Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 1.7 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر در 57


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 107,000. وجود دارد بیش از 1.7 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 396,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
 • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 57 و وجود دارد 6298 موارد تایید شده
 • ایالات متحده’ مرگ و میر پیشی گیرد ایتالیا
 • انگلستان مرگ و میر از coronavirus نزدیک است 10,000
 • آزمایشات انجام شده بر روی 97 خدمه روبی شاهزاده خانم کروز کشتی بازگشته اند مثبت برای COVID-19 برای 46 نفر است.

آدلاید مرد آلوده در روبی شاهزاده می میرد در جنوب استرالیا

74-در سال آدلاید کرد شب گذشته از COVID-19 در رویال بیمارستان آدلاید, استرالیای جنوبی, بهداشت تایید این صبح است.

او به دست آورد COVID-19 از روبی شاهزاده کشتی کروز است و فرد چهارم به مرگ از coronavirus در دولت است. کشور مرگ و میر می ایستد در 57.

“ما افکار خود را با خانواده و دوستان” SA بهداشت گفت.

‘شده است وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم در اینجا’, پالم بیچ مردم محلی می گویند

پلیس در سیدنی moneyed نوک شمالی شده اند “هولناک” با تماس در مورد صاحبان خانه برای تعطیلات خرج عید پاک در ساحل خود را خانه.

“ما نمی تواند نگه دارید تا” یک افسر از سواحل شمال پلیس منطقه دستور گفت. “ما در حال گرفتن بسیاری از تماس [با مردم گفت:] خانه همسایه است که فقط در یک خانه تعطیلات و آنها در اینجا برای عید یا تعطیلات مدرسه وزیر رو خوب پس باید او!”

Police pull over a car on Ocean Road at Palm Beach on Saturday. The government has asked that people stay at their primary residence over the Easter long weekend due to the coronavirus.

پلیس جلو ماشین را در جاده اقیانوس در ساحل پالم در روز شنبه. دولت خواسته است که مردم به ماندن در محل اقامت اولیه خود را در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی با توجه به کوروناویروس. اعتبار:Dominic Lorrimer

یک افسر دیگر گفت: پلیس بودند که “به طور مداوم” تماس با اتهامات تعطیلات خانه بازدید کنندگان در پالم بیچ. “ما تا به حال بیش از چند تماس” افسر گفت.

برتر Gladys Berejiklian دیروز خواست ساکنان به ماندن در خانه باقی مانده از عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی. گردشگران داخلی را تا حد زیادی دور ماندند, با خانه های تعطیلات و کاروان پارک در ساحل مرکزی, Byron Bay, Blue کوه ها و سواحل جنوبی آرام.

اما با وجود این دولت درخواست پالم بیچ محلی گفت که آنها تا به حال دیده می شود هجوم گردشگران داخلی و آمدن مردم به ماندن در خانه دوم. یک کارگر در مجلل پالم بیچ شراب فروشگاه گفت که weekenders بودند در پالم بیچ در droves.

“این یک جامعه کوچک ما تشخیص اکثر مردم محلی و افرادی که به اینجا می آیند در همه زمان ها” عضو هیات خبر داد. “این آخر هفته با عید پاک, شده است وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم تا اینجا. وجود دارد مقدار مضحک و آن را مانند نرمال تعطیلات مدرسه و یا یک آخر هفته طولانی, اما آنها قطعا در اینجا در تعطیلات آخر هفته به خصوص در این آخر هفته.”

در سراسر جاده در معروف نوار شن و ماسه و ده ها تن از خوانندگان شلوغ بر روی یک پا امواج و شورای زندگی پاسداران هشدار داد رهگذران که آنها خواهد بود جریمه توسط پلیس اگر آنها درنگ بیش از حد طولانی در حالی که در طول روز مشخص شده و بینام و ماشین پلیس سوار بالا و پایین اقیانوس جاده.

تبلیغات

COVID-19 evacuees از کشتی کروز در اروگوئه می رسند در ویکتوریا

برتر Daniel Andrews خواستار اطمینان از نخست وزیر اسکات موریسون که یک هواپیمای حامل 80 رشته در استرالیا مسافران کشتی کروز شما با COVID-19 می تواند فرود در ملبورن بدون به خطر انداختن سلامت ویکتوریایی.

