Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا مرگ و میر افزایش می یابد به عنوان محدودیت های مسافرتی را به اثر می آیند


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • همه بازدید کنندگان به استرالیا را به خود منزوی برای 14 روز در حالی که کشتی های کروز را نیز منع می شود از docking در استرالیا برای 30 روز آینده
 • دو زن سالمند در فوت کرده اند از coronavirus آوردن ملی کشته شدگان به پنج
 • در یکشنبه, NSW ثبت 22 مورد جدید از coronavirus گرفتن دولت در مجموع به 134. در ویکتوریا, 13 مورد جدید به ارمغان آورد و دولت در مجموع به 57. آخرین ملی تعداد 279
 • انبوه تجمعات عمومی به بیش از 500 نفر خواهد بود به طور موثر ممنوع در سراسر استرالیا. این شامل مدارس و یا دانشگاه ها
 • NSW برتر Gladys Berejiklian هشدار داد که دولت, پلیس تا به حال قدرت به اجرای خود انزوا در حالی که ویکتوریایی می تواند جریمه $20,000 اگر آنها شکستن بهداشت دولت, توصیه های

‘موضوع مرگ و زندگی’: NSW Police می تواند اجرای ممنوعیت جداسازی

برتر Gladys Berejiklian می گوید NSW Police خواهد شد که قدرت اجرای قوانین موجود اگر مردم شکستن خود انزوا ممنوعیت هنگام بازگشت به خانه از خارج از کشور.

بیش از 130 مورد ثبت شده است در NSW به تنهایی در روز یکشنبه با ملی تعداد بسته شدن در 300.

Ms Berejiklian گفت NSW تا به حال موجود قدرت به اجرای خود-جداسازی قوانین و ممنوعیت انبوه تجمعات عمومی که در محل هستند از امروز.

“من می خواهم برای اطمینان از همه ما شهروندان است که ما وزیر بهداشت از طریق سلامت عمومی عمل کرده و توانایی اجرای آن مقررات” خانم Berejiklian گفت.

“ما در حال حاضر به اندازه کافی قوانین در مکان اما gazetting آنها را در راه حق به یقین چیزی است که برای ما مهم است.”

Ms Berejiklian گفت: خدمات اورژانس وزیر دیوید الیوت نیز تا به حال قدرت برای اجرای این ممنوعیت اما او امیدوار بود که مردم “حمایت از ما” به جای پلیس درگیر بودن.

او اذعان آن خواهد بود بسیار دشوار است برای نظارت بر “هر وضعیت” بنابراین او از مردم خواست تا انجام “درست با جامعه خود و خانواده خود را از دایره”.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

“غیر ضروری” جرم تجمع ممنوع

انبوه تجمعات عمومی به بیش از 500 نفر خواهد بود به طور موثر ممنوع در سراسر کشور شروع از امروز.

نخست وزیر اسکات موریسون در روز جمعه اعلام کرد که اقدامات اضطراری در محل به سرعت نرخ انتقال coronavirus در استرالیا.

Prime Minister Scott Morrison address State Premiers and Chief Ministers during a Council of Australian Governments (COAG) meeting on Friday.

نخست وزیر اسکات موریسون آدرس دولت Premiers و وزرای ارشد در طول یک شورای استرالیا دولت (COAG) جلسه در روز جمعه. اعتبار: Dominic Lorrimer

این را شامل نمی شود و مدارس و دانشگاه ها و یا حمل و نقل عمومی.

“مجلس ضروری است. رفتن به مدرسه ضروری است. رفتن به محل کار ضروری است. رفتن و در مورد کسب و کار عادی خود رفتن به دانشگاه سخنرانی و گرفتن بچه های خود را به مهد کودک, این چیزها را ادامه خواهد داد” آقای موریسون گفت.

بحران نیروهای مستند به عنوان تلفات به پنج

صبح بخیر و خوش آمدید به ما در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن این صبح:

 • NSW بهداشت تایید کرده است 77 سال از ساحل آفتاب درگذشت سیدنی بیمارستان پس از تبدیل شدن به ناخوشی در یک پرواز در روز جمعه و 90 سال درگذشت در دوروتی هندرسون تسلیم مرکز مراقبت از سالمندان در Macquarie Park در روز شنبه. این به ارمغان می آورد استرالیا کشته شدگان به پنج.
 • همه تازه واردان به استرالیا را به خود منزوی برای 14 روز پس از ورود به کشور است. این اقدامات جدید را به اثر در نیمه شب.
 • نه این جانباز سرگرمی خبرنگار ریچارد ویلکینز دارای آزمایش مثبت به COVID-19. او ملاقات با خواننده ریتا ویلسون پس از او خانه اپرای سیدنی عملکرد هفته گذشته است.
 • بریتانیا را منزوی افراد مسن “در هفته” و به زور وارد قرنطینه هر کسی که مبتلا به کروناویروس دولت گفت: آن را به عنوان تشدید اقدامات است که تا کنون کمتر سختگیرانه نسبت به جاهای دیگر در اروپا است. تعداد مرگ و میر ناشی از انگلیسی ها با کروناویروس افزایش 14 در 24 ساعت گذشته به 35 در حالی که کل تشخیص افزایش 20% به 1,372 مقامات بهداشت و درمان گفت: روز یکشنبه به وقت محلی.
 • صف های طولانی و ساعت-انتظار طولانی برای پزشکی نمایش استقبال مسافران از بازگشت به برخی از فرودگاه های ایالات متحده در روز یکشنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی
 • آفریقای جنوبی اعلام کرده است یک دولت ملی از فاجعه بیش از coronavirus شیوع و اعلام کرد که این قاره را بیشتر اقدامات شدید و در عین حال برای جلوگیری از گسترش آن. دولت است که توقف برخی پروازها بستن مدارس و ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از 100 نفر رئیس سیریل Ramaphosa گفت: در یک کنفرانس آدرس به ملت پس از جلسه هیئت دولت اضطراری.
 • آلمان به طور موقت معرفی کنترل مرز در مرزهای آن با اتریش و سوئیس و فرانسه و لوکزامبورگ و دانمارک از دوشنبه به عنوان کشور به دنبال محدود کردن سریع گسترش coronavirus.
 • قطر را ممنوع غیر قطری ها از ورود به کشور به مدت دو هفته از شنبه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>