Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 مورد در استرالیا آمار 1000 اسپانیا رکورد بزرگترین روزانه پرش در مرگ و میر


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • تعداد COVID-19 مورد در استرالیا پیشی گرفته 1,000. در سراسر جهان به عنوان در یکشنبه نیمه شب AEST وجود دارد 278,838 تایید موارد coronavirus 11,576 نفر کشته شده اند.
  • سیدنی Bondi ساحل بود به طور موقت بسته شده در روز شنبه و پس از beachgoers نادیده گرفته و درخواست به رفتار اجتماعی فاصله.
  • اسپانیا تلفات افزایش 31 درصد است.
  • یکی از پنج آمریکایی دستور داده شده است به ماندن در خانه به عنوان کلید شهرستانها در حال قفل شده است.

برزیل خواستار توکیو بازی به حالت تعلیق در

تماس به لغو این سال های توکیو بازی ها در حال رشد هستند.

برزیل کمیته ملی المپیک گفت: در این بازی باید لغو شود برای سال 2020 برگزار شد و در همان تاریخ (24 تیر تا 9 مرداد) در سال 2021 به جای.

به عنوان یک سابق judoka و مربی در ورزش به من آموخته که هر ورزشکار رویای رفتن به بازی های المپیک در بالای فرم” پائولو Wanderley از برزیل کمیته ملی المپیک گفت.

“روشن است که در حال حاضر حفظ بازی برای این سال خواهد مانع این رویا از اینکه به طور کامل متوجه شدم.”

برزیل میزبان آخرین بازی در سال 2016. تا کنون کمیته بین المللی المپیک و دولت اصرار داشت که بازی را پیش بروید.

ایالات متحده و میدانی و ایالات متحده آمریکا شنا کرده اند, نیز نامیده می شود برای بازی های المپیک به تعویق افتاد.

ایسنا

دولت بریتانیا تعلیق قوانین مسابقات به اجازه سوپر مارکت ها در پاسخ به وحشت خرید

یک وزیر بوریس جانسون دولت جورج Eustice است جلسه توجیهی با رسانه ها از شماره 10 در پاسخ بریتانیا به سطح بی سابقه ای از وحشت خرید که دیده شده است در سراسر بریتانیا در صحنه های مشابه به کسانی که در استرالیا.

Eustice می گوید دولت تعلیق رقابت قوانین لغو مقررات منع رفت و آمد بار اجازه می دهد تا کامیون برای تحویل کالا و waiving کیسه های پلاستیکی هزینه تحمیل شده به سعی و کاهش single-استفاده از پلاستیک است.

The shelves at Coles supermarket in Dubbo have been stripped of eggs, as panic-buying hits regional NSW.

قفسه در Coles سوپر مارکت در دوببو محروم شده اند از تخم مرغ به عنوان وحشت-خرید و بازدید منطقه ای NSW.اعتبار: جینی Barrett

“وجود دارد یک میلیارد پوند (2 میلیارد دلار) بیشتر مواد غذایی در افراد را خانواده ها از وجود یک هفته پیش” هلن دیکنسون از خرده فروشی کنسرسیوم گفت.

بریتانیا عمده فروشگاه های مواد غذایی رفته اند در یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام, استخدام ده ها هزار نفر از جدید و موقت کارکنان برای کمک به نگه داشتن قفسه مواجه نگردند.

فقط در استرالیا و خرده فروشان نیز اعمال محدودیت در حداکثر تعداد کالا, مردم می توانند در یک معامله و برخی نیز معرفی افراد مسن-تنها خرید ساعت.

سوپر مارکت ایسلند اعلام کرد آن را نیز معرفی خرید-ساعت به طور انحصاری برای بیمه خدمات درمانی کارکنان زیر یک ویدئو از سلامت کارگر سحر که پر از اشک درخواست انگلیسی ها انباشت به “متوقف کردن آن” ویروسی رفت.

“رک و پوست کنده ما باید همه شرمنده,” استفان Powis از NHS انگلستان گفت: در همان جلسه.

تبلیغات

بوریس جانسون میاد 7 سال ژوزفین برای به تاخیر انداختن جشن تولد او

نخست وزیر بوریس جانسون نوشته شده است به هفت سال ژوزفین که او را فرستاده یک نامه در توییتر به او بگویید که او به تاخیر انداختن جشن تولد او در خط دولت و درخواست مردم برای انجام اجتماعی فاصله.

“آن روز تولد من است امروز اما من ماندن در خانه چون شما از ما خواست به” ژوزفین گفت: در منظمی-گذراند نامه ارسال شده در توییتر.

Seven-year-old Josephine writes to UK Prime Minister Boris Johnson saying she does not mind that her birthday party was cancelled because the action will help stop the spread of coronavirus.

هفت ساله ژوزفین می نویسد به انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گفت: او کند ذهن نیست که جشن تولد او لغو شد چرا که این اقدام کمک خواهد کرد که جلوگیری از شیوع کروناویروس.اعتبار:توییتر/@LocksHeathCC

“من فکر می کنم مومیایی و پدر ممکن است مجبور به لغو جشن تولد من, اما من مهم نیست چون من می خواهم همه را به خوب,” او گفت:.

