Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا رکورد کمترین COVID-19 مورد اعداد در 24 ساعت از اوایل ماه مارس روبی شاهزاده برنامه ریزی برای ترک Port Kembla در روز پنج شنبه به عنوان کشور مرگ و میر می ایستد در 74


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • مرگ و میر در استرالیا است که در حال حاضر 74 پس از دو مرگ و میر بیشتر در NSW تایید شد صبح روز چهارشنبه
  • در سراسر جهان تعداد موارد گذشت 2.5 میلیون با بیش از 177,000 مرگ و میر
  • ارشد دکتر در هیئت مدیره روبی شاهزاده کشتی کروز گفته است که درخواست او شگفت زده شد 2700 مسافر اجازه داده شد به پیاده در سیدنی در ماه گذشته.
  • ما coronavirus مرگ و میر در حال حاضر بیش از 45,000. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است 60 روز توقف در مهاجران تقاضا برای اقامت دائم
  • این ASX کاهش یافته 2 درصد قبل از اواخر صبح بهبودی بعد از وال استریت سقوط برای یک ثانیه بعد مستقیم

سالمندان مجاز در صربستان پس از سخت مستند

بلگراد صربستان سالمندان باید جرأت خارج برای اولین بار در بیش از یک ماه به عنوان مقامات کاسته برخی از اقدامات سختگیرانه که در محل بوده است در برابر جدید کروناویروس.

دولت در حال حاضر اجازه می دهد تا مردم بیش از 65 سال به بیرون رفتن برای یک پیاده روی سه بار در هفته در طول یک روز مقررات منع رفت و آمد در زمانی که بقیه جمعیت باید در خانه بمانند. مقامات می گویند آنها می خواهند به نگه داشتن سالمندان آسیب پذیر ساکنان امن است.

An elderly woman wearing a mask against the spread of the new coronavirus walks during a curfew in downtown Belgrade, Serbia.

یک زن مسن با پوشیدن ماسک در برابر گسترش جدید کروناویروس پیاده روی در طول یک حکومت نظامی در مرکز شهر بلگراد صربستان.اعتبار:AP

صربستان تا به معرفی برخی از سخت ترین قوانین در اروپا به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس. مردم بیش از 65 تنها مجاز به خرید بروید برای مواد غذایی یک بار در هفته و خیلی زود در صبح است.

بسیاری از افرادی که جرأت روز یکشنبه به وقت محلی با پوشیدن ماسک و برخی از زوج ها بودند دست در دست. یک مرد گفت که او برای اولین بار در 35 روز.

این کشور گزارش کرده است 6890 موارد جدید عفونت کروناویروس در حالی که 130 نفر کشته شده اند.

AP

NSW مدارس امن از یک سال و عرضه دست sanitiser و 10000 دماسنج

دولت 2200 مدارس دولتی دسترسی داشته باشند به اندازه کافی صابون و دست sanitiser به 12 ماه گذشته زمانی که آنها شروع به بازگشت به کلاس های درس در ماه آینده.

این هرالد نیز درک 10,000 دماسنج در دسترس خواهد بود و اجازه می دهد تا معلمان برای انجام حرارت چک.

Private school expects 900 students on Tuesday after parents rejected remote learning

مدرسه خصوصی انتظار دارد که 900 دانش آموزان در روز سه شنبه پس از پدر و مادر رد از راه دور یادگیری اعتبار:میشل Mossop

برتر Gladys Berejiklian فشار به همه دانش آموزان را در مدرسه تمام وقت مدت سه شامل مهم رول از محصولات کلیدی برای اطمینان از مدارس می تواند نیازهای سخت سلامت مورد نیاز است.

تب سنج پیشانی خواهد بود دست به مدارس به عنوان بخشی از مبهوت بازگشت به کلاس های درس به عنوان NSW همچنان به مقابله با COVID-19 بحران و معلمان باید اولویت برای تست.

اینجا بیشتر بخوانید.

تبلیغات

‘تصمیم گیری های دشوار’: پیر و بیمار بیماران ممکن است گذشته در خط الکتيو

جراحان در حال آماده سازی را به “تصمیمات دشوار” در مورد آن بيمار قادر خواهد بود به عمل جراحی – از جمله آب مروارید حذف هیپ و زانو تعویض – وقتی که بان کی مون در بسیاری از غیر ضروری روش های آسانسور در هفته آینده.

بيماران مبتلا به مولتيپل شرایط بهداشتی مزمن مانند بیماری های قلبی فشار خون بالا و دیابت از جمله برخی از بیماران ممکن است به نگه داشتن در حال انتظار برای روش های است که می تواند آنها را در معرض خطر عوارض به عنوان پزشکان تدوین دستورالعمل را به اولویت “کم خطر بالا ارزش مراقبت”.

Not everyone waiting for elective surgery will be able to get it when the ban lifts next week.

هر کس در حال انتظار برای عمل جراحی انتخابی خواهد بود قادر به آن را دریافت کند که این ممنوعیت آسانسور هفته آینده. اعتبار:iStock

Royal Australian کالج جراحان جمهور تونی Sparnon گفت: جراحان را مجبور به وزن عوامل متعدد در تصمیم گیری است که بیماران به کتاب برای عمل جراحی در هفته های آینده از جمله چقدر درد بودند و احتمال نیاز به اقامت در بخش مراقبت های ویژه.

“این جایی است که جراحان و پزشکان را به برخی از تصمیم گیری های دشوار” او گفت:.

اینجا بیشتر بخوانید.

روبی شاهزاده سلامت ورود به سیستم پس از به روز رسانی به مسافران متحرك

نهایی بهداشت گزارش ارائه شده توسط روبی شاهزاده خانم قبل از مسافران اجازه داده شد به پیاده شد خارج از تاریخ و نه شامل همه مسافران که تا به حال نشانه های سازگار با COVID-19.

به عنوان یک کمیسیون ویژه تحقیق به کشتی کروز آغاز شد و روز چهارشنبه جلسه گفته شد, ارشد, دکتر, در هیئت مدیره, نمی, نهایی, بیماری, ورود, تا روز پس از مسافران دلپذیر است.

The Ruby Princess and (inset) senior doctor Dr Ilse Von Watzdorf.

روبی شاهزاده و (الحاق) ارشد دکتر Ilse فون Watzdorf.اعتبار:کیت Geraghty, عرضه

برت واکر SC است که کمیسیون نظارت بر تحقیق روبی شاهزاده افتضاح است که دیده می شود بیش از 650 مورد از COVID-19 در مسافران و 21 مرگ و میر. نیز وجود داشته اند بیش از 150 coronavirus موارد تشخیص داده شده در خدمه کشتی.

این کمیسیون شنیده گذشته بشر “گزارش سلامت” ارائه شده به مقامات استرالیا در مارس 18 ناقص بود و نه شامل همه مسافران و خدمه بود که حاد تنفسی و یا آنفولانزا مانند علائم.

اینجا بیشتر بخوانید.

بیمارستان عذر خواهی بیش از مرگ بیمار سرطانی در COVID-19 انزوا

خانواده ویکتوریا بیمار سرطانی که در انزوا بخش در حالی که در انتظار یک coronavirus آزمون می گویند که احساس می کنند “برخی از اندازه گیری رضایت” پس از دریافت عذرخواهی از frankston تبدیل بیمارستان.

مادر و دو Gill Rayson بود که ترمینال سرطان ریه رد شد انتقال به مراقبت تسکینی در ساعت نهایی در اواخر ماه مارس است. فرزندان او اجازه داده شد فقط پنج دقیقه به خود را می گویند خداحافظی و خانم Rayson مادر محروم شد از دیدن او در حالی که او در انزوا.

Gill Rayson at Point Leo Estate in April last year, before she left for a round-the-world trip with her husband Mark.

گیل Rayson در نقطه لئو و مستغلات در مارس سال گذشته قبل از او را ترک برای یک دور دنیا سفر با شوهرش خوانده شده را علامت.

