Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف ما که پرداخت به عنوان جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 1.9 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 63


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به کارگردانی و توقف پرداخت به سازمان بهداشت جهانی بیش از دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس
  • تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان در حال حاضر بیش از 1.9 میلیون, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن. تقریبا 121,000 فوت کرده اند در حالی که فقط بیش از 464,000 مردم را بهبود
  • استرالیا مرگ و میر از coronavirus افزایش یک روز چهارشنبه به 63
  • اقتصاد جهان در سال 2020 خواهد رنج می برند و آن را بدترین سال پس از رکود بزرگ صندوق بین المللی پول می گوید
  • ملی کابینه را در نظر بگیرید تعطیلی مدارس و هنگامی که آن را در دیدار روز پنج شنبه به عنوان شکاف عمیق تر بین نخست وزیر اسکات موریسون و ایالات متحده از جمله ویکتوریا و نیو سات ویلز در چهره به چهره آموزش

اپل اطلاعات رنگ تصویر از شهرهای استرالیا در مستند

اپل منتشر کرده است نشان داده تیز قطره در سفر در سیدنی و ملبورن به عنوان پاسخ مردم به کروناویروس محدودیت.

چهره رنگ وسرد عکس از شهرهای مستند.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

سه درصد از کوئینزلند اعلامیه نقض خارج

فقط بیش از سه درصد از بهداشت عمومی به منظور تخلفات صادر شده در سراسر کوئینزلند گرفته اند در خارج کمیسر پلیس کاتارینا کارول می گوید.

در مجموع 884 شده بود دست از نیمه شب پنج شنبه تحت coronavirus مربوط به محدودیت در سراسر, سفر, کسب و کار و فعالیت های اجتماعی فاصله.

Queensland Police Commissioner Katarina Carroll holds a infographic explaining social distancing and isolation rules.

کوئینزلند کمیسر پلیس کاتارینا کارول دارای یک دادهنمایی توضیح اجتماعی فاصله و انزوا قوانین.اعتبار:دن Peled/AAP

همه تخلفات دست داشتند در حال حاضر مورد بررسی در هر دو منطقه ای و راهبردی در سطح, او گفت:.

“به عنوان یک نتیجه, ما در واقع باید خارج برخی از 27 از کسانی که اعلامیه نقض طوری عمل کنیم که بسیار بسیار به سرعت.

“اما من معتقدم که بقیه را پشته تا در دادگاه به دلیل شواهد و مدارک است که به وضوح وجود دارد.”

Ms کارول اذعان کرد که قوانین جدید شده بود “به چالش کشیدن” با توجه به سریع خود را معرفی.

تبلیغات

استرالیا افزایش شمار تلفات 63 پس از کانبرا سوابق سوم مرگ

یک زن در 60s که قرارداد coronavirus در هیئت مدیره روبی شاهزاده کشتی کروز مرده است در عمل مصرف کانبرا coronavirus تلفات به سه و ملی در مجموع 63.

بیش از یک دوجین استرالیایی کشته شده اند و پیمانکاری coronavirus در هیئت مدیره کشتی کروز.

روز چهارشنبه NSW دولت اعلام کرد که یک کمیسیون ویژه تحقیق به روبی شاهزاده افتضاح اجرا خواهد شد در کنار جنایی و coronial تحقیقات. پرس و جو است که انتظار می رود به گزارش در سه تا چهار ماه.

ساعت ‘sympathises’ با مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از سازمان بهداشت جهانی

نخست وزیر اسکات موریسون گفت sympathises با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از رییس جمهور آمریکا از خارج کمک مالی از سازمان بهداشت جهانی بیش از دست زدن به آن از coronavirus اما گفت که استرالیا نمی خواهد به دنبال کت و شلوار.

“من sympathise با انتقادات و من کمی از خود من است. ما این چیزی به نام هفته قبل از این که” آقای موریسون گفت: Gareth پارکر در 6PR با اشاره به تصمیم دولت برای اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر در اواسط ژانویه.

