Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق مهاجرت به آمریکا به عنوان COVID-19 اقتصادی خرید اینترنتی بازدید باکره, استرالیا, قیمت نفت, استرالیا مرگ و میر در 72


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • تعداد جهانی موارد در حال حاضر بیش از 2.4 میلیون نفر, با بیش از 170,000 مرگ و میر
  • در استرالیا, مرگ و میر 72 پس از یک سوم از ساکنان Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان درگذشت
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهد با امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده
  • قیمت نفت سقوط کرده زیر صفر برای اولین بار در تاریخ در میان اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران
  • ویرجین استرالیا رفته به داوطلبانه دولت پس از دولت فدرال زدم پشت خواستار $1.4 میلیارد دلار وام برای سرپا نگه داشتن شرکت هواپیمایی

گرسنگی در جهان مجموعه به دو دلیل COVID-19

تعداد زیادی از مردم در مواجهه با ناامنی غذایی حاد می تواند تقریبا دو برابر این سال به 265 میلیون دلار با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا (WFP) روز سه شنبه گفت:.

تاثیر از دست داده گردشگری درآمد در حال سقوط حواله و سفر و محدودیت های دیگر مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس انتظار می رود به ترک برخی از 130 میلیون نفر بشدت گرسنه در این سال اضافه به حدود 135 میلیون نفر در حال حاضر در این رده است.

“COVID-19 بالقوه فاجعه بار برای میلیون ها نفر که در حال حاضر hanging by a thread” گفت: عارف حسین اقتصاددان ارشد و مدیر پژوهش و ارزیابی و نظارت در برنامه جهانی غذا.

ایسنا

مونیخ لغو جشن اکتبر در میان COVID-19

این سال را جشن اکتبر در مونیخ نامیده شده است به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

لغو مشهور جهان در جشن سالانه آبجو که قرار بود برای اجرا از 19 سپتامبر تا 4 اکتبر تاکید انتظارات است که راهی برای بازگشت به زندگی عادی خواهد شد بسیار طولانی است.

The Oktoberfest beer festival in Munich will not be held this year.

این آبجو جشن اکتبر در جشنواره مونیخ برگزار خواهد شد این سال است.اعتبار:AP

این جشن اکتبر به طور معمول به تساوی حدود 6 میلیون بازدید کننده در هر سال به بسته بندی های جشنواره در بایرن پایتخت.

باواریا فرماندار Markus Soeder گفت: پس از نشست مونیخ شهردار سهشنبه: “ما توافق کردیم که در معرض خطر است که به سادگی بیش از حد بالا است.”

او اضافه کرد که “شما نه می تواند فاصله خود را حفظ کنید و نه کار با حفاظت صورت” در جشن اکتبر.

AAP

تبلیغات

سردرگمی بخش و تسکین در برنامه ریزی برای ارسال NSW دانش آموزان به کلاس

اصول گفته شده به برنامه ریزی برای کلاس های کوچکتر از به عنوان چند به عنوان 10 کودکان, تلو تلو خوردن زمان شروع و قرار دادن دست sanitiser در هر درس به عنوان دولت خود را آماده کرده اند همه مکان عمومی, مدرسه, دانش آموزان عقب کامل-زمان اواخر ژوئیه.

تصمیم دولت را به همه NSW دانش آموزان مدرسه در چهار مرحله شروع Cowith یک روز در هفته را تقسیم پدر و مادر با برخی از استقبال مختصر بازگشت به حالت عادی را برای فرزندان خود و دیگران گفت: یک روز می تواند گیج کننده و مخل.

Letitia and Jerom Zwart's three children Jasper, 7, Evie, 10, and Maddie, 16, are all learning at home.

Letitia و Jerom Zwart را سه فرزند جاسپر, 7, Evie 10 و Maddie, 16, همه آموزش در خانه است.اعتبار:James Brickwood

مربیان نیز تقسیم بیش از بهترین راه برای بازگشت به کلاس درس با مدارس کاتولیک NSW و P&C فدراسیون حمایت یک رویکرد حمایت NSW معلمان فدراسیون برای بازگرداندن مهد کودک و دانش آموزان متوسطه اول.

NSW برتر Gladys Berejiklian به پایان رسید هفته حدس و گمان در روز سه شنبه زمانی که او اعلام کرد این طرح برای مدارس دولتی به بازگشت به حالت عادی بیش از چهار مرحله آغاز با همه دانش آموزان در یک روز هفته از آوریل 11.

اینجا بیشتر بخوانید.

ایتالیا برای شروع بازگشایی مارس 4

میلان – ایتالیایی برتر جوزپه کونته در روز سه شنبه تایید کرد که ایتالیا می تواند شروع بازگشایی در مارس 4, اما او فرو برد و هر گونه امید در مجموع شل شدن برخی از دقیقترین مستند اقدامات در یک دموکراسی غربی.

