Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد نزدیک به 3 میلیون به استرالیا پذیرای COVIDSafe برنامه, کشور مرگ و میر می ایستد در 83


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 206,000. وجود دارد بیش از 2.9 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 867,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 83 و وجود دارد 6721 موارد تایید شده
  • دو میلیون استرالیایی را coronavirus ردیابی برنامه در تلفن های خود را امشب اما بالا سابق آژانس دیجیتال بنده نمی خواهد آن را دانلود کنید چرا که دولت پیگیری رکورد با اطلاعات افراد
  • قیمت خانه می تواند جست و خیز کردن توسط یک تجمعی 30 درصد بیش از سال جاری و سال آینده تحت سناریوی بدبینانه ترین پرده برداری توسط بانک ملی استرالیا
  • نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio می گوید دیگر وجود دارد هر گونه کشف نشده جامعه انتقال COVID-19

کاخ سفید را McEnany می گوید coronavirus نیروی کار را از سر جلسات بعد این هفته

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار دهید در دسترس بودن در روز دوشنبه به عنوان او در دیدار با مدیران ارشد و رهبران صنعت اما کاخ سفید coronavirus نیروی کار خواهد شد و نه برگزاری یک جلسه یک سخنگوی کاخ سفید گفت.

نیروی کار را از سر جلسات در هفته بعد به دولت وارد بازگشایی فاز از مبارزه با کروناویروس کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت:.

“آنها ممکن است یک نگاه جدید به آنها تمرکز جدید به آنها,” او گفت: “اما من نمی خواهد به عنوان خوانده شده که هر چیزی را که گفت: ما آنها را به عنوان منفی است زیرا در واقع ما فکر می کنیم که آنها شده اند بسیار مثبت و مفید را برای رئیس جمهور به صحبت می کنند به مردم آمریکا.”

ایسنا

نینتندو سوئیچ کنسول است که در تقاضای بالا و وجود ندارد به اندازه کافی از آنها

نینتندو آماده برای فروش افزایش است و در حال حاضر گفته می شود تکاپوی به سطح شیب دار بالا تولید و تهیه کلید قطعات الکترونیکی. سوال: آیا شرکت ژاپنی قادر به رفع آن زنجیره تامین گلایه قبل از تقاضا wanes?

در ماه فوریه به عنوان coronavirus پخش شد در سراسر جهان نینتندو شروع به دیدن نشانه های اولیه از محدودیت عرضه. جزء کمبود در چین به گزارش موثر بر خروجی کارخانه در ویتنام است. سوئیچ محموله به نینتندو کشور ژاپن تاخیر شد با توجه به تامین کننده تنگناها یک چشم انداز نگران کننده ای برای بازدید محور کسب و کار که تا به حال بالقوه فیلمهای بازی مانند عبور از حیوانات و کنکوری زندان ها در بهار.

Yoshi's Crafted World, one of the Nintendo Switch's flagship games.

Yoshi گردد جهان, یکی از نینتندو سوئیچ گل سرسبد بازی ها.

“ما فراموش نمی بینم هر یک تأثیر عمده ای در حمل و نقل ایالات متحده در حال حاضر, اما ما هوشیار باشند و اقدامات صورت لزوم” نینتندو سخنگو گفته بلومبرگ در زمان. “این ممکن است عرضه خواهد بود آسیب دیده توسط ویروس اگر آن را گسترده تر می شود و طولانی مدت.”

توسط ماه بعد سخت افزاری کمبود دنبال این ویروس را در سراسر جهان گسترش. سوئیچ بود هیچ جا یافت می شود در شمال امریکا در Amazon, Best Buy, هدف, یا خارج شده است. بی پروا سوئیچ scalpers با کمک رباتها شروع هاوکینگ این کنسول در بازار آنلاین با نشانه های تهاجمی از 55 درصد و یا به مراتب بیشتر است.

برخی از اندیشه پارسه حتی شروع به ساخت خود را بد گویی کردن سوئیچ سیستم از ابتدا.

هنوز هم فروش رفت آسمان. فروش ماه گذشته رشد رقبا با توجه به شرکت تحقیقاتی NPD Group و حجم خرید و بیش از دو برابر از سال گذشته است. این دستگاه فروخته شده است و عملا در همه جا.

