Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: بوریس جانسون بستری در بیمارستان روبی شاهزاده اسکله در بندر Kembla استرالیا مرگ و میر می ایستد در 39


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 69,000. وجود بیش از 1.2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت در حالی که بیش از 259,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 39 بعد از مرگ دو NSW مردان در 80s و یک زن در 80s و مرد در 50s خود را در ویکتوریا. وجود دارد 5787 تایید عفونت در استرالیا 2637 موارد در NSW
  • دادستان کل مسیحی پورتر گفت: JobKeeper پرداخت تمدید نمی شود به گاه دیگر از کسانی که مشغول به کار به مدت 12 ماه با یک کارفرما. کار معتقد است که این بسته باید گسترش یافته اما تصویب آن در روز چهارشنبه بدون در نظر گرفتن
  • ملکه الیزابت دوم به استناد روح از جنگ جهانی دوم در یک نادر تلویزیونی به آدرس مشترک المنافع. تنها یک ساعت بعد از آن اعلام شد نخست وزیر بوریس جانسون بود که مبتلا به این ویروس در مارس 27, شده بود در بیمارستان بستری
  • روبی شاهزاده آمده است به Port Kembla به restock قبل از 10 روز انزوا دوره است. پلیس تحقیقات به کشتی کروز شکست

محصولات ما در حال خرید در طول همه گیر

اخیر خرید آنلاین داده ها را از برخی از بزرگترین خرده فروشان نشان داده استرالیایی ظهور خواهد کرد از coronavirus مستند مشخصه بیشتر با استعداد و با پوست بی عیب و نقص.

یک سخنگوی فروشگاه مایر گفت: های اخیر هزینه های زیبایی محصولات به خصوص محصولات مراقبت از پوست است شروع به پریدن کرد و 200 درصد در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. پوشاک صمیمی مانند خواب و بند و جامه نیز شروع به پریدن کرد و بین 100 تا 400 درصد است.

Myer has seen a huge jump in the sale of toys, board games and puzzles.

مایر دیده است یک پرش بزرگ در فروش اسباب بازی تخته, بازی های پازل.اعتبار:Edwina ترشی

هر دو مایر و همکار فروشگاه دیوید جونز گزارش داد افزایش به صورت صوتی و تصویری و محصولات سرگرمی همراه با لوازم خانگی مانند نان ساز, کتری, توستر و قهوه به عنوان استرالیا بیشتر خود را جایگزین غذای آماده lattes برای یک خانه دم جام.

کوئینزلند می پیوندد ویکتوریا در حال گسترش تست

معیارهای مورد نیاز برای ساکنان در بریزبن, ساحل طلا و کنز آزمایش رمان coronavirus در حال گسترش است و پس از مقامات بهداشت گذاشته شده اند متعجب و متحیر که چگونه 32 کوئینزلند COVID-19 موارد قرارداد ویروس.

“پس از آن نبود از کسی که در خارج از کشور [و] آن را از یک مورد تایید شده” دولت رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان گفت.

“بنابراین من قصد دارم به درخواست بهداشت و درمان کارگران به افزایش مردم آنها تست حتی اگر آنها لازم نیست که هر سفر تاریخ است.

“و من خواسته ام برای آن انجام شود تا در Gold Coast در بریزبن و در کنز چرا که جایی که ما دیده ایم این موارد.”

قبلا مردم در کوئینزلند تنها می تواند آزمایش می شود اگر آنها در بازگشت از خارج از کشور در دو هفته گذشته شده است در تماس نزدیک با یک مورد تایید شده و کار در معرض خطر تنظیمات مانند بهداشت و درمان و یا زندگی در یک کنترل از راه دور بومی جامعه است.

“این فقط بدان معنی است که زمانی که مردم در حال حاضر به پزشک و یا در حال حاضر به یک تب درمانگاه که آنها را نیز آزمایش می شود برای COVID-19 اگر آنها هر گونه علائم تنفسی.

“بنابراین ما می شود که انجام تست اضافی و فقط به گرفتن یک عکس از اینکه ما فکر می کنیم که وجود دارد این است که هر جامعه گسترش می افتد از طریق یکی از جوامع ما است.”

