Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 مورد تصویب 1.2 میلیون نفر در سراسر جهان UK PM بوریس جانسون در بخش مراقبت های ویژه


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 69,000. وجود بیش از 1.2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت در حالی که بیش از 259,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 41. وجود دارد 5797 تایید عفونت در استرالیا 1158 موارد در ویکتوریا
  • نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است به مراقبت های ویژه به عنوان او همچنان به نبرد coronavirus.
  • دادستان کل مسیحی پورتر گفت: JobKeeper پرداخت تمدید نمی شود به گاه دیگر از کسانی که مشغول به کار به مدت 12 ماه با یک کارفرما
  • روبی شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در Port Kembla – جنوب سیدنی – به restock قبل از 10 روز انزوا دوره

پلیس دست بیشتر جریمه

یک مرد که گفته می شود ثبت الکل خون به خواندن بیش از شش برابر حد قانونی و سپس copped a $1652 مجازات برای نقض ‘ماندن در خانه’ قوانین.

پلیس ره هولدن SUV رانندگی نامنظم در Baillie جاده در هرشم حدود 1.30 صبح روز یکشنبه. 37 ساله راننده از جنوب استرالیا گفته ثبت 0.313 در یک نفس تست.

او گواهینامه رانندگی نیز رد صلاحیت پلیس می گویند. او را در دادگاه احضار در تاریخ بعد.

راننده و دو مسافر بودند همه جریمه $1652 برای هر یک از نقض coronavirus مهار قوانین.

جانسون ‘آگاه باقی می ماند’

گذاشتن درپوش بزرگترین اخبار صبح, نخست وزیر بوریس جانسون است که در بخش مراقبت های ویژه به عنوان او همچنان به نبرد coronavirus.

“نخست وزیر باقی می ماند آگاه در این زمان” داونینگ استریت در بیانیه ای گفت.

پیش از آن در روز جانسون توییتی یک پیام. به نظر می رسد وضعیت او رو به وخامت گذاشته است پس از ارسال tweet:

تبلیغات

‘اوج مرگ هفته’ هوا برای ما 3000 روزانه قربانیان رود

فرماندار نیویورک اندرو کومو ابراز خوشبینی محتاطانه است که خود دولت به کانون ما COVID-19 pandemic – ممکن است مسطح آن coronavirus منحنی با بستری شدن در بیمارستان با نرخ پایین و مرگ و میر plateauing بیش از روزهای اخیر.

ما مقامات بهداشتی می گویند که آنها بر این باورند که کشور وارد شده آن “اوج مرگ هفته” با پیش بینی ها نشان 3000 نفر به زودی مرگ هر روز از این ویروس در ایالات متحده است.

میزان مرگ و میر در نیویورک آنقدر زیاد است که مقامات محلی باید شناور بحث ایده به طور موقت دفن مردم در پارک های عمومی تا زمانی که به اندازه کافی فضای باز در شهر morgues.

Medical workers in protective clothing move the body of a deceased patient to a refrigerated overflow morgue outside the Wyckoff Heights Medical Center in the Brooklyn borough of New York.

پزشکی کارگران در لباس های محافظ حرکت بدن مرحوم بیمار به یک یخچال سرریز سردخانه خارج از Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در بروکلین شهر نیویورک.اعتبار:بلومبرگ

جهانی مرگ و میر از coronavirus عبور 69,000

صبح بخیر و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus بیماری همه گیر. ما خواهد بود با شما در تمام طول روز نگه داشتن شما به روز با همه چیز است که اتفاق می افتد.

ما شروع دوباره دربندی برخی از پیشرفت های عمده ای از دوشنبه در استرالیا:

که خواستار احتیاط در مستند تسهیلات

سازمان جهانی بهداشت در شرایط اضطراری نیروهای مسلح گفت: کشور به دنبال خروج خود را مستند استراتژی نیاز به استفاده از یک “کالیبره مرحله-وش” که نه آزادی تمام محدودیت های در یک بار.

People stand at the window of their apartments during lockdown in Italy.

