Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: COVID-19 کشته در استرالیا, NSW سوابق 50 نفر در 24 ساعت


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده ممنوعیت غیر ضروری گردهمایی بیش از 100 نفر در داخل خانه
  • DFAT خواسته است تا شهروندان در خارج از کشور برای بازگشت به خانه و اعلام سطح بی سابقه ای 4 سفر بان کی مون
  • وجود دارد 564 مورد کوروناویروس در سراسر کشور از جمله 256 در NSW 121 در ویکتوریا 94 در کوئینزلند, 35, WA, 37 در سا هفت در تاسمانی و سه را در عمل به عنوان چهار شنبه 7 بعد از ظهر
  • در سطح جهان وجود دارد 198,178 موارد تایید شده و وجود داشته است 7954 مرگ و میر ناشی از چهار شنبه 7 بعد از ظهر
  • جهانی صنعت هواپیمایی می گوید آن نیاز به دولت کمک و نجات اقدامات در مجموع بین $US150 میلیارد دلار (250 میلیارد دلار) و $us200 قیمت میلیارد

رشته مسافران اسکله در داروین می تواند پرواز

مسافران کشتی کروز شده اند مجاز به پیاده در درون و پرواز خانه با وجود 30 روز توقیف کشتی, ورود به استرالیا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نقره روح لنگر انداخت در بندر داروین در چهارشنبه داشتن دکمه سمت چپ آخرین آن پورت در Langkaui در مالزی در 8 مارس.

The Silver Spirit has docked in Darwin.

نقره روح است لنگر انداخت در درون.

این گردشگران داخلی که پروازهای شبانه روزی در خانه تنها نیاز به خود منزوی به مدت چهار روز به خاطر آنها شده اند در دریا به مدت 10 روز در حال حاضر.

“نقره روح خواهد شد بنابراین باید چهار روز باقی مانده از آن دوره قرنطینه” یک سخنگوی استرالیا مرز زور گفت.

“هنگامی که لنگر انداخت مسافران در هیئت مدیره نقره روح اجازه خواهد داشت برای رفتن مستقیم از کشتی خود را رزرو داخلی و یا بین المللی پرواز.

“ابتلا به مسافران یک پرواز داخلی به یکی دیگر از استرالیا مقصد مورد نیاز خواهد بود به خود منزوی خود را در هتل و یا خانه تا پایان دوره قرنطینه که پس از اتمام در نیمه شب 22 ماه مارس است.”

همه مسافران دیگر فرود در استرالیا از خارج از کشور نیاز به جداسازی برای 14 روز به حداقل رساندن خطر گسترش coronavirus.

کروز اجرا شده توسط Silversea است معاف از دولت استرالیا را 30 روز توقیف کشتی کروز واردان به دلیل آن در حال حاضر سمت چپ آخرین آن پورت زمانی که اعلام شده.

این بنیاد برومند گفت: بقیه مسافران به سمت چپ در هیئت مدیره نیاز به دیدن از دوره قرنطینه در نقره روح.

“مسافران ممکن است در ادامه به ترک نقره روح در هر زمان اگر آنها کتاب یک پرواز خروج.

“این بنیاد برومند است که با همکاری نزدیک با کشتی اپراتور در این زمینه است.”

امضای دیگر نیاز استرالیا: پست

یک ایمیل فرستاده شده به مشتریان در چهار شنبه شب گفت که تحویل و انتخاب یو پی اس خواهد شد و دیگر نیاز به یک امضا.

“مانند کسب و کارهای دیگر ما در حال درخواست از اعضای تیم ما برای حفظ استانداردهای بالای بهداشتی و پاکیزگی.

“هنگامی که شما در یکی از ادارات پست لطفا سعی کنید به نگه داشتن اجتماعی فاصله هر جا که امکان پذیر است و اگر شما احساس ناخوشی نیست ما مراجعه کنید فروشگاه” ایمیل به عنوان خوانده شده.

Australia Post deliveries will no longer require a signature.

استرالیا پست تحویل خواهد شد و دیگر نیاز به یک امضا.اعتبار:جاستین McManus

“به حداقل رساندن خطرات برای همه, همه بسته – می شود آن را در اداره پست یا در یک محل اقامت – دیگر نمی خواهد نیاز به یک امضا برای تحویل و یا مجموعه است. تیم ما ادامه خواهد داد به ثبت نام و تحویل ما دستگاه دستی.”

