Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 1.2 میلیون بوریس جانسون همچنان در بیمارستان پس از تشخیص


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 69,000. وجود بیش از 1.2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت در حالی که بیش از 259,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 41. وجود دارد 5797 تایید عفونت در استرالیا 2637 موارد در NSW
  • نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بیمارستان با علائم مداوم COVID-19 اما توییتی است که او “در ارواح خوب”
  • دادستان کل مسیحی پورتر گفت: JobKeeper پرداخت تمدید نمی شود به گاه دیگر از کسانی که مشغول به کار به مدت 12 ماه با یک کارفرما
  • روبی شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در Port Kembla به restock قبل از 10 روز انزوا دوره

نیویورک بحران ممکن است ضربه اوج خود فرماندار می گوید

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که داده های اخیر در رمان coronavirus از جمله hospitalisations و مرگ و میر پیشنهاد بحران ممکن است ضربه فلات در دولت است.

اما او هشدار داد که حتی اگر این مورد وجود دارد که هنوز هم چالش های عمده ای در پیش است.

“اگر ما plateauing ما plateauing در سطح بسیار بالا و فوق العاده ای وجود دارد استرس در سیستم بهداشت و درمان,” او گفت:. فشار در بیمارستان بود و ناپایدار در حال رای دادن, او گفت:.

A pedestrian crosses 42nd Street in front of Grand Central Terminal during morning rush hour.

یک عابر پیاده عبور 42nd Street در مقابل ترمینال مرکزی در طول صبح ساعت شلوغی. اعتبار:AP

کومو نیز توسعه یافته به منظور حفظ غیر ضروری کسب و کار و مدارس بسته برای دو هفته دیگر تا آوریل 29.

وجود داشته است 4758 مرگ و میر در سراسر ایالت نیویورک توسط 599 از 4159 در صبح روز یکشنبه. که اندکی افزایش از روز شنبه هنگامی که 594 نفر کشته و یک قطره از روز جمعه زمانی که دولت روزانه مرگ و میر به اوج خود رسید و در 630.

کومو گفت: این اطلاعات نشان می دهد که گسترش ویروس در نیویورک به اوج خود نزدیک شد اما تاکید کرد که دولت هنوز هم در مواجهه اضطراری.

ایتالیا روزانه افزایش شمار تلفات 636 اما موارد جدید به شدت سقوط

مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در ایتالیا افزایش یافت 636 روز دوشنبه بیش از 100 بالاتر از قبلی روزانه شمارش از 525 مدنی سازمان حفاظت گفت: اما تعداد موارد جدید به شدت کاهش یافت.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه 21 آمد به 16,523 بالاترین در جهان است.

A medical staffer holds up a phone in front of a COVID-19 patient for a video call with relatives at a hospital in Bermago, northern Italy.

پزشکی کارمند نگه می دارد تا یک گوشی در مقابل یک COVID-19 بیمار برای تماس تصویری با بستگان در یک بیمارستان در Bermago شمال ایتالیا.اعتبار:AP

تعداد کل تایید موارد افزایش 3599 به 132,547 کمترین روزانه افزایش از مارس 17, تاکید امیدوار است که این بیماری ممکن است در عقب نشینی با تشکر از سراسر کشور مستند معرفی شده در مارس 9.

قبل از دوشنبه, روزانه, را افزایش می دهد پس مارس 17 تا به حال تمام شده است در طیف وسیعی از 4050-6557.

از کسانی که در اصل آلوده 22,837 اعلام شد بهبود روز دوشنبه نسبت به 21,815 یک روز پیش از آن. وجود دارد 3898 مردم در بخش مراقبت های پایین 79 روز یکشنبه – یک سوم پی در پی روزانه کاهش است.

ایسنا

تبلیغات

بریتیش, کفش لغو برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم

با “سنگین قلب”, انگلیسی, باز, مقامات اعلام کرده اند لغو 2020 مسابقات گلف پس در قدم به قدم از ویمبلدون مقامات که لغو مسابقات تنیس به خاطر رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“این است که با قلب سنگین است که ما را مجبور به انصراف از باز برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم” مقامات در بیانیه ای گفت. “ما درک خواهد شد که این ناامید کننده برای بسیاری از مردم, اما ما باید مسئولانه عمل در این همه گیر و آن چیزی که حق انجام دهد.”

