Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا پرانتز برای افزایش COVID-19 موارد به عنوان جهانی عفونت تصویب 90,000


خلاصه

  • در سراسر جهان بیش از 92,000 مردم در حال حاضر آلوده شده است و 3100 نفر
  • تعدادی از کشورهای در برخورد با این ویروس رسیده است حداقل 70 با اوکراین و مراکش گزارش اولین موارد
  • فدرال رزرو آمریکا از افزایش نرخ بهره توسط یک نیم درصد در اورژانس کاهش نرخ پس GFC
  • کره جنوبی ثبت بزرگترین افزایش روزانه در موارد جدید با 851 بیشتر عفونت گزارش شده در روز سه شنبه
  • این بیماری رسیده به دولت ایران که در آن 23 نفر از اعضای پارلمان گزارش شده آلوده

Socceroos های مقدماتی جام جهانی به احتمال زیاد به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

Socceroos برنامه برای 12 ماه آینده می تواند سقوط به هرج و مرج با استرالیا سه بعدی مسابقات مقدماتی جام جهانی به احتمال زیاد به تعویق افتاد و تا پایان سال با توجه به شیوع کروناویروس.

The Socceroos are four wins from four games so far in the qualifiers.

Socceroos چهار برد از چهار بازی تا کنون در مسابقات مقدماتی.اعتبار:گتی ایماژ

از کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفتگو با فوتبال جهان حاکم بدن از فیفا برای تعلیق تمام بازی های رقابتی در آینده مه و ژوئن بین المللی و ویندوز با چندین کشور در کنفدراسیون مانع مسافرت های بین المللی محدودیت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

هند coronavirus موارد افزایش به 28

شانزده ایتالیایی ها در هند آزمایش مثبت برای coronavirus, هند, وزیر بهداشت گفت: به عنوان مجموع تعداد موارد در کشور به شدت افزایش یافت و به 28.

در روز دوشنبه دوم در جهان پرجمعیت ترین کشور تا به حال تنها شش موارد گزارش شده از coronavirus اما از آن است که یکی از مکان های آمریکا و سازمان های اطلاعاتی در حال نزدیک ترین نظارت به دلیل نگرانی بیش از چگونه آن را مقابله با شیوع گسترده.

ایتالیایی بازدید از صحرای غربی ایالت راجستان بود و در میان کسانی که تا به حال آزمایش مثبت زودتر.

و در روز چهارشنبه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: 15 از 21 گردشگران از ایتالیا – اروپا بدترین آسیب دیده کشور – که گرفته شده بود به قرنطینه مرکز در حومه دهلی نو تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

ایسنا

تبلیغات

شماره جدید ملی موارد 44

پس از یک پرستار مراقبت و 82 ساله و سالمندان ساکن در هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus در BaptistCare دوروتی هندرسون تسلیم مرکز مراقبت از سالمندان در نزدیکی دانشگاه مک کواری در شمال سیدنی تعداد کل موارد در استرالیا صعود به 44.

دیگر علاوه بر جدید است که یک فرد چهارم در جنوب استرالیا.

‘آن را’ هرج و مرج’: وسترن سیدنی Costco از محصولات مختلف

عمده فروشی سوپر مارکت ها درد و رنج را فقط به عنوان زیاد Woolworths و Coles جهان با Costco در مارسدن پارک غرب کویکر تپه از بسیاری از موارد از جمله کاغذ توالت بطری های پلاستیکی و عمر طولانی شیر و برنج.

Usually, these Costco shelves would be filled with toilet paper.

معمولا این Costco در قفسه خواهد بود پر از کاغذ توالت.

“این هرج و مرج” یکی از خریداران گفت: هرالداضافه کرد که این فروشگاه در حال اجرا از چرخ دستی به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم وجود دارد.

“شما می توانید بگویید آن وحشت اما هیچ کس احمق – فقط غیر منطقی” او گفت:.

A sign at Costco Marsden Park limited Quilton bath tissue to one per customer.

یک نشانه در Costco مارسدن پارک محدود Quilton داخل بافت به هر مشتری.

یک نشانه در پشت فروشگاه محدودیت در خرید برای هر مشتری اما بدون در نظر گرفتن, ‘دیوار بزرگ کاغذ توالت’ به طور کامل برهنه.

سیدنی به لندن پرواز لغو شد

یک برنامه ریزی پرواز از سیدنی به لندن در شب چهارشنبه لغو شده است.

آن است که در حال حاضر مجموعه ای برای تمیز کردن اضافی با مشتریان بودند که به پرواز در هواپیما که در این شب نقل مکان کرد به بعد در دسترس پرواز.

“در حالی که کوانتاس پزشکی مورد بررسی قرار داده است که خطر را به شدت کم ما در حال انجام برخی از تمیز کردن اضافی از این هواپیما به عنوان یک احتیاط. این است که در علاوه بر این به حالت عادی پاک کردن طول می کشد که پس از هر پرواز بین المللی” یک بیانیه از این شرکت اعلام کرد.