تبلیغات

بیش از 80 در هیئت مدیره گرگ مورتیمر کروز را coronavirus

حداقل 81 نفر در هیئت مدیره گرگ مورتیمر کروز سواحل مونته ویدئو در اروگوئه باید COVID-19 کروز اپراتور می گوید: پس از اروگوئه تیم پزشکی سوار کشتی و آزمایش تمام 216 در هیئت مدیره از جمله حدود 90 استرالیایی.

یکی دیگر از 45 نفر آزمایش منفی به این ویروس و 90 نتایج باقی می ماند در حال بررسی هستند و با توجه در 24 ساعت آینده.

سخنگوی شفق اعزامی گفت: به غیر از شش نفر (از جمله حداقل یک استرالیا) که تخلیه برای درمان در مونته ویدئو بیمارستان همه کسانی که آزمایش مثبت “در حال حاضر بدون علامت” پس از ارزیابی بالینی توسط متخصصان بیماری های عفونی.

An Australian with coronavirus being rescued from the Greg Mortimer cruise ship stranded off Uruguay.

استرالیا با کروناویروس بودن نجات از گرگ مورتیمر کروز سواحل اروگوئه.اعتبار:Rowena همیلتون

شفق قطبی اعزامی “کار کرده است در حال تهیه منشور و پرواز برای تمام پردازنده با هدف پیاده هر کس به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است ،” سخنگوی گفت.

اما دقیقا چگونه آنها را متحرك و عودت همچنان نامشخص است.

“این شده است فوق العاده پیچیده توجه اکثر مسیرهای تجاری را متوقف کرده اند و اکثر شرکت های هواپیمایی را قطع پرواز و دسترسی به هواپیماهای چارتر دشوار است” که سخنگوی گفت.

تخلیه طرح در حال حاضر در نظر گرفته شده برای سه گروه: کسانی که آزمایش منفی برای COVID-19 کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 اما به خوبی و کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حال نشان دادن علائم.

استرالیا مسافر گفت: کشتی کابین بوده است “ترياژ شده” به سبز و زرد و قرمز گروه با یک توجه داشته باشید نشان می دهد وضعیت جا به جا به هر درب.

‘تشویق نشانه های اولیه’: فقط 14 مورد جدید در کوئینزلند

چهارده بیشتر Queenslanders باید آزمایش مثبت به coronavirus پس از تعطیلات آخر هفته در نظر گرفتن دولت در مجموع 921.

می آید پس از دولت ثبت پایین ترین سطح خود در مورد افزایش تعداد هفته روز یکشنبه با فقط نه بیشتر افراد آزمایش مثبت برای COVID-19.برتر Annastacia Palaszczuk گفت: اعداد بودند “تشویق نشانه های اولیه”.

“هر کس نگه دارید تا خود را اجتماعی فاصله و مطمئن شوید این آخر هفته شما در حال اقامت در منطقه خود و ماندن در حومه” او گفت:.

پنج Queenslanders فوت کرده اند پس از آلوده شدن با کروناویروس و چهار نفر از کسانی که سفر کرده بود به تازگی در یک کشتی کروز.

بیش از 55 ، 000 نفر آزمایش شده اند در کوئینزلند.

از آن 921, 743 از کسانی که هنوز آلوده وزیر بهداشت استیون مایلز گفت.

“به این معنی که 173 تایید به بهبود 43 باقی می ماند در بیمارستان,” او گفت:.”از کسانی 12 هستند در بخش مراقبت های ویژه و 10 تهویه مناسب.”

اطلاعات گوشی نشان می دهد که چگونه شهرهای استرالیا, اقامت خانه

وودافون امروز منتشر شد نمودار نشان میدهد که چگونه آن محل تلفن همراه داده ها را می توان در مبارزه با کروناویروس پس از این magazine نشان داد که دیروز مخابراتی ارائه شده د-شناسایی اطلاعات به دولت فدرال و دولت NSW.

اطلاعات ارائه شده برای کمک به دولت نظارت کند که آیا مردم زیر اجتماعی محدودیت فاصله.

