Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 مرگ و میر در استرالیا افزایش می یابد, اسپانیا مرگ و میر گرفتگی چین به عنوان فاجعه مانت


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • همانطور که از ساعت 4.30 بعد از ظهر استرالیا مرگ و میر می ایستد در 12 با مجموع 2800 استرالیایی تست مثبت به کوروناویروس. در NSW وجود دارد 1219 (+190) موارد ویکتوریا 520 (+54), Queensland, 493 (+50), South Australia, 235 (+38), Western Australia 231 (+26) عمل 53, Tasmania 42 و Northern Territory 7.
  • سنای آمریکا تصویب تاریخی 2 تریلیون دلار ($3.38 تریلیون دلار استرالیا (AUD) طرح نجات برای پاسخ به بحران اقتصادی و بحران بهداشتی ناشی از این بیماری همه گیر.
  • معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly می گوید: 178,000 آزمون در حال حاضر تکمیل شده و تست ظرفیت افزایش به 10 ، 000 در روز است.
  • اسپانیا با خطر تبدیل شدن به جدید کانون جهانی coronavirus بحران با 3500 مرگ و میر – حدود 300 بیش از رسمی شمارش در چین است. وجود دارد بسیاری از قربانیان در پایتخت مادرید که یک اسکیت روی یخ یخ بازی تبدیل شده به یک سردخانه موقت.
  • سر از یکی از کشور های پیشرو در تحقیقات پزشکی موسسات می خواهد فوری در سراسر کشور مستند از خدمات غیر ضروری برای دو تا شش هفته است. استاد برندان Crabb از ملبورن Burnet موسسه می گوید این کشور را بهترین شانس حاوی انتقال است.

‘سخت ترین تصمیم’: لیگ برتر تعطیل 900 فروشگاه های امتناع از پرداخت اجاره

خرده فروشی نیروگاه های برتر سرمایه گذاری تبدیل شده است و آخرین خرده عمده برای بسته فروشگاه ها و ایستادگی کردن کارکنان با Smiggle و فقط شلوار جین صاحب هم به صاحبخانه آن را نمی خواهد پرداخت هزینه اجاره در طول خاموش کردن.

Premier, which owns Just Jeans, Portmans. Smiggle and Jay Jays, will close its stores and stand down 9000 staff globally.

برتر که دارای فقط شلوار جین, Portmans. Smiggle و جی جیز را فروشگاه ها و پایه پایین 9000 کارکنان در سطح جهان است.اعتبار:Fairfax

این ASX-ذکر شده است که 42 درصد مالکیت و ریاست خرده فروشی کهنه جزایر لیو گفت: سرمایه گذاران در روز پنج شنبه آن را به حال “انتخاب” اما به طور موقت همه از آن فروشگاه های خرده فروشی تا آوریل 22, ایستاده کردن بیش از 9000 کارکنان در سراسر جهان بار تعداد کمی از این شرکت 500 رئیس دفتر کارکنان

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

المپیک ticketholders در انتظار بازپرداخت اخبار

استرالیا ticketholders در میان میلیون ها نفر هنوز به شنیدن اگر آنها می توانند دریافت هزینه پس از بازی های المپیک به تعویق افتاد تا سال آینده.

حدود پنج میلیون از 7.8 میلیون بلیط فروخته شده بود برای توکیو بازی ها زمانی که آنها مجموعه ای برای ماه ژوئیه-اوت این سال است.

Tickets bought for Tokyo 2020 will be honoured next year but there is no word yet on refunds.

بلیط های خریداری شده برای توکیو 2020 خواهد بود مفتخر سال آینده وجود دارد اما هیچ کلمه ای هنوز در بازپرداخت.اعتبار:بلومبرگ

اما COVID-19 همه گیر در این هفته مجبور برگزارکنندگان برای به تعویق انداختن بازی ها تا هنوز-به-بود-تصمیم گرفت تاریخ در سال 2021 ترک فروش بلیط فروشندگان تاکنون ،

تبلیغات

چگونه برای جلوگیری از coronavirus افسردگی

شکی نیست که آمار اقتصادی در هفته های آینده خواهد معدوم کردن همه مدرن و سوابق خود را awfulness.