پرواز برنامه ریزی شده بود به ترک سیدنی برای سنگاپور در 5 بعد از ظهر قبل از رفتن به لندن.

NSW 16 مورد تایید

یک 82 ساله نر مراقبت از سالمندان مقیم 16 نفر برای تست مثبت برای COVID-19.

50-سال-پیر سالخورده مراقبت پرستار بود که زودتر تشخیص داده شود با COVID-19 شد مراقبت از مرد است.

95-ساله ساکن همان تسهیلات درگذشت یک شبه اما معلوم نیست که اگر آنها تا به حال ویروس.

تبلیغات

ویروس وادار کردن ما شرکت های هواپیمایی را بریده بریده قیمت

گسترش سریع coronavirus موارد در سراسر جهان است پیچیده استاندارد استراتژی های مورد استفاده توسط شرکت های هواپیمایی هنگام بیماری فاجعه و یا درگیری ضربه مقصد سفر: نرخ پایین تر و تغییر مسیر پرواز به دردسر مناطق.

در حال حاضر برخی از شرکت های هواپیمایی باید متوسل به تعلیق تغییر هزینه های جدید برای رزرو بلیط به امید پیروزی بیش مردد مسافران تا زمانی که آن را واضح تر می شود که در آن شیوع کروناویروس در حال ترجمه و کدام راه می تواند به نفع از قیمت قطره.

در حالی که کاهش نرخ ثابت کرده اند موثر در گذشته در احیای تقاضای حمل و نقل هوایی مشاور ساموئل انگل گفت: “کیف بغلی تنها کار می کند تا در برابر احساسات است.”

Coronavirus که ظهور در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته در سراسر جهان با جدید بیشتر موارد در حال حاضر ظاهر می شود در خارج از چین از داخل.

تایلند برنامه دو هفته قرنطینه در معرض خطر ورود

تایلند است که با توجه به اینکه برای تحمیل اجباری 14 روز دوره خود قرنطینه در مردم ورود از کشورهای تلقی معرض خطر بالا برای رمان coronavirus عفونت است.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا است بحث در مورد پتانسیل گام با دیگر مقامات وزارت بهداشت سخنگوی Taweesilp Witsanuyotin گفت: در جلسه روز شنبه.

روز سه شنبه وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul گفت: در Facebook پست که مردم پس از رسیدن از کشت از مناطق — ژاپن, کره جنوبی, چین, هنگ کنگ, ماکائو و تایوان و سنگاپور ایران و ایتالیا و فرانسه و آلمان — باید خود شده است. این پست بود و پس از آن حذف شده است.

تایلند بازار سهام و گردشگری متکی به اقتصاد reeling از سفر از محدودیت برانگیخته با شیوع این بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19 خصوص سقوط در بازدید از بیماری کانون چین است.

دولت ها در سراسر جهان به شدت سفر نظارت و یا محدودیت در مبارزه با این ویروس که به کشته شدن بیش از 3000 نفر است. سنگاپور گفت: آن را به همه بازدید کننده های جدید با سفر اخیر تاریخ ایران, شمال ایتالیا و یا کره جنوبی در 14 روز گذشته.

بلومبرگ

استاد دانشگاه در انزوا

دانشگاه مک کواری است گفت: هرالد که یک مدرس دانشگاه در علوم و مهندسی دانشکده دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حال حاضر دوره نقاهت در انزوا بخش در بیمارستان وست مید.

“کارکنان ما عضو بیمار شد پس از بازگشت از ایران و در زمان گام های فوری را به دنبال توجه پزشکی در” دانشگاه گفت:.

او شده است در محوطه دانشگاه پس از بازگشت از ایران است و تا به حال هیچ تماسی با یا کارکنان یا دانش آموزان است و هیچ ارتباط بین مدرس و مراقبت از سالمندان کارگر در BaptistCare تسهیلات در کنار دانشگاه است.

“کل دانشگاه مک کواری جامعه می فرستد ما بهترین آرزوها را برای ما کارکنان خود را برای بازیابی سریع و ما مشتاقانه منتظر استقبال از آنها را به عقب پس بهبودی خود را” سخنگوی گفت.

آمازون کارمند تست مثبت برای COVID-19

از سیاتل تایمز گزارش شده است که یک کارمند آمازون که با این نسخهها کار در یک ساختمان اداری و یک مرکز توزیع رفت خانه بیمار سه شنبه گذشته و بازگشته است.

Your health is our top priority," the company said in a statement.

سلامت خود را اولویت ما است” این شرکت در بیانیه ای گفت.اعتبار: AP

“ما در حال حمایت از آسیب دیده کارمند است که در قرنطینه” این شرکت در بیانیه ای گفت.

“سلامت خود را اولویت ما است و ما در ادامه با افزایش تمیز کردن عمیق و مایع در دفتر” پیام گفت.

آمازون استخدام بیش از 50000 نفر در منطقه است.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>