“ما را دیده اند زیادی کاهش در تعداد کل کاربران در سیدنی و ملبورن و بریزبن CBDs زیر معرفی COVID-19 محدودیت نشان می دهد تعداد قابل توجهی از کاربران در حال کار از راه دور و ماندن در منطقه محلی خود را” یک Vodafone سخنگوی گفت.

“ما امیدواریم که این اطلاعات کمک می کند تصمیم گیری و موجب صرفه جویی در زندگی می کند.”

نمودار استفاده از de-شناسایی اطلاعات ارائه شده به دولت – به عنوان در تعداد کل کاربران بودند که در مناطق جغرافیایی در مارس 2019 در مقابل مارس سال 2020 است.

وودافون قرار داده ها را در یک نمودار نشان می دهد که چگونه از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درک جمعیت حرکت روند در ادامه مقدمه ای از COVID-19 مستند اقدامات است.

“ما می خواستیم همه را به درک این است که در مورد افراد این است که در مورد جمعیت, روند” شرکت سخنگو گفت.

داده ها نشان می دهد 50 درصد هفته کاهش جمعیت جنبش در درون سیدنی 40 درصد افت در شهر بریزبن را و 42 درصد در ملبورن.

آخر هفته جمعیت حرکت پایین 50 درصد در سیدنی 40 درصد در بریزبن و 35 درصد در ملبورن.

پخش زنده: کوئینزلند برتر می دهد coronavirus به روز رسانی

تبلیغات

استرالیا مراحل پزشکی برای حمایت از اقیانوس آرام جنوبی

استرالیا ارسال خواهد شد پروازهای چارتر حمل تن فوری لوازم پزشکی و حمایت های دیگر به جزیره اقیانوس آرام سازمان ملل در روز برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

تحویل به عنوان جزایر اقیانوس آرام فروم حرکت می کند و نزدیک به توافق بر ایجاد یک “کریدور بشردوستانه” برای حفظ پزشکی و مواد غذایی و لوازم جریان در میان سفر و جنبش محدودیت و چین مراحل آن کمک به منطقه است.

Australian Prime Minister Scott Morrison pictured in Fiji in January.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در تصویر در فیجی در ماه ژانویه است.اعتبار:دن Himbrechts

نخست وزیر اسکات موریسون به تازگی گفته رهبران G20 جزیره اقیانوس آرام سازمان ملل و تیمور-لسته باید “تمرکز بین المللی حمایت می کند”.

تماس همه دانش آموزان مدرسه…

The Sydney Morning Herald می خواهد به شنیدن در مورد تجربه خود را از انجام درس در خانه. ما در حال درخواست NSW مدرسه دانش آموزان در همه سنین برای ما ارسال نامه ای از بیش از 200 کلمه توصیف افکار و احساسات خود در مورد آموزش از راه دور بیش از چند هفته گذشته.

دانش آموزان می تواند نشانی از جمله سوالات; آیا دوست دارید انجام درس در خانه ؟ چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد مدرسه ؟ چه شده است بهترین بیت در مورد ماندن در خانه برای مدرسه و چه چیز شما را در بر داشت سخت ترین?

ما را انتخاب کنید یک انتخاب حروف از دانش آموزان در سنین مختلف برای چاپ در یک نسخه ویژه از حروف صفحه. ما به احتمال زیاد نامه را انتخاب کنید که با استفاده از روشن و مختصر زبان; ارائه یک دیدگاه شخصی و مطابق با کلمه محدود (کوتاه تر بهتر!). کسی می تواند کمک کند تا نوع حروف, اما ما می خواهیم آنها را به دانش آموزان خود کار می کنند.

لطفا نامه های خود را به [email protected] ظهر روز چهار شنبه, آوریل 8. خود را شامل نام و نام خانوادگی خود را, سن, آدرس خانه و بهترین شماره تماس (تماس خود را/اطلاعات آدرس را نمی تواند چاپ). لطفا با ارسال ایمیل پیوست.

استرالیا بزرگترین ارائه دهنده مراقبت از کودکان بسیار رها’ برای به دست آوردن دسترسی به JobKeeper

استرالیا بزرگترین مهد کودک ارائه دهنده Goodstart یادگیری اولیه را برای دسترسی به JobKeeper یارانه دستمزد پس از دولت کاسته واجد شرایط بودن آستانه ثبت موسسات خیریه.

