نیست, جنبش ما رو صفر شانس صفر شانس – از رانندگی کردن این اعداد. به همین دلیل این تصمیم گیری مهم هستند.”

نخست وزیر در پاسخ به گزارش ناکافی PPE عرضه برای کارکنان بهداشتی درمانی

برتر اندروز در پاسخ به یک درخواست مهیجی از سابق ویکتوریا استرالیا انجمن پزشکی جمهور Mukesh Haikerwal برای بیشتر PPE به در دسترس ساخته شده به کارکنان بهداشتی درمانی.

Dr Haikerwal گفت: کانال نه در امروز نشان می دهد که او Altona شمالی GP درمانگاه مجبور شد به اهدا سپر چهره بیش از آخر هفته به ناامید بهداشت و درمان کارگران (نگاه کنید به ما 10.29 am پست زیر).

آقای اندروز گفت که او “بیش از مبارک” به دنبال Dr Haikerwal نگرانی اما نشان داد این ماده برای دولت فدرال است.

Dr Mukesh Haikerwal was among the first GPs to open a drive-through testing clinic at his GP practice.

Dr Mukesh Haikerwal در میان اولین GPs برای باز کردن یک درایو-از طریق آزمایش درمانگاه در عمل GP.اعتبار:Jason جنوبی

“این ممکن است لزوما بخشی از سیستم توزیع ما. این ممکن است چیزی است که بیشتر در مورد بهداشت عمومی شبکه ها و دولت مشترک المنافع,” او گفت:.

“اما من بیش از خوشحال به تعقیب آن ، من با اعتماد به نفس است که فقط به عنوان ما را دیده ام با مراقبت از سالمندان, همانطور که ما دیده ایم در بسیاری از مختلف جبهه مشترک دولت و دولت ما در بخش دولتی و بخش خصوصی – همه – در حال کار با هم به عنوان بهترین آنها می توانند.

“اما همیشه وجود دارد که جستجو برای بهبود مستمر است. این چیزی که ثابت نیست. این تغییرات در هر روز است.”

آقای اندروز موافقت خود را با تعداد زیادی از مراقبت های بهداشتی کارگران که آزمایش مثبت به COVID-19 بود در مورد.

“من نمی خواهم برای دیدن هر کسی را تحت تاثیر قرار توسط این ویروس” او گفت:. “من نمی خواهم برای دیدن افرادی که در حال وجود دارد به ارائه خدمات و پشتیبانی برای دیگران, من نمی خواهم به آنها را در راه آسیب است.

“بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که به وضوح در ادامه به ارائه تمام حمایت ما می توانیم. اما چیز دیگری که ما می توانید انجام دهید – و در بسیاری از جهات قدرتمند ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید – این است که به پیروی از قوانین بازی فردی ما و ما کمی به مطمئن شوید که وجود دارد کمتر مردم در بیمارستان است.”

تبلیغات

NSW ‘آماده’ به صورت PPE مورد نیاز: Berejiklian

NSW برتر Gladys Berejiklian و رئیس بهداشت افسر کری شعار باید گفت NSW کند کافی PPE منابع پس از ملی گزارش امروز منتشر شد یکی در پنج پزشکان و پرستاران محدود است و در برخی موارد عدم دسترسی به ماسک صورت.

Ms Berejiklian گفت: دولت بود “به خوبی آماده” با اشاره به وجود یک تیم ویژه با تمرکز بر دستیابی به ماسک برای بهداشت عمومی و بخش خصوصی استفاده کنید قبلا در این بیماری همه گیر.

Dr شعار گفت: دولت ذخایر 8 میلیون ماسک کافی بود, اما وجود دارد می تواند گاهی اوقات درک مسائل در خط مقدم.

“آنچه که ما شناسایی کرده ایم این واقعیت است که ما نیاز به همچنین تشدید فرآیندهای در محل اگر کابینت خالی نیست پر کردم و بنابراین گاهی اوقات آن را پایین می افتد به تجربه بر روی زمین در زمان های خاص و در مکان های خاص,” او گفت:, و اضافه کرد که این فرآیند در حال حاضر در محل برای دولت محلی بهداشت منطقه.

“این واقعا مهم است که ما این پیام را به بهداشت و درمان کارگران است که ما فراموش کافی PPE منابع; آنها در خط مقدم هستند و آنها نباید اضطراب غیر ضروری در این زمان به عنوان ما شاهد موارد رشد” او گفت:.

در خانه COVID-19 تست آسیب پذیر ساکنان ویکتوریا

سلامت کارگران شروع خواهد شد بازدید از آسیب پذیر ویکتوریایی برای تست آنها را برای COVID-19 در خانه های خود.

“ما می دانیم که برای برخی از افراد آسیب پذیر که ممکن است housebound با توجه به ناتوانی … چالش برانگیز است برای آنها را قادر به در حال حاضر به یک تست ایستگاه” ویکتوریا وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت.

مردم ارزیابی می شود توسط یک پرستار از طریق دولت coronavirus خط تلفن خواهد شد و نیاز به یک پزشک عمومی ارجاع قبل از یک کارگر بهداشت بازدیدکننده داشته است خانه خود را به آزمون آنها به صورت COVID-19.

“ما در حال شروع یک تماس به تست برنامه را قادر خواهد ساخت که کسی به ما تماس بگیرید coronavirus خط تلفن آنها ارزیابی می شود توسط یک پرستار که از طریق خط تلفن و با یک پزشک عمومی ارجاع ما به آنها.

“ما را به خانه های مردم و ما را به اطمینان حاصل شود که آنها قادر خواهد بود برای آزمایش در یک دوره 48 ساعته. این طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که حدود 200 آسیب پذیر ویکتوریایی هر روز برای دسترسی به [تست] … مطمئن شوید که افرادی که ممکن است تحرک محدود به دلیل ناتوانی و یا ممکن است دیگر آسیب پذیری با توجه به شرایط بهداشتی مزمن می توانید آزمایش را در خانه خود را.

“این یک سرویس رایگان و در دسترس خواهد بود در سراسر ویکتوریا.”

کمتری از موارد نتیجه از اثرات تجمعی از مرحله سه محدودیت: اندروز

برتر اندروز می گوید: ویکتوریا است و در عین حال برای دیدن اثرات مرحله چهار مستند محدودیت های که در آغاز تاریخ و زمان آخرین یکشنبه شب.

“من فکر می کنم ما همه رو به مراقب باشید به گرفتن جلوتر از خودمان را,” او گفت:.

“ما باید یک روز را داده است. همیشه بهتر است به پایین تر از روز قبل, اما آن است که تنها یک روز را داده و مرحله چهار تغییرات بسیاری که تنها به اثر در نیمه شب گذشته تعدادی از دیگران که آمد به اثر نیمه شب چهارشنبه هفته گذشته [و] قدیمی ترین از این که حکومت نظامی بود که در محل به مدت یک هفته از ساعت 8 بعد از ظهر دیروز.

“پس از آن است که هنوز بسیار زود برای ما به تلاش برای اندازه گیری اثرات مرحله چهار اما ما قطعا از دیدن شاید برخی از ثبات بیشتری که در نتیجه تاثیر تجمعی از مرحله سه.”

تمرکز از شمال غرب سیدنی مدرسه تحقیقات در خارج از کلاس درس: چو

رئیس بهداشت افسر کری شعار اتحاد تشکر شده Tangara مدرسه برای دختران جامعه خود منزوی و آینده رو به جلو برای تست به شمال غرب سیدنی مدرسه معاملات با دولت بزرگترین مدرسه های خوشه ای به تاریخ.

در حال حاضر وجود دارد نه نفر در ارتباط با Cherrybrook K-12 مدرسه که آزمایش مثبت به کوروناویروس.

Dr شعار گفت: وقتی که می آید به, مدرسه, دانش آموزان, آنها می توانند رفتار بیشتر شبیه بزرگسالان و در نتیجه خطر انتقال می تواند بالاتر باشد.

“ما هنوز هم می دانم و بر این باورند که جوانتر دانش آموزان از جمله دانش آموزان هستند به احتمال زیاد آلوده [یکدیگر] اما همانطور که شما مسن تر رفتار شما بیشتر شبیه … یک فرد بالغ از نظر ویژگی ها و خطرات ناشی از انتقال” او به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

او گفت: تحقیقات در اطراف منبع خوشه بود مداوم با تمرکز سوالات در فعالیت های فوق برنامه.

“آن را در سراسر مختلف گروه در سال پس از آن را نه لزوما در کلاس درس [که عفونت گسترش یافته بود]” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>