“بسیاری از شهروندان خسته از تلاش های که صورت گرفته است و می خواهم قابل توجهی شل شدن این اقدامات و یا حتی کل آنها لغو,” کونته گفت: در Facebook پست اضافه کرد که “یک تصمیم است که نوع غیر مسئولانه خواهد بود.”

A pedestrian walks dogs along a deserted street in Madrid, Spain.

یک پیاده روی پیاده روی سگ در امتداد یک خیابان خلوت در مادرید اسپانیا است.اعتبار:بلومبرگ

کونته نشان داد که حرکت می کند به استراحت محدودیت خواهد بود اعلام کرد تا پایان هفته, و است که آنها را به حساب شرایط مختلف در میان مناطق.

ایتالیا به غرب, سخت ترین ضربه ویروس و اقتصادی کشور موتور شده است زور زدن به راه اندازی مجدد صنعت پس از خاموش شدن غیر ضروری تولید در آوریل 26 – حتی به عنوان برخی از مجوز دریافت کرده اند به بازگشایی با یک مقدار کاهش نیروی کار در روزهای اخیر.

ونتو منطقه ای فرماندار لوکا Zaia برآورد تا آنجا که 40 درصد از شرکت ها در حال حاضر مشغول به کار در منطقه است. کونته با اشاره به این که مناطق هنوز هم قادر به نگه دارید تا با برخی از ضروریات برای بازگشایی, از جمله ماسک و دستکش و اشاره کرد که دولت تا به حال عرضه شده 110 میلیون ماسک در علاوه بر این به 3000 هواکش به بیمارستان. “آن است که بیش از حد آسان به می گویند “بیایید باز همه چیز” کونته گفت.

AP

دکتر در بیمارستان سنت جورج تست مثبت برای COVID-19

یک پزشک در بیمارستان سنت جورج دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

چند تن از افرادی که در تماس نزدیک با کارگران بهداشت و درمان از جمله تعدادی از کارکنان و بیماران بودند شناسایی و جدا شده است.

“وجود دارد هیچ خطر مداوم به بیماران یا کارکنان شده است و هیچ تاثیر در بیمارستان خدمات” بیانیه ای از SESLHD گفت. “سلامت غربالگری انجام شده است و در تمام بهداشت و درمان کارگران در شروع هر شیفت و کارگران بهداشت و درمان کار نمی کند در حالی که ناخوش است.”

دکتر ارائه شده به COVID-19 درمانگاه به عنوان به زودی به عنوان نشانه به وجود آمد ،

اکثر NSW COVID-19 موارد بهبود در عرض سه هفته داده ها را نشان می دهد

تقریبا دو سوم از افراد مبتلا به COVID-19 در NSW, بهبود, با اکثریت قریب به اتفاق گزارش آنها به خوبی در عرض سه هفته.

با 1755 از دولت 2969 موارد گزارش آنها در حال حاضر رایگان از علائم NSW شکل (59 درصد) کمی پایین تر از ملی بازیابی شمارش از 65 درصد است.

NSW معاون بهداشت و درمان افسر جرمی McAnulty گفت: این دادهها یک قطعه مهم از پازل این بیماری است.

“از آن اطمینان قادر به می گویند بسیاری از افراد بهبود و بازیابی در این زمان,” او گفت:.

اینجا بیشتر بخوانید.

تبلیغات

سوم شخص می میرد به عنوان یک نتیجه از مراقبت از سالمندان در خانه های خوشه ای

یک فرد سوم فوت کرد به عنوان یک نتیجه از یک COVID-19 خوشه ای در مراقبت از سالمندان خانه در نزدیکی پنریته آوردن ملی تلفات به 72.

Cadden را Newmarch خانه شد کانون پس از یک کارگر که تا به حال COVID-19 کار کرده و شش روز در مرکز.

Anglicare تایید مرگ در سه شنبه شب. آن را نشانه 29th, مرگ در NSW.

“ما غمگین به توصیه یک سوم از ساکنان Newmarch خانه که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 گذشت اواخر امروز صبح کردند.” “او 92 سال و تا به حال چند مسائل مربوط به سلامت.”

Anglicare سیدنی اجرایی اعطای میلارد گفت: “من صحبت شخصا به خانواده ساکن برای انتقال ما عمیق ترین همدردی”.

NSW رئیس بهداشت افسر کری شعار گفت: در مجموع 42 نفر, 14 کارکنان و 28 ساکنان شد و در حال حاضر مثبت با COVID-19 به عنوان یک نتیجه از وقوع.