پرواز از اروگوئه لمس کردن در Tullamarine اوایل روز یکشنبه حمل حدود 112 مسافران بسیاری از زده گرگ مورتیمر کشتی کروز است که تاکنون به رشته در آمریکای جنوبی برای بیش از دو هفته است.

کشتی اپراتور تایید این هفته 128 از 217 نفر در هیئت مدیره نزدیک به 60 درصد در حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

سابق مسافران کشتی کروز در میان 1200 استرالیا اتباع خانه پرواز از خارج از کشور در یک ماموریت نجات توسط کشورهای مشترک المنافع در این آخر هفته با پرواز از هند و پرو فرود در روز جمعه و شنبه.

برتر اندروز’ نگرانی شرح زیر است بد بخت تصمیم به اجازه می دهد coronavirus-سرند روبی شاهزاده خانم کروز کشتی به اسکله در سیدنی در 19 مارس در نتیجه ده ها تن از جدید COVID-19 نفر از گسترش این ویروس در سراسر کشور است.

نمی تواند رفتن به کمپینگ بیش عید پاک ؟ این خانواده ها راه اندازی چادر در حیاط خلوت جای

زمانی که Ryf بلدرچین خریدم یک خانواده بزرگ چادر در اوایل این سال او تا به حال تصور گرفتن همسر و فرزندان خود را در یک سفر کمپینگ به Avoca در ساحل مرکزی برای عید پاک.

به جای این چادر جدید ساخته شده است در حیاط خلوت را تجربه کمپینگ به زندگی در نیوپورت صفحه اصلی. با وجود کاهش یافته تخت هوا و باران, سایت اردوگاه شده بود رسید.

Ryf Quail with Izzy and Sebastian at their Newport home.

Ryf بلدرچین با Izzy and Sebastian در نیوپورت صفحه اصلی.اعتبار:نیک Moir, مدیر

آقای بلدرچین بخشی از رشد جامعه جدید از حیاط خلوت گردشگران مصمم به خواب ستاره با وجود COVID-19 pandemic محدودیت های مسافرتی که جدا آنها را به خانه های خود در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی.

بالارات, هوای آزاد, آموزش و پرورش, معلم, David ماریوت جذب کرده است بیش از 2200 اعضای جدید خود را در Facebook سایت حیاط خلوت اردوگاه که در آن خانواده ها ارسال عکس از حیاط خلوت خود تجربه کمپینگ. برخی از آنها شروع به اشتراک گذاری دستور العمل های دمپر و عکس از دیگر اردوگاه مواد غذایی از جمله سوسیس غذای مرکب از گوشت وارد و کبابی صدف در حالی که جمع آوری با هم بیش مجازی آتش.

یک عضو اظهار داشت که در حالی که حیاط خلوت خود بود “بد نیست یک نقطه به اردوگاه” برخی چیزها هرگز تغییر – “مثل باران در عید پاک”.

“ما می دانیم که coronavirus را به ما غلبه ندارد’: ملکه عید پیام

با COVID-19 شیوع ساخت کلیسا خدمات غیر ممکن است ملکه تحویل چه اعتقاد بر این است او اولین عید پاک آدرس.

“امسال عید متفاوت خواهد بود برای بسیاری از ما اما با نگه داشتن از هم جدا نگه می داریم دیگران امن” ملکه گفت: در سخنرانی ضبط شده در قلعه ویندسور در روز جمعه. “اما عید پاک نیست لغو شود; در واقع ما نیاز به عید پاک به عنوان مقدار به عنوان همیشه.”

پادشاه گفت: فقط به عنوان کشف افزایش یافته است مسیح به پیروان خود امید جدید و تازه هدف همه می تواند قلب را از این پیام. “ما می دانیم که coronavirus را غلبه بر آمریکا” ملکه گفت.

