Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا جایزه بزرگ ‘می شود’ به عنوان ویروس گسترش می یابد


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

خلاصه

  • استرالیا جایزه بزرگ نیز نامیده شده است پس از دو ساعت جلسه بحران یک شبه
  • اوایل سقوط از 7 درصد در وال استریت باعث, a 15-minute تجارت توقف یک شبه
  • شاهزاده Cruises می گوید آن را به حالت تعلیق سفرهای تمام آن 18 کشتی ها برای دو ماه
  • کتومبا دبیرستان در NSW کوه های آبی اعلام کرد اواخر روز پنج شنبه شب که این امر می تواند بسته در روز جمعه
  • مقامات اروپایی را به شدت محکوم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به شدت محدود کردن سفر از اروپا به آمریکا

NSW دبیرستان بسته

کتومبا دبیرستان در NSW کوه های آبی بسته خواهد شد در روز جمعه پس از یک عضو از جامعه مدرسه آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در یک اطلاعیه اواخر پنج شنبه شب این مدرسه گفت: کارکنان و دانش آموزان باید خود منزوی در حالی که مقامات بهداشتی ترسیم هر کسی که ممکن است تا به حال در تماس با فرد آلوده در حالی که او یا او مسری است.

Katoomba High School will be closed on Friday after a member of the school community tested positive for coronavirus.

کتومبا دبیرستان بسته خواهد شد در روز جمعه پس از یک عضو از جامعه مدرسه آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مدرسه مشخص نیست اگر کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19 بود که یک دانشجو یا عضو هیات فقط گفت که این یک “عضو جامعه”.

“به ارائه زمان برای NSW بهداشت برای انجام تماس خود را ردیابی روند, مدرسه غیر عملیاتی جمعه 13 مارس سال 2020” مدرسه گفت: در وب سایت خود را و حساب های رسانه های اجتماعی درست قبل از نیمه شب.

“مطابق با NSW توصیه های بهداشتی کارکنان و دانش آموزان در مدرسه باید خود جدا برای چند روز آینده در حالی که تماس با ردیابی مراحل نهایی است.

“کارکنان و دانش آموزان تماس گرفته خواهد شد و توصیه می شود اگر آنها می توانند رزومه مدرسه به صورت عادی در دوشنبه 16 مارس سال 2020 و یا اگر بیشتر از دوره قرنطینه مورد نیاز خواهد بود.”

غنی تقلا برای جت های خصوصی از اروپا

شرکت های هواپیمایی هنوز هضم مفاهیم رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت در سفر از اروپا اما برخی از ثروتمندان آمریکایی ها در حال حاضر به دنبال راه هایی برای به دست آوردن خانه به سرعت.

این جت خصوصی صنعت دریافت کرده است, افزایش درخواست ها از آمریکایی ها در حال حاضر در اروپا و حتی به عنوان اپراتور خود تقلا برای روشن شدن چگونگی ممنوعیت سفر را تحت تاثیر عملیات خود را.

“این وضعیت بی سابقه است” گفت: آدم Twidell مدیر اجرایی منشور جت خصوصی ارائه دهنده PrivateFly.

“ما شاهد تعداد قابل توجهی از درخواست ها در گذشته چند ساعت از آمریکایی ها در حال حاضر در اروپا به دنبال پرواز به ما. و دیگران از ما شهروندان که مایل به پرواز از دیگر نقاط اروپا به انگلستان آن را به عنوان در حال حاضر معاف از ممنوعیت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به طور قابل توجهی محدود کردن سفر از اروپا به آمریکا برای 30 روز آینده.

“اتحادیه اروپا شکست خورده را به همان هشدارها و محدود کردن سفر از چین و دیگر نقاط داغ” رئیس جمهور گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، “به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از جدید خوشه در ایالات متحده آمریکا کشت شد توسط مسافران از اروپا است.”

توسعه است انتظار می رود به افزایش تقاضا برای هواپیماهای خصوصی در میان افراد حتی به عنوان شرکت جت سفر بلغزد با شرکت محدود کردن سفر برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

بلومبرگ

تبلیغات

اروپا blindsided با مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون

مقامات اروپایی به شدت محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به شدت محدود کردن سفر از اروپا به ایالات متحده روز پنج شنبه در یک حرکت ناگهانی که در زمان آنها را با تعجب و که بسیاری را دیدم که با انگیزه های سیاسی.