Prime Minister Scott Morrison said Australia would continue to fund the WHO.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: استرالیا ادامه خواهد داد به صندوق که.اعتبار:Alex Ellinghausen

اما آقای موریسون گفت که کار باقی مانده و مهم است که در استرالیا ادامه خواهد داد بودجه اوج سلامت سازمان است.

نخست وزیر همچنین گفت که او می خواهم که هیچ مشکلی در فرستادن فرزندان خود به مدرسه اگر آنها قادر به یادگیری از خانه.

“بچه های ما می توانید یک محیط یادگیری در خانه,” او گفت:. “این یادگیری وجود دارد که من می خواهم به را – نه فقط minding.”

آقای موریسون خواست معلمان در مدرسه باقی می ماند به طوری که کودکان بدون ایمن محیط های یادگیری در خانه و یا که پدر و مادر مشغول به کار بودند می توانند شرکت کنند.

Posties تماس اضطراری ایمیل پروازها به مناطق روستایی و منطقه ای در مناطق

استرالیا ارسال نامه و بسته خدمات هستند که مانع کاهش در حمل و نقل هوایی پرواز باعث تماس از ارتباطات اتحادیه برای دولت به ارائه اضطراری پرواز به سرعت تحویل از منابع حیاتی و آسیب های جوامع است.

“اگر مسافر پرواز نیست دوام ما نیاز به حمل و نقل اضطراری پرواز به اطمینان حاصل شود ما پست الکترونیکی و بسته های ضروری را می توانید در ادامه به کسانی که بیشترین نیاز به آن گفت: ارتباطات اتحادیه رئیس جمهور شین مورفی.

Rural and regional communities are experiencing significant delays in receiving mail.

روستایی و منطقه ای جوامع در حال تجربه تاخیر در دریافت ایمیل.اعتبار:لوئیس Kennerley

“ما posties در حال ارائه اقلام ضروری به آسیب پذیر در جامعه ما – افرادی که دیگر نمی تواند فقط اردک پایین به فروشگاه را انتخاب کنید تا دارو یا دیگر اقلام ضروری آنها به فوریت نیاز است.”

استرالیا ارسال وجود دارد گفت: تاخیر در سراسر آن شبکه “به ویژه منطقه ای و جوامع روستایی”.

زمان تحویل به پرت و بریزبین افزایش یافته و به پنج روز, North Queensland, هفت روز, Tasmania سه روز و با پست اکسپرس خدمات به منطقه ای روستایی و جوامع ممکن است متوقف استرالیا پست گفت.

و مرد می شود برای اولین بار در استرالیا زندانی برای شکستن قرنطینه

غرب استرالیا مردی که با مراجعه به ايميل خود انزوا رهنمود به دیدار دوست دخترش تبدیل شده است اولین کسی که به زندان فرستاده شده در استرالیا برای جرم است.

در چهارشنبه پرت دادرس ایلین Campione با اشاره به 35 سال جاناتان دیوید “خودخواهی” جریمه او را 2000 دلار و او را محکوم به شش ماه و دو هفته در زندان است. او را در خدمت یک ماه پشت میله های زندان.

Jonathan David admitted sneaking out of his room at the Travelodge Hotel Perth to see his girlfriend while in 14-day quarantine.

جاناتان دیوید بستری رخنه کردن اتاق خود را در Travelodge هتل پرت برای دیدن دوست دختر خود را در حالی که در 14 روز در قرنطینه. اعتبار:Facebook

دیوید پرواز به پرت از ویکتوریا در مارس 26 و منتقل شد به Travelodge هتل به تکمیل اجباری 14 روز دوره قرنطینه.

او در موارد متعدد فرار هتل قرنطینه به دیدار دوست دخترش در ارمدل.

