Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 1.4 میلیون به استرالیا مرگ و میر می ایستد در 50


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 80,000. وجود دارد بیش از 1.4 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما در اطراف 298,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 50 بعد از مرگ و میر زنان در ویکتوریا و استرالیای جنوبی اعلام شد امروز صبح. شده اند وجود دارد 5997 تایید موارد coronavirus در سراسر کشور از جمله 2734 در NSW
  • ما شاهد آن مرگبارترین روز از شیوع کروناویروس با نزدیک به 2000 مرگ و میر ثبت شده در سراسر کشور. این کشور را کشته است رویکرد 13,000 با 5500 از کسانی که در شهر نیویورک و ایالت نیویورک
  • پدر و مادر و کودک تشخیص داده شده اند با COVID-19 بعد از اینکه اجباری در انزوا در هتل هیلتون در سیدنی CBD. جفت شد اقامت با خانواده خود از هفت
  • اورژانس مجلس دیدار خواهد کرد امروز به تصویب دولت مبلغ 130 میلیارد JobKeeper یارانه دستمزد

شهر نیویورک مرگ و میر بیش از 9/11

شهر نیویورک مرگ و میر از coronavirus گذشته افزایش یافت 4000 در روز سه شنبه گرفتی این تعداد کشته در مرکز تجارت جهانی در 9/11.

COVID-19 تلفات در شهر نیویورک است که در حال حاضر بیش از 1000 مرگ و میر بالاتر از مرگبارترین حمله تروریستی در خاک آمریکا که به کشته شدن 2753 مردم در شهر و 2977 به طور کلی هنگامی که ربوده هواپیما ناودان به برج های دوقلو پنتاگون و پنسیلوانیا زمینه در 11 سپتامبر 2001.

Paramedics wheel a patient wearing a breathing apparatus into the emergency room at Wyckoff Heights Medical Center on Monday, April 6, 2020, in New York.

امدادگران چرخ یک بیمار با پوشیدن یک دستگاه تنفس به اتاق اورژانس در Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در روز دوشنبه 6 آوریل سال 2020 در نیویورک است. اعتبار:جان Minchillo

ایالت نیویورک ثبت 731 جدید کروناویروس, مرگ و میر, بزرگترین آن یک روز پرش در عین حال برای یک ایالت تلفات نزدیک به 5500 دولت فرماندار اندرو کومو گفت.

“بسیاری از درد دوباره امروز برای بسیاری از نیویورکی” او گفت:.

اما در یک نشانه امیدوار فرماندار گفت: بستری شدن در بیمارستان و تعداد کسانی که از دریافت تنفس لوله های حذف شده نشان می دهد که اجتماعی فاصله اقدامات موفق هستند.

AP

کشتی های کروز را خدمه خانه به آسیا

برخی از هزاران نفر از خدمه کشتی کروز که صرف هفته شناور خارج بندرگاه سیدنی خواهد بود عودت به آسیا پس از رویال کارائیب تصمیم به استفاده از کشتی به بازگشت برخی از خدمه خانه به جای بازگشت به کشتی در بندر مبدا.

اکثر کشتی های بادبان تحت اصطلاح “پرچم مصلحتی” به معنی خانه خود پورت دوستانه در حوزه های قضایی مانند باهاما و برمودا در حالی که خدمه خود را تا حد زیادی از کشورهای در حال توسعه.

The Spectrum of the Seas cruise ship leaves Sydney Harbour.

این طیف از دریاها کشتی کروز برگ بندرگاه سیدنی.اعتبار:Dominic Lorrimer

به جای انجام یک برنامه به طور بالقوه خائنانه سفر به جزایر کارائیب با هزاران نفر از خدمه از آسیا رویال کارائیب طیف دریاها و شادی و سرور عمومی دریاها را تنظیم بادبان برای بالی را به صدها نفر از خدمه خانه قبل از آن سفر به مانیل.

“وقت آن است که برای رفتن به پورت خود را از مبدا” NSW Police Commissioner میک فولر گفت: در طول ایستادگی کردن بین نیروی خود را و کشتی.

در روز شنبه عملیات نمسیس دیدم صدها نفر از خدمه منتقل روی بندرگاه سیدنی بین کشتی عازم اندونزی فیلیپین و چین است.