این شرکت نشان می دهد مردم استفاده 24/7 قالبهای بسته برای کمک به جلوگیری از تماس انسان و اذعان به مشکلات جاری در شرایط بین المللی تحویل تدارکات.

تبلیغات

مرد پس از دستگیری به اتهام حمله به سوپر مارکت

63 ساله شمال لیسمر مرد بازداشت شده است پس از اتهام هل دادن چرخ دستی به زنان قبل از حمله یک زن عضو هیات مدیر فروشگاه و یک گارد امنیتی.

روز سه شنبه بعد از ظهر, پلیس می گویند این مرد شد آشفته در Coles در لیسمر مربع مرکز خرید زمانی که او قادر به پیدا کردن آیتم های او می خواست.

پس از این پلیس ادعا او تحت فشار قرار دادند واگن برقی خود را به زنان ضربه زدن به زمین پانچ 45 ساله کارگر در صورت و قفسه سینه و سپس مورد ضرب و شتم مدیر فروشگاه و گارد امنیتی قبل از اینکه خارج از فروشگاه.

این عضو هیات پایدار کبودی و تورم به سمت چپ فک کبودی و تورم به سمت چپ ساعد یک پارگی کوچک به سمت چپ ساعد و سفتی به گردن کبودی به او قفسه سینه است اما کمک های پزشکی.

دو نفره زنان چپ فروشگاه بدون ترک جزئیات خود را و آن را ناشناخته اگر آنها مجروح شدند.

ده روز پیش در یک نامربوط حادثه دو زن سالخورده 23 و 60 بودند به اتهام affray بیش ادعایی مبارزه در Chullora, Woolworths فروشگاه در صبح روز شنبه برانگیخته شده توسط یک آشکار اختلاف بیش از کاغذ توالت.

کوئینزلند گریفیث دانشگاه تعلیق همه کلاس با بیش از 100 دانش آموزان

با وجود آخرین دولت فدرال توصیه نمی از جمله دانشگاه گریفیث دانشگاه به حالت تعلیق در تمام کلاس ها با بیش از 100 ثبت نام دانش آموزان است.

در بیانیه این دانشگاه گفت: احتیاط خواهد اثر را از روز شنبه در سراسر آن در جنوب شرق کوئینزلند دانشگاه.

“گریفیث دانشگاه است که با در نظر گرفتن COVID-19 همه گیر به طور جدی و تمرکز اولیه ما این است که سلامت و تندرستی ما دانش آموزان و کارکنان” گریفیث گفت.

“دانشگاه در حال انتقال این [تاثیر] کلاس های از راه دور/آموزش آنلاین در هر کجا که ممکن است.

“که در آن این است که ممکن است ما را از برقراری ارتباط با این دانش آموزان به طور مستقیم. در حال حاضر کتابخانه های مواد غذایی, رسانه ها و کودک-careservices باز باقی می ماند در دانشگاه های ما.”

سر و صدا برای موارد ضروری جرقه تماس برای راه برای محدود کردن قیمت سنگ آهن در بازار

وحشت خرید در داروخانه ها و سوپر مارکت ها را برانگیخته تماس برای دولت به کشف راه هایی برای محدود کردن توانایی مردم برای فروش اقلام ضروری بیش از حد در قیمت های متورم.

People have again been urged not to panic buy.

مردم باید دوباره خواست به وحشت خرید.اعتبار:Fairfax Media

عجله در سوپر مارکت ها به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس رهبری برتر Gladys Berejiklian دوباره به اصرار مردم برای خرید تنها چیزی که آنها نیاز به دلیل وجود “است به اندازه کافی برای رفتن به اطراف”.

NSW Labor معاون رهبر یاسمین Catley گفت: قوانین سخت تر از دو سال پیش برای جلوگیری حاضر قیمت سنگ آهن در بازار بلیط اما وجود دارد نه قدرت برای جلوگیری از همان اتفاق می افتد برای کالاهای اساسی.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

AFL به جلو بروید با وجود نگرانی

AFL تصمیم گرفته است که فصل پیش خواهد رفت که آن را پیشنهاد کرده بود هفته گذشته با ریچموند و کارلتون به شروع فصل در خالی میکروگرم.

Gillon McLachlan, Chief Executive Officer of the AFL.

Gillon McLachlan ارشد اجرایی از AFL.اعتبار:گتی ایماژ

AFL ساخته شده اهمیت تصمیم – یکی از بزرگترین بازی تاریخ خود را ادامه خواهد داد کاهش 17-بازی فصل در روز چهارشنبه پس از شور و مشورت بسیار و مشورت با باشگاه ها و دولت فدرال است که قبلا اعلام ممنوعیت تجمع بیش از 100 نفر در داخل خانه اما هنوز اجازه تجمعات کمتر از 500 خارج است.

یک دور پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده.”چهار [دور] خواهد ماند همان” AFL رئیس Gillon McLachlan گفت.

“این رفتن به روز بعد. اگر ما می تواند سرعت بخشیدن به ما خواهد شد.”

این AFLW بلافاصله پیشبرد به مرحله نهایی سری با وجود دو هفته از فصل به طور منظم هنوز هم به بازی می شود.

تبلیغات

دادگاه ترک کردن همه ‘در فرد’ جلسات

اداری تجدید نظر دادگاه است که می شنود و بررسی مشترک المنافع تصمیمات دولت در یک رشته از دادگاه ها و دادگاه های اعلام آن را نمی خواهد نگه دارید “در فرد” جلسات از روز جمعه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“این AAT را به طور موقت متوقف ‘حضوری’ و جلسات و کنفرانس ها و رویدادهای دیگر در ما ثبت و به جای آن هدف که ممکن است به مقابله با موارد توسط تلفن و یا لینک ویدئو.

ما نهفته احزاب به بحث در مورد جایگزین ترتیبات” AAT جمهور عدالت دیوید توماس در بیانیه ای گفت:.

“مثل همه دادگاه ها و دادگاه های, در واقع همه از استرالیا, پاسخ ما به این چالش بی سابقه ای از این بیماری همه گیر است که طراحی شده برای مدیریت خطرات بهداشتی و به سرعت گسترش بیماری در حالی که در ادامه به کار به طور موثر به عنوان امکان پذیر است.

“ما در حال هدایت استرالیا و ایالتی/منطقه ای دولت پروتکل و مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان.”

دادگاه عالی استرالیا به طور موقت متوقف جلسات در فرد حداقل تا ماه ژوئن است.

دادگاه فدرال دیروز خالی تمام جلسات در فرد تا پایان ژوئن است اما ارائه معافیت برای برخی از موارد است.

هشدار بیش از جعلی ماسک

مصرف کننده و سلامت ناظران هشدار داده اند فروشندگان در تلاش برای پول نقد در coronavirus وحشت در برابر, در خانه, نمایندگی دستگاه های پزشکی مانند ماسک به عنوان جایگزین برای تنظیم درمانی کالا.

رسانه های اجتماعی شده است, آب گرفتگی های جایگزین محصولات تبلیغ شده به مصرف کنندگان عرضه شده به عنوان COVID-19 وحشت-خرید قفسه های خالی در سراسر کشور و خریداران به طور فزاینده ای از جان گذشته برای پیدا کردن حمایت می کند.

“Homemade Coronavirus Masks,” amongst other products, are being sold online as panic-buying clears shelves around the country.

“خانه Coronavirus ماسک” در میان سایر محصولات به فروش می رسد حاضر به عنوان وحشت-خرید تخلیه قفسه های سراسر کشور.اعتبار:Facebook

یکی از نمونه های تن به تن به خریداران به عنوان “خانه Coronavirus ماسک” تلاش برای قرار دادن یک مد-چرخش در حفاظت در هنگام وقوع.
ماسک طراحی شده در یک “سرد Motocross سبک” در حال “دست ساز از کتانی, قدیمی, پرچم و چتر نجات” با فولاد پوشش و “سیم قرار دادن بطور دنج قرار گرفتن مناسب است.”

این ماسک نه تایید شده برای فروش توسط مقامات بهداشت و درمان را تنظیم مصرف کننده برخی $66 “یک هراس قیمت گنجاند[ing] پستی” با توجه به Facebook ad با موجودی به اضافه روزانه.

خرده فروش ملا زدن که پس از حذف تبلیغات گفت: ماسک نبود یک جایگزین برای پزشکی درجه تجهیزات آنها “تزئینی” و “طراحی شده پوشیده می شود بیش ماسک خود را”.

یک سخنگوی درمانی کالا دولت که تنظیم پزشکی محصولات یادآوری فروشندگان بالقوه به “بسیار مراقب باشید که با توجه به ساخت هر گونه درمانی ادعا می کند مربوط به ویروس”.
“هر محصول نشان داده می شود برای استفاده درمانی یک درمان خوب است.

“ادعا می کند مانند جلوگیری از گسترش coronavirus (برای مثال از طریق استفاده از ماسک صورت یا مواد ضد عفونی کننده) و یا افزایش ایمنی به کروناویروس (برای مثال با مصرف مکمل) هستند در نظر گرفته می شود استفاده درمانی ادعا می کند.

“اگر شما مشکوک از ادعاهای ساخته شده در مورد یک محصول از جمله کسانی که تبلیغ به جلوگیری و یا درمان رمان coronavirus شما می توانید تسلیم شکایت از طریق تبلیغات آنلاین فرم شکایت در TGA سایت.”

G20 به دیدار مجازی اجلاس’

نخست وزیر اسکات موریسون پیوستن به رهبران جهان بالا 20 اقتصاد برای یک “مجازی” اجلاس برای پیشبرد یک پاسخ هماهنگ به COVID-19 همه گیر در هفته آینده.

کشور میزبان عربستان سعودی اعلام کرد در بیانیه ای در روز چهارشنبه که رهبران G20 را به جلو هماهنگ مجموعه ای از سیاست ها برای محافظت از مردم و حفاظت از اقتصاد جهانی است.

“G20 عمل خواهد کرد در کنار سازمان های بین المللی به هیچ وجه لازم برای کاهش تاثیر این بیماری همه گیر ،

این اجلاس خواهد ساخت در حال انجام تلاش های G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران ارشد سلامت تجارت و امور خارجه مقامات برای مقابله با آن انسانی و اقتصادی پیامدهای شیوع.

عربستان سعودی ریاست جمهوری ادامه خواهد داد به پشتیبانی و هماهنگی تلاش های بین المللی برای مقابله با تاثیر این بیماری همه گیر هم در انسان و هم به لحاظ اقتصادی ،

ریو وضعیت اضطراری بسته مجسمه مسیح

ریو دو ژانیرو ریو دو ژانیرو از مسیح نجات دهنده, مجسمه, بالای, Corcovado کوه اتحاد در برابر بدترین از چه عناصر می تواند جمع اوری برای نزدیک به نه دهه. در حال حاضر آن را بیش از حد است که تسلیم شدن به شیوع کروناویروس جدید.

38-متر-قد بلند, مجسمه که در سال گذشته دیدم تقریبا 2 میلیون بازدید کنندگان بسته شده در روز تا پایان روز سه شنبه به وقت محلی و نمی بازگشایی حداقل برای یک هفته. حاوی ویروس’ گسترش برزیل چیکو مندس موسسه دستور بسته شدن تمام پارک های ملی آن نظارت از جمله یکی که به مسیح است.

A tourist takes a selfie with the Christ the Redeemer. The tourist attraction has been closed due to coronavirus.

یک گردشگر در یک عکاسی از خود با مسیح نجات دهنده. گردشگری جاذبه های بسته شده با توجه به کوروناویروس.اعتبار:AP

در پای مجسمه سراسر پوشیده از بعد از ظهر گذشته selfie-خوراکی گردشگران هنوز مجاز به جمع آوری در مواظب است که ارائه می دهد یک نمای پانوراما را بر روی به اصطلاح آفرین شهرستان.

ریو به نظر می رسد کمتر آفرین روز به روز با خزش از این ویروس جدید است. آتش نشانی آغاز شد وافغان ضبط شده است که می خواهیم ساحل را برانگیخت به ماندن در خانه در روز دوشنبه یک روز قبل از ریو فرماندار Wilson Witzel مقرر حالت اضطراری. آنها همان روز یکشنبه هر چند به سختی یک روز در ساحل.

در میان چیزهای دیگر Witzel فرمان توصیه می شود که رستوران ها و کافه ها خود را محدود به 30 درصد ظرفیت 15 روز که قایق ها و اتوبوس های خود را نصف بارهای مسافری که به مراکز خرید نزدیک و مردم برای جلوگیری از سواحل و استخر های عمومی است. این حکم نیز به حالت تعلیق در کلاس ها و سایر فعالیت ها و حوادث که مستلزم کرده است.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>