مردم ایستاده در پنجره آپارتمان خود را در طول مستند در ایتالیا.اعتبار:AP

دکتر مایک رایان گفت که مستندات در بسیاری از کشورها شامل خاموش شدن ناگهانی از مدارس و محل های کار و گردهمایی های اجتماعی در مکانهای از قبیل اماکن عمومی و پارک ها.

“این احتمالا می تواند یک ایده بد به بلند کردن تمام مستند محدودیت (در یک بار)” رایان گفت و اشاره کرد که کشورها نباید به دنبال گذار از خاموش شدن بدون داشتن یک برنامه در محل برای حفظ و گسترش COVID-19 به سطوح قابل کنترل.

“این مستند در گذر از بیماری پایین است. هنگامی که شما افزایش مستند شما باید یک روش جایگزین برای سرکوب عفونت” رایان گفت: توضیح کشورها باید سیستم در محل برای تشخیص موارد تماس با ما آهنگ قرنطینه موارد مشکوک و آزمون به طور گسترده ای برای این بیماری است.

AP

اتریش برای اولین بار در اروپا به اعلام کاهش مستند

اتریش تبدیل شدن به اولین کشور اروپایی اعلام بتن طرح به بازگشایی آن جامعه پس از coronavirus مستند به عنوان برخی از کشورها به طور فزاینده ای احساس امیدوار است که آنها ممکن است اب و هوای بدترین موج اول این بیماری همه گیر.

دانمارک, بلژیک, فرانسه, اسپانیا و دیگران به طور مشابه به بررسی این که چگونه آنها را شل برخی از محدودیت در زندگی عمومی است. اما رهبران اروپایی محتاط هستند و از آنجا که برخی از کشورها که به دنبال بازگشت به حالت عادی مانند سنگاپور و ژاپن دیده می شود امواج از عفونت های جدید.

Chancellor Sebastian Kurz adjusts his face mask as he announces Austria's lockdown measures will be eased.

صدراعظم Sebastian Kurz تنظیم خود ماسک صورت به او اعلام اتریش مستند اقدامات کاسته خواهد شد.اعتبار:AP

اتریش طرح به لغو محدودیت در مراحل. مغازه های کوچک می تواند بازگشایی در مارس 13, با فروشگاه های بزرگتر به دنبال on May 1. رستوران ها و هتل ها و مدارس ممکن است قادر به بازگشایی در اواسط ماه مه – هر چند که تصمیم خواهد گرفت در پایان ماه آوریل است.

قوانین سختگیرانه در مورد ماسک های اجتماعی فاصله و تعداد افراد مجاز به یک فروشگاه در هر زمان در محل باقی می ماند در حال حاضر, اما رویدادهای عمومی ممکن است رزومه کاری در ماه جولای.

صدراعظم Sebastian Kurz گفت: اتریش به حال تحمیل ملی مستند در مارس 16, زودتر از برخی از همسایگان خود.

“ما واکنش سریع تر و محدود در اتریش از کشورهای دیگر بودند و بنابراین قادر به جلوگیری از بدترین از این اتفاق تا کنون” Kurz گفت: از بین بردن یک آبی فولاد ماسک به صحبت می کنند در یک کنفرانس خبری.

“سریع و محدود کننده واکنش در حال حاضر نیز به ما می دهد این فرصت را به خارج شدن از این بحران سریع تر است.”

واشنگتن پست

تبلیغات

بوریس جانسون در بخش مراقبت های ویژه

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان لندن پس از coronavirus علائم بدتر شده است.

جانسون بستری شد St Thomas’ بیمارستان دیر در یکشنبه 10 روز پس از او تشخیص داده شد با COVID-19.

در یک بیانیه خیابان داونینگ گفت: Johnson وضعیت حال بدتر در بعد از ظهر دوشنبه و در مورد 7 بعد از ظهر به وقت محلی (4am AEST) جانسون تیم پزشکی تصمیم به انتقال او به بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه.

Boris Johnson has been admitted to intensive care.

بوریس جانسون شده است و بستری در بخش مراقبت های ویژه.اعتبار:AP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>