نه برای سود که در عمل 665 مراکز با 16,000 کارکنان در سراسر کشور شده است قادر به دسترسی به این یارانه به دلیل آن تا به حال به اثبات گردش مالی کاهش 50 درصدی به عنوان یک سازمان با درآمد بیش از $1 میلیارد.

On Sunday night, Treasurer Josh Frydenberg announced the JobKeeper legislation would make registered charities eligible if they have suffered a 15 per cent decline in turnover.

یکشنبه شب خزانه دار جاش Frydenberg اعلام کرد JobKeeper قانون را ثبت موسسات خیریه واجد شرایط در صورتی که دچار 15 درصد کاهش در گردش.اعتبار: Alex Ellinghausen

کسب و کار با درآمد زیر 1 میلیارد دلار باید نشان دهد کوچکتر کاهش درآمد از 30 درصد است.

با مهد کودک بخش در بحران Goodstart شده بود در مذاکرات با دولت در دسترسی به یارانه, به ارزش 1500 دلار در دو هفته هر کارمند.

یکشنبه شب خزانه دار جاش Frydenberg اعلام کرد JobKeeper قانون را ثبت موسسات خیریه واجد شرایط در صورتی که دچار 15 درصد کاهش در گردش.

“این خواهد شد به تمام ثبت نام موسسات خیریه از جمله کسانی که با گردش مالی بیش از 1 میلیارد دلار” او گفت:.

آقای Frydenberg را تایید Goodstart شامل خواهد بود.

Goodstart اجرایی جولیا دیویدسون گفت: این سازمان بود “بسیار رها” توسط توسعه است.

“خزانه دار و وزیر آموزش و پرورش کار کرده اند سخت در روزهای اخیر برای مراکز ما و خانواده های ما برای اطمینان از آنها در بر داشت یک راه حل برای ما و ما از آنها تشکر می کنم برای حمایت خود را,” او گفت:.

“دسترسی به JobKeeper پرداخت حیاتی است به عنوان آن را به اطمینان حاصل شود که ما می توانیم تجارت از طریق این زمان بسیار دشوار است.”

بسیاری از استرالیا 13,000 مراکز نگهداری از کودکان در حال حاضر واجد شرایط برای JobKeeper. آنها همچنین دریافت 1.6 میلیارد دلار بیش از سه ماه آینده تحت یک بسته امداد است که به مهد کودک رایگان برای همه خانواده هایی که به آن نیاز دارید.

مراکز عمل توسط شوراهای محلی هنوز هم در صورت عدم قطعیت است. دولت فدرال بدل شده به شوراهای دسترسی به JobKeeper و گفت: بودجه اضافی نیاز خواهد بود برای آمدن از دولت و قلمرو دولت است.

دو مرگ و میر بیشتر, 23 موارد جدید در ویکتوریا

ویکتوریا وزیر بهداشت جنی Mikakos فقط توییتی یک به روز رسانی بیان دارد و بیشتر مرگ و میر در کشور است.

دو کروناویروس جدید, مرگ و میر, به یک مرد در 50s و یک زن در 80s در, را دولت coronavirus تلفات به 10.

تعداد کل coronavirus موارد در حالت نشسته در 1158, 23 بیش از یکشنبه.

“تعداد کل موارد شامل 608 مردان و 550 زنان است. موارد در محدوده سنی از نوزادان تا خود را در اوایل دهه نود” یک DHHS بیانیه بخوانید.

“وجود دارد 88 تایید موارد COVID-19 در ویکتوریا که ممکن است به دست آورد از طریق جامعه انتقال است. بیش از 57,000 آزمایشات انجام شده تا به امروز است.

“در حال حاضر 45 نفر در بیمارستان – شامل 11 بيمار در بخش مراقبت های ویژه – و 620 نفر بهبود یافته اند.

“از مجموع 1158 موارد وجود داشته است 940 در ملبورن و 212 در منطقه ویکتوریا است. تعدادی از موارد باقی می ماند تحت بررسی است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>