Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 مورد تصویب 3.3 میلیون; خانه سالمندان تحت بررسی; استرالیا مرگ و میر می ایستد در 94


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus گذشت 239 ٬ 000 دوبلکس. وجود دارد بیش از 3.3 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 1 میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در سال 93 و با وجود 6781 موارد تایید شده
  • استرالیا تلفات بدون تغییر باقی مانده است روز شنبه به عنوان Queenslanders لذت می برد آرامش از برخی از محدودیت
  • بوریس جانسون و نامزد کری Symonds ادای احترام پرداخت به پزشکان با پسر نام
  • انگلستان مرگ و میر climed بالا 28,000 قرار دادن آن در آستانه ثبت بیشترین مرگ و میر در اروپا

تاسمانی سوابق هیچ مورد جدید

تاسمانی ثبت جدید COVID-19 موارد برای یک روز دیگر اما وزیر بهداشت سارا کورتنی می گوید که هیچ دلیلی برای کاهش محدودیت.

او گفت: در حالی که آخرین نتایج دلگرم کننده است این است که هیچ دلیلی برای خوشنودی و از مردم خواست تا در خانه بماند مگر اینکه بیرون رفتن برای دلیل ضروری.

“ما می دانیم که در کشورهای دیگر ما شاهد دوم امواج که تا به حال عواقب ویرانگر” او گفت:.

“پس لطفا از من بپرسید همه Tasmanians در حالی که این بسیار دلگرم کننده ما نمی توانیم راضی و ما باید همچنان به اطمینان حاصل شود ما مطابق با تمام این اقدامات است.

“محدودیت باقی می ماند در سراسر تاسمانی و پلیس در حال رفتن به نظارت بر آن.”

دوازده تاسمانی را 13 COVID-19 مرگ و میر بوده است در شمال غربی و دو سوم از مجموع 221 موارد آمده اند از شیوع بیماری در منطقه است.

AAP

که در آن باید coronavirus موارد افزایش در ویکتوریا?

نقشه زیر نشان میدهد که چگونه بسیاری از جدید کروناویروس موارد ثبت شده در هر ویکتوریا دولت محلی منطقه بیش از گذشته دو هفته.

از دولت 79 شورای مناطق 28 باید ثبت افزایش خالص در COVID-19 مورد تعداد بیش از دو هفته گذشته.

شش مورد جدید تایید شده است در میان شهر ملبورن شورای ساکنان چهار در Boroondara, Darebin, Melton و Nillumbik و سه در ملتن.

متاسفانه وزارت بهداشت و درمان نیست و انتشار اطلاعات در تعدادی از موارد فعال در هر یک از دولت های محلی منطقه است.

نگه داشتن در ذهن که این نقشه نشان می دهد که در آن افرادی که آزمایش مثبت به COVID-19 اقامت به طور معمول. آن را به ما نمیگوید مکان فعلی خود را و یا جایی که آنها آلوده شدند. آن را نیز بدان معنی است که مردم از بین ایالتی یا خارج از کشور که مورد آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که در ویکتوریا نشان داده نمی شود تا در داده ها.

تبلیغات

مردم موج را بر روی خیابان در چین به عنوان مستند برطرف

پکن: چین پرجمعیت ترین شهرهای دیدم سنبله در خروجی مسافران و گردشگران و روز معلق در مارس 1, اول بعد از تعطیلات آخر هفته به رهبری ووهان کانون coronavirus بیماری همه گیر است که برای اولین بار رخ داد این کشور در اواخر سال گذشته.

تعداد زیادی از مردم به مسافرت خارج از خانه خود را در شهرستانها شروع به پریدن کرد و نزدیک به 50 درصد در شروع کار در شب های آخر هفته در مقایسه با اولین روز از آرامگاه جارو تعطیلات در مارس 4, با توجه به رویترز محاسبات بر روی داده ها از چین غول اینترنت Baidu, Inc.

افزایش در خروجی سفر در طول پنج روز تعطیلات یکی از چین اوج گردشگری دوره در هر سال خواهد کمک به بلند کردن سفر و مهمان نوازی بخش های که ضربه سخت با اختلال از coronavirus بیماری همه گیر.

اینجا بیشتر بخوانید.

Tanya Plibersek: توقف ‘پیام های مخلوط’ در مدارس

کار آموزش و پرورش, سخنگوی, Tanya Plibersek نام در Morrison دولت برای جلوگیری از “پیام های مخلوط” در مدارس پس از توافق ملی در تحصیل فرو ریخت.

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan روز یکشنبه گفت: ویکتوریا برتر تا به حال نشان داده یک “شکست رهبری” برای آینده با یک برنامه ریزی برای بازگشایی دولت مدارس.

Ms Plibersek گفت: پدر و مادر باید به دنبال توصیه های پزشکی, اما “ما نیازی فدرال وزیر آموزش و پرورش در تلاش برای قلدری و آزار و اذیت دولت وزرای آموزش و پرورش و دولت”.

“ایالات و مناطق کار کرده اند به خوبی با دولت مشترک المنافع” او گفت:.

“هر کس می خواهد برای دیدن بچه ها در کلاس درس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است… چه ما نمی خواهیم که پیام های مخلوط مورد اینکه آیا آن را بی خطر است.”

طوفان مجبور به ایجاد پایگاه در NSW پس از آموزش درخواست را تکذیب کرد

طوفان به کوچ کردن به NSW برای آینده قابل پیش بینی پس از ویکتوریا دولت را تکذیب کرد درخواست خود را برای آموزش در ملبورن.

کریگ بلامی طرف تا به حال شده است در انتظار چراغ سبز به قطار در ایدونا پارک پایه و سفر بین ایالتی در روز مسابقه.

اما این درخواست رد شده است توسط ویکتوریا برتر Daniel Andrews, ترک این باشگاه انتخاب کمی اما به سفر در سراسر NSW مرز و پایگاه خود را در هر دو آلبری یا Mulwala. این باشگاه خواهد نیاز به تایید از NSW دولت به انجام این کار.

اینجا بیشتر بخوانید.

‘مارس چهارم بود با ما’: Julian شاهی سهام همه در بلوک راه اندازی مجدد

چهل روز پس از آن تعطیل و تولید در بلوک خواهد شد و امروز در میان مجموعه ای از جدید احتیاطی که تهیه کننده اجرایی جولیان شاهی معتقد است که حفظ خواهد کرد cast, crew, tradies و عموم مردم بی خطر است.

“کار من این است که برای کاهش خطر و من احساس می کنم راحت ما انجام داده اند که به درجه ای است که من فکر می کنم ما می توانیم شروع دوباره با حداقل ریسک برای هر کسی در سایت ما می گوید:” شاهی که می افزاید: او معتقد است که او می تواند در ارائه 16 فصل نشان می دهد به پخش نه که صاحب این magazine, در برنامه.

که در بخش های بزرگ با توجه به این واقعیت ساختمان از الحاقات از پنج خواص در ملبورن بیسید حومه شهر برایتون شده است قادر به ادامه در طول فیلمبرداری shutdown چرا که در سراسر کشور COVID-19 دستورالعمل های ساخت و ساز تلقی می شود یک فعالیت ضروری.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تبلیغات

دو مورد جدید در Newmarch خانه

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار گفت: Newmarch خانه ساکن است که فوت کرده بود 76 سال.

شده اند وجود دارد موارد جدید در مرکز مراقبت از سالمندان, است تماس نزدیک از یک مورد بوده و در انزوا برای برخی از زمان.

مورد دوم همچنان تحت بررسی است.

NSW and Chief Health Officer Dr Kerry Chant says the two new cases at Newhmarch House are being investigated.

NSW و رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار می گوید دو مورد جدید در Newhmarch خانه قرار گرفت. اعتبار:Edwina ترشی

“ما در هر دو تماس در مرکز و قرار گرفتن در معرض خارجی امکانات,” دکتر گفت: شعار.

وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: نیز وجود دارد خواهد بود یک آزمایش روزانه رژیم برای هر عضو ستاد در تاسیسات.

“من از همه کارکنان فقط به پذیرش امیدوارم از چیزی است که بسیار ناراحت کننده تست” او گفت:. “اما بر اساس یک روزانه من باور دارم که بسیاری از این افراد در حال رفتن در وجود ما یک عشق بزرگ برای ساکنان. و به نظر می رسد به من که در صحبت کردن به بیماری های عفونی متخصص که واقعا یک گام خوب است که ما می تواند.”

NSW سوابق چهار مورد جدید

NSW ثبت کرده است چهار مورد جدید به 8ساعت در شب شنبه هل دادن دولت تعداد کل موارد به 3035.

“این ویروس بسیار خطرناک است و تا حد زیادی هنوز هم ویروس ناشناخته است. و ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانید سعی کنید و نگه داشتن جامعه ما امن برای آن جامعه به طرف در که” وزیر بهداشت براد Hazzard گفت.

این ویروس بسیار خطرناک است و تا حد زیادی هنوز هم ویروس ناشناخته است. و ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانید سعی کنید و نگه داشتن جامعه سالم و جامعه ما به همکاران در این که” وزیر بهداشت براد Hazzard گفت.

از 3035 موارد در NSW 2306 نفر بهبود یافته اند.

وجود دارد در حال حاضر 106 نفر تحت درمان با NSW سلامت از جمله 14 نفر در ICU از آنها 11 نیاز به هواکش.

NSW مقامات ارائه به روز رسانی در COVID-19

چین گزارش دو مورد جدید

چین در گزارش جدید خود را از coronavirus موارد ممکن است 2 تا از یک روز قبل از, اطلاعات از کشور بهداشت ملی اقتدار نشان داد در روز یکشنبه.

یک مورد وارد شده بود و دیگری محلی و ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت. این در مقایسه با یک وارداتی مورد و هیچ داخلی انتقال on May 1.

این NHC همچنین گزارش 12 بدون علامت موارد به صورت مه 2 از 20 روز قبل از.

تعداد موارد تایید شده در چین رسیده است 82,877. با جدید مرگ و میر گزارش شده مرگ و میر باقی مانده در 4,633.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>