Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 1.6 میلیون رکورد 16.8 میلیون آمریکایی فایل بیکاری


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus نزدیک است 96,000. وجود بیش از 1.6 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 355,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • ایتالیا دارای بالاترین مرگ و میر با بیش از 18,200 مرده و به دنبال آن ایالات متحده با بیش از 16,500 مرده و اسپانیا با بیش از 15,400 مرده
  • نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است از مراقبت های ویژه
  • یک رکورد 16.6 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری در سه هفته از اقتصادی آتن آغاز شد
  • NSW هنرهای وزیر همین Harwin استعفا داد و پس از او جریمه 1000 دلار توسط پلیس به اتهام نقض قوانین در آورده به سرعت گسترش coronavirus.

کوله پشتی و broomsticks: چگونه صنعت تناسب اندام است که نگه داشتن ما فعال

دو ماه پیش قبل از اینکه جهان تبدیل به یک چرخ فلک در حال محکم کردن محدودیت خاموش شدن ناگهانی و مستندات براک اشبی یکی از استرالیا موفق ترین مربیان شخصی بود به طور منظم پرواز در خارج از کشور توسط مشتریان ثروتمند.

26 ساله بود که یک نمونه از استرالیا پررونق تناسب اندام صنعت که به افتخار نزدیک به 3500 ورزشگاه در سراسر کشور و حداقل 26,000 ثبت نام مربیان شخصی.

Couch potatoes, move over … Brock Ashby shows his home-based clients how to keep fit using furniture.

سیب زمینی نیمکت حرکت بیش از … براک اشبی نشان می دهد خانه خود را مبتنی بر مشتریان چگونه به حفظ تناسب اندام با استفاده از مبلمان.اعتبار: Joshua موریس

به سختی هر کسی را دیدم COVID-19 آمدن بنابراین ورزشگاه مانند بسیاری از کسب و کار تا به حال به زیرک برای زنده ماندن. بسیاری از ارائه مجازی چرخش و مدار کلاس از طریق گروه نرم افزار زوم و یک در یک آموزش در خانه از طریق Skype و Facebook Live, اجازه می دهد برخی از مشتریان خود را به دوچرخه و وزن دست, صفحه اصلی.

اشبی هسته کسب و کار در حال حاضر معطوف به آموزش مجازی پس از او بهتر بود قرار می گیرد از بسیاری از زمانی که ورزشگاه درهای بسته خود را و تجهیزات ورزشی در پارک ها فعال محاصره شده بود. “از آنجا که آموزش آنلاین مقرون به صرفه تر است, شما می توانید ساخت پایه مشتری می گوید:” اشبی که متعهد شده است مقدار زیادی از مقدماتی خر خر کار می کنند.

اینجا بیشتر بخوانید.

پدر می گوید: بوریس جانسون به احتمال زیاد از عمل در حالی که برای

نخست وزیر بوریس جانسون نیاز به زمان برای بهبود یافتن از جدید کروناویروس و بعید است به پشت در محل کار به زودی پدر او روز جمعه گفت که میلیون ها نفر از انگلیسی ها شروع عید پاک تعطیلات آخر هفته در مستند.

55 ساله انگلیس رهبر صرف سه شب در بخش مراقبت ويژه در سنت توماس ” بیمارستان در لندن پس از COVID-19 علائم بدتر شده است. او رفت و برگشت به یک به طور منظم بخش در پنج شنبه شب و در دفتر خود گفت: او در “مرحله اولیه خود را بازیابی.”

پدرش گفت: نخست وزیر باید به “استراحت است.”

“او به” استنلی جانسون به بی بی سی گفت. “من نمی توانم باور کنم که شما می توانید از این راه رفتن و رسیدن مستقیم به خیابان داونینگ و انتخاب کنید تا کمر بدون یک دوره تنظیم مجدد.”

جانسون تشخیص داده شد با COVID-19 دو هفته پیش برای اولین بار رهبر جهان تایید به این بیماری و در ابتدا گفت: به علائم خفیف از جمله تب و سرفه.

او بستری در بیمارستان روز یکشنبه منتقل شد و روز بعد به ويژه که در آن او موفق به دریافت اکسیژن بود اما قرار نیست در یک ونتیلاتور.

AP

تبلیغات

بازیکنان می خواهند هزینه و حقوق و دستمزد اطمینان قبل از از سرگیری NRL فصل

NRL بازیکنان نمی خواهد توافق برای از سرگیری رقابت تا زمانی که شفافیت در چه مقدار پول آنها را دریافت خواهد کرد – و چقدر سر کار صرف خواهد شد – آن را دریافت کنید در حال اجرا دوباره.

این NRL است اختصاص داده شده 28 مه به عنوان روز نخست وزیری خواهد recommence اگر چه آنها نیاز به اتحادیه بازیکنان به توافق برسند به درآمد و هزینه های عملیاتی و رفاه مقررات به منظور برای این اتفاق.

لیگ راگبی بازیکنان ارتباط و دفتر مرکزی موافقت کرده بود به پرداخت معامله بر اساس بدترین سناریو از مسابقات در حال بازی در سال 2020 با طرفین هنوز به توافق برسند به شرایط از سرگیری.

