Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا رکورد کمترین تعداد COVID-19 نفر در دوره 24 ساعته از اوایل ماه مارس ما غرق 46,000 استرالیا مرگ و میر می ایستد در 76


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 183,000. وجود دارد بیش از 2.6 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 709,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • نخست وزیر اسکات موریسون گفت: زمانی که استرالیا شل محدودیت های آن را در نظر بازگشایی مرز خود را با نیوزیلند برای اولین بار
  • او همچنین تایید کرد سازمان های دولتی خواهد بود و نه مجاز به دسترسی به داده های تولید شده توسط دولت فدرال تماس با ردیابی نرم افزار
  • استرالیا اداره مالیات گفت: آن را به تصویب رسانده 3.8 میلیارد دلار در برداشت اولیه برای دسترسی به superannuation
  • سر که گفت که او امیدوار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد تجدید تعلیق آن از بودجه

روبی شاهزاده حرکت پورت Kemlba

کشتی کروز در مرکز این کشور بزرگترین COVID-19 جنجال به ترک ساحل جنوبی NSW این بعد از ظهر است و محدود به فیلیپین.

به عنوان خدمه دست تکان داد از یک درب با یک دست غول, قایق چپ Port Kembla با یک بنر بزرگ در پشت تشکر Illawarra محلی برای مهمان نوازی خود را.

کشتی لنگر انداخت در بندرگاه سیدنی در ماه گذشته شده است و مربوط به بیش از 650 مورد از COVID-19 در مسافران و 21 مرگ و میر. بیش از 150 خدمه نیز آزمایش مثبت است.

NZ دولت وثیقه از صنعت رسانه ها

نیوزیلند دولت صرف خواهد شد $NZ50 میلیون ($47 میلیون) در بیمار رسانه های کسب و کار در طول coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

اخبار سازمان باید التماس کرد با Jacinda protocol wine studio دولت برای حمایت بیش از ماه گذشته با توجه به تبلیغات جریان است که بودجه عملیات تجاری اما خشک شده بود.

New Zealand Prime Minister Jacinda Ardern.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda Protocol Wine Studio.اعتبار:گتی ایماژ

هر کسب و کار رسانه ها در نیوزیلند گرفته تا دولت یارانه دستمزد برنامه را پوشش می دهد که یک بخش از حقوق را برای 12 هفته دوره برای کارگران در مبارزه صنایع.

اما رسانه ها در حال حاضر پشتیبانی شده در بالا و فراتر از بسیاری از صنایع تبدیل شدن به بخش سوم پس از اولیه بهداشت و درمان و حمل و نقل هوایی برای دریافت حمایت های خاص.

“این حمایت نشان دهنده نقش اساسی رسانه ها در این زمان در ارائه دسترسی به قابل اعتماد و به روز پوشش خبری و نگه داشتن زلاند جدید متصل می شود در حالی که در مستند” ارتباطات وزیر کریس Faafoi گفت.

“شواهدی وجود دارد زلاند جدید در حال تبدیل شدن به اعتماد منابع خبری در پاسخ طناب اعداد در این زمان پس از آن بسیار مهم است رسانه ها پشتیبانی می کند به نگه دارید انجام این کار بزرگ آنها انجام شده است.”
آقای Faafoi گفت: او را انتخاب طرح های پیشنهادی است که “حمایت از درب به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است”.

تقریبا نیمی از بودجه ($NZ21.1 میلیون) را به تلویزیون و رادیو پخش برای کاهش هزینه های انتقال برای شش ماه آینده.

آقای Faafoi نیز راه اندازی $NZ11.1 میلیون صندوق خاص برای کمک های مالی.

Ms protocol wine studio قبلا متعهد دراز مدت اصلاحات از بیمار صنعت فراتر از این کوتاه مدت پچ-تا اقدامات است.

تبلیغات

پلیس اطلاعات نشان می دهد که هیچ جهش بزرگ در خشونت خانگی در انزوا

پلیس داده ها نشان می دهد وجود دارد افزایش عمده ای در گزارش های خشونت خانگی در ماه مارس با وجود اجرای اجتماعی فاصله اقدامات است که کارشناسان می ترسید خواهد سوخت خشونت در خانه.

دادهها توسط اداره آمار جرم و جنایت و تحقیقات نشان می دهد 2678 خشونت های مربوط به ضرب و جرح شد, ثبت شده توسط NSW Police در ماه مارس در مقایسه با 2632 در همان ماه در سال 2019.

Year-on-year comparison of domestic violence offences

در سال در سال در مقایسه خشونت جرائماعتبار:BOCSAR

“ممکن است این ارقام پایدار هستند زیرا انزوا استراتژی را تحت تاثیر تمایل یا توانایی افراد دچار خشونت خانگی به دنبال کمک از پلیس” در این گزارش هشدار می دهد.

