Coronavirus به روز رسانی زنده: استرالیا COVID-19 مرگ و میر افزایش به 71 که دفاع چین تجدید نظر مرگ و میر


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus به تازگی به تصویب 160,000. وجود دارد بیش از 2.3 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 595,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 71 پس از مرگ 94 سال در سیدنی سالخورده مراقبت از خانه در صبح روز یکشنبه
  • نزدیک به 60 میلیون ماسک را وارد در استرالیا
  • انگلستان مرگ و میر صعود به بالای 15000
  • بیش از 420,000 آزمایشات انجام شده در استرالیا 6606 موارد مثبت

‘گریه برای روز’ به عنوان سرخوردگی با سفر عوامل رشد می کند

ملبورن ماما ژاکلین ” ولا ویران کرد پس از از دست دادن هزاران دلار در لغو تعطیلات خانواده اما او و بسیاری دیگر از پایه مسافران را جا به نوبه خود پس از اوج صنعت مسافرت بدن در ماه گذشته به حالت تعلیق در رسیدگی به شکایات پنل برای ماه می باشد.

Ms Vella شده است “گریه برای روز” پس از از دست دادن حدود نصف پول او صرف به کتاب رویای $20,000 تعطیلات خانواده به اروپا و دیزنی لند.

او گفت: مرکز پرواز مسترد او پرواز امارات به ارزش $10,705 منهای 1500 دلار در هزینه اما پول صرف شده در دیزنی لند بلیط و اقامت در پاریس و رم قرار داده و او را ضرر و زیان در تقریبا $10,000.

“است که بسیار ناعادلانه با توجه به لغو است و با توجه به زمان COVID-19 شرایطی که خارج از کنترل ما” Ms ” ولا گفت.

Jacqueline Vella, from Strathtulloh in Melbourne's outer west, booked a six-week holiday last October for her family of five to Europe and Disneyland.

ژاکلین Vella از Strathtulloh در ملبورن بیرونی غرب رزرو شش هفته تعطیلات در ماه اکتبر گذشته برای خانواده پنج به اروپا و دیزنی لند.اعتبار:لوئیس Ascui

به عنوان صنعت هایش با مسافرت های بین المللی ممنوعیت مشتریان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران هزینه های لغو و ترس برخی از سازمان ها تبدیل خواهد شد ورشکسته و قادر به افتخار سفر اعتبارات داده شده در ازای بازپرداخت.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

اقتصادی مستند باعث قوی کاهش آلودگی هوا در سطح جهان

هیچ دلفین ها و قوها نمی بازگشت به کانال ونیز برای شنا کردن در آب زلال به عنوان یک غیر منتظره اثر جانبی از این بیماری همه گیر – این ادعا داده شدند ،

اما تحقیقات جدید نشان می دهد درست است توقف سنگ زنی جهانی فعالیت های اقتصادی است و تا به حال اثر قابل توجهی بر روی زمین و آلودگی هوا.

با استفاده از تصاویر ماهواره ای و داده از هزاران نفر از کیفیت هوا در ایستگاه های اروپایی محققان دریافته اند 20 درصد در کاهش آلودگی هوا از جمله زمین-سطح دی اکسید نیتروژن (معمولا ناشی از خودرو آلودگی) و ازن و ذرات ریز (PM2.5) – در طول دو هفته اول از مستند در 27 کشور در سراسر جهان است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مطلب و مشاهده نقشه های تعاملی.

تبلیغات

انگلستان نه به فکر کاهش ویروس مستند اقدامات هنوز

بریتانیا نیست با توجه به لغو مستند تحمیل تقریبا چهار هفته پیش به کنترل شیوع کروناویروس داده “عمیقا نگران کننده” افزایش مرگ و میر یک وزیر ارشد گفت: در روز یکشنبه.

بریتانیا است که در نزدیکی یا اوج یک بحران بهداشتی است که در آن بیش از 15000 نفر کشته شده اند – بالاترین پنجم ملی کشته و یک بیماری همه گیر مرتبط حداقل 150,000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

"The facts and the advice are clear at the moment that we should not be thinking of lifting of these restrictions yet": Michael Gove.

“حقایق و مشاوره روشن هستند در لحظه ای که ما نباید به فکر بلند کردن اجسام از این محدودیت ها و در عین حال”: Michael Gove.اعتبار:بلومبرگ

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت: Buzzfeed گزارش که دولت با توجه به لغو این مستند در مراحل ماه های آینده درست شد.

“حقایق و مشاوره روشن هستند در لحظه ای که ما نباید به فکر برطرف کردن این محدودیت ها هنوز” گوو گفت اخبار آسمان.

با بیمارستان های تحت فشار, سلامت کارگران را مورد انتقاد دولت مشاوره است که تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) فرسوده در حالی که درمان بیماران مبتلا به کروناویروس می تواند دوباره مورد استفاده به عنوان منابع اجرا پایین در سراسر کشور است.

یک 87-تن تحویل PPE از ترکیه که وزیران گفته بود می رسند در روز یکشنبه شده است به تعویق افتاد, اخبار آسمان گزارش شده است.

آخرین داده ها نشان می دهد 15,464 که مردم در بیمارستان ها پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus یک کل است که افزایش بیش از 800 به مدت سه روز در حال اجرا است.

بیشتر از 2500 کشته شده بود در مراقبت از خانه در طول هفته به مارس 13 با توجه به ملی مراقبت فروم, یک نماینده برای بزرگسالان مراقبت اجتماعی بخش.

“یکی از چیزهایی که عمیقا نگران کننده و در مورد سطح بالایی از مرگ و میر” گوو گفت.

“شواهد نشان می دهد که میزان عفونت و مرگ و مير مسطح است اما ما کاملا مشخص است که ما هنوز در رو به پایین مسیر.”

گوو به عنوان “عجیب و غریب” یکشنبه بار داستان است که گفت: نخست وزیر بوریس جانسون قلم پنج بحران جلسات به آدرس coronavirus همه گیر در اوایل شیوع.

“نخست وزیر در زمان تصمیم گیری های مهم. هیچ کس نمی تواند می گویند که نخست وزیر نبود پرتاب قلب و روح به مبارزه با این ویروس” او گفت:, و اضافه کرد که داستان کلی بود “کمی خارج از پرتو”.

جاناتان Ashworth, یک نماینده مجلس برای مخالفت حزب کارگر گفت: این نظر بود که “احتمالا ضعیف ترین عمل متقابل از یک مفصل در معرض در تاریخ سیاسی”.

ایسنا

تماشا کنید: ویکتوریا خانواده متلاشی مرگ پدر حیرت زده مردم در شکستن اجتماعی فاصله قوانین

خانواده از 15 ویکتوریا به تسلیم به COVID-19 صادر کرده اند درخواست برای افرادی که به این ویروس تهدید جدی پس از آنها تا به حال به تماشای “بزرگتر از زندگی” پدربزرگ نگاهی به آخرین نفس خود را از طریق تماس تصویری.

ویدیو زیر نیز شامل پلیس نیاز به شکستن یک حزب برای هشت-سال-کودک در روز یکشنبه.

هزاران نفر از شورای کارگران ایستاده بود پایین و یا فسخ به عنوان ویروس بازدید

هزاران نفر از شورای کارگران در سراسر ویکتوریا در حال ایستاده بود پایین و یا فسخ به عنوان دولت های محلی در تلاش برای جذب ویرانگر اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

کسانی که بدون کار طیف وسیعی از عبور از سرپرستان به آبزیان مرکز کارکنان بسیاری از آنها می پوشند گاه به گاه که در بسیاری از موارد شده است اجازه رفتن به طور دائم به جای ایستاده بود پایین.

ASU secretary Lisa Darmanin is calling for greater support for local council workers whose jobs have been affected by the coronavirus.

ASU, منشی, لیزا Darmanin خواستار حمایت بیشتر برای شورای محلی کارگران که شغل متاثر شده اند coronavirus. اعتبار:لوئیس Ascui

استرالیا خدمات اتحادیه از سوی دولت برای اطمینان از همه شورای شغل حفظ شد که در آن حدود هزار نفر از دائم و گاه به گاه کارگران در سمت چپ شده بود ،

این اتحادیه با دولت گفت: “این بسیار مهم بود که شوراهای نگه داشته و در تمام زمان کارکنان برای پاسخگویی اقتصادی و اجتماعی نیازهای جوامع آنها خدمت کرده است در کوتاه مدت redeploying آنها را به دیگر نقش مفید و در دراز مدت اطمینان از تاثیر اقتصادی بود lessened.