“به عنوان تیره مرگ می شود – به خصوص برای کسانی که با رنج و اندوه – نور و عمر بیشتری هستند. ممکن است زندگی شعله از عید امید بود ثابت راهنمای ما رو به آینده است.”

پیام نوشته شده توسط ملکه که قوی ایمان مذهبی بود و به همراه فیلم هایی از یک شمع روشنایی محراب.

اجتماعی فاصله مشاهده شد در طول ضبط این پیام با ملکه ارائه آدرس به تنهایی به یک میکروفون در قلعه ویندسور سفید اتاق نشیمن در حالی که مهندس صدا بود در نزدیکی یک اتاق.

پیام پخش شد در خانواده سلطنتی دیجیتال و حساب های رسانه های اجتماعی. آن را پس از ملکه تلویزیونی آدرس به انگلیسی یکشنبه گذشته هنگامی که او گفت: غلبه بر ویروس های باقی مانده ایران.

آخرین آمار و ارقام از انگلستان وزارت بهداشت نشان می دهد در مجموع 9875 بیماران در بیمارستان درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در جمعه تا 917 در روز قبل از.
PA MJF

با شماره های: استرالیا COVID-19 موارد

ما انتظار برای دریافت به روز رسانی تعداد coronavirus موارد بعد از امروز و آنها را برای شما در اینجا. دیروز ما آموخته 91 سال درگذشت در NSW در نظر گرفتن دولت coronavirus تلفات به 23.

سیزده ایالت 2857 تایید موارد مربوط به Gosford بیمارستان و 19 مربوط به کوانتاس کارکنان. وجود 30 نفر که برای درمان این بیماری در بخش مراقبت های ویژه, 23 از آنها در هواکش.

در اینجا استرالیا عفونت مرتب شده بر اساس سن از 9 ساعت در شب گذشته:

و در اینجا چگونه ما در حال پیگیری دولت توسط دولت:

تبلیغات

کری شعار می گوید ما چهره یک زیگزاگ’ راه آزادی: امروز صفحه اول

در صفحه اول این سان هرالد امروز:

The front page of The Sun-Herald, April 12 2020. 

صفحه اول خورشید-هرالد, مارس 12 سال 2020 است. اعتبار:آفتاب-Herald

عید پاک یکشنبه مثل هیچ کدام دیگر در حافظه زندگی

صبح بخیر و تشکر پس از هرالد‘s وبلاگ زندگی می کنند این صبح است. این است Natassia Chrysanthos در نظر گرفتن شما را از طریق روز تحولات به عنوان Sydneysiders مجبور به خلاق در آنها چگونه عید پاک در خانه.

People line up at a distance from each other to enter the Sydney Fish Market on the Easter weekend, when it is typically bustling.

مردم خط تا در یک فاصله از یکدیگر برای ورود به سیدنی بازار ماهی در عید پاک تعطیلات آخر هفته هنگامی که آن را به طور معمول شلوغ.اعتبار:Steven Siewert

علامت امروز ما در یک نقطه عطف تاریخی در این بیماری همه گیر در سال سکوت خود جدا عید پاک. برای اولین بار در نسل کلیساها در سراسر جهان در حال توقیف; کشیش را انجام مناسک مقدس ترین روز از تقویم مسیحی برای livestreams و پخش.

در بیت المقدس, کلیسای مقبره مقدس بسته است برای هفته دفاع مقدس برای اولین بار از سال 1349 با توجه به ادیب Joudeh حافظ از درب های arrow – به عقب هنگامی که طاعون سیاه جاروب جهان شناخته شده است.

این مراسم آتش مقدس در کلیسا های باستانی معمولا تساوی جمعیت داد و بیداد کن تا 25,000 اما به جای آن دیده می شود توسط یک تعداد انگشت شماری از روحانیت ارتدوکس. آتش خواهد شد و سپس منتقل شود و تحت اسکورت پلیس به فرودگاه و پرواز به خالی کلیسا در یونان, روسیه, اوکراین, گرجستان بلغارستان و قزاقستان و صربستان و قبرس.

در واتیکان پاپ فرانسیس را جشن می گیرند جرم در آمریکای لاتین و یونانی در 7pm AEST, 11am روم در زمان قبل از کوچک خدمه در محراب صندلی در کلیسای سنت پیتر.