یکی فدرال رزرو رسمی است گفت: نرخ بیکاری در بزرگترین اقتصاد جهان می تواند آمار 30 درصد سه برابر سطح آن در بدترین نقطه از 2008-09 رکود اقتصادی ،

و او پیشنهاد کرده است که تولید ناخالص داخلی می تواند در 50 درصد نرخ سالانه در فصل آینده خواهد بود که پنج بار بدتر از بدترین سه ماهه سینگل در تاریخ ثبت شده. اقتصادی پیش بینی در بانک های عمده تفاوت در درجه و نه جهت این فاجعه رو به ما اقتصاد است.

چقدر بد که تعداد کسانی که در چند ماه آینده ممکن است تعجب مورخان آینده. اما آنچه در حال حاضر این است که آیا این معلوم می شود یک شديد-اما-مختصر اختلال در زندگی اقتصادی که از آن ایالات متحده و دیگر اقتصادهای بزرگ می تواند به سرعت بهبود می یابند و یا آغاز یک زخم افسردگی است. و اقتصادی ما معمولا تکیه به خصوص بیمار-مناسب برای ارائه اطلاعات مفید در مورد این سوال.

خواندن کامل اینجا قطعه

غربی استرالیا را تایید 26 موارد جدید

WA وزیر بهداشت راجر طبخ تایید کرده است 26 موارد جدیدی از کروناویروس یک شبه آوردن دولت تعداد کل موارد شناخته شده به 231.

از موارد جدید, 17 مرد هستند نه زن هستند و آنها بین سنین هفت و 81 ساله.

هفت ساله تنها فرزند تشخیص داده می شود یک شبه و “راحت” در خود به انزوا در خانه با خانواده.

تنها یکی از موارد جدیدی است که از منطقه ای WA – بودن Pilbara.
آقای کوک گفت: 23 و مردم در حال حاضر بهبود از ویروس.

او همچنین ادعا کرد که تمام موارد تایید شده بودند در برخی از راه های مرتبط با سفر در خارج از کشور با 50 درصد بازگشت از سفر در خارج از کشور 25 درصد آینده کشتی های کروز و 25 درصد “متصل در برخی از راه” به کسی که سفر کرده بود.

روستای سینما کارکنان مستقر در Woolworths, Aldi

Village Roadshow زده است مقابله با سوپر مارکت اپراتورهای Woolworths و Aldi به نقل به عنوان بسیاری از کارکنان خط مقدم که ممکن است از آن سینما کسب و کار در ویکتوریا و تاسمانی و موضوع آن پارک عملیات در کوئینزلند.

روستای سینما حدود 2000 نفر بیشتر پاره وقت و گاه به گاه کارکنان. تم-پارک کسب و کار حدود 4000.

Rival bidders are looking to snap up the beleaguered cinema operatorVillage Cinemas employs around 2000 people, mostly part-time and casual staff. The theme-park business employs around 4000.

رقیب مناقصه به دنبال ضربه محکم و ناگهانی تا محاصره سینما operatorVillage سینما حدود 2000 نفر بیشتر پاره وقت و گاه به گاه کارکنان. تم-پارک کسب و کار حدود 4000.اعتبار:اسکات McNaughton

“ما بسیار خانواده اجرا شرکت” گفت: سینما ایجاد کرد رئیس کرک ادواردز در روز پنج شنبه. “مرتب سازی مردم ما بود و ما اولویت اول است.”

آقای ادواردز گفت: این شرکت برنامه ریزی شده بود به صورت بالقوه shutdown از ژانویه زمانی که دولت چین شروع سفارش سینما به نزدیک است.

در نهایت 70,000 سینما در چین بسته شده و تنها در هفته گذشته و یا به طوری که آنها شروع به دوباره باز کردن در هر نوع از اعداد است.

وجود دارد در آخرین گزارش حدود 500 سینما باز در چین, اگر مشتریان به نظر می رسد با احتیاط هنوز با جعبه دفتر takings توجه به سختی ثبت نام.

آقای ادواردز گفت: ASX-شرکت ذکر شده توصیه شده است این بازار که از آن انتظار سینما بسته شود حدود هشت هفته یک دوره بر اساس تجربه چین و ایالات متحده قصد دارد به عامل دوباره ممکن است.

“اما ما اذعان وجود دارد به احتمال زیاد مشتری عصبانیت در مراحل اولیه و زمانی که ما آن را باز کنید به احتمال زیاد خواهد شد با دستورالعمل های مشابه به عنوان در محل فقط قبل از اینکه ما تعطیل است,” او گفت: با اشاره به اجتماعی فاصله اقدامات است که محدود به داخل سالن اجتماعات به 25 نفر در هر 100 متر مربع است.

او اضافه کرد که این شرکت انتظار دارد که سینما کسب و کار در “نوسان کامل در ماه سپتامبر یا اکتبر”.

در ضمن حدود 850 روستا کارکنان باید تسلیم برنامه های کاربردی کار با Woolworths و کمی بیشتر انجام داده اند با Aldi که افتتاح شد استخدام برنامه ای برای پرسنل ایجاد کرد تنها یک روز قبل از تعطیلی سینماها دستور داده شد.

همه Woolworths اعلام کرده است که به دنبال به استخدام حدود 30000 گاه به گاه کارکنان برای مقابله با افزایش تقاضای مشتری. Aldi مثل Coles, است حاکی از آن است که به دنبال استخدام اضافی 5000 نفر است.

آقای ادواردز مشتاق است برای دیدن به عنوان بسیاری از کارکنان این شرکت زمین کار در جای دیگر به عنوان امکان پذیر است – اما مشتاق است که به آن استرس را در کوتاه مدت معامله فقط.

“این مردم هستند که در نقل و انتقال است اما ما قطعا می خواهید آنها را به عقب,” او گفت:. “بدون خط مقدم ما کارکنان ما لازم نیست که یک کسب و کار است.”

تماشا کنید: WA وزیر بهداشت راجر طبخ

WA وزیر بهداشت راجر طبخ ارائه coronavirus به روز رسانی.

تبلیغات

سنای آمریکا 2 تریلیون دلار طرح نجات می فرستد لایحه به مجلس

سنای آمریکا تصویب تاریخی 2 تریلیون دلار ($3.38 تریلیون دلار استرالیا (AUD) طرح نجات برای پاسخ به بحران اقتصادی و بحران بهداشتی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن فشار بر حزب دموکرات به رهبری مجلس برای تصویب این لایحه به سرعت و ارسال آن به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را.

عظیم مصوبات در 96-0 رای پس از چند روز مذاکرات فشرده بین مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات که خواستار تغییرات در این لایحه معرفی شده در هفته گذشته توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

 The vote passed with 96 votes for and none against.

آرا به تصویب رسید با 96 رای و هیچ یک در برابر. اعتبار:AP

این بسته شامل یک بی سابقه تزریق وام معافیت های مالیاتی و پرداخت های مستقیم برای شرکت های بزرگ و منحصر به فرد از مالیات دهندگان برای کمک به اقتصاد آمریکا از طریق ناگهانی خاموش کردن به مردم برای جلوگیری از تعامل اجتماعی و کسب و کار نزدیک به نگه داشتن از گسترش coronavirus. بیش از 68,000 نفر در آمریکا آلوده شده اند مرگبار بیماری تنفسی و برخی از اقتصاددانان هشدار می دهند که بیکاری می تواند آمار 30 درصد است.

خانه برنامه ریزی شده بود به رای دادن در این قانون چهار شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال از کنگره خواست تا عمل “بدون تاخیر” و گفت که امضای این قانون بلافاصله.

این بسته فراهم می کند برای حدود 500 میلیارد دلار وام و کمک برای شرکت های بزرگ از جمله تلاش شرکت های هواپیمایی و همچنین متحده و شهرستانها. وجود دارد یک قابلمه جداگانه در حدود 350 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک. برای افراد این بسته فراهم می کند پرداخت های مستقیم به پایین و با درآمد متوسط آمریکایی از 1200 دلار برای هر فرد بالغ و همچنین 500 دلار برای هر کودک. بیمه بیکاری خواهد بود بسیار گسترش یافته است. نیز وجود دارد این است که پول برای بیمارستان ها که برخی از آنها در آستانه غرق شدن است.

اندازه بسته محرک بی سابقه است dwarfing حدود 800 میلیارد محرک اقتصادی اوباما که گذشت پنج ماه پس از سقوط مالی سال 2008. همراه با فدرال رزرو اعمال قانون به مبلغ $6 تریلیون محرک, با توجه به کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow یا حدود 30 درصد از تولید ناخالص داخلی سالانه.

در عین حال آن را ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از بزرگ کوتاه مدت ضربه به اقتصاد و افزایش چشمگیر بیکاری است. اقتصاددانان و نمایندگان مجلس می گویند آنها انتظار دارند بیشتر محرک مورد نیاز خواهد بود. کنگره در حال حاضر بحث در مورد دور بعدی.

“من هرگز دیده می شود کنگره حرکت بسیار سریع به انجام کاری بسیار بزرگ است. متاسفانه این مشکل ممکن است بزرگتر و سریع تر گفت:” جیسون فورمن عضو باراک اوباما تیم اقتصادی در طول رکود اقتصادی سال 2008.

مجلس نانسی پلوسی ستایش معامله که کار کرده بود اصولا با رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بیش از چند روز از ماراتن مذاکرات است.

رهبر اکثریت Steny Hoyer اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد که مجلس تلاش خواهد کرد به تصویب coronavirus لایحه روز جمعه از طریق یک صدا رای در یک فرایند است که نیاز نیست همه اعضا برای بازگشت به واشنگتن است. خانه رهبران ایران گفت: آنها همچنین در حمایت از این استراتژی است.

“به منظور حفاظت از ایمنی از اعضا و کارکنان و جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19 از طریق اعضای سفر رهبر جمهوریخواهان و من انتظار دارم که مجلس رای نهایی تصویب خواهد شد انجام شده توسط صدای رای” هویر نوشت: در نامه ای به همکاران.

اما هر خانه عضو می تواند تقاضای ثبت roll-call رای که دارای پتانسیل برای کشیدن روند.

شیوع این بیماری را لمس کرده است به طور مستقیم در کنگره که در آن سه قانونگذاران باید گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus و چندین نفر دیگر در خود شده است.

تصویب در مجلس سنا شده بود برای ساعت تاخیر در روز چهارشنبه با اعتراض از چهار نوروزی بیش از گسترش مزایای بیکاری برای پایین دستمزد کارگران است.

انتظار از مجلس سنا رای کمک سوق S&P 500 شاخص به بزرگترین آن دو روز پیشرفت از نوامبر 2008. اما سهام فروکش از روز اوج در اواخر بعد از ظهر به عنوان سناتور جمهوریخواه خود را مطرح اعتراض و مستقل سناتور برنی ساندرز مقابله با یک تهدید به نگه دارید تا قانون.

سنا مسدود اصلاحیه برای تغییر مزایای بیکاری ارائه شده است که ارائه شده توسط نبراسکا از حزب جمهوری خواه و سناتور بن Sasse قبل از حرکت به تصویب کلی لایحه.

یکی دیگر از تاخیر شد پشت صحنه اتفاق می افتد. با توجه به دموکراتیک دستیار جمهوری خواهان ترک کرده بود از یک پیش نویس توافق بر زبان است که نیاز به خزانه داری و فدرال رزرو به انتشار هر هفت روز است که شرکت ها و اشخاص به دست آوردن تامین مالی از طریق وام از 500 میلیارد دلار از صندوق نجات.