تبلیغات

آنچه اتفاق افتاده این صبح

خوب بعد از ظهر. اگر شما فقط از پیوستن به ما در اینجا آخرین است, در coronavirus در استرالیا بود ،

  • ملی مرگ و میر افزایش یافته است به 50 پس از مرگ ویکتوریا زن در 80s و 62 سال از آدلاید.
  • پدر و مادر و کودک باید آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که در اجباری انزوا در هتل هیلتون در سیدنی CBD. این جفت ارز و دیگر اعضای خانواده گرفته شد توسط NSW سلامت برای تست آخرین شب. خانواده هفت نفره حذف شده اند از هتل باقی مانده از خود را در انزوا.
  • شده اند وجود دارد تعداد کمی از موارد جدید گزارش شده در سراسر ایالات متحده از جمله 48 موارد جدید در NSW که در آن برتر Gladys Berejiklian گفته او بررسی خواهد شد اجتماعی فاصله محدودیت در یک ماه-توسط-اساس ماه.
  • آژانس رتبه بندی S&P جهانی است و قرار است در این کشور رتبه AAA در منفی دیده بان.
  • اضطراری پارلمان در حال حاضر در راه به تصویب دولت مبلغ 130 میلیارد JobKeeper بسته است. نخست وزیر اسکات موریسون و کار رهبر Anthony Albanese که رهبری یک لیست طولانی از سخنرانان در این لایحه که آقای Albanese گفت: حزب حرکت خواهد کرد اصلاحات در مجلس اما نمی خواهد مانع عبور با حمایت از crossbench اصلاحات در مجلس سنا. کار و اتحادیه های گروه را مورد انتقاد قرار داد بسته و نه از جمله 1.1 میلیون گاه به گاه کارکنان.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

‘لاغر’ فارست دفاع ارسال PPE به چین

استرالیای غربی معدن نجیب زاده اندرو فارست نشان داده است او فرستاده “دهها هزار نفر” از قطعات پزشکی PPE به چین که این کشور را در چنگال خود coronavirus بحران در ژانویه و فوریه.

دکتر فارست در دفاع از این حرکت 6PR را صبحانه برنامه صبح روز چهارشنبه و گفت: اگر او تا به حال به کمک آن خود را Minderoo بنیاد را نداشته اند قادر به منبع ده ها میلیون قطعه از PPE از چینی پزشکی تامین کنندگان از آمدن به استرالیا در حال حاضر.

Mining magnate Andrew Forrest sent medical equipment to China when the country was going through the worst of the COVID-19 crisis.

معدن نجیب زاده اندرو فارست ارسال تجهیزات پزشکی به چین این کشور که قرار بود از طریق بدترین COVID-19 بحران است.اعتبار:Trevor Collens

ماه گذشته مشخص شد دو شرکت چینی توسعه دهندگان Risland و گرینلند استرالیا فرستاده بود تن از تجهیزات پزشکی به کشور در ماه های ژانویه و فوریه.

اواخر ژانویه کارشناسان پزشکی نگران بودند بلندی PPE کمبود در بیمارستان استرالیا اگر یک COVID-19 شیوع رخ داده است.

“من فقط می خواهم بگویم شده است وجود دارد یک بیت از گفتگوی بورسی گفت:” آه وجود دارد این کسب و کار مردم این بد بد کسب و کار مردم ارسال گرانبها ماسک و PPE به چین در ماه های ژانویه و فوریه’. من متهم به گناه” دکتر فارست گفت: این ادعا بودند “به یاد ما ایستاده بود تا برای آنها و آنها ایستاده تا برای ما در حال حاضر”.

“من فقط خیلی ممنون ما که برای آنها را به خاطر ما خواهد بود گیر بدون چین در حال حاضر.”

هفته گذشته دکتر فارست اعلام کرد که پایه و اساس خود قرار داده است 160 میلیون دلار در جدول به منبع پزشکی PPE و فروش آن به دولت WA در هزینه.

آن را امن 1 میلیون N95-معادل ماسک صورت 400,000 فولاد ماسک 2.3 میلیون medical-grade, دستکش, 100,000 بینی سواب 200,000 پزشکی coveralls, 10,000, پزشکی, عینک, 5000 touchless دماسنج و 31 مراقبت های ویژه هواکش.

قرنطینه مصیبت بیش نیست برای مسافران بین ایالتی

استرالیا سفر به آمریکا با مرز تعطیلی پس از اجازه از اجباری هتل قرنطینه در سیدنی صبح امروز امیدوار هستند نمی شود آنها را مجبور به صرف دو هفته دیگر محدود به یک اتاق هتل.

NSW Police Commissioner میک فولر گفت: او امضا ترخیص کالا از اسناد و مدارک است که او امیدوار خواهد بود افتخار همه کشورها و مناطق.

People leaving quarantine board buses at the Swissotel on Market Street in Sydney CBD.

مردم ترک قرنطینه مدیره اتوبوس در Swissotel در بازار و خیابان در سیدنی CBD. اعتبار:کیت Geraghty

داروین مبتنی بر تاجر Sakib Awan گفت که او امیدوار است برای جلوگیری از دو هفته دیگر در هتل قرنطینه پس از تحمل دو هفته بدون هوای تازه و ورزش در Swissotel.

او گفت که او فکر هتل در ابتدا “بود و بدیهی است که آماده نیست” و “آیا دستورالعمل بسیار روشن” به دنبال پس از قرنطینه مهمانان.

پلیس و نیروهای امنیتی بودند مودب و مفید و در هفته دوم در هتل بود خیلی بهتر بود از اول گفت.

اما یکی از اصلی درخواست برای دسترسی به برخی از تازه هوا, هرگز اعطا شده است. آقای Awan گفت: هنگامی که او در نهایت خارج پا در صبح روز چهارشنبه او در بر داشت خود را فریاد میکشند.

“من نمی تواند کمک کند اما در یک نفس عمیق بکشید و به طور خودکار بیرون آمد و این فریاد. نه یکی بلکه سه فریادهای برای گرفتن هوای تازه در نهایت” او گفت:.

“این یک تجربه بسیار متفاوت. من هرگز بازداشت شده مثل این در زندگی من است. آن را بسیار شاد به مناسبت دریافت کنید.”

آقای Awan که برای داروین در مورد 9 گفت که او و همسرش تا به حال اعمال شده برای معافیت از بیشتر هتل قرنطینه در زمینه سلامت و امید به پاسخ مطلوب در آن زمان آنها فرود آمد.

با توجه به 14 روز آنها در حال حاضر انجام می شود در سیدنی گفت: یکی دیگر از 14 روز گیر در یک اتاق هتل “ممکن است بیش از حد”.

“مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ما برای منزوی کردن. تفاوت در این است که ما منزوی در خانه و یا ما جدا در یک هتل. بدیهی است که ما ترجیح می دهم, سابق,” او گفت:.

سبزها انتقاد کار برای امتناع از حمایت crossbench متمم

سبزها, رهبر, Adam Bandt این کشور کار را برای امتناع از حمایت crossbench اصلاحیه به دولت JobKeeper بسته است.

رهبر مخالفان Anthony Albanese گفت: کار خواهد نه سرگرم کردن هر گونه اصلاحات به غیر از خود را برای کمک به تسریع در تصویب این لایحه.

آقای Bandt خواست نیروی کار برای کار با این سبزی نه حزب لیبرال در تلاش برای “بهبود دولت coronavirus قانون که برگ های بسیاری از مردم در پشت”.

Independent MP Zali Steggall and Greens MP Adam Bandt during a press conference calling for joint select committees to scrutinise economic and health impacts of COVID-19 earlier this morning.

مستقل MP زالی Steggall و سبزی MP, Adam Bandt در یک کنفرانس مطبوعاتی خواستار مشترک انتخاب کمیته به مورد مداقه قرار دادن اقتصادی و سلامت اثرات COVID-19 زودتر این صبح است.اعتبار:Alex Ellinghausen

هر دو کارگر و سبزها رزرو در مورد برنامه ترس آن را پوشش نمی دهد تا به 1.1 میلیون گاه به گاه کارگران و همچنین شورای کارگران و دارندگان ویزای موقت.

این $130 میلیارد بسته است انتظار می رود به تصویب کار با پشتیبانی بعد از امروز.

تبلیغات

تاسمانی در نظر قفل کردن غرب به عنوان بیمارستان شیوع گسترش می یابد

پلیس, افزایش گشت زنی در تاسمانی غربی را بیش از عید پاک که در آن شیوع کروناویروس آلوده 12 هیات در یک بیمارستان.

پانزده COVID-19 موارد در مجموع مرتبط شده اند به شمال غرب بیمارستان منطقه ای در بورنی با برتر پیتر Gutwein توصیف شیوع به عنوان “تا حد زیادی مربوط به”.

هشت مورد جدید از COVID-19 مربوط به شمال غرب بیمارستان منطقه ای تایید شد سه شنبه شب با شش کارکنان در میان آنها است.

دو نفر در بیمارستان فوت کرده اند از coronavirus در دو هفته گذشته. هر دو در ارتباط با روبی شاهزاده کشتی کروز.

آقای Gutwen گفت: پلیس خواهد بود را به زور در روزهای آینده به مطمئن شوید که مردم به دنبال اجتماعی فاصله و اقامت در خانه قوانین.

“من می خواهم برای گفتن به غرب, زیر لیوانی, این یک بازی نیست” آقای Gutwein به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

“این یک مته. جدی است و ما نیاز شما را به کار با ما.”

