Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: فرانسه, اسپانیا, به مستند آمریکا به گسترش اروپا ممنوعیت سفر به انگلستان


ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • فرانسه و اسپانیا و ایتالیا زیر را مستند به موارد و افزایش مرگ و میر در اروپا
 • آمریکا یافته اروپا ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند
 • تمام سوپر راگبی مسابقات لغو شد پس از NZ مرز مستند می اندازد تعدادی از کدهای ورزشی به بی نظمی
 • سیدنی زنده جشنواره تبدیل شده است آخرین عمده هنر در مراسم قربانی این ویروس پس از دولت ممنوع تجمعات بیش از 500 نفر
 • روز شنبه, NSW ثبت 20 مورد جدید از coronavirus — بزرگترین پرش در یک روز تا کنون — در نظر گرفتن دولت در مجموع به 112 ملی و تعداد بیش از 200. در ویکتوریا, 13 مورد جدید به ارمغان آورد و دولت در مجموع به 49.

انگلستان آماده برای ‘زمان جنگ به سبک’ مهار تلاش

مردم در بریتانیا با سن بیش از 70 دستور داده خواهد شد به زودی توسط دولت به ماندن در سخت انزوا به مدت چهار ماه به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی پاسخ به coronavirus انگلستان پخش ITV سیاسی ویرایشگر می گوید.

رابرت Peston گزارش روز شنبه دولت بود به احتمال زیاد برای به اجرا درآوردن “در زمان جنگ به سبک” بسیج تلاش در آینده 5-20 روز.

از دیگر اقدامات برنامه ریزی شده شامل مجبور requisitioning از هتل ها و ساختمان های دیگر به عنوان موقت بیمارستان ها و requisitioning از بیمارستان های خصوصی گفت.

این می آید به عنوان استرالیا و UK, نخست وزیران اسکات موریسون و بوریس جانسون صحبت کرد و در روز شنبه برای بحث در مورد این بیماری همه گیر و مربوطه خود را پاسخ.

سخنگوی دولت گفت که رهبران دو کشور “به توافق نیاز به یک علم بر اساس روش برای کاهش تاثیر آن.”

آنها همچنین توافق کردند که “نیاز به هماهنگی های بین المللی به این بحران همچنان ادامه دارد به ویژه برای اطمینان از کشورها دسترسی به بهداشت و درمان تجهیزات و لوازم آنها نیاز به مقابله با شیوع.

“در نهایت حل آنها از نزدیک کار از جمله از طریق G20 در تلاش برای جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی از کروناویروس که بیشتر تاثیر زندگی مردم است.”

با مهر

سیدنی زنده جشنواره لغو

سیدنی جشنواره سالانه موسیقی و چراغ را نمی خواهد بروید پیوستن به این موج فرهنگی ورزشی و رویدادهای مذهبی شده اند که قربانی در پاسخ به این دولت عملی ممنوعیت غیر ضروری تجمعات بیش از 500 نفر.

دولت را لغو زنده جشنواره بود که شروع به برنامه ریزی شده در اواخر ماه مه نشان می دهد که دیگر حوادث اتفاق می افتد در این دوره از جمله Anzac Day, مراسم بزرگداشت نیز ممکن است به تعویق افتاد.

حدود 2.7 میلیون نفر بازدید واضح حوادث سال گذشته ساخت آن را یکی از NSW کلیدی گردشگری drawcards.

وزیر گردشگری استوارت آیرس گفت: دولت NSW گرفته نشده بود تصمیم به تعطیل زنده به آرامی.

“ما تصمیم گرفته شده در اوایل در نظر گرفتن کسانی که برنامه ریزی برای سفر به سیدنی برای جشنواره” آقای آیرس گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تبلیغات

سوپر راگبی لغو تمام مسابقات زیر NZ مرز مستند

سخت جدید محدودیت های مسافرتی در نیوزیلند انداخته اند تعدادی از کدهای ورزشی به بی نظمی با سوپر راگبی اعلام و آن را لغو تمام مسابقات به طور نامحدود از هفته آینده.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio, اعلام محدودیت های سخت در روز شنبه با همه مسافران پس از رسیدن در این کشور – از جمله شهروندان – نیاز به خود منزوی برای 14 روز.

که سخت ترین coronavirus محدودیت در جهان به اجرا در آمده در روز یکشنبه در نیمه شب نیوزیلند به وقت.

در عرض نیم ساعت از اخبار کریکت نیوزیلند اعلام کرد بازیکنان و کادر بودند راه خود را به فرودگاه و دو باقی مانده یک روز بین المللی برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در سیدنی و جمعه هفته آینده در هوبارت می گیریم.

مدت کوتاهی پس از نیوزیلند رزمندگان راه می رفت خاموش مک دونالد جونز ورزشگاه پس از 20-0 دست دادن به نیوکاسل مطمئن نیستید اگر آنها از رفتن به خانه و یا باقی مانده در استرالیا.