Frankston تبدیل بیمارستان گفت: خانم Rayson خانواده که این مورد تا به حال شده است پس از بررسی توسط ارشد پزشکان و بیمارستان تغییرات را به راه این بیماران تحت درمان قرار گرفتند در آینده است.

“گیل می خواهم به می دانم که کسی بهره مند از ما تجربه آسیب زا به دلیل این نوع از شخص او گفت:” او شوهر, علامت Rayson.

اینجا بیشتر بخوانید.

دولت فدرال به شما اجازه متحده بیشتر توپ زدن یکدیگر به کمک باکره

این موریسون دولت نمی خواهد مداخله دولت در مناقصه جنگ برای نجات ویرجین استرالیا به عنوان مشکل زمینه های هواپیمایی مناقصه از سرمایه گذاران و دولت ها برای کمک به بازیابی از یک فروپاشی مالی.

دولت فدرال را رد کرده است هواپیمایی درخواست به صورت نقدی و صبر کنید برای مناقصه به ظهور بعد از سه هفته قبل از هر گونه تصمیم گیری در بیشتر پشتیبانی می کند.

در یک جلسه مطبوعاتی با شرکت روسای خزانه دار جاش Frydenberg بیان این تعهد دولت به داشتن دو airlines اما روشن ساخته است که دولت علاقه مند بود در “نجات” باکره سهامداران با جیب عمیق.

The Morrison government is letting states outbid each other to help Virgin Australia.

این موریسون دولت اجازه متحده بیشتر توپ زدن یکدیگر به کمک ویرجین استرالیا.اعتبار:فرانسوی Peeters

دولت نمایندگان مجلس هستند که هدفمند در یک اتحادیه کمپین به تقاضای فدرال سرمایه گذاری در, باکره, با ACTU ایمیل سرزنش لیبرال ها و اتباع برای قرار دادن هواپیمایی 16,000 کارگران در خطر است.

این ایمیل انبوه-خارج از ACTU رئیس جمهور میشل اونیل گفت که هواپیمایی سقوط یک “انجام و یا می میرند” لحظه ای برای Morrison دولت است اما نمایندگان مجلس حمایت از دولت را پاسخ تا کنون.

اینجا بیشتر بخوانید.

تبلیغات

دندانپزشکان آماده پذیرایی از بیماران به عنوان محدودیت سهولت از دوشنبه

محدودیت در دندان پزشکی چک آپ, براده و درمان های ارتودنسی برداشته خواهد شد از دوشنبه.

از اواخر ماه مارس دندانپزشکان شده اند محدود به درمان تنها بیماران با موارد اضطراری مانند درد شدید و یا آسیب های جدی ناشی از تروما در تلاش برای حفظ تجهیزات پزشکی و جلوگیری از گسترش COVID-19.

Endodontist Dr. Geoffrey Young

دندانپزشک دکتر جفری جواناعتباری:دین Sewell

دولت فدرال در حال حاضر اعلام کرد سطح سه محدودیت خواهد بود کاسته از مارس 27 عنوان ملی ذخایر از تجهیزات حفاظت شخصی شده را افزایش داد و نرخ انتقال COVID-19 پایین باقی مانده است.

رئیس جمهور استرالیا انجمن دندانپزشکی دکتر کارملو Bonanno گفت: این محدودیت تا به حال شده است یک حرکت معقول برای محدود کردن گسترش COVID-19 اما استقبال آنها در حال حاضر زخم بازگشت.

اینجا بیشتر بخوانید.

NSW Police شارژ چهار جریمه 13 در 24 ساعت گذشته برای COVID-19 جرائم

NSW پلیس باید جریمه 13 نفر به اتهام چهار تن دیگر در 24 ساعت گذشته بیش از COVID-19 مربوط به نقض شد.

در یک مناسبت یک مرد متهم شد پس از گفته تف کردن روی یک افسر پلیس در ساترلند شایر در سه شنبه شب.

ماموران با حضور در خانه در کرینگبه پس از گزارش از صدای استدلال وقوع زمانی که 37 ساله اقدام به گرفتن تفنگ از یکی از افسران در حالی که در بازداشت پلیس ادعا می کنند.

این مرد سپس به عمد ضربه سر خود را در برابر بازداشت درب ساترلند در ایستگاه پلیس چند بار قبل از او گرفته شده بود به بیمارستان به عنوان یک احتیاط. او سپس به اتهام سوء استفاده نسبت به پلیس و کارکنان بیمارستان و تف کرد یک افسر پلیس که او را همراهی می کردند از پشت به خودروی پلیس.

در ولونگونگ a 17-year-old تحویل داده شد سوم 1000 دلار جریمه پس از او به پلیس گفت که او در بازدید از یک دوست به خاطر او بود “خسته” بود و “چیز دیگری را انجام دهد”.

یک Potts نقاط که قبلا شده بود هشدار داد توسط پلیس نیز جریمه 1000 دلار پس از او قادر به ارائه دلیل معتبر بودن در Kogarah ایستگاه.

باز پارک برای پرت و دور افتاده پیاده روی به سهولت شهر خوشه های, کارشناس می گوید:

یک متخصص بیماری های عفونی می گوید: دوستداران طبیعت نباید ممنوع از کشش پاهای خود را در پارک ملی در حالی که مردم با هیچ جای دیگری به ورزش ادامه به خوشه در سیدنی در هوای نقاط.

در حالی که بسیاری از پارک های ملی باقی می ماند باز NSW دولت به مردم هشدار داد خطر بودن جریمه توسط پلیس اگر آنها به سفر به یک پارک خارج از منطقه خود و به جای آن باید با انتخاب یک محل برای ورزش های محلی.

Engadine bushwalker Ralph Cartwright regularly explores the nearby Royal National Park.

انگدین bushwalker رالف Cartwright به طور منظم به بررسی نزدیکی رویال پارک ملی.اعتبار:پیتر Rae

اما با گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک ممنوع کردن ماشین ها و شوراهای تشویق مردم به دنبال جایگزین هایی برای محبوب دویدن, راه, پروفسور پیتر Collignon از دانشگاه ملی استرالیا را در مدرسه پزشکی گفت: بیشتر مناطق باید باز کرد تا برای ورزش است.

“آنچه که ما باید مردم را به انجام است برای نگه داشتن یک 1½ به 2 متر فاصله و نیز بدیهی است که شستن دست ها و غیره و از نظر من هر جا که ما که مهم نیست بنابراین اگر پارک ها بیش از حد شلوغ در سیدنی رفتن به خارج از روستا که در آن کمتر وجود دارد جمعیت اعتصاب به عنوان یک ایده خوب” استاد Collignon گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

بیشتر 115 خدمه پیاده روبی شاهزاده خانم در چهارشنبه 21 تست مثبت

NSW Police حذف بیشتر 115 خدمه از روبی شاهزاده خانم در چهارشنبه 21 با تست مثبت برای COVID-19.

کسانی که تست مثبت گرفته شد به NSW Health-مدیریت هتل ها که در آن آنها انجام خواهد شد سخت در 14 روز دوره قرنطینه.

57 crew members were taken from the ship on Tuesday.

57 خدمه گرفته شد از کشتی در روز سه شنبه.اعتبار:پلیس و رسانه

پس از جداسازی دوره آنها پاک خواهد شد توسط NSW Health قبل از بازگشت در پروازهای صفحه اصلی.

94 که تست منفی گرفته شد به طور مستقیم به فرودگاه ها و هتل ها از طریق اتوبوس منشور جایی که آنها در انتظار پرواز به کشور خود که شامل برزیل, فرانسه, آلمان, جمهوری شمال مقدونیه مکزیک, لهستان, رومانی, صربستان و اوکراین است.

NSW Police مجموعه به حذف بیشتر خدمه از روبی شاهزاده فردا قبل از کشتی برگ استرالیا آب در 4 بعد از ظهر.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>