آن را در حال حاضر شده است غم انگیز و عجیب و غریب فصح را برای جامعه یهودی با بسیاری از خاموش از خانواده خود را. ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد در کمتر از دو هفته اما بدون افطار جشن که شکستن سریع در شب های دیگر سال است.

ما در صدر تلفات 20,000

خوب صبح

اگر شما فقط پیوستن به ما در اینجا به مهمترین تحولات یک شبه از:

 • ایالات متحده ثبت کرده است که بیشترین مرگ و میر ناشی از کوروناویروس از هر ملت سبقت ایتالیا. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش مرگ و میر در حال حاضر بیش از 20 ، 000 با بیش از نیم میلیون شناخته شده عفونت.
 • در سطح جهان وجود دارد 1.7 میلیون مورد عفونت و بیش از 107,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما بیش از 396,000 بهبود یافته اند.
 • در نیویورک به کانون ما شیوع شهردار , بیل د Blasio و فرماندار اندرو کومو معامله barbs بیش از شهردار طرح به مدارس تا سپتامبر است. کومو گفت de Blasio همکار دموکرات ندارد قدرت را به چنین تصمیم گیری.
 • در انگلستان پلیس در دفاع از خود اجرای coronavirus مستند در میان انتقاد شدید آشکار 1084 نفر بوده است جریمه برای نقض محدودیت برای تاریخ.
 • نخست وزیر بوریس جانسون ادامه را بسیار خوب پیشرفت خیابان داونینگ گفت.
 • ایران, خاورمیانه بدترین آسیب دیده کشور است گفت: نامشخص “کم خطر” کارگران آنها می توانید از بازگشت به کار.

و که آن را از من تحویل به Natassia Chrysanthos در سیدنی که شما را از طریق روز تحولات است. عید پاک مبارک.

نیویورک شهردار حق ندارد به مدارس: Cuomo

پیش از این ما به ارمغان آورد شما اخبار که شهردار نیویورک , بیل د Blasio اعلام کرده بود این شهر مدارس خواهد دید برای بقیه تحصیلی دوره از سرگیری در ماه سپتامبر در اولین.

اما فرماندار نیویورک اندرو کومو فقط گفت: شهردار حق ندارد به مدارس اشاره کرد اصلی تصمیم گیری ساخته شده بود در سطح ایالت و در رابطه با کشورهای همسایه کانکتیکات و نیوجرسی.

“که به نظر او, او نمی کند به آنها نزدیک و او نمی تواند آنها را باز کنید,” کومو گفت. “این است که من اختیارات قانونی در این وضعیت,” او گفت:.

New York Governor Andrew Cuomo, left, and New York City Mayor Bill de Blasio.

فرماندار نیویورک اندرو کومو و همسرش در نیویورک سیتی, شهردار, بیل د Blasio.اعتبار:AP

“شده است وجود دارد هیچ تصمیمی است که شهردار به نظر من ارزش آن را…اما یک تصمیم هماهنگ خواهد شد,” او اضافه شده است. وی گفت: تصمیم گیری می شود ساخته شده در چند روز آینده از آنجا که هیچ کس می تواند حدس می زنم که چگونه همه گیر می تابه.

این شکاف بین کومو و د Blasio, هر دو حزب دموکرات است و آخرین تجلی طولانی در حال اجرا کینه بین این جفت ارز است.

کومو صرف چند دقیقه از طولانی خود را در کنفرانس خبری خواسته است که سیاست نگهداری از پاسخ به همه گیر.”

وقتی پرسیده شد که در مورد رشد تماس از دموکرات ها که او به جای جو بایدن به عنوان نامزد کومو گفت که او تا به حال هیچ دستور کار و در حال اجرا برای رئیس جمهور و نمی خواهد هر نقش دیگر در واشنگتن است.

“است که از یک سو چاپلوس و از سوی دیگر بی ربط” او گفت:. کومو در خدمت بیل کلینتون‘s کابینه; “شده است وجود دارد انجام می شود که” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısıyün cami halısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenme