Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا COVID-19 موارد مجموعه به تصویب 3000 به عنوان مرگ و میر در سراسر جهان صعود فراتر از 22,000


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • استرالیا مرگ و میر می ایستد در 13 با مجموع 2810 استرالیایی تست مثبت به کوروناویروس. در NSW وجود دارد 1219 موارد ویکتوریا 520, Queensland, 493, South Australia, 235, Western Australia, 231, عمل, 53, Tasmania 47 و Northern Territory 12
  • همانطور که از نیمه شب تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان بالغ بیش از 487,000. بیش از 22,000 نفر کشته شده اند اما بیش از 117,000 مردم بهبود از بیماری
  • اسپانیا تلفات رسید فراتر از 4000
  • یک رکورد سه میلیون نفر در ایالات متحده ثبت شده برای مزایای بیکاری در هفته گذشته
  • عربستان سعودی به ریاست مجازی اجلاس G20

انگلستان متعهد $421 میلیون به واکسن بودجه

بریتانیا متعهد £210 میلیون ($421 میلیون دلار) به تلاش جهانی برای یافتن یک واکسن برای COVID-19 و خواستار استرالیا و دیگر کشورهای G20 به کمک $165 میلیون در هر.

بوریس جانسون گفت: بریتانیا در حال کمک بزرگترین و تنها تعهد به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) که می گوید به آن نیاز دارد $3.3 میلیارد دلار برای توسعه یک واکسن.

تماس با من برای هر G20 کشور و برای دولتها در سراسر جهان است که به مرحله و با کمک ما شکست این ویروس.

نخست وزیر بوریس جانسون

Johson گفت: پول از بریتانیا کمک های خارجی بودجه نیز صرف تولید coronavirus آزمایش و درمان برای استفاده در انگلستان و خارج از کشور.

ملکه تمرینات اجتماعی فاصله در نشست هفتگی با بوریس جانسون

عاشق این عکس منتشر شده توسط کاخ باکینگهام نشان دادن حتی ملکه “کار از خانه” روال را اقتباس کرده است.

The Queen practices social distancing by holding her weekly audience from Windsor Castle with British Prime Minister Boris Johnson at Number 10, Downing Street over the phone on Wednesday, March 25, 2020.

ملکه شیوه های اجتماعی فاصله با برگزاری هفتگی مخاطبان از قلعه ویندسور با نخست وزیر بوریس جانسون در شماره 10 خیابان داونینگ در گوشی بر روی چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است.اعتبار:کاخ باکینگهام

ملکه دارای مخاطبان با نخست وزیر هر روز معمولا در روزهای چهارشنبه برای بحث در مورد دولت مهم است.

هیچ کس دیگری به جز این جفت ارز در اتاق جلسه است که می گیرد در چه کاخ توصیف به عنوان “مخاطبان اتاق” در ملکه آپارتمان.

این هفته مخاطبان با بوریس جانسون جلو رفتم اما نه در فرد به عنوان جفت تمرین های اجتماعی فاصله و کار رسمی خود را از خوابگاه.

تبلیغات

پوتین دستور تعطیلی بیشتر به روسیه COVID-19 مورد افزایش

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین (همچنین در G20) دستور داده است تا بیشتر آتن به عنوان کشور اعلام کرد تعداد COVID-19 نفر افزایش یافت به 840 تا 182 از روز قبل.

Russian President Vladimir Putin, centre, wearing a protective suit enters a hall during his visit to the hospital for coronavirus patients outside Moscow, Russia.

رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین, مرکز پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ وارد یک سالن در طول سفر خود به بیمارستان برای coronavirus بیماران در خارج از مسکو, روسیه.اعتبار:AP

پوتین گفت که او امیدوار است روسیه خواهد غلبه بر ویروس در دو تا سه ماه است.

روسیه گزارش داد دو مرگ و میر بیشتر تنها پس از ضبط اولین رسمی مرگ و میر ناشی از این ویروس در این هفته است. اگر دقیق تعداد کسانی که هنوز تصمیم روسیه آماری پرت در مقایسه با کشورهای در اروپا – مرکز بیماری همه گیر.

اما در آنچه که می تواند صحت انعکاس مقیاس ویروس’ حضور روسیه را به حالت تعلیق پروازهای بین المللی به دستور اکثر مغازه ها در مسکو به تعطیل و توقف برخی از خدمات کلیسا حداقل تا 5 آوریل.

این است که در بالا از این هفته کار را در پرداخت کامل است که پوتین اعطا شده به روسیه در سخنرانی خود به ملت در روز چهارشنبه.

“اینها مجبور اقدامات آنها موقتی هستند و مجبور. اما آنها کوتاه تر خواهد بود بیشتر موثر هستند و رک و پوست کنده سخت تر هستند. پس از این دوره کاهش خواهد یافت” پوتین گفت.

‘هر آنچه در آن طول می کشد’: اول مجازی G20 برگزار می شود

رهبران G20 از جمله استرالیا نخست وزیر اسکات موریسونتوافق به “هر آنچه در آن طول می کشد” به حداقل رساندن اقتصادی آسیب های بهداشت عمومی اقدامات در جای خود قرار داده را امتحان کنید و شامل COVID-19 داشتن در اقتصاد است.

“ما در حال تزریق بیش از 5 تریلیون دلار ($8 تریلیون دلار) به اقتصاد جهانی به عنوان بخشی از هدف سیاست های مالی و اقتصادی اقدامات و تضمین طرح برای مقابله با, اجتماعی, اقتصادی و مالی اثرات بیماری همه گیر” گروهی از رهبران که شامل رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چین شی جین پینگگفت.

“ما متعهد به انجام آنچه در آن طول می کشد و برای استفاده در دسترس همه سیاست ابزار برای به حداقل رساندن اقتصادی و اجتماعی ناشی از این بیماری همه گیر, بازیابی, جهانی, رشد, حفظ ثبات بازار و تقویت انعطاف پذیری است.

“ما ادامه خواهد داد به انجام جسورانه و در مقیاس بزرگ مالی حمایت از” رهبران گفت.

رهبران G20 نیز توافق برای افزایش تولید لوازم پزشکی و خواسته سازمان جهانی بهداشت برای ارزیابی شکاف در pandemic, آمادگی “با توجه به ایجاد یک ابتکار جهانی در همه گیر آمادگی و پاسخ.”

بیانیه کامل: فوق العاده G20 در نشست سران بیانیه در COVID-19

پادشاه عربستان سعودی سلمان بن عبدالعزیز آل سعود به ریاست اولین مجازی اجلاس گروه G20 که به دنبال کمتر-از-موفق نشست G7.

رهبران و کارکنان خود را از حضور در اجلاس آنلاین ارسال شده است در پشت صحنه بینش در رسانه های اجتماعی.

چارتر پرواز تایید برای استرالیایی ها در جنوب امریکا

وزیر امور خارجه Marise پین می گوید دولت استرالیا چارتر پروازهای تجاری به خانه پرواز استرالیا رشته در پرو و اروگوئه.

می آید پس از استرالیا رفت و آمد در این منطقه شکایت کرده بودن رها شده توسط دولت است.

Australian Travis Enright is stuck in Peru and is keen to get home.

استرالیا تراویس Enright گیر کرده است در پرو و مشتاق است به خانه.

در بیانیه صادر شده پس از نیمه شب گفت: پروازهای ترک خواهد کرد کوسکو و لیما در پرو و مونته ویدئو در اروگوئه “در روزهای آینده,” تایید ترتیبات برای اولین بار گزارش شده توسط آنتونی گالووی و ژاک امیدوارم که هفته گذشته است.

دولت گفت: در بیانیه ای که پرواز از لیما در حال حاضر به طور کامل عضو شده و انجام خواهد شد بیش از 260 استرالیا اتباع و ساکنان دائمی خانه در روز “منوط به تصویب نهایی از خروج اجازه از مقامات پرو”.

پرواز از مونته ویدئو را جمع آوری استرالیایی از اقیانوس اطلس کشتی کروز است که لنگر انداخته در بندر در مونته ویدئو به عنوان به خوبی به عنوان دیگر استرالیایی ها در این منطقه که مایل به بازگشت به خانه.

بیشتر پروازها نیز در حال برنامه ریزی شده است.

“ما توافق کرده اند که به نظر در یک مورد به مورد و بر اساس حمایت از خطوط هوایی تجاری به کار غیر برنامه ریزی شده خدمات به کمتر نقاط مرکزی برای استرالیا” وزیر گفت: در یک بیانیه مشترک با معاون نخست وزیر و وزیر حمل و نقل مایکل مک کورمک.

“ما همچنان به اصرار استرالیایی که فرصت برای سفر به استرالیا به صورت تجاری به معنی به انجام بنابراین به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

استرالیا در حال حاضر ممنوع از سفر خارج از کشور و کسانی که از بازگشت به خانه باید قرنطینه برای 14 روز.

رکورد 3.28 میلیون آمریکایی فایل برای مزایای بیکاری

تعدادی از آمریکایی ها ادعا مزایای بیکاری به یک رکورد بالا از 3.28 میلیون در هفته گذشته.

وزارت کار (DOL) گفت: این افزایش 3,001,000 از هفته گذشته مشخص شده و بالاترین سطح از ادعا در تاریخ این سری است.

“قبلی بالا بود 695,000 در اکتبر سال 1982” DOL گفت.

This chart shows a record 3.2 million Americans filed for unemployment benefits as a result of the shutdowns imposed to try and contain the spread of the coronavirus across the United States.

این نمودار نشان می دهد که یک رکورد 3.2 میلیون آمریکایی در زمینه مزایای بیکاری به عنوان یک نتیجه از خاموش شدن ناگهانی اعمال شده را امتحان کنید و شامل گسترش coronavirus در سراسر ایالات متحده است.اعتبار:وزارت کار

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به در دست گرفتن این ارقام است. رئیس جمهور ایالات متحده فشارهای خود را شک و تردید در مورد هزینه های اقتصادی از اقدامات بهداشت در روزهای اخیر گفت: او نمی خواهید به درمان می شود, بدتر, برای آمریکایی ها از این ویروس خود را.

آمریکا بیش از 68,00 تایید عفونت و ثبت کرده است 1036 مرگ و میر.

بیشتر بخوانید: یک رکورد 3.2 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته

تبلیغات

COVID-19 موارد در NT افزایش به 12

تعداد تایید coronavirus موارد در قلمرو شمالی رسیده است 12 با توجه به NT دولت اختصاص داده شده coronavirus سایت.

NT دولت گفت که تمام خاک را در مورد افرادی که تا به حال سفر خارج از کشور و بازگشت به داروین; همه آنها خود منزوی.

ما دیده نمی شود هر گونه موارد از جامعه انتقال در قلمرو شمالی ،

NT وزیر بهداشت ناتاشا Fyles

عهد جدید دولت متوقف شده تمام بازدیدکننده داشته است به زندان جز برای وکلا و دیگر مقاصد حرفه ای و آوردن جلو پایان مدرسه به مدت یک هفته.

اسپانیا مرگ و میر نزدیک 4100

اسپانیا ثبت کرده است یکی دیگر از گریم روزانه تلفات اما سرعت مرگ و میر رو به کاهش است.

تعداد کل مرگ و میر افزایش به 4089 و تعداد موارد تایید شده صعود به 56,188 از 47,610 یک روز پیش وزارت بهداشت گفت.

اسپانیایی مرگ و میر پیشی چینی ها کل در روز چهارشنبه و در این کشور نیز شاهد روزانه مرگ و میر پیشی ایتالیا برای اولین بار.

اپیدمی رسیده است بالاترین سطوح دولت. معاون نخست وزیر کارمن کالوو شد, در بیمارستان بستری مبتلا به این بیماری در اوایل این هفته در حالی که دو تن دیگر از وزرای آزمایش مثبت است.

واشنگتن پست

Coronavirus پوشش زنده

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای جمعه, مارس 27 سال 2020 است.

من خواهد شد در نظر گرفتن شما را از طریق پیشرفت در استرالیا و خارج از کشور.

روکش چگونه روز آشکار با شنبه را زندگی می کنند-وبلاگ اینجا را کلیک کنید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>