که شامل دریافت حداقل از 29.5 درصد از هر درآمد اضافی است که می تواند جریان را به بازی به عنوان یک نتیجه در بازی از سرگیری.

اینجا بیشتر بخوانید.

اسپانیا روزانه تعداد مرگ پایین ترین سطح از مارس 24

Coronavirus ادعا کرده است حداقل 15,843 زندگی در اسپانیا و رسما آلوده 152,446 مردم اگر چه هر دو رای از سرایت و مرگ و میر انداختن رسمی وزارت بهداشت نشان داده جمعه.

به 605 جدید مرگ و میر ثبت شده یک شبه شد بالاترین افزایش از ژانویه 24. وجود دارد 4,576 بیشتر ثبت عفونت از یک روز قبل از آن پایین آوردن نرخ روزانه از سرایت به 3 درصد است.

دولت اسپانیا است که در جلسه روز شنبه برای ایجاد یک 20 میلیارد یورو معادل 21.9 میلیارد دلار) از صندوق برای کمک به کسب و کارهای کوچک و خود اشتغالی مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع, اما آن را نیز مورد چه می آید بعدی برای 47 میلیون اسپانیایی ها که قرنطینه به مدت چهار هفته.

پس از دو هفته توقف از همه غیر ضروری اقتصادی فعالیت کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز به سر کار در روز دوشنبه.

AP

‘ما می تواند آن را انجام دهد فردا اگر ما می خواستیم’: V’landys بازدید به عنوان ممکن است بازگشت تردید

پیتر V’landys اعلام کرده است NRL اجازه برای از سرگیری رقابت “فردا اگر ما می خواستیم به” به باشگاه ها و بازیکنان عرق در نتیجه هفته آینده مذاکرات صلح بین ARL رئیس جمهور و نه اجرایی هیو علائم.

سرفصل باعث شد روز جمعه زمانی که NSW وزیر بهداشت براد Hazzard گفت او صحبت نکرده بود V’landys یا اجرایی تاد گرینبرگ برای بیش از یک ماه و استرالیا معاون افسر ارشد پزشکی, Paul Kelly گفت: NRL بود و نه “قانون نزد خود”.

ARLC chairman Peter V'landys.

ARLC رئیس پیتر V’landys.اعتبار:AAP

کلید اخطار گفت که او خوشحال بود به صحبت کردن با لیگ مرکزی برای تعیین اینکه آیا یا نه آن را به مناسب” برای این فصل به راه اندازی مجدد در 28 ماه مه در حالی که کلی سوال که آیا NRL بازگشت شد خیلی زود است.

“من فکر نمی کنم آنها یک قانون را نزد خود کند.” “برخی از بازیکنان و مربیان ممکن است فکر می کنم, اما آنها بخشی از جامعه و آنها را بخشی – همانطور که همه ما انجام می شود – نه تنها برای حمایت از ایمنی را برای خود بلکه برای همه ما است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus اراضی عید پاک در شهرها هنوز صدمه زدن از bushfires

چیزهایی که در این راه در شرق Gippsland پس از تابستان bushfires با یک کمپین برای تشویق گردشگران برای بازگشت و پول صرف اثبات یک موفقیت بزرگ.

که با توجه به اوج رسیدن این آخر هفته که دلار از دست رفته در کریسمس می تواند جبران به مردم رفتند به منطقه برای تعطیلات عید پاک.

Alison Murphy, owner of Central Hotel, stands on the empty streets of Lakes Entrance.

آلیسون مورفی, صاحب هتل مرکزی می ایستد در خیابان های خالی از دریاچه های ورودی.

در عوض شهرها مانند دریاچه های ورودی Metung و Mallacoota خالی یک بار دیگر و این بار با توجه به اقدامات اتخاذ شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. این دومین ضربه ای بزرگ به کسب و کارهای کوچک در این منطقه فرود آمده است فقط به عنوان آنها در دوره نقاهت بعد از اولین.

“وجود دارد یک اصطلاح برای بودن و حتی پایین تر از زانو گفت:” شرق Gippsland شایر شورای شهردار جان سفید.

اینجا بیشتر بخوانید.

تبلیغات

Coronavirus برگ تولید کنندگان محلی در معرض

فدرال وزیر صنعت کارن اندروز می گوید استرالیا نیاز به خودکفایی در ساخت ضروری پزشکی کیت مانند ماسک و دستگاه تهویه مصنوعی, با COVID-19 pandemic بالا بردن سوال در مورد محلی بخش تولید توانایی برای مقابله با بحران های آینده.

“آنچه که ما آموخته ایم از این است که وجود دارد برخی از چیزهایی که ما باید خودکفا در. بنابراین اجازه دهید نگاهی به آنچه که ما را با ارزان ترین قیمت” خانم اندروز گفت: سن و هرالد.

Federal Industry Minister Karen Andrews says the coronavirus pandemic has shown "that there are some things that we have to be self-sufficient in".