“شما تصمیم به رول تاس با افراد دیگر زندگی می کند که نفس متکبر” دادرس گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تبلیغات

سقوط بین المللی تعداد بازدید کننده قبل از سفر بان کی مون

بین المللی تعداد بازدید کننده به استرالیا سقوط کرد 26 درصد در سال در سال از طریق فوریه به عنوان coronavirus همه گیر شروع به گسترش در سراسر جهان شین رایت ،

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد در مارس 19 که استرالیا نزدیک مرزهای خود را به تمام افرادی که نه ساکنان استرالیا و یا مستقیم خود را دارند.

There was a sharp drop in visitor numbers even before the travel ban, ABS figures reveal.

وجود دارد یک افت شدید در تعداد بازدید کننده و حتی قبل از سفر بان ABS ارقام نشان می دهد.اعتبار:ادی جیم

آخرین آمار و ارقام از اداره آمار استرالیا نشان می دهد کاهش چشمگیر در تعداد بازدید کننده در ماه فوریه است.

بیش از 200 ، 000 چینی بازدید استرالیا در ماه فوریه سال گذشته است. این فوریه آن را فقط بیش از 20 ، 000.

اما کشورهای دیگر نیز نشان داد بزرگ می افتد. وجود 28 درصد کاهش در بازدید از هنگ کنگ 25 درصد کاهش سنگاپوری بازدید کنندگان و 16 درصد کاهش در تعداد از آلمان است.

گردشگران هند را به مبارزه طلبیده روند با 16 درصد ، ویکتوریا NSW و تاسمانی همه ثبت قطره در بازدید از تقریبا 30 درصد در حالی که این عمل گزارش 37 درصد کاهش است.

حداقل متاثر از دولت استرالیای غربی با یک سال-در-سال رها از 9 درصد است.

مطلق همچنین گزارش وجود دارد که 34 درصد و یا 62,590 کاهش دانشجویان خارجی به کشور در مقایسه با یک سال پیش.

پاییز بود و تا حد زیادی در بخش آموزش عالی با 41 درصد سقوط یا یک قطره از 61,400 دانش آموزان است. مدارس بخش گزارش 43 درصد سقوط و یا یک قطره از 2100 دانش آموزان است.

خزانه داری آمریکا دستور مغلوب ساختن پیشی جستن نام به چاپ محرک چک

وزارت خزانه داری آمریکا دستور داده است تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام به چاپ بر روی چک سرویس درآمد داخلی در حال برنامه ریزی برای ارسال به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها تصمیم گیری خواهد شد که آهسته خود را تحویل چند روز واشنگتن پست گزارش داد روز سه شنبه.

President Donald Trump's name will be printed on cheques sent to Americans as part of the US government's stimulus package.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام خواهد بود چاپ بر روی چک فرستاده آمریکایی به عنوان بخشی از دولت ایالات متحده بسته محرک.اعتبار:AP

با استناد به unnamed مقامات دولت پست گفت: 1200 $در چک فرستاده می شود به عنوان بخشی از یک $2.3 تریلیون بسته تصویب شده در ماه گذشته به کوسن اقتصادی ضربه از رمان شیوع کروناویروس را “خرس مغلوب ساختن پیشی جستن نام در این یادداشت خط زیر یک خط است که بار خوانده شده ‘تاثیر اقتصادی پرداخت.'”

کاخ سفید و وزارت خزانه داری را بلافاصله در پاسخ به ایسنا درخواست برای نظر.

پست گفت: این تصمیم شامل مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی اعلام شد به IRS فناوری اطلاعات تیم در روز سه شنبه.

“تیم کار از خانه در حال حاضر مسابقه به پیاده سازی یک برنامه نویسی تغییر که مقامات ارشد گفت: به احتمال زیاد منجر به تاخیر در صدور دسته اول از کاغذ چک” آن را گفت.

خواه مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر است.