آقای Gutwein نمی رد قفل کردن باد از شمال منطقه و بیشتر محدود کردن جنبش مردم.

با AAP

وزیر خارجه آمریکا توییتهایی دربارهی ‘سازنده’ تماس با موریسون

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo خارجه استرالیا همکاری در coronavirus در تماس با نخست وزیر اسکات موریسون.

وزیر Pompeo توییتی که استرالیا با همکاری شد کلید برای ایالات متحده تلاش های مبارزه با ویروس.

“تا به حال یک مولد تماس با نخست وزیر اسکات موریسون در مورد تلاش های هماهنگی برای پاسخ موثر به #COVID19 همه گیر” توییت می خواند.

“آمریکا و استرالیا همکاری شده است کلیدی برای غلبه بر بسیاری از چالشهای مشترک – است که به همان اندازه درست برای وضعیت ما امروز.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به نگه داشتن بودجه از سازمان بهداشت جهانی در اوایل امروز به دلیل جهانی قله بدن انتقاد این کشور در پاسخ به بحران است.

بیش از 12000 نفر از coronavirus در ایالات متحده با بیش از 4000 در نیویورک به تنهایی.

ویکتوریا بازپرداخت مالیات بر حقوق و دستمزد به 17,000 کسب و کار

ویکتوریا برتر Daniel Andrews نشان داده است که 17,000 ویکتوریا کسب و کار را به حال خود حقوق و دستمزد مالیات سهم مسترد برای سه چهارم از این سال مالی برای کمک به آنها را از طریق کاهش سرعت پس از از دست دادن مشتریان.

“که واقعا مقدار قابل توجهی از پول نقد و … آن را به پول نقد است که واقعا مهم است برای آنها را به آن را از طریق به طرف دیگر” آقای اندروز گفت.

در زیر یکی دیگر از مولفه های دولت حمایت از کسب و کار بسته $10,000 بقا grands پرداخت خواهد شد به 5000 کسب و کار از کسب و کار امروز است.

نیز وجود دارد 10 ، 000 دلار کمک مالی برنامه در دسترس برای NSW کسب و کارهای کوچک برای کسب و کار متاثر از coronavirus خاموش کردن اقدامات است.

به طور جداگانه 50,000 ویکتوریایی را برای اعمال ” کار برای ویکتوریا صندوق و تا کنون 1300 کسانی که شغل خود را از دست قرار داده شده است به کار برای دولت در Foodbank یا مراکز تماس ،

برجسته چینی استرالیایی تماس برای وحدت در پی نژادی, سوء استفاده

یک گروه برجسته چینی استرالیایی به نام وحدت ملی در یک نامه سرگشاده منتشر شده بود ،

نامه امضا شده است توسط تعدادی از مشخصات بالا, چینی, استرالیایی از جمله سابق استرالیا از سال Dr John یو, آشپز آدم Liaw, فیلمنامه نویس و کارگردان Tony Ayres سرمایه گذار و مدیر شرکت Su-Ming Wong نویسنده و بنیامین قانون است.

Benjamin Law is among a group of high-profile Chinese-Australians calling for national unity.

بنیامین قانون است که در میان یک گروه از بالا مشخصات چینی-استرالیایی خواستار وحدت ملی.

“ما عمیقا نگران است که افزایش اخیر در ضد چینی احساسات رانندگی مشخص شده تشدید نژادی, سوء استفاده, نسبت, آسیایی, استرالیایی” آغاز می شود.

“این تهدیدی جدی برای ما وحدت ملی.”

این گروه می گویند که آنها شده اند “شوکه” شده توسط فیلم در رسانه های اجتماعی که نشان داده آسیایی-استرالیایی در معرض coronavirus مربوط نژادی حملات. در یکی از گسترده کثیرالانتشار ویدئو گرفته شده در مرریککویلل دو ظاهر آسیا در حال فریاد زد و تف برای “آوردن کوروناویروس” به استرالیا توسط یک رهگذر.

“این موارد هستند نه جدا” در این نامه همچنان ادامه دارد.

در فوریه استرالیا کمیسیون حقوق بشر گزارش داد یک چهارم افرادی که تسلیم تبعیض نژادی شکایات در دو ماه گذشته گفت: آنها هدف قرار گرفتند با توجه به COVID-19.

“در حالی که بحث قوی در مورد روابط دو جانبه میان استرالیا و چین مناسب است و مهم – به خصوص در زمینه حمایت از نهادهای دموکراتیک ما و ارزش آن را ضروری است که بی اعتمادی محرومیت و تهمت های آسیایی و استرالیایی ها قابل تحمل نیست در هر سطح.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>