E-ایمنی کمیسر جولی Inman گرانت گفت: معتادان ممکن است به دام انداختن قربانیان خود را در خانه و محدود کردن دسترسی آنها به گوشی یا رایانه معنی آنها قادر به گزارش سوء استفاده.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

نظم و خوش بینی به عنوان خریداران بازگشت به برلین خیابان

برلین: جمعیت رفتند به خیابان های برلین روز چهارشنبه به عنوان پایتخت آلمان برداشته آن مستند و مغازه های بازگشایی شد برای اولین بار در یک ماه.

حتی نوازندگان خیابانی بودند: در Wilmersdorfer Strasse, a mime, هنرمند پوشیدن طولانی جعلی بینی و لباس سفید ساخته شده چهره در خریداران.

Rihan, 5, leads his father Erdem while shopping in a toy store that was opening for the first time since March, in Berlin.

Rihan, 5, آگهی پدرش Erdem در حالی که خرید در یک فروشگاه اسباب بازی بود که باز برای اولین بار از ماه مارس در برلین.اعتبار:گتی ایماژ

مقامات شهرستان صبر کردم تا دو روز پس از بیشتر از آلمان به لغو محدودیت های اعمال شده قبل از اجازه دادن به بازگشایی مغازه ها و مقامات التماس مردم برای دیدن این حرکت به عنوان یک “بهانه ای برای قدم زدن” و یا یک “شروع سیگنال” برای بازگشت به زندگی عادی است.

اما پس از یک ماه از مستند نا امید برلن ریخت و پشت به خیابان ها وجود دارد و سنگین ترافیک در مسیرهای اصلی به مرکز شهر.

“این اولین بار است که قهوه من تا به حال در یک ماه” گفت: Birgitte دبیری به عنوان او basked در آفتاب بهار. این یک غذای آماده قهوه در یک مقوا جام, و او تا به حال به آن را بنوشید ایستاده به تنهایی و در وسط یک عابر پیاده منطقه اما بازنشسته شد به لذت بردن از هر فکر تهیه مکان مستقل.

“ما امیدواریم که دولت آن را کردم راست لغو مستند اما هیچ کس نمی داند با این برنامه کار می کنند؟,” او اضافه شده است. “من فقط امیدوارم که همه چیز می تواند به سرعت به حالت عادی بازگشت.”

تلگراف لندن; ایسنا

معاون CMO می گوید جزئی ریشه کن خواهد بود ‘با شکوه نتیجه’

معاون افسر ارشد پزشکی دکتر نیک Coatsworth گفت که استراتژی سرکوب مشغول به کار بود و که این امر می تواند یک “شکوه نتیجه” اگر وجود دارد محو کامل COVID-19 در بخش هایی از کشور است.

“استرالیا در جامعه در حال انجام یک کار شگفت انگیز است که در سرکوب استراتژی – همانطور که می دانید برخی از ایالات وجود دارد که گزارش صفر در موارد جدید برای چندین سال در حال حاضر,” او گفت:.

Deputy Chief Medical Officer Dr Nick Coatsworth

معاون افسر ارشد پزشکی دکتر نیک Coatsworthاعتبار:Alex Ellinghausen

“مشکل این است که ما فقط باید به اذعان غیر ایمنی بدن دولت از مردم و امکان به عنوان ما را دیده اند برای شمال غرب تاسمانی چگونه به سرعت در حال coronavirus گسترش می تواند.”

Dr Coatsworth گفت که برای اکثریت قریب به اتفاق افرادی که اقامت داشتند که این “شده است شگفت آور رفتاری تغییر در یک دوره کوتاه از زمان.”

در حال حاضر 48 نفر در بخش مراقبت های ویژه به عنوان یک نتیجه از این بیماری با 30 از کسانی که در هواکش.

Dr Coatsworth خواسته شد در مورد گزارش های افرادی که COVID-19 مرگ از لخته شدن خون و گفت که او آگاه نیست که اتفاق می افتد.

“ما دریافت اطلاعات بیشتر به عنوان زمان می رود,” او گفت:.

Dr Coatsworth پرداخت ادای احترام به سلطنتی استرالیا کالج جراحان و گفت که این تصمیم برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو در بیمارستان آمده بود در یک “محیط چالش برانگیز است”.

چالش اصلی نشان داده شد که بیمارستان ها مکان های امن, دوباره,,,,, Dr Coatsworth گفت.

او به طور خاص anaesthetists, عمل پرستاران و دیگر قله گروه به عنوان برخی از مردم است که با او حال می خواهم “امتیاز قادر به بحث در مورد این واقعا مهم سیاست تغییر”.

تماشا کنید: SA برتر COVID-19 روز رسانی

تبلیغات

سیدنی خانه سالمندان ساکن می میرد ملی تلفات در 76

یکی دیگر از ساکنان دنیا در Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان در سیدنی غرب پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن ملی تلفات به 76.

این کاری بود که 79 سال سن دارد و تا به حال چند مشکلات جدی سلامت Anglicare که در عمل این مرکز در بیانیه ای گفت.

The Anglicare Newmarch House aged care facility.

این Anglicare Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان.اعتبار:Rhett Wyman

“من به صحبت به طور مستقیم به خانواده ساکن و انتقال ما از صمیم تسلیت” گفت: اعطای میلارد مدیر عامل شرکت Anglicare سیدنی.

“هر مرگ یکی از ساکنان ما همیشه دشوار است برای ما کارکنان ساکنان دیگر خود و خانواده خود و ما تمدید Anglicare خانواده است.”

“ما صمیمانه قدردانی از همه افکار و دعاهای روزهای این وضعیت وحشتناک.”

او مقیم چهارم به مرگ بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19 در Newmarch خانه است که بخشی از Anglicare را Caddens ایجاد کرد.

او علت مرگ هنوز به طور رسمی مشخص شد.

شده اند وجود دارد 44 مورد – 15 کارکنان و 29 ساکنان مربوط به تسهیلات بعد از یک عضو هیات مشغول به کار به مدت شش روز در حالی که عفونی در اوایل این ماه.

دیده بان: معاون CMO coronavirus به روز رسانی

معاون افسر ارشد پزشکی دکتر نیک Coatsworth با یک به روز رسانی:

تماشا کنید: WA برتر را علامت McGowan

داعش همه گیر است که به سرعت تبدیل شدن به یک “بحران حقوق بشر’

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: این coronavirus همه گیر است “بحران انسان است که به سرعت تبدیل شدن به یک بحران حقوق بشر.”

سازمان ملل متحد نیروهای مسلح گفت: در یک پیام تصویری که وجود دارد این است که تبعیض در ارائه خدمات عمومی برای مقابله با COVID-19 و وجود دارد “ساختاری نابرابری که مانع از دسترسی به آنها است.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: این بیماری همه گیر نیز دیده می شود “نامتناسب اثرات در برخی از جوامع افزایش نفرت سخنرانی, هدف از گروه های آسیب پذیر و در خطر از دست سنگین امنیتی پاسخ تضعیف سلامت پاسخ.”

او هشدار داد که با “افزایش قومی و ناسیونالیسم پوپولیسم ، استبداد و فشار علیه حقوق بشر در برخی از کشورهای بحران ارائه می کنند بهانه ای برای اتخاذ اقدامات سرکوبگرانه برای اهداف نامربوط به این بیماری همه گیر.”

در ماه فوریه اشاره به این حادثه تلخ با صدور فراخوان به کشورهای کسب و کار و مردم برای کمک به تجدید و احیای حقوق بشر در سراسر جهان تخمگذاری هفت نقطه طرح نگرانی در مورد تغییر آب و هوا, جنگ و سرکوب است.

“به من گفت: پس از آن حقوق بشر را نمی توان یک چاره اندیشی موقت در زمان بحران — و ما در حال حاضر بزرگترین بحران های بین المللی در نسل,” او گفت:.

دبیر کل گفت: او با انتشار یک گزارش پنج شنبه در چگونه حقوق بشر باید راهنمای پاسخ به این ویروس و بهبودی از این بیماری همه گیر. نه او و نه در این گزارش نام هر کشور و یا اشخاص مسئول نقض حقوق بشر است.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: دولت ها باید “شفاف و پاسخگو و پاسخگو” و تاکید کرد که آزادی مطبوعات سازمان های جامعه مدنی بخش خصوصی و مدنی “فضا” ضروری است.

این گزارش گفت: دولت همچنین نیاز به اقدام برای کاهش بدترین اثرات COVID-19 در شغل معیشت دسترسی به خدمات اساسی و زندگی خانوادگی.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: هر گونه اقدامات اضطراری – از جمله متحده اضطراری – باید “قانونی متناسب لازم و غیر تبعیض آمیز یک تمرکز خاص و مدت زمان را به حداقل سرزده رویکرد ممکن است برای حفاظت از سلامت عمومی است.”

“اورژانس قدرت ممکن است لازم باشد اما گسترده قدرت اجرائی به سرعت اعطا با حداقل نظارت حمل و خطرات” در این گزارش هشدار داده است. “Heavy-handed امنیتی پاسخ تضعیف سلامت پاسخ و می تواند باعث تشدید تهدیدات موجود برای صلح و امنیت و یا ایجاد امکانات جدید.”

این گزارش گفت: بهترین پاسخ این است که متناسب با تهدید فوری و محافظت از حقوق بشر است.

“پیام روشن است: مردم – حقوق – باید جلو و مرکز” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>