ایسنا

نیوزیلند PM وزرا را 20 درصد کاهش پرداخت

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda Arden کشور و وزرا و خدمات عمومی کارفرمایان را 20 درصد کاهش پرداخت به عنوان coronavirus بحران معاملات یک ضربه به اقتصاد جهانی.

Ms protocol wine studio اعلام کرد که در شش ماه قطع پرداخت در روز چهارشنبه.

استرالیا سیاستمداران نیست زیر کت و شلوار. وی گفت در مورد حرکت های نیوزیلند فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg گفت: “ما منجمد پرداخت را افزایش می دهد برای سیاستمداران در اینجا و برای بندگان است.”

فشرده در موضوع آقای Frydenberg گفت: “خوب دوباره که عمل ما گرفته اند.”

وزیر دارایی Mathias Cormann گفت: ABC radio اوایل این ماه که “در حال حاضر سیاستمداران احتمالا کار سخت تر از آنها تا کنون”.

“این است که شدید ترین دوره در زندگی کاری من است که من از طریق رفتن و من فکر می کنم این برای اغلب اگر نه همه از همکاران من.”

‘نقش مهمی در آسیا و اقیانوسیه: خزانه دار پشت سازمان بهداشت جهانی

فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg گفت: سازمان جهانی بهداشت همچنین یک “نقش مهم” در منطقه آسیا و اقیانوس آرام به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف مالی جهانی در بدن بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما باید بودجه سازمان جهانی بهداشت اما این بدان معنا نیست که ما به توافق با آنها را بر روی همه چیز” آقای Frydenberg گفت. “ما احترام به تصمیم هر کشور مستقل در رابطه با آنها که صندوق و آنچه که آنها در صندوق است.”

آقای ترامپ انصراف بودجه از این که اوایل امروز گفت: این سازمان در تراز وسط قرار دارد با چین در ویروس “دروغ” و شکست خورده برای مدیریت این بیماری همه گیر به اندازه کافی.

آقای Frydenberg گفت: نخست وزیر اسکات موریسون شده بود “بسیار روشن” که او را پشتیبانی نمی کند بازگشایی زندگی حیوانات بازارها در چین که اعتقاد به مسئول شیوع COVID-19.

“منظورم این است که آن را غیر قابل باور – این فوق العاده است که سازمان بهداشت جهانی آن را می بیند مناسب برای این مرطوب بازار به ادامه در چین است. آنها نباید” آقای Frydenberg گفت.

اما این که دیروز به نام در همه کشورها به تعطیل کردن “خطرناک” مرطوب بازارهای گفت گزارش می دهد که سازمان حمایت آنها نادرست است.

آقای Frydenberg اعلام کرد استرالیا باید در حفظ و حمایت از تجارت آزاد به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان قرارداد با حدود سه درصد با توجه به کروناویروس بحران است.

خزانه دار نیز به ارمغان آورد به شک بینی های ساخته شده توسط صندوق بین المللی پول که اقتصاد استرالیا راه اندازی شد به قرارداد با 6.7 درصد گفت: آمار و ارقام با تکیه بر موقعیت استرالیا بود در چند هفته پیش قبل از اینکه این کشور پهن منحنی و اعلام $130 میلیارد JobKeeper بسته است.

“ما باید برای دیدن ادامه تجارت در موارد ضروری مانند لوازم بهداشتی در این زمان” آقای Frydenberg گفت.

“بحران کنونی دیده نمی شود باید به عنوان یک علت برای حمایت از تولیدات داخلی.”

آقای Frydenberg همچنین گفت که او را به پیوستن به خود را G20 همتایان خود در یک تماس بعد از امروز.

“از آن خواهد شد یک فرصت برای تبادل یادداشت ها در مورد اقدامات مختلف و همچنین چالش هایی که ما در ادامه به صورت در خانه و همچنین در سراسر جهان,” او گفت:.

با حداکثر Koslowski

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر