Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 موارد آمار از 200 ، 000 در سراسر جهان کوانتاس تعلیق همه پروازهای بین المللی


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی coronavirus موارد بیش از 200,000. ایتالیا, ایران, فرانسه و انگلستان تجربه جهش های تیز خود را در مرگ عوارض شبانه
  • تاسمانی خواهد بود اجرای 14 روز دوره قرنطینه برای همه غیر ضروری مسافران به دولت که از نیمه شب جمعه
  • انگلستان بسته مدارس از روز شنبه تا اطلاع ثانوی. در این مرحله از مشاوره همه امور خارجه استرالیا دولت این است که برای مدارس باقی می ماند باز
  • Woolworths می پیوندد Coles در تعلیق تحویل آنلاین تا اطلاع ثانوی به عنوان دولت فدرال خواستار آن دولت همتایان برای حذف محدودیت های کامیون ها که در حال برگزاری آنها را از ارائه کالاهای حیاتی به سوپر مارکت ها
  • از 8.15 صبح روز پنج شنبه صبح وجود دارد 596 موارد COVID-19 در استرالیا. شش نفر کشته شده اند از جمله سالمندان NSW مرد دیروز

وحشت-خرید برانگیخت توسط سندیکای جنایی: Dutton

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون نشان از یک مشترک پلیس و مرزی نیروی عملیات در راه است برای گرفتن سندیکاهای جنایی که در حال جمع اوری سوپر مارکت کالاها و فروش آنها به بازار سیاه در استرالیا و خارج از کشور در میان شیوع کروناویروس.

مرز نیروی پلیس فدرال استرالیا و دولت نیروهای پلیس در حال بررسی hoarders که انباشت مواد غذایی و دیگر اقلام و سپس فروش آنها را به صورت قابل توجهی سود.

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون گفت: او معتقد اصلی هراس از خرید کاغذ توالت و دیگر موارد در استرالیا را برانگیخته بود توسط یک سندیکای جنایی.

“ما برخی از افرادی که دامنگیر آنها احتکار نه برای مصرف خود,” او گفت: 2GB ری هدلی در روز پنج شنبه صبح.

اتحادیه حمل و نقل انتقاد کوانتاس کاهش

کارگران حمل و نقل اتحادیه ملی وزیر Michael Kaine است ناودان کوانتاس’ زمان تصمیم گیری ایستادگی کردن هزاران نفر از کارگران روز پس از اینکه دولت فدرال دلار اعلام 715 میلیون بسته نجات برای صنعت حمل و نقل هوایی.

“فشار از این بحران شده است تحت فشار قرار دادند به کارگران:” آقای Kaine گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

The Transport Union has slammed Qantas' decision to temporarily stand down 20,000 workers.

حمل و نقل اتحادیه ناودان کوانتاس ” تصمیم به طور موقت ایستادگی کردن 20,000 کارگران است.اعتبار:جیمز دیویس

کوانتاس است که مجبور به قطع آن خدمات داخلی به شدت و خدمات بین المللی به طور کامل اعلام کرد در روز پنج شنبه آن را ایستادگی کردن دو سوم از نیروی کار خود را از اواخر ماه مارس است.

کارگران را مجبور به ترک و یا به طور بالقوه ترک بدون پرداخت هزینه.

“هنگامی که این بحران است کوانتاس را ترک توازن صفر و یا کمتر” آقای Kaine گفت.

“ما در حال سرقت از آینده شرکت هواپیمایی کارگران که ساخته شده این شرکت هواپیمایی و این صنعت است.”

وی از Morrison دولت به مرحله با حمایت های مالی برای همه کارگران آسیب دیده.

کوانتاس گفت: این پیشرفت کارکنان چهار هفته مرخصی با حقوق در نیمه پرداخت.

“با کاهش در درآمد ما با آن روبرو هستیم ما باید به تصمیم گیری های دشوار برای تضمین آینده حامل ملی” این شرکت اجرایی آلن جویس گفت.

تبلیغات

ملبورن مدارس ابتدایی باز باقی می ماند پس از پدر و مادر تست مثبت

دو دبستان در ملبورن درونی غرب را گزارش کرده اند تایید موارد COVID-19 در جوامع خود اما باز باقی خواهد ماند.