فدرال وزیر صنعت کارن اندروز می گوید coronavirus همه گیر نشان داده است “که وجود دارد برخی از چیزهایی که ما باید خودکفا در”.اعتبار:AAP

در حالی که بخش سنگین وزن ها مانند پیمان و ResMed را بازرسی و نگهداری عملیات خود را به دلیل COVID-19 به کالا مانند دست sanitiser و فن های Ms اندروز گفت: سلامت این بخش نیاز به بررسی.

“استرالیا نیاز به در نظر گرفتن خود را “مستقل قابلیت پس چه چیز است که ما نیاز به تولید در اینجا در استرالیا چه ضروری و عرضه زنجیره ای برای ما,” او گفت:.

پرسید که آیا بیشتر حمایت دولت فدرال شد مورد نیاز برای تولید کنندگان مهم تجهیزات پزشکی او گفت: “من فکر می کنم که قطعا چیزی است که ما باید نگاه کنید”.

اینجا بیشتر بخوانید.

‘خیلی زود به می گویند”: هنگامی که آن را امن برای بلند کردن درب در محدودیت ؟

کارشناسان بهداشت و درمان در حال اصرار سیدنی به بیمار گفت: تعداد coronavirus موارد در NSW نیاز به پایدار باقی می ماند را برای حداقل دو هفته قبل از هر گونه محدودیت های زخم بازگشت.

تعداد موارد جدید در NSW شده است کمتر از 60 هر روز به مدت پنج روز مستقیم با Berejiklian دولت به آزمایشی نشانه آن است که به فکر چگونگی و زمانی که محدودیت ممکن است آرام است.

Beaches at Cronulla in Sydney's south are closed until midnight on Monday, in a bid to deter crowds during the weekend.

سواحل در کرنوللا در سیدنی جنوبی بسته شده و تا نیمه شب روز دوشنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از جمعیت در طول تعطیلات آخر هفته. اعتبار:Rhett Wyman

با وجود این, سیدنی شوراهای ادامه به بسته سواحل و اصرار کسانی که مایل به ورزش به دور ماندن از شلوغ ساحلی پیاده روی آهنگ در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی.

تنگه هرمز برای ساکنان به ماندن در خانه در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus شوراها و پلیس با تشدید گشت زنی در سواحل پارک و رایج در ورزش مسیرهای از دیی وحی به کرنوللا.

اینجا بیشتر بخوانید.

COVID-19 بحران پرده برداری کرده است استرالیا ‘سایه سمت: اسقف اعظم کاتولیک

اسقف اعظم کاتولیک آنتونی فیشر تحویل پیام زیر را به عنوان بخشی از وعظ خود را در سنت مری کلیسای جامع این بعد از ظهر.

او گفت: COVID-19 بحران نشان داده است برخی از بهترین چیزها در مورد استرالیا اما تا به حال نیز “پرده برداری ما در طرف سایه”.

Catholic Archbishop of Sydney Anthony Fisher.

اسقف اعظم کاتولیک سیدنی آنتونی فیشر. اعتبار:Edwina ترشی

“فکر می کنم از ‘جنگ جهانی مستراح توالت رول. و یا کسانی که احتکار ماکارونی تا گاراژ خود را پشت سر هم و به اندازه کافی گوشت چرخ شده برای پر کردن دو فریزر. و یا کسانی که فکر می کنند استثنا به تمام قوانین برای تجمعات فاصله و بهداشت. و یا فکر می کنم از فرهنگ خشم که شوخ طبع آن در اشتباهات صادقانه و همیشه در lookout برای کسی که مقصر است. یا از کسانی که مایل به ایجاد یک کلاس جدید از ‘قایق مردم’ را تکذیب کرد فرود از ترس آنها ویروسی,” او گفت:.

انزوا به پایان می رسد اما 500 ایالتی مسافران کشتی کروز باقی می ماند سرگردان در WA

دو هفته مجبور قرنطینه به پایان رسیده است برای واسکو دا گاما مسافران پس از کروز کشتی لنگر انداخت در Fremantle در مارس 30, اما یک جنگ جدید برای دریافت ایالتی مسافران خانه آغاز شده است.

500-عجیب و غریب بین ایالتی مشروط در انزوا در تاج پرت Metropol و تفرجگاه هتل ها رایگان خواهد بود از ساعت 4.30 بعد از ظهر روز جمعه اما باقی می ماند سرگردان در WA تا McGowan دولت می تواند کارگزار پرواز خانه به دولت خود را از مبدا.

The Vasco da Gama cruise ship is seen arriving in Fremantle harbour in Fremantle on March 28.

در واسکو دا گاما کشتی کروز است که دیده می شود پس از رسیدن در Fremantle هاربر در Fremantle در مارس 28.

حدود 200 WA مسافران از کشتی کروز در قرنطینه در Rottnest Island و در دو پرت CBD هتل ها نیز می تواند در همان زمان در روز جمعه با کسانی که در این جزیره توریستی به ترک کشتی و جمع آوری شده توسط خانواده زمانی که آنها بازگشت.

وزیر بهداشت راجر طبخ روز جمعه گفت: دولت WA خواهد کار با خطوط هوایی کشورهای دیگر و رشته مسافران به آنها را به خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اینجا بیشتر بخوانید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر