Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا تلفات جهش به 21 عنوان COVID-19 موارد پیش افتادن از 850,000 در سراسر جهان


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • استرالیا مرگ و میر می ایستد در 21 پس از مرگ یک فرد در پایه پرتقال بیمارستان در روز چهارشنبه. شده اند وجود دارد 4832 موارد COVID-19 تشخیص داده شده در استرالیا.
  • معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly می گوید این غیر ممکن است به شکست coronavirus بدون یک واکسن است که می تواند 18 ماه به منظور توسعه. او همچنین اصرار استرالیایی به خصوص در سن بیش از 65 به دریافت واکسن آنفولانزا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.
  • بیش از 60 wharfies شده بود برای امتناع از خالی کردن محموله از یک به طور کامل لادن کشتی از چین, حمل کاغذ توالت فولاد ماسک و مواد غذایی کنسرو به دلیل ترس آنها می تواند گرفتن coronavirus.
  • NSW برتر Gladys Berejiklian دهکدهای از او خواست دولت محلی کسب و کار برای “re-ابزار و لوازم پزشکی مانند ماسک صورت و دست sanitiser در پرتو جهانی کمبود.
  • دقیقه از بانک مرکزی جلسه نشان ترس است که اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس همه گیر خواهد شد و آخرین بیش از یک سال است. این جلسه نگذاشته منفی نرخ بهره به عنوان یک استراتژی به آدرس رکود اقتصادی است.

کارگران به مدت دو هفته بدون مزد “همه گیر ترک”

محل کار دادگاه اعلام کرده است قصد دارد به پرداخت نشده “همه گیر ترک” و بیشتر مرخصی سالیانه در نیمه پرداخت به میلیون ها نفر از کارگران.

این نمایشگاه کار کمیسیون روز چهارشنبه در بر داشت شکاف در قوانین فعلی که به معنای برخی از کارکنان نیست که یک حق قانونی به خود جدا برای دو هفته اگر کارفرمایان خود را نه مجوز.

The coronavirus has brought much of the economy to a grinding halt, prompting changes to the country's workplace rules.

Coronavirus به ارمغان آورده است بسیاری از اقتصاد به توقف سنگ زنی باعث تغییرات در این کشور قوانین محل کار.اعتبار:James Brickwood

“اگر کارفرما رضایت نیست کارمند ممکن است قرار داده شده در invidious موقعیت یا contravening بهداشت عمومی جهت و یا دستورالعمل و یا قرار دادن اشتغال آنها در معرض خطر” این کمیسیون در بیانیه ای گفت.

این پیشنهاد شامل دو هفته بدون مزد همه گیر ترک در دسترس به صورت تمام وقت و پاره وقت و گاه به گاه کارگران در سراسر 103 از 122 صنعتی جوایز پوشش صنایع از حمل و نقل هوایی به گوشت برای مواد غذایی سریع برای روزنامه نگاری است.

تنها افراد مورد نیاز برای منزوی کردن دولت و یا در توصیه های پزشکی خواهد بود قادر به آن دسترسی داشته باشید.

اینجا بیشتر بخوانید.

NRL رئیس تاد گرینبرگ به در حال حاضر به پرداخت همان قطع به عنوان بازیکن پس از واکنش

NRL اجرایی تاد گرینبرگ را همان قطع پرداخت به عنوان NRL بازیکنان به عنوان بخشی از یک توافق است که به لاستیک مهر در روزهای آینده.

گرینبرگ copped مقدار زیادی از انتقاد در هفته گذشته پس از آن اعلام شد NRL مدیران را 25 درصد کاهش پرداخت در مقایسه با نزدیک به 50 درصد بازیکنان را مجبور به مذاکره است.

NRL chief executive Todd Greenberg.

NRL اجرایی تاد گرینبرگ.اعتبار:AAP

اما به عنوان بخشی از توافق برگزار شد بین NRL و RLPA در چهارشنبه گرینبرگ موافقت کرده است به پلیس همان قطع پرداخت به عنوان بازیکن در یک همبستگی.

هفته گذشته NRL فصل متوقف شد با توجه به گسترش coronavirus با بازیکنان گفت: این اتحادیه به آماده شدن برای کاهش پرداخت.

اینجا بیشتر بخوانید.

تبلیغات

انتشار کربن از استرالیا هواپیمایی برش در نیمه coronavirus

این کاهش سفر هوایی ناشی از کوروناویروس منجر به کاهش جهانی انتشار کربن از صنعت 10.3 میلیون تن در طول ماه های فوریه و مارس.

تا پایان سال کاهش می تواند به عنوان بسیار به عنوان 352.7 میلیون تن است.

اگر این کاهش در پروازهای داخلی معرفی شده توسط کوانتاس و باکره باقی می ماند در محل به مدت سه ماه مقدار کربن تولید گازهای گلخانه ای منتشر شده توسط این صنعت خواهد بود 4.5 میلیون تن کمتر بیش از مدت مشابه گذشته سال است.

Aviation is said to be responsible for 2.5 per cent of global carbon emissions.

حمل و نقل هوایی است که گفته می شود مسئول 2.5 درصد از جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای.اعتبار:James Alcock

اگر محدودیت شش ماه گذشته کاهش خواهد بود و نه میلیون تن و 13.2 میلیون تن باید از آنها نه ماه گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل توسط استرالیا, موسسه ترجمه به 56 درصد کاهش بیش از سال است.

هر چند حمل و نقل هوایی است که مسئول فقط 2.5 درصد از جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای آن است که تخمین زده می شود تا چهار برابر بیشتر از گرمایش جهانی از این رقم نشان می دهد با توجه به دیگر بخارات و ذرات معلق در هوا ساطع شده در ارتفاع بالا توسط هواپیما.

اینجا بیشتر بخوانید.

مجلس بازده در هفته آینده به نظر JobKeeper

مجلس باز خواهد گشت چهارشنبه آینده به نظر JobKeeper قانون پس از نخست وزیر اسکات موریسون توافق در یک روز با رهبر مخالفان Anthony Albanese.

آقای موریسون و خزانه دار جاش Frydenberg پرده برداری از جزئیات $130 میلیارد یارانه دستمزد برنامه در اوایل این هفته برای کمک به کسب و کار خود را پرداخت کارگران در طول coronavirus بحران است.

این “JobKeeper” یارانه خواهد بود به ارزش 1500 دلار در دو هفته و پرداخت خواهد شد به کارفرمایان به کارکنان خود را پرداخت.

ویکتوریا به استراحت قوانین برای شرکای عاشقانه زندگی در خانه جداگانه

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت ساتون وزن در در این سوال که آیا شرکای عاشقانه زندگی جداگانه در خانواده ها می تواند هر یک از دیگر در این زمان سخت اجتماعی فاصله.

“این واقعا سیاست قصد که لازم بود ما آگاه است که برای کسانی که به طور معمول با هم زندگی می کنند در یک خانواده آنها در معرض هر یک از دیگر تمام وقت” دکتر Sutton گفت: ABC Radio ملی.

او گفت: این مهم به منظور محدود کردن خارج تعاملات آنجا که ممکن است جدا کردن شرکای هرگز قصد.

“من فکر می کنم این مسئله از تلاش برای این کار واقعا سریع زمان ما شاهد چیزهایی که هر روز تغییر در شرایط این بیماری همه گیر. ما در حال اجرای سیاست و حقوقی جهت است که هرگز انجام شده در این کشور قبلا.”

اما کشورهای دیگر مانند تاسمانی و عمل بودند و کمتر سخت با حکومت اجازه می دهد یک بازدید کننده به خانواده ها تا زمانی که فاصله فیزیکی نگهداری می شد. NSW Police تایید بازدید از یک شریک زندگی می کنند به عنوان “مراقبت”.

جین رسومات شیفت به دست sanitiser تولید در میان بحران بهداشتی

جین رسومات بنیانگذاران جسی کندی گوشی شده است beeping بدون توقف برای چند روز اما مشتریان خود را نمی, پس از یک بطری جین. آنها می خواهند دست sanitiser.

به عنوان coronavirus ادامه بحران رستوران ها و بارها مجبور به بستن درهای خود را از جمله فقیر Toms در مرریککویلل در سیدنی غرب درونی و صاحبان کسب و کار باید به حال برای تبدیل شدن به خلاق برای حفظ عامل.

Poor Toms' co-owner Jesse Kennedy would usually be producing gin, but they've shifted operations after seeing how desperate doctors were for hand sanitiser.

فقیر Toms’ شرکت صاحب جسی کندی معمولا تولید جین, اما آنها منتقل عملیات پس از دیدن چگونه از جان گذشته پزشکان برای دست sanitiser. اعتبار:Dominic Lorrimer

فقیر Toms تیم بود و با توجه به تولید دست sanitiser اما با تشدید عملیات زمانی که آنها نزدیک شد در اواسط ماه مارس توسط تنفسی پزشک اندرو Dimitri که درمانگاه شد و به شدت در تامین کوتاه مدت.

آقای کندی در ابتدا عرضه Dr Dimitri با 12 لیتر از دست sanitiser و به زودی کلمه را کردم. در روز سفارشات از بهداشت و درمان کارگران ریختن در.

اینجا بیشتر بخوانید.

تبلیغات

Taronga راه اندازی باغ وحش مجازی در میان بسته

جدا از طی یک دوره کوتاه در سال 1917 Taronga باغ وحش است و نه بسته و دروازه های خود را در آن 103 سال از بهره برداری – اما این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است آن را به انجام این کار.

اما به جای رفتن آرام از باغ وحش گرفته شده همه چیز آنلاین راه اندازی آن باغ وحش مجازی به نام Taronga تلویزیون در روز چهارشنبه.

Hayden Turner, Taronga Zoo's manager guest experiences, right, interviews elephant keeper Darryl Lewry, left, while Guy Dixon films an episode for Taronga TV on Wednesday.

هیدن Turner, Taronga باغ وحش مدیر تجارب مهمان, راست, مصاحبه, فیل حافظ داریل Lewry سمت چپ در حالی که پسر دیکسون فیلم یک قسمت برای Taronga تلویزیون در روز چهارشنبه.اعتبار:فرانسوی Peeters

Taronga اجرایی کامرون کر گفت که مردم شگفت زده می شود در روابط zookeepers تا به حال با حیوانات و Taronga تلویزیون را قادر می سازد مخاطبان برای دیدن سمت های مختلف چه کار می رود در هر دو باغ وحش.

این برنامه شامل مذاکرات را نشان می دهد و توسط نگهبانان زندگی-حیوانات و نهرها و پشت صحنه peeks در چه حیوانات و کارکنان دریافت تا زمانی که باغ وحش بسته است.

اینجا بیشتر بخوانید.

بازنشسته و پزشکان و پرستاران و دانش آموزان مجموعه ای به پیوستن به مبارزه در برابر ویروس

پزشکی استرالیا ناظر به بسیج بی سابقه ای همه گیر زیر ثبت نام برای دریافت بیش از 40,000 بازنشسته پزشکان و پرستاران و ماماها و داروسازان را به سیستم بهداشت و درمان برای پیوستن به coronavirus مقاومت است.

این طرح می آید به عنوان دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان درخواست خود را برای پزشک ثبت نام در droves و نهایی دانش آموزان سال خواسته شده است برای ابراز علاقه به ورود به بیمارستان ها زود است.

The pandemic sub-register will enable recently retired and non-practising healthcare workers to return to hospitals treating increasingly numbers of COVID-19 patients.

همه گیر زیر ثبت نام قادر به تازگی بازنشسته و غیر تمرین بهداشت و درمان کارگران به بازگشت به بیمارستان و درمان به طور فزاینده تعداد COVID-19 بيمار. اعتبار:Jason جنوبی

از دوشنبه, 4800 medicos, 13,000 پرستاران 2400 ماماها و 2200 داروسازان که بازنشسته و یا نقل مکان به یک غیر تمرین ثبت نام در سه سال گذشته خواهد بود به طور خودکار ذکر شده در زیر ثبت نام کنید و قادر به بازگشت به سیستم بهداشت و درمان.

فیزیوتراپیست ها, پرتوکاران راديولوژی و دیگر متفقین سلامت کارگران انتظار می رود برای پیوستن به سواره نظام در آینده نزدیک که کمک خواهد کرد که برای مراقبت از COVID-19 بیماران و یا کار در بخش های دیگر این بخش به آزاد کردن همکاران خود را که می تواند.

اینجا بیشتر بخوانید.

پلیس اتهام زن گفته سرفه در افراد در Cooma

یک زن متهم شده است با پلیس پس از گفته سرفه در افراد در کوه های برفی.

41-سال Jerrabomberra زن دستگیر شد و پس از او گفته پا در مقابل یک زن در Cooma و عمدا سرفه در جهت خود را. او سپس ادامه داد: به گفته سرفه در رهگذران از جمله یک زن با یک کودک خردسال.

اقدامات او گزارش شده توسط اعضای عمومی قبل از پلیس واقع شده و متهم زن با دو فقره تهدید و ارعاب. او همچنین به اتهام نه مطابق با جهت تحت سلامت عمومی عمل می کنند به عنوان پلیس او نیست که یک دلیل معتبر برای بودن در محل.

او حاضر به قید وثیقه و به نظر می رسد در ولونگونگ دادگاه محلی در روز پنج شنبه.

پنج آدلاید فرودگاه چمدان گرداننده تست مثبت به COVID-19

تعداد coronavirus موارد مرتبط به آدلاید فرودگاه در حال حاضر افزایش یافته و از شش تا 13 با پنج چمدان گرداننده و دو تن از اعضای خانواده در حال حاضر تست مثبت به ویروس.

کانال نه آدلاید گزارش SA بهداشت در حال حاضر اصرار هر کسی که شده است در فرودگاه در 14 روز گذشته است و احساس ناخوشی به خود قرنطینه و به دنبال تست.

سی جدید کروناویروس موارد تایید شده اند در جنوب استرالیا آوردن این دولت در مجموع به 367.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>