پدر و مادر در کنزینگتون مدرسه ابتدایی و یک پدر و مادر در نیوپورت باغ اولیه باید هر دو آزمایش مثبت به ویروس.

اما پدر و مادر شده اند گفت: مدارس باز خواهد ماند و بر اساس توصیه وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“DHHS توصیه کرده است که بدون نیاز وجود دارد برای ما مدرسه به نزدیک و یا برای کارکنان یا دانش آموزان را هر بیشتر پیشگیرانه اقدام” والدین و مراقبین در کنزینگتون اولیه گفته شد.

“ما را تشویق همه ما دانش آموزان و کارکنان به حضور در مدرسه به صورت عادی و برای جامعه به حمایت از یکدیگر در طول این زمان.”

آن را به پیروی از بسته شدن از وسط پارک مدرسه ابتدایی امروز بعد از یک عضو هیات آزمایش مثبت است.

مدرسه را برای حداقل 24 ساعت. این دومین ویکتوریا در مدرسه دولتی به دلیل یک مورد در میان کارکنان زیر تورک مدرسه ابتدایی را بسته در اوایل این هفته.

بیش از 30 مستقل ویکتوریا مدارس بسته و یا برنامه های اعلام و شیفت به آموزش از راه دور عمدتا به عنوان یک احتیاط.

دولت می تواند بودجه اگر مدارس خصوصی نزدیک علیه مشاوره

نخست وزیر اسکات موریسون هشدار داده است مدارس مستقل بودجه خود را ممکن است در معرض خطر اگر آنها سرپیچی دولت مشاوره و با توجه به COVID-19 تهدید.

آقای موریسون خطاب به رهبران مدرسه در روز چهارشنبه از جمله سر از استرالیا مدارس مستقل NSW جف Newcombe.

St Kevin's College in Toorak is among many Melbourne private schools which have closed in the outbreak.

سنت کوین کالج در تورک است که در میان بسیاری از ملبورن مدارس خصوصی که بسته اند در شیوع.اعتبار:اریک اندرسون

Dr Newcombe متعاقبا با ارسال نامه ای به تمام اعضای خود در مورد گفتگو است که در آن آقای موریسون “به من یادآوری است که در این وضعیت وجود دارد انتظارات خاصی متصل به عود بودجه ارائه شده توسط دولت استرالیا به کاتولیک و مدارس مستقل”.

ویکتوریا پارلمان معلق

ویکتوریا سیاستمداران دولت فرستاده خواهد شد در صفحه اصلی از مجلس در روز پنج شنبه بعد از ظهر با هیچ ایده که آنها پس از بازگشت به کار دولت با استفاده از آن اکثریت به حالت تعلیق در هر دو مجلس تا اطلاع ثانوی در میان COVID-19 بحران است.

این حرکت که خشم لیبرال-ملی مخالفت می اندازد روند در اطراف بودجه دولت, محور سیاسی دولت تقویم به شک.

هر دو مجلس را با توجه به یک استراحت تا اوایل ممکن است در زمانی که بودجه بحث شود اما کار نقل مکان کرد و گذشت یک حرکت برای قرار دادن پشت نشستن روز به یک تاریخ به تایید شود.

بیشتر به آمده

کوئینزلند شرکت های انرژی جلوگیری از قطع برق برای صورتحسابها

دولتی آب و برق Ergon و Energex را متوقف کرده اند و قدرت برش برای صورتحسابها در منطقه کوئینزلند و خانواده ها در “واقعی مشکلات” خزانه دار جکی Trad در بیانیه ای در اوایل پنج شنبه.

بحث نیز در راه ترتیبات مشابه در جنوب-شرق مقرراتزدایی بازار است.

“کارگران که به خود منزوی کردن و از دست دادن درآمد به عنوان یک نتیجه باید برای مقابله با ترس چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها نمی تواند خود را پرداخت صورتحساب برق” Ms Trad گفت.

وزیر انرژی دکتر آنتونی Lynham نیز تشویق ساکنان تحت تاثیر قرار به تماس خود را ارائه دهندگان انرژی به “طرح شرایط خود و پیدا کردن یک راه حل”.

تبلیغات

استرالیا ورزشکاران را حفظ خواهد کرد در حال آماده شدن برای بازی های المپیک: AOC

استرالیا کمیته المپیک (AOC) همچنان به گفتن ورزشکاران برای آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو در ادامه به چهار ماه در حال رشد در میان شک ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

این AOC می گوید کمیته بین المللی المپیک ارائه تازه اطمینان داد که سال 2020 بازی شروع خواهد شد در ماه ژوئیه با وجود نگرانی های گسترده.

People cycle past a banner for the Tokyo Olympics on March 13, 2020 in Tokyo, Japan.

مردم چرخه گذشته یک بنر برای بازی های المپیک توکیو در 13 مارس سال 2020 در توکیو ژاپن است.اعتبار:گتی

“ما آن را مدیون به استرالیا ما ورزشکاران به انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان از آنها را شرکت با بهترین فرصت در آن بازی ها” AOC اجرایی مت کارول گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح امروز, داشتن شده است یکی از بسیاری از کارفرمایان به منظور کارکنان به محل کار از خانه در طول هفته گذشته.

آقای کارول و گفته “در coalface” با ورزشکاران که شده است گفت: آنها می خواهند برای حضور در بازی های المپیک است.

“شما دیده می شود [ژاپنی] نخست وزیر ژاپن را اظهارات آخر هفته گذشته از نظر تعهد خود را به ارائه محیط مناسب برای بازی است که ما باید بدیهی است که برترین در همه فرایند تصمیم گیری برای ادامه,” او گفت:.

“بنابراین ورزشکاران خود شده اند بسیار قوی در ادامه تمایل به آموزش و آماده سازی برای بازی.”

با AAP

کوانتاس در گفتگو با Woolworths به نقل کارگران

کوانتاس است صحبت کردن با Woolworths برای دیدن اگر آن کارکنان خطوط هوایی می تواند با توجه به کار در سوپر مارکت ها به خصوص چمدان گرداننده است که می تواند کمک به سوپر مارکت را ramped تا تهیه برنامه است.

دو سوم یا حدود 20,000, از هواپیمایی کارکنان به طور موقت ایستاده بود به آن را متوقف می شود و پروازهای بین المللی از پایان ماه و کاهش پروازهای داخلی. مدیر عامل شرکت کوانتاس آلن جویس گفت: کارگران به احتمال زیاد باید به برخی از مرخصی بدون حقوق.

Woolworths is reportedly talking with Qantas about redeploying airline staff as shelf-stackers.

Woolworths گزارش شده است که صحبت کردن با کوانتاس در مورد redeploying هواپیمایی کارکنان به عنوان قفسه-کامیون.اعتبار:رنه Nowytarger

Woolworths تایید آن است که کار با کوانتاس برای پیدا کردن کوتاه مدت شغل خود ایستاده بود پایین کارگران ارائه بیاورد و کارکنان یک فرایند کارآمد به درخواست برای این نقش.

Woolworths’ رئیس مردم افسر Caryn Katsikogianis گفت: در حالی که این شرکت دیدن بی سابقه تقاضا برای مواد غذایی و مواد غذایی آن را باید “بیشتر دست به دست در عرشه” برای کمک به دریافت مواد غذایی به مشتریان در ماه های آینده.

“ما در حال ایجاد یک ساده ابراز علاقه فرایند کوانتاس و Jetstar کارکنان در نظر گرفتن مرخصی بدون حقوق برای دیدن اگر ما مناسب کوتاه مدت و فرصت های سراسر فروشگاه ما حمایت دفتر زنجیره تامین امکانات مشتری تحقق مراکز و فروشگاه ها,” او گفت:.

“ما به دنبال برای ارائه به عنوان بسیاری از انعطاف قرارداد و گاه به گاه نقش خود را به عنوان ما می تواند به ما کمک کند حرکت به دوره پیش رو است.”

با دومینیک پاول

ویکتوریا باز می شود 129 جدید تخت بیمارستان آماده برای 45,000 اورژانس بازديد

دولت ویکتوریا باز خواهد شد اضافی 129 تخت بیمارستان در سیستم بهداشت عمومی آن را به عنوان آماده برای اضافی 45,000 اورژانس و 5000 بستری شدن در بیمارستان بیش از سه ماه آینده.

دلار و 437 میلیون بودجه افزایش اعلام کرد صبح روز پنجشنبه نیز به سمت خرید بیشتر هواکش, اکسیژن, دستگاه دیالیز, دستگاه بیمارستان مانیتور 275 میلیون جفت دستکش 8.6 میلیون ماسک صورت و 1.7 میلیون دستکش.

The Premier, Daniel Andrews, and the Minister for Health, Jenny Mikakos, make an announcement on COVID-19 at Parliament rear garden.

برتر, Daniel Andrews, و وزیر بهداشت و جنی Mikakos را اعلام COVID-19 در مجلس عقب باغ. اعتبار:جو Armao

هشتاد و چهار تخت اضافی باز خواهد شد تا در پیتر MacCallum مرکز سرطان و 45 تخت در بندیگو سلامت. این است که در بالای 149 تختخوابی در حال باز کردن در بیمارستان کیسی اوایل این هفته اعلام شد. بخش خصوصی بیمارستان باکستر خانه در جیلان (استرالیا) خواهد بود تبدیل به یک COVID-19 درمانگاه.

اعلام شد که دولت را تایید کرد 28 موارد جدید در ویکتوریا یک شبه آوردن مجموع به 149. از کسانی که تنها شش در بیمارستان و هیچ کدام در بخش های مراقبت ويژه.

برتر Daniel Andrews گفت: کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود coronavirus همه گیر برای رسیدن به اوج خود در استرالیا در اواسط ماه ژوئن هشدار داد که فشار بر ویکتوریا نظام سلامت خواهد بود “عظیم”.

“این یک بسته جامع بسیار بسته قابل توجهی از پول اضافی و منابع و در واقع حل و فصل را به مطمئن شوید که ما رو سلامت کارگران با همه چیز آنها نیاز … برای درمان یک رکورد تعداد بیشتری از بیماران در بخشهای اورژانس در بخش مراقبت های تخت و همه چیز را در میان” آقای اندروز گفت.

“امروز در حدود صدها میلیون دلار از دولت اما این که در برخی از راه های بیشتر و یا کمتر مهم مردم شستن دست خود را, سرفه به خم کردن بازوی خود را. اگر شما احساس ناخوشی نمی رفتن به محل کار بروید و نه در خارج نشوید و فراموش عادی خود را از همه چیز به خاطر این است که یک ویروس عادی. این است که مطلق بهداشت و درمان اضطراری است.”

دانشگاه ملبورن ثبت اولین مورد

دانشگاه ملبورن ثبت اولین مورد کرونا ويروسی عفونت معاونت دانکن Maskell گفته است.

صبح روز پنجشنبه استاد Maskell ایمیل همه کارکنان در دانشگاه را به اطلاع آنها از عفونت است.

The University of Melbourne has reported its first COVID-19 case.

دانشگاه ملبورن توانسته COVID-19 مورد است.اعتبار:Simon Schluter

“امروز من یاد گرفتم که اجتناب ناپذیر اتفاق افتاده بود که یکی از کارکنان ما اعضای دارای آزمایش مثبت” نوشته استاد Maskell که یک فن آوری زیستی ،

کارکنان عضو شده در دانشگاه 207-221 Bouverie ساختمان خیابان جمعه گذشته در بازدید از سطح پنج ساختمان و “زمینه های مشترک” او نوشت.

همه کارکنان در تماس با فرد مطلع شده است و توصیه به خود جدا کرد و در ایمیل.

“این عضو هیات بود و نه ناخوشی و یا بیمار زمانی که آنها با حضور در دانشگاه و تجربه کرده است و تنها علائم خفیف,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها “در صفحه اصلی خود جدا و در حال حاضر آنها احساس خوبی”.

این Bouverie ساختمان خیابان شده بود بلافاصله تخلیه و “عمیق sanitising پاک” صورت گرفت استاد Maskell گفت: در خط با مشاوره از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

ساختمان بسته خواهد شد و تا روز دوشنبه هفته آینده.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>