Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا می گذرد اقدامات محرک اقتصادی به عنوان جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 335,000


ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • پارلمان فدرال را تصویب کرده است محرک اقتصادی اقدامات طراحی شده برای کوسن پتک ضربه از coronavirus
  • بارها و باشگاه ها و رستوران ها, کافه ها و سالن های ورزشی و اماکن عبادت را بسته اند و در محدودیت های داخلی جمع آوری و اعلام شده توسط اسکات موریسون در شب یکشنبه
  • آنگلا مرکل صدراعظم آلمان است که در قرنطینه پس از یک دکتر که تجویز واکسن برای او آزمایش مثبت برای coronavirus

پارلمان ویروس بسته

پارلمان فدرال را تصویب کرده است محرک اقتصادی اقدامات طراحی شده برای کوسن پتک ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

یک سری از لوایح تصویب شد شنبه شب با دو بسته به ارزش $17.6 میلیارد دلار و 66 میلیارد دلار در قلب موریسون دولت پاسخ.

The house votes during a division on the amendments to the coronavirus economic response.

مجلس آرا در یک بخش در اصلاحات مربوط به کروناویروس اقتصادی پاسخ.اعتبار:Mike Bowers

در قانون جداگانه دولت را کنار بگذارند بیشتر از 40 میلیارد دلار به صورت فوری و پیش بینی نشده هزینه های مرتبط با بیماری همه گیر به احتمال زیاد به علت رکود است.

کارجویان جوانان کمک هزینه فرزند و سود ویژه پرداخت خواهد شد افزایش است با $550 دو هفته.

خزانه دار جاش Frydenberg در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر شب دوشنبه و گفت: این بسته محرک اقتصادی جدید خواهد همچنان به حمایت از استرالیایی ها در طول بحران.

“بهترین راه برای نگه داشتن استرالیایی در مشاغل است که به نگه داشتن کسب و کار در کسب و کار,” او گفت:.

“ما می دانیم که وضعیت اقتصادی رو به وخامت گذاشته است که هر روز عبور می کند. و ما می دانیم که شوک اقتصادی از coronavirus و تاثیر آن خواهد بود عمیق تر خواهد شد گسترده تر و طولانی تر خواهد بود از اول فکر می کردم.

“اما امشب استرالیا مجلس عمل کرده است در بهترین منافع را می پوشند گاه به گاه و تنها معامله گران و بازنشستگان و کسانی که در درآمد پشتیبانی و استرالیا در دانش آموزان است.”

وزیر دارایی Mathias Cormann تایید coronavirus مکمل می تواند به گسترش دانش آموزان تمام وقت.

دولت دیگر نمی خواهد نیاز به قوانین برای ایجاد تغییرات به رفاه تنظیمات پس از عبور از اصلاح بسته به خدمات اجتماعی وزیر قدرت بی سابقه ای.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد این بسته اینجا.

AAP

مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار ژاپن را به تصمیم گیری مناسب در بازی های المپیک

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما را “هدایت” توسط ژاپن تصمیم بر سر اینکه آیا برای برگزاری توکیو 2020 المپیک در میان جهانی از شیوع کروناویروس به کانادا و استرالیا ترک تابستان بازی ها.

“ما خواهد بود با هدایت خواسته های نخست وزیر آبه از ژاپن, یک دوست بزرگ ایالات متحده و یک مرد است که انجام یک کار باشکوه در المپیک محل برگزاری, به حضور در بازیهای المپیک در ژاپن است. او را به تصمیم گیری مناسب!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

دلیل افزایش فشار از ورزشکاران ورزش و کمیته المپیک که برخی از آنها تهدید تحریم باید ژوئیه بازی ها جلوتر رفته اند و در میان COVID-19 گیر IOC است به اعلام به تعویق افتادن اضافه خواهد شد که به 22 میلیارد دلار رقم آن در حال حاضر هزینه ژاپن به مرحله این رویداد است.

چیزهایی که نقل مکان کرد و به سرعت در حال در روز دوشنبه. کانادا کمیته ملی المپیک اعلام کرد که حاضر به ارسال ورزشکاران باید ژوئیه 24 تاریخ شروع در محل باقی می ماند قبل از استرالیا کمیته ملی المپیک گفت: ورزشکاران خود که آن را در حال حاضر قابل دفاع با خیال راحت به جمع آوری یک تیم در میان خطرات بهداشتی ممنوعیت سفر و اختلالات به آموزش.

“استرالیا کمیته المپیک (AOC) می گوید استرالیا ورزشکاران باید آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو در شمال تابستان 2021 زیر کمیته بین المللی المپیک اعلام بالقوه به تعویق افتادن این بازی و تغییرات در چشم انداز سلامت در استرالیا و سراسر جهان,” the AOC بیانیه بخوانید.

تبلیغات

اسپانیا معاون PM بستری به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد

Coronavirus مرگ و میر در اسپانیا رسیده است 2182 اضافه کرد 462 مرگ و میر یک شبه وزارت بهداشت گفت.

اسپانیا نیز ثبت 4,517 عفونت های جدید در روز دوشنبه به وقت محلی آوردن تعداد کلی پس از آغاز شیوع این بیماری به 33,089. روز به روز افزایش حدود 15 درصد است که شبیه به یک دیده می شود روز قبل از.

Military officers are disinfected near an airport in BIlbao in northern Spain.

افسران نظامی ضد عفونی هستند در نزدیکی یک فرودگاه در شهر بیلبائو در شمال اسپانیا.اعتبار:AP

دولت اسپانیا می گوید: معاون نخست وزیر کارمن کالوو شده است بستری شدن یک عفونت تنفسی و پزشکان در حال آزمایش او برای COVID-19.

اسپانیایی ها آغاز دومین هفته از حبس به عنوان نگرانی برای سقوط این کشور در سیستم بهداشت و درمان در میان هجوم بیماران نیاز به کمک تنفس.

دولت اسپانیا به دنبال تصویب به گسترش اضطراری دولت برای دو هفته بیشتر تا آوریل 11, اما شدیدتر اقدامات مانند توقف کلی تولید صنعتی شده اند رد کرد.

هیچ ورودی مسافران از خارج از اروپا شنگن منطقه مرزی مجاز به کشور با شروع از دوشنبه.

AP

جهانی coronavirus موارد تصویب 335,000

شب خوب و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش جهانی coronavirus بیماری همه گیر. ما خواهید بود در ادامه برای به روز رسانی شما در طول شب و به سه شنبه.

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای از دوشنبه:

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>