دموکرات ها بوده است خواستار شفافیت در وام و شومر برگزار شد تا این لایحه تا زمانی که خواهان تغییر متن دستیار گفت.

بلومبرگ

“آیا فکر می کنم این باشه فقط به گام برای در حالی که کمی’

وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos گفت: او فوق العاده نا امید شده توسط گزارش از مردم از موازین خود را قرنطینه تعهدات.

“فکر نمی کنم این باشه فقط به گام برای در حالی که کمی و فکر می کنم” من فقط رفتن به دریافت یک جفت کفش یا من قصد دارم برای به دست آوردن چیزی انجام می شود که نمی خواهد زمان زیادی را در مغازه ها’ شما در حال قرار دادن افراد در معرض خطر,” او گفت:.

“ما پیش بینی است که به دلیل چگونه این ویروس مسری است که اکثریت قریب به اتفاق ویکتوریا جمعیت خواهد قرارداد COVID-19 و نمی توان آن را آشکار به شما. شما فکر می کنم شما سالم هستند, شما ممکن است نشان می دهد هیچ نشانه, اما شما ممکن است آن را داشته باشد و بنابراین شما ممکن است آن را به دیگران است. این است که چرا مهم است به ماندن در خانه اگر شما می توانید انجام این کار.

“اگر شما نیاز به کوتاه کردن مو واقعی زندگی مردم در خطر است. ما متاسفانه از دست داده و سه ویکتوریایی به COVID-19 من نمی توانم استرس چقدر مهم آن این است که هر کس به پیروی از قوانین و در خانه باقی می ماند.”

لباس های زنجیره ای نزدیک به 33 فروشگاه

فروشگاه پوشاک زنانه Glassons که 33 رسانه ها در سراسر استرالیا فرستاده مشتریان به آنها بگویید که آنها خواهد بود و بسته شدن درهای خود را به طور نامحدود در 5 بعد از ظهر.

“با ادامه گسترش COVID-19, اولویت ما این است که اطمینان حاصل شود تیم ما و مشتریان باقی می ماند امن و سالم” این ایمیل به عنوان خوانده شده.

“ما تصمیم به فروشگاه ما در استرالیا از 5pm امشب.”

این شرکت گفت که آنها را از ادامه تجارت آنلاین به صورت عادی.

پلیس در جستجوی مردی که گفته سرفه در Woolworths کارگر

پلیس به دنبال یک پزشک مرد که گفته سرفه در Woolworths کارمند در شکارچی دره در روز سه شنبه.

“35 ساله زن کارمند مشغول به کار بود در داخل یک سوپر مارکت در Glenelg خیابان رایمند تررک کمک به مشتریان به موقف اجتماعی فاصله قوانین” بیانیه صادر شده توسط پلیس در روز پنج شنبه گفت:.

A man police want to speak to after an alleged deliberate coughing incident in Raymond Terrace Woolworths.

یک مرد پلیس می خواهید به صحبت می کنند به پس از اتهام عمدی سرفه حادثه در رایمند تررک Woolworths.اعتبار:NSW Police

مشتری با نزدیک شدن او در ثبت نام و دو تا به حال یک اختلاف پلیس می گویند.

“او عمدا سرفه در او.”

پلیس شروع به تحقیق و می خواهم به صحبت می کنند به یک مرد است که با پوشیدن کرم, کوتاه, بدون پیراهن و یک جفت سیاه و سفید قیش در آن زمان است.
“هر کسی می داند که مرد یا اطلاعاتی که ممکن است کمک به محققان خواست برای تماس با جلو جنایت در 1800 333 000.”

پلیس وزیر دیوید الیوت گفت: این مرد را به اتهام “رفتار خطرناک” بود و خطر زندگی سوپر مارکت کارکنان و خانواده های آنان است.

“برای یک عمل نفرت انگیز مثل این شما می توانید خودتان را به اتهام مشترک حمله و ضرب و حبس تا دو سال” آقای الیوت گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>