اواخر شنبه شب SANZAAR منتشر شد بیانیه ای گفت که نیمکره جنوبی راگبی سازمان “بر این باور است که هیچ گزینه ای جز تعلیق 2020 Super مسابقات راگبی در نتیجه آخر این هفته مسابقات برای آینده قابل پیش بینی.”

“پنج نیوزیلند تیم در بازی 15-تیم فوق العاده مسابقات راگبی و SANZAAR به طور کامل درک بخشنامه صادر شده توسط نیوزیلند دولت داده شده و نگرانی در سطح جهان بیش از COVID-19 ویروس و هدف اصلی برای کاهش قرار گرفتن در معرض و گسترش ویروس.”

جزئیات بیشتر در سوپر راگبی لغو اینجا.

ما گسترش ممنوعیت سفر به بریتانیا و ایرلند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما از گسترش آن به طور موقت محدودیت های مسافرتی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس شامل انگلستان و ایرلند دو کشور از سمت چپ زودتر به منظور منع سفر با قاره اروپا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید گزارش می دهد که محدودیت های در حال انتظار در یک شنبه در کنفرانس خبری در کاخ سفید که به دنبال یک جلسه از coronavirus گروه ضربت.

این محدودیت را به اثر در روز دوشنبه در نیمه شب گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“همه ما کارشناسان بهداشت” شد و به اتفاق آرا بر مطلوبیت چیزی بخاطرسودمندی ان از حرکت او گفت:.

موارد مرگ و میر پرش در اروپا در حال حاضر کانون همه گیر

ایتالیا گزارش کرده است بزرگترین آن روز به روز پرش در تعداد موارد آلوده از COVID-19 با این که اعلام اروپا است که در حال حاضر کانون بیماری همه گیر. در اینجا برخی از آخرین شماره از اروپا:

 • ایتالیایی مقامات بهداشت ثبت شده 3,497 موارد جدید در 24 ساعت حدود 20 درصد افزایش در موارد از روز قبل. کمی بیش از نیمی از این موارد رخ داده در لومباردی پرجمعیت منطقه شمال است که سخت ترین ضربه در اروپا بدترین شیوع. مرگ و میر افزایش 175 1,441. ایتالیا با مجموع موارد در حال حاضر شمارش 21,157.
 • در اسپانیا, مقامات بهداشت و درمان در روز شنبه گفت: بیش از 5,700 مردم وجود دارد را تایید کرده اند coronavirus عفونت. که افزایش بیش از 1500 در 24 ساعت.
 • فرانسه ثبت کرده است حداقل 3,600 عفونت با این ویروس گسترش سریع است.
 • یونان گزارش دو مورد جدید مرگ و میر آوردن مجموع به سه و ممنوع اعلام کرده است سفر به ایتالیا. آن را تا به حال 38 جدید تایید موارد coronavirus از جمعه افزایش تعداد عفونت به 228.
 • از جمعه وجود دارد 3,062 تایید موارد coronavirus در آلمان با پنج مرگ و میر.

سیم

فرانسه و اسپانیا سر به مستند به مرز نزدیک

صبح بخیر و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus بیماری همه گیر. در اینجا برخی از آخرین بین المللی یک شبه تحولات:

Italian soldiers process passengers leaving from Milano Centrale train station.

سربازان ایتالیایی فرایند مسافر خروج از Milano Centrale train station.اعتبار:گتی

 • فرانسه به تازگی دستور داد تمام رستوران ها و مغازه ها و خدمات غیر ضروری را دید از نیمه شب (که در چند ساعت زمان).
 • اسپانیا نیز کشیده شده تا برنامه ای برای قفل کردن آن 46 میلیون نفر از شهروندان به عنوان بخشی از یک هفته دو حالت اضطراری برای مبارزه با افزایش شدید عفونت کروناویروس.
 • چندین کشور اروپایی در حال حاضر ممنوع سفر با ایتالیا که در آن موارد همچنان به افزایش در میان افزایش مرگ و میر.
 • نیوزیلند دارای قفل کردن مرزهای خود نیاز به همه ورود بین المللی از جمله شهروندان به قرنطینه.
 • در ایالات متحده, که روز پیش محروم مسافران از حد از اروپا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اعلام کرد که گسترش تحریم بریتانیا و ایرلند که در آن موارد در حال افزایش است.
 • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین فاش کرد که او آزمایش شده برای این ویروس; اما نتایج بلافاصله منتشر شد.
 • چین در عین حال که در آن معضل به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال گذشته همچنان ادامه دارد و به استراحت خود شدید محدودیت نشان دادن راه مرکز ثقل در بحران معطوف شده به سوی غرب به سمت اروپا است.
 • این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 5600.

باشید در طول روز, و ما شما را از آخرین تحولات در استرالیا و از سراسر جهان است.

AAP بلومبرگ

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>