جانسون نوشت: بازگشت به هفت سال و به او گفت که اقدامات حفاظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی.

UK Prime Minister Boris Johnson wrote to seven-year-old Josephine, praising her for delaying her birthday party in line with government pleas for social distancing to try and stop the spread of coronavirus.

نخست وزیر بوریس جانسون نوشت و به هفت سال ژوزفین ستایش او را برای به تاخیر انداختن جشن تولد خود را در خط با دولت درخواست برای اجتماعی فاصله را امتحان کنید و متوقف کردن گسترش coronavirus.اعتبار:توییتر/@BorisJohnson

“به خوبی انجام می شود…شما در حال تنظیم یک مثال بزرگ” نخست وزیر نوشت.

“ما در حال کار دور ساعت برای نگه داشتن مردم در امن و اگر ما با هم کار کنند ما می توانید ارسال coronavirus بسته بندی.”

“و هنگامی که ما انجام داده اند که شما قطعا می توانید یک حزب با دوستان خود,” او گفت:.

لوئیس همیلتون خود ايزوله پس از حلق آویز کردن با Idris Elba و جاستین ترودو همسر

فرمول یک راننده لوئیس همیلتون می گوید او خود منزوی پس از حضور در یک رویداد با بازیگر بریتانیایی Idris Elba و سوفی Grégoire ترودوهمسر نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در تاریخ 4 مارس در لندن است.

البا تایید شده در مارس 16 که او تا به حال آزمایش مثبت به COVID-19 چهار روز قبل از آن Grégoire آزمایش مثبت پس از بازگشت از لندن برگزاری نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم.

همیلتون بخشی از ستاره های نوک خط در هفتم ما بعد در ومبلی را SSE Arena, که همچنین با حضور سابق نخست وزیر استرالیا جولیا گیلارد.

در واقع اجلاس مشترک یک مرحله و با در آغوش کشید Grégoire در روز و پس از آن خود جدا شده است.

همیلتون و سپس پرواز به ملبورن برای جایزه بزرگ که لغو شد در آخرین لحظه در هرج و مرج.

“شده است وجود دارد برخی از گمانه زنی ها در مورد سلامت من و پس از من در یک رویداد که در آن دو نفر بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus” همیلتون گفت: در یک پیام ارسال شده خود را در سایت های رسانه های اجتماعی.

“من می خواستم به شما اجازه می دانم که من انجام می دهند به خوبی احساس سالم و کار را دو بار در روز. من صفر علائم و آن را به حال شده است در 17 روز از آنجایی که من دیدم سوفی و ادریس. من شده اند در تماس با ادریس و خوشحال به شنیدن او خوب است.”

“من صحبت می کنند به من و دو بررسی اگر نیاز به تست اما حقیقت این است که وجود دارد یک مقدار محدود از آزمون در دسترس است و افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر از من انجام دهد به خصوص وقتی که من نبودم نشان دادن هر گونه علائم در همه.”

“بنابراین آنچه که من انجام داده ام این است که خودم را جدا این هفته در واقع پس از تمرین لغو شد جمعه گذشته نگه داشته و دور از مردم است.”

پلیس می تواند به گشت زنی در سواحل سیدنی

پلیس می گشت سیدنی محبوب ترین سواحل به عنوان NSW تلاش دولت برای اجرای یک حد از 500 نفر زیر خشم در انبوه جمعیت از beachgoers که رفتند به باندی در روز جمعه و شنبه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Waverley شورای موقت بسته باندی, برونته و Tamarama سواحل پس از NSW Police وزیر دیوید الیوت گفت: دولت NSW خواهد اعمال محدودیت در جمعیت در سواحل با اثر ورزش به برداشت از سواحل و هشدار پلیس زمانی که جمعیت بیش از این تعداد است.

اینجا بیشتر بخوانید.

اسپانیا تلفات جهش بیش از 30 درصد

اسپانیا ثبت کرده است بزرگترین روزانه جهش در تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 324 مرگ و میر در 24 ساعت.

که به ارمغان می آورد اسپانیا تلفات به 1,326. اسپانیا در اروپا دوم بدترین آمار کشور ایتالیا که منجر به جهانی مرگ و میر.

A woman wearing a protective mask walks on an empty street in Barcelona, Spain.

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی در خالی خیابان در بارسلونا ، اعتبار:دیوید راموس/گتی ایماژ

متاسفانه یک تعداد از تایید coronavirus موارد در اسپانیا افزایش حدود 25 درصد به 24,926 بسیار بزرگتر پرش از 16 درصد پرش روز جمعه گزارش داد.

اسپانیا وارد هفته دوم خود را از یک وضعیت اضطراری است که محدود اکثر مردم به خانه های خود و پلیس گشت زنی در خیابان به اجرای مستند.

دولت منطقه ای مادرید, کانون شیوع در کشور است که با استفاده از هتل ها به عنوان موقت بیمارستان.

تبلیغات

Coronavirus نورد پوشش

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>