دبیر اتحادیه لیزا Darmanin گفت: اندروز دولت نیاز به امن مشاغل از 52,000 کارگران در دولت های محلی بخش.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

اسپانیا coronavirus تلفات کاهش می یابد و با 410 مرگ و میر یک شبه

اسپانیا و مرگ و میر از این کروناویروس جدید شیوع افزایش 410 روز یکشنبه از 565 روز شنبه وزارت بهداشت گفت: آوردن مجموع به 20,453 مرگ و میر در یکی از سخت ترین آمار کشور است.

تعداد کلی coronavirus موارد رز به 195,944 روز یکشنبه از 191,726 در شنبه آن اضافه شده است.

تبلیغات

یک تست مثبت بازگشت و در تاسمانی مراقبت از سالمندان تست

ساکن در تاسمانی مراقبت از سالمندان خانه دارای آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آلوده کارگران بهداشت و درمان باعث شد صدها نفر از آزمون در سراسر سه امکانات.

نتیجه این می آید به عنوان تاسمانی برتر پیتر Gutwein خواست مردم برای تبدیل شدن به از خود راضی در زیر اقدامات با هدف مهار گسترش COVID-19.

Tasmanian Premier Peter Gutwein.

تاسمانی برتر پیتر Gutwein.اعتبار:AAP

حدود 500 نفر از شرق Devonport را Melaleuca خانه سالمندان یولورستن را الیزا Purton خانه و Coroneagh پارک در پنگوئن تست شد و روز جمعه پس از یک بهداشت و درمان کارگر که تا به حال انجام تغییرات در امکانات آزمایش مثبت برای ویروس.

آقای Gutwein تایید شده در یکشنبه 79 سال از Melaleuca خانه سالمندان است و تنها کسی که در آزمون آمده است مثبت است.

او منتقل شده به لانسستون بیمارستان برای مراقبت از.

زن یکی از هفت جدید تاسمانی موارد تایید شده در روز یکشنبه با شش مستقر در شمال غرب.

تازه موارد آورده اند و دولت را در مجموع به 191.

برتر می گوید اقدامات با هدف کنترل این ویروس در ساحل شمال غرب به نظر می رسد به کار می شود اما تاکید کرد در حال حاضر است زمان برای مردم به پا کردن پدال.

“همه ما نیاز به باقی می ماند منظم ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ما به دنبال قوانین و این که ما همه چیز را که ما می توانیم” او گفت:.

“در حال حاضر زمان برای استراحت و یا خود راضی می شوند.”

حدود 40 دفاع و هفت غیر نظامی و پزشکی حرفه ای برای کمک به اجرای جنوب غرب منطقه ای در بیمارستان پس از کارکنان به خانه فرستاده شدند به مدت دو هفته به قرنطینه پس از COVID-19 شیوع.

دفاع استقرار دنبال یک درخواست از تاسمانی دولت, دولت فدرال تایید کرد در روز یکشنبه.

یک زن است که در قرنطینه در وست پوینت کازینو در هوبارت متهم شده بود روز یکشنبه با بارها و بارها نقض محدودیت.

پلیس نامیده می شدند به تسهیلات در صبح روز شنبه پس از آن زن به حال مصرانه او را ترک اتاق به دود در مغایرت با الزامات ایمنی و گفته بود توهین به کارکنان.

57 سال بود هشدار داد او را دستگیر شود اگر وجود دارد نقض دیگر با پلیس در انجام این کار زمانی که آنها بازگشت به تسهیلات بر اساس گزارش او نه زیر جهت در روز یکشنبه.

او شده است به اتهام دو فقره عدم پیروی از دستورات مدیر بهداشت عمومی و یو بی اس در بازار به بازگشت به اتاق او به ادامه قرنطینه.

“این غیر قابل قبول است رفتار” بازرس Rebecca Davis در بیانیه ای گفت.

AAP

جانباز خیریه درایو نزدیک 50 میلیون دلار

کاپیتان تام مور 99 ساله, بریتیش, جانباز, در حال حاضر مطرح شده بیش از 25 میلیون پوند (49 میلیون دلار) برای خدمات سلامت با راه رفتن 100 دور از باغ خود را.

جنگ جهانی دوم کهنه است که با استفاده از یک پیاده روی قاب با چرخ پس از شکستن خود را از مفصل ران خود را به هدف از پیاده روی 25 متر در اطراف باغ خود را 100 بار قبل از تولد 100 در 30 آوریل.

Captain Tom Moore, a 99-year-old war veteran.

کاپیتان تام مور 99 ساله و جانباز.اعتبار:مور خانواده

او به پایان کار خود در روز پنج شنبه.

او هدف اصلی بود برای افزایش 1000 پوند اما متواضع هدف دور منفجر شد که توجه رسانه ها را از سراسر جهان در بزرگنمایی در باغ خود در Bedfordshire مرکزی انگلستان است.

مور خواهد بود که مهمان افتخاری زمانی که “بلبل” بیمارستان صحرایی باز می شود در هروگیت در شمال انگلستان در هفته آینده است که راه اندازی شده برای کمک به مقابله با شیوع کروناویروس.

“من هنوز هم سر در گم با مقدار مهربانی و سخاوت از بریتانیا که در ادامه به با وجود این که نامشخص زمان برای بسیاری از” مور گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

ایسنا

‘پایان نزدیک است’: روبی شاهزاده خانم خدمه منتظر تصویب به پرواز خانه

بیش از 1000 خدمه در روبی شاهزاده مشتاقانه در انتظار برای COVID-19 نتایج آزمون کمک خواهد کرد که تعیین اگر آنها می توانند ترک کشتی و عودت به کشورهای خود.

The controversial Ruby Princess cruise ship at Port Kembla on Sunday.

بحث روبی شاهزاده کشتی کروز در Port Kembla در روز یکشنبه. اعتبار:Edwina ترشی

NSW رئیس بهداشت افسر کری شعار روز یکشنبه گفت: آزمایش های گسترده ای از خدمه کشتی انجام شده است سرنشین و او امیدوار است که COVID-19 نتایج آزمون خواهد بود “نهایی در چند روز آینده”.

خدمه بوده و تست شده برای حضور ویروس و آنتی بادی برای کمک به تعیین خود ایمنی به COVID-19. “است که به ما بسیار جامع عکس از کشتی برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در اطراف خروج,” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

برادوی ستاره پا قطع شده

تونی نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول مرد نیک کردرو که تخصصی در بازی بچه ها سخت در برادوی تا به حال پای راست پس از قطع درد و رنج عوارض ناشی از کوروناویروس.

همسرش آماندا Kloots گفت: در Instagram که آقای کردرو به حال درمان شده با رقیق کننده های خون برای کمک به لخته شدن خون در پا خود را, اما پزشکان او تا به حال برای متوقف کردن درمان به دلیل آن بود و باعث خونریزی داخلی.

کردرو وارد بخش مراقبت ويژه در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در تاریخ 31 مارس و در ونتیلاتور شده است و ناخودآگاه پس از عقد قرارداد COVID-19.

همسر او ارسال شده است او روزانه ویدئوها از او و خود را 10-ماه-پیر پسر الویس بنابراین او می تواند آنها را ببینید زمانی که ما از خواب بیدار شدم و اصرار دوستان و علاقه مندان به پیوستن به روزانه یک آواز خواندن یک مدت طولانی.

کردرو بازی اراذل و اوباش سرباز با استعداد برای دراماتیک در سال 2014 در برادوی’ اقتباس از Bullets Over Broadwayکه برای او یک جایزه تونی نامزدی برای بهترین بازیگر برجسته در موسیقی.

این دراز و باریک کردرو سرچشمه شوم نقش شوهر ارل مقابل همسر خود جدا, بازی های برگزار شده توسط جسی مولر در پیشخدمتو همچنین نقش سانی در Chazz Palminteri را داستان برانکس.

بر روی صفحه نمایش کوچک کردرو به نظر می رسد در چندین قسمت از Blue Bloods و Law & Order: Special Victims Unit.

این ویروس به بیمار دیگر برادوی جانبازان از جمله بازیگران دنی Burstein برایان استوکس Mitchell, گاوین کریل, Aaron Tveit و Laura Bell Bundy به عنوان به خوبی به عنوان آهنگساز David Bryan. آن را نیز ادعا کرد که زندگی تونی برنده نمایشنامه نویس Terrence McNally.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>