‘نگاهی به برخی از مالکیت’: پلیس, نجات غریق حرکت جمعیت در کوگی

یک حومه شرقی شورا شد که سواحل آن برای ورزش شده است مجبور به تشدید محدودیت دوباره جلوتر از پیش بینی آب و پس از sunbathers مسخره اجتماعی فاصله اقدامات در روز سه شنبه.

پلیس منتقل جمعیت نادیده گرفتن شرایط سخت ورود به ساحل کوگی فقط قبل از ظهر به عنوان متوسط آمار 22ºC با نجات غریق بارها و بارها خواستار آن معطل ماندن بر روی شن و ماسه و یا در آب به حرکت و یا در معرض خطر این منطقه بسته شدن دوباره.

Barricades were set up to stop people congregating on the stairs at Coogee Beach on Tuesday.

موانع راه اندازی شد برای جلوگیری از تجمع مردم بر روی پله ها در ساحل کوگی در روز سه شنبه.اعتبار:لوئیس Kennerley

“نگاهی به برخی از مالکیت برای اقدامات خود را” یک نجات غریق گفت: بیش از یک بلندگو.

“انجام کار درست و هر کس می تواند لذت بردن از ساحل.”

شورای کارگران شروع راهگاهی خاموش مرکزی پله ها در تفرجگاه پس از جمع مردم مجبور به بازدید کنندگان از طریق قیف یک بخش برای ورود به ساحل را ترک و از طریق یکی دیگر از.

اینجا بیشتر بخوانید.

‘بزرگترین چالش’: آسیا جلب coronavirus’ موج دوم

پکن به اعمال محدودیت های جدید بر 3.5 میلیون نفر در آن مجلل دیپلمات’ منطقه آن را به عنوان نگهبانان در برابر خطر موج دوم coronavirus موارد است.

این حرکت برای افزایش محدودیت در سرمایه تنها چند هفته پس از آن آرام سخت اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد تکرار در سراسر جهان به استرالیا و دیگر کشورهای دست به گریبان با تهدید مجدد عفونت.

Beijing has categorised a key district as "high risk".

پکن دارای طبقه بندی های کلیدی منطقه به عنوان “در معرض خطر”. اعتبار:گتی

پکن Chaoyang district خانه را به ده ها تن از سفارتخانه های خارجی شده است تعیین یک منطقه در معرض خطر بالا بعد از یک خانواده از سه آلوده شد اولین موارد جدید در این شهرستان برای 27 روز با توجه به پکن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

نخست وزیر اسکات موریسون در روز سه شنبه گفت هیچ برنامه ای برای تغییر محدودیت های مسافرتی در چین استرالیا به عنوان بزرگترین شریک تجاری به نظر می رسد دوباره باز بخش هایی از اقتصاد خود را با وجود خطر موج دوم.

وال استریت ژورنال گزارش داد که روز سه شنبه دیپلمات چینی آغاز شده بود مذاکره با یک دوجین از کشورها از جمله کره جنوبی و سنگاپور و دیگران در اروپا در دو راهی سفر برای کارگران ضروری و کسب و کار.

اینجا بیشتر بخوانید.

Woolworths دونفره آنلاین ظرفیت برای جذب 3 میلیارد دلار فروش تغییر

Woolworths دو برابر شده است ظرفیت آن به صورت آنلاین تحویل مواد غذایی در پاسخ به کروناویروس بحران آن را به عنوان آماده برای پایدار سنبله در آنلاین تقاضا که می تواند e-commerce اوج فروش نزدیک به 3 میلیارد دلار در سال آتی.

اضافی 5000 شخص ثالث پیک ملحق خواهد شد Woolworths’ 800 اختصاصی رانندگان تحویل به کشتی آنلاین سفارشات به خانه را قادر می سازد سوپر مارکت به ارائه ده ها هزار نفر بیشتر تحویل خانه ویندوز از پایان این هفته است.

WooliesX boss Amanda Bardwell expects the "unprecedented" online demand won't abate any time soon.

WooliesX رئیس آماندا Cruz انتظار “بی سابقه” آنلاین تقاضا نمی آباته هر زمان به زودی.اعتبار:فرانسوی Peeters

جدید موقت 7000 متر مربع تحویل hub نیز ایجاد شده در حومه ملبورن ناتینگ هیل. این شرکت انتظار دارد که این مرکز به منظور تسهیل 5000 اضافی سفارشات در هر هفته اضافه کردن به دستوراتی که در حال حاضر برداشت از قفسه ها از صدها فروشگاه در سراسر کشور.

این تغییرات همراه با پیش بینی افزایش دائم در تعداد خریداران آنلاین در Woolworths خواهد شد به احتمال زیاد خرده فروش آنلاین فروش دو به حدود 3 میلیارد دلار تا پایان سال 2021 سال مالی است.

اینجا بیشتر بخوانید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>