از همه slights بین واشنگتن و اروپا در سال های اخیر جدید محدودیت های مسافرتی به نمایندگی از یک ضربه فراتر از اختلافات قبلی. در یک بیانیه کوتاه نادر در آن به صراحت – اتحادیه اروپا ابراز غضب.

“Coronavirus یک بحران جهانی نه محدود به هر قاره و آن نیاز به همکاری به جای یک جانبه عمل” در این بیانیه جزئیات همکاری امضا شده توسط رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen و رئیس شورای اروپا چارلز میشل.

“اتحادیه اروپا disapproves از این واقعیت است که ما تصمیم به اعمال ممنوعیت سفر گرفته شد و یک جانبه و بدون مشورت.”

Trump's new travel restrictions created confusion at European airports.

مغلوب ساختن پیشی جستن جدید سفر از محدودیت های ایجاد سردرگمی در فرودگاه های اروپایی.اعتبار:بلومبرگ

خشم از بروکسل شد یکی دیگر از نشانه چقدر کوچک دو طرف به نظر می رسد هماهنگی پاسخ خود به این بیماری همه گیر. مقامات اروپایی درهم و به بازی گرفتن در روز پنج شنبه به درک استدلال پشت این ممنوعیت. به ما ماموریت به اتحادیه اروپا کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد چگونه آن را توضیح محدودیت به همکاران اروپایی.

بسیاری از اروپا بیدار شد به این خبر شوکه مغلوب ساختن پیشی جستن و بازار کاهش یافت پس از این کاخ سفید اعلام.

در بریتانیا معیار شاخص FTSE 100 که آهنگ 100 بزرگترین شرکت ها در بورس لندن کاهش یافت و پس از پنج شنبه صبح در اخبار از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر. شیب افت آورده FTSE به پایین ترین سطح خود در هشت سال است. شاخص CAC 40 در فرانسه شاخص کاهش بیش از 10 درصد است. در آلمان: شاخص DAX کاهش 9 درصد است.

واشنگتن پست

ATP به حالت تعلیق به مدت شش هفته به دلیل ویروس

ATP به حالت تعلیق در آن حرفه ای مردان تنیس روی تور به مدت شش هفته با استناد به نگرانی از شیوع کروناویروس که طرح میتوانست رویداد مهم ورزشی در سراسر جهان است.

در این اطلاعیه آمده لحظات پس از Miami-Dade شهرستان گفت: این امر تعلیق میامی باز کنید و بر روی پاشنه از روز یکشنبه در آخرین لحظه لغو مسابقات Indian Wells در جنوب کالیفرنیا.

تصمیم گرفته شد به آرامی ATP رئیس Andrea Gaudenzi در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که تعلیق نشان دهنده از دست دادن بزرگ برای بازیکنان و طرفداران است.

“ما معتقدیم این اقدام به عهده دارد در این زمان مورد نیاز به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی بازیکنان ما کارکنان گسترده تر تنیس جامعه و به طور کلی سلامت عمومی در برابر این همه گیر جهانی است,” او گفت:.

AAP

پیشرفت های عمده ای از شبه

صبح بخیر و خوش آمدید به ما در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای از شبه استرالیا زمان:

  • استرالیا جایزه بزرگ نیز نامیده شده است پس از دو ساعت جلسه بحران یک شبه
  • S&P 500 و Nasdaq باید حفره حفره به یک خرس در بازار به عنوان یک شوک حرکت توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تعلیق سفر از اروپا لرزاند سرمایه گذاران. اوایل سقوط از 7 درصد در وال استریت باعث 15 دقیقه وقفه معاملاتی
  • شاهزاده Cruises, اپراتور از دو اقیانوس آسترهای محافظ قرنطینه به دلیل متعدد coronavirus موارد می گوید آن را به حالت تعلیق سفرهای تمام آن 18 کشتی ها برای دو ماه
  • کتومبا دبیرستان در NSW کوه های آبی اعلام کرد اواخر روز پنج شنبه شب که این امر می تواند بسته در روز جمعه پس از یک عضو جامعه قرارداد coronavirus
  • کنگره آمریکا در حال بسته کاپیتول و همه مجلس نمایندگان و سنا ساختمان های اداری به مردم تا آوریل در واکنش به گسترش coronavirus

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>