Shane Lowry kisses the Claret Jug after winning the 2019 British Open at Royal Portrush.

شین لوری بوسه نوعی شراب کوزه پس از پیروزی 2019, انگلیسی, باز کردن در رویال پرتروش.اعتبار:AP

یکی از گلف را رشته های این دوره از مسابقات تنظیم شده برای شروع در جولای 16 در رویال سنت جورج باشگاه گلف.

اسپانیا coronavirus مرگ سرعت را کند می کند – هر چند عذاب ادامه دارد

سرعت جدید کروناویروس مرگ و میر در کشور اسپانیا برگزار می کند برای روز چهارم هر چند کمبود هولوکاست ظرفیت در بارسلونا نشان داد ملی در عذاب بود و به مراتب بیش از.

اسپانیا دوم بالاترین مرگ و میر در جهان پس از ایتالیا اما داده بود حداقل به علت امیدواریم که این بدترین حالت ممکن است عبور.

Medical workers tend to a COVID-19 patient on a ventilator in Sant Pau hospital in Barcelona.

پزشکی کارگران تمایل به COVID-19 بیمار بر روی یک دستگاه تهویه در Sant Pau بیمارستان در بارسلونا.اعتبار:بلومبرگ

روز دوشنبه به وقت محلی گزارش شده 637 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت – 5 درصد افزایش در تعداد و کمتر از نصف سرعت ثبت یک هفته قبل.

“همه گیر نرخ رشد آهسته در تقریبا در هر منطقه” ماریا خوزه سیرا معاون اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری کمیته گفت: در یک مجازی کنفرانس خبری.

خسته اما کمتر غرق از چند روز پیش, پزشکان, تکرار که تسکین. “ما متوجه کاهش در تعداد زیادی از مردم در حال آمدن به بیمارستان اورژانس” مسیحی افروزی پزشک در مادرید اکتبر 12 بیمارستان گفت.

اما تعداد مرگ و میر بود و البته هنوز هم پس از سانحه.

بارسلونا شهر دولت گفت: هولوکاست خدمات غرق شد و برخی از اجساد را به طور موقت به خاک سپرده شد در حالی که در لیست انتظار تا دو سال.

ایسنا

از منچستر سیتی مربی می میرد پس از عقد قرارداد ویروس

از منچستر سیتی مربی پپ گواردیولا به درگذشت بعد از اینکه تشخیص داده رمان coronavirus لیگ قهرمانان گفت.

شهرستان گفت Dolors سالا Carrio درگذشت در سن 82 در منرسا بارسلونا.

“هر کس در ارتباط با این باشگاه می فرستد ترین آنها همدردی قلبی در این زمان ناراحت کننده به پپ, خانواده و تمام دوستان خود را” یک باشگاه در بیانیه ای گفت:.

اتحادیه اروپا چهره بزرگترین چالش پس از آن بنیاد: مرکل

اتحادیه اروپا مواجه است بزرگترین چالش از زمان تاسیس آن آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: در starkest هشدار دهنده و در عین حال در مورد تاثیر سیاسی از coronavirus بیماری همه گیر.

“هر کس ضربه خورده است به همان اندازه توسط این و باید آن را به نفع همه و از آلمان که اروپا پدیدار قوی تر از این آزمون” مرکل گفت.

“پاسخ تنها می توان: بیشتر اروپا قوی تر اروپا و یک عملکرد خوب اروپا است.”

Angela Merkel, pictured, said the EU was facing its biggest ever challenge.

آنگلا مرکل در تصویر گفت: اتحادیه اروپا مواجه شد بزرگترین آن تا کنون به چالش بکشد.اعتبار:AP

او تصریح کرد: حمایت از او برای استفاده از مکانیسم ثبات اروپا و کمیسیون اروپا پیشنهاد برای کار حفاظت و گفت: اروپا خواهد شد نیاز به یک برنامه ریزی برای بازسازی پس از همه گیر فروکش.

مرکل بازگشت به دفتر او روز جمعه پس از 12 روز خود به اجرا گذاشته شده است. حداقل سه آزمون نشان داد که 65 سال صدراعظم آلمان بود از coronavirus.

بلومبرگ

تبلیغات

وال استریت موج به عنوان ویروس کاهش می یابد و در برخی از کشورها

آمریکا و بازارهای سهام جهانی افزایش یافت و روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران در خارج از کشور پیشرفت در برابر coronavirus حتی به آمریکایی ها هشدار داده شده است که هفته آینده خواهد بود که “سخت ترین و غم انگیزترین” از وقوع.

کره جنوبی در حال ضبط encouragingly کم تعداد موارد جدید و چین قدرتمند اقتصاد شروع به بازگشت آنلاین. اما ما ضرر و زیان در حال نصب با مرگ و میر بیش از 9500 بیش از آخر هفته. شده است وجود دارد بی سابقه سیل مدعیان – نزدیک به 10 میلیون دلار در دو هفته گذشته – و کاخ سفید پیش بینی کرده است به عنوان بسیاری از 240,000 ما مرگ و میر.

داو شروع به پریدن کرد بیش از 900 امتیاز یا 4 درصد در باز است. استاندارد & ضعیف است 500 و نزدک نیز ارسال شده دستاوردهای بزرگ.

Wall Street jumped higher on Monday.

وال استریت شروع به پریدن کرد و بالاتر در روز دوشنبه.اعتبار:AP

“سهام در اروپا و آسیا و بسیج در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران شد بیشتر خوش بینانه در مورد زندگی برگشت به حالت عادی بعد از این سال” Russ قالب مدیر سرمایه گذاری در AJ بل نوشت: در تفسیر.

“نشانه هایی که coronavirus ممکن است اوج در بخش هایی از سرزمین اصلی اروپا داده اند برخی از امید است که آمار اقتصادی کوتاه مدت خواهد بود.”

واشنگتن پست

آلمان تساوی تا برنامه به استراحت مستند این ماه

آلمان کشیده شده است تا یک لیست از مراحل از جمله اجباری ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی, محدودیت در تجمعات و سریع ردیابی عفونت زنجیر برای کمک به فعال کردن مرحله به مرحله بازگشت به زندگی عادی پس از آن coronavirus مستند مجموعه ای است برای پایان دادن به در مارس 19.

پیش نویس یک اقدام برنامه ریزی شده توسط وزارت کشور می گوید این اقدامات باید به اندازه کافی برای نگه داشتن متوسط تعداد افراد آلوده توسط یک نفر در زیر یک حتی به زندگی عمومی مجاز است به تدریج به سر.

German Chancellor Angela Merkel.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان.اعتبار:گتی ایماژ

آلمان بوده و تحت مستند با رستوران ها و اکثر مغازه ها بسته از مارس 22. با تاثیر همه اما برخی به نکته این کشور به رکود اقتصادی در این سال سیاست گذاران مشتاق برای دیدن زندگی عادی را از سر گرفت.

اما در حالی که محدودیت را به سهولت آن می تواند مدت زمان طولانی قبل از همه چیز به طور کامل به حالت عادی بازگشت.

“حتی اگر برخی از مردم خواستار آن دولت نمی تواند در عین حال به خروج یک شرکت از تاریخ که همه چیز متفاوت خواهد بود و این اقدامات آرام” سخنگوی دولت Steffen Seibert گفت.

در این سند پیش بینی یک صحنه بازگشت به حالت عادی حمایت مکانیسم است که آن را ممکن است برای ردیابی بیش از 80 درصد از افرادی که با یک فرد آلوده تماس داشتند ظرف 24 ساعت پس از تشخیص. افراد آلوده و کسانی که آنها را در تماس با خواهد بود تهدید و یا در خانه یا در هتل ها.

سند فرض همه گیر خواهد شد تا 2021.

ایسنا

ژاپن با اعلام coronavirus وضعیت اضطراری

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد به نقل اعلام وضعیت اضطراری در هفت استان از جمله توکیو و اوزاکا و اعلام کرد یک رکورد بسته محرک اقتصادی کشور را در پرانتز برای افزایش عفونت کروناویروس.

آبه گفت: اعلام رسمی از یک ماه اضطراری می تواند به عنوان به زودی به عنوان جمعه و همچنین اعلام کرد یک مقدار بیشتر از حد انتظار بسته محرک 108 تریلیون ین ($1.6 تریلیون دلار) برای حمایت از تلاش خانواده ها و کسب و کار.

Japanese Prime Minister Shinzo Abe, pictured, could declare a state of emergency as soon as Tuesday.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در تصویر می تواند یک وضعیت اضطراری اعلام کرد و به زودی به عنوان شنبه ، اعتبار:AP

اضطراری اعلام خواهد شد همچنین پوشش Kanagawa, Saitama, Chiba, Hyogo و فوکوئوکا استان دست قدرت به دولت های محلی را امتحان کنید برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث COVID-19 از جمله توسط ترغیب ساکنان به ماندن در خانه.

“ما در حال تغییر سیاست پولی ژاپن اما تقویت آن و درخواست برای همکاری کامل با,” آبه گفت. “من می خواهم برای روشن است که یک بار دیگر حتی اگر اضطراری اعلام شده است ما نه تحمیل یک مستند به عنوان انجام شده در خارج از کشور. آن است که از نظر کارشناسان ما که لازم نیست.”

حمل و نقل عمومی ادامه خواهد داد به کار گیرند و سوپر مارکت ها باز باقی خواهد ماند آبه گفت: تاکید است که او می خواست فعالیت های اقتصادی را ادامه دهد تا آنجا که ممکن است. بر خلاف کشورهایی مثل فرانسه – که در آن ساکنان می تواند جریمه برای ترک خانه های خود – وجود دارد هیچ قانونی قدرت به اعمال محدودیت در جنبش مردم.

بسته اقتصادی اقدامات مجموعه به ژاپن بزرگترین تا کنون با پیشی گرفتن از 60 تریلیون ین توصیه شده توسط آبه حزب حاکم در هفته گذشته. جزئیات بسته شد و در روز سه شنبه.

آبه همچنین گفت که او قصد دارد برای افزایش ویروس, تست ظرفیت 20,000 یک روز و همچنین افزایش تعداد تخت بیمارستان و هواکش. او متعهد یارانه نقدی از 200 میلیون ین به کوچک و متوسط کسب و کار.

بلومبرگ

ما مقامات بریس برای ‘اوج مرگ هفته’

ما مقامات girded در این کشور برای یک “اوج مرگ و در هفته از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان شتاب آمریکایی تلفات بسته به فاصله با ایتالیا و اسپانیا کشورهایی با بیشترین مرگ و میر به تاریخ.

“آن را به اوج بستری اوج ICU هفته و متاسفانه در اوج مرگ و در هفته” دریاسالار برت Giroir یک پزشک و یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: ABC خوب امریکا صبح روز دوشنبه به وقت محلی.

Giroir مطرح شده خاص برای زنگ, New York, New Jersey, کانکتیکات و دیترویت و تقویت این پیام از ما جراح عمومی جروم آدامز که روز یکشنبه هشدار داد که “این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه”.

Officials have set up mobile morgues outside hospitals in New York City to cope with the increasing number of deaths.

مقامات راه اندازی تلفن همراه morgues خارج از بيمارستان در شهر نیویورک برای مقابله با افزایش تعداد مرگ و میر.اعتبار:بلومبرگ

تایید ما coronavirus موارد صدر 336.000 در روز یکشنبه. ایالات متحده است که تا کنون رهبر جهانی با تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از موارد که در اسپانیا و ایتالیا با توجه به خبر تجمع از داده های رسمی.

تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مردم یک روز در حال مرگ هستند در ما مقابل اسپانیا و ایتالیا با توجه به آخرین داده ها. آمریکا مرگ رول افزایش 1144 روز یکشنبه هل دادن کل به 9,573.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>