نینتندو در حال حاضر ظاهرا با هدف افزایش تولید آن به 22 میلیون واحد در این سال مالی قابل توجه با توجه به چشم انداز مثبت سوئیچ در حال حاضر سه سال است. که بیش از نینتندو فروخته شده در ایالات متحده بزرگترین بازار از این کنسول را برای اولین بار در سال 2017 به سال گذشته است.

در عین حال این تلاش ها ممکن است سیر تقاضا در هر زمان به زودی: یک تحلیلگر خرده فروشی پیشنهادی سهام ممکن است گرفتن نیست به تقاضا تا ماه ژوئن.

در حالی که فروخته موجودی است که خوب مشکل برای نینتندو به آن می تواند شکست را به طور کامل سرمایه گذاری در این لحظه.

بسیاری از مردم در خانه خسته ممکن است انتخاب کردن به جای خرید یک پلی استیشن از سونی یا ایکس باکس از مایکروسافت که گفت: از آن موفق به حل آن چالش های زنجیره تامین. نینتندو سوئیچ محدودیت به سوالات بالا بردن بیش از حد در مورد آنچه که تاثیر این مسائل داشتن در آن آنلاین آبونمان خدمات است که قابل ملاحظه ای کوچکتر از رقیب اینترنت چند نفره پورتال و در حال حاضر هدف از کاربران ،

و این به چه معنی برای شرکت جدیدتر و گران قیمت کمتر کنسول دستی-تنها سوئیچ Lite است که هنوز هم در دسترس است با وجود خیلی تقاضای عمومی برای خواهر خود کنسول ؟

این احتمال وجود دارد برخی از این سوالات پاسخ داده خواهد شد در هفته آینده زمانی که نینتندو گزارش مالی خود را در سال درآمد در مارس 7.

تبلیغات

آلمان می خواهد به نگه داشتن لوفت هانزا مالی پایدار رقابتی: معاون وزیر

دولت آلمان می خواهد به حمایت از لوفت هانزا در راه است که تضمین می کند آن را به باقی می ماند یک ملی گل سرسبد حامل با وجود عظیم محدودیت های مسافرتی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس معاون وزیر اقتصاد گفت: در روز دوشنبه.

Lufthansa has been severely affected by the severe slump in demand caused by COVID-19.

لوفت هانزا بوده است به شدت تحت تاثیر شدید و رکود تقاضا ناشی COVID-19.اعتبار:AP

“ما بسیار علاقه مند و همچنین انجام همه چیز را به اطمینان حاصل شود که ما همچنان قوی ملی حامل” توماس Bareiss به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که هنوز خیلی زود به بحث در مورد جزئیات اقدامات برای کمک به لوفت هانزا.

دولت باید در پیدا کردن یک راه برای اطمینان حاصل شود که لوفت هانزا باقی می ماند مالی پایدار و رقابتی Bareiss گفت که هر گونه راه حل است که در آن دولت آلمان خریداری سهام این شرکت را به طور موقت.

ایسنا

جلوتر از منحنی: پنج کشور دیگر برنده این نبرد در برابر coronavirus

کشورهایی که موفقیت در مقابله با عفونتها مانند استرالیا و بسیاری از چالش های مختلف اما یک دشمن مشترک – coronavirus. ما در پنج دیگران که عمل اولیه و تست شده به طور گسترده ای در مبارزه با این بیماری همه گیر.

استرالیا دلیلی برای خوشبینی محتاطانه. سه هفته پس از مرحله سه مستندات معرفی شدند, ملت عفونت و مرگ و مير شده است پیشتر. روزانه عفونت نرخ در حال حاضر معلق در هوا در اطراف و یا زیر 10 و شده اند وجود دارد روز بدون مرگ و میر. دو گزارش شد در روز جمعه در کنار 15 عفونت های جدید در سراسر کشور.

به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون گفت: “ما جلوتر از جایی که ما فکر می کنیم خواهد بود – من فکر می کنم که بسیار خشنود است.”

در اینجا پنج کشور دیگر که باید مورد ضرب و شتم شانس و موفق به مهار گسترش coronavirus.

جهانی غرق 206,000

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 206,000. وجود دارد بیش از 2.9 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 867,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 83 و وجود دارد 6721 موارد تایید شده.

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای از دوشنبه:

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>