Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 1.8 میلیون بوریس جانسون از بیمارستان مرخص شد و می گوید: “همه چیز می تواند رفته اند یا راه’


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 113,000. وجود دارد بیش از 1.8 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 421,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
 • نخست وزیر بوریس جانسون را ترک کرده است, در بیمارستان, یک هفته پس از بستری با کروناویروس
 • موضوعات ستاره تیم بروک تیلور, 79 سالگی از coronavirus
 • ایالات متحده تبدیل شده است اولین بار در کشور به رکورد بیش از 20 ، 000 مرگ و میر.
 • NSW مرگ و میر افزایش به 24 روز یکشنبه. فقط هفت جدید COVID-19 عفونت تایید شد اما تعداد تست های انجام شده کمتر از یک چهارم از سطح معمول

اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است تغییر ‘در هفته’

برخی اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است برداشته شود در عرض چند هفته و استرالیا و افسر ارشد پزشکی گفته است که این کشور در مرگ و میر از coronavirus افزایش به 61.

استرالیا ثبت شده فقط 33 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل تایید عفونت به 6325. اما سیاستمداران و مقامات بهداشت هشدار داده اند این رقم پایین است و با توجه به نرخ پایین تر از تست بیش عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی.

Chief Medical Officer Brendan Murphy.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی.اعتبار:Alex Ellinghausen

استاد برندان مورفی در روز دوشنبه گفت که او انتظار می رود ملی کابینه اعلام تغییرات اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان به زودی به عنوان پایان ماه.

“مقیاس از اقدامات در حال حاضر چیزی است که ما به وضوح به نقد و بررسی” استاد مورفی گفت: ABC Radio ملی.

“این در حال حاضر آن را تا به چیزی برای انجام در طول چند هفته آینده.”

افسر ارشد پزشکی هشدار داد که خوشنودی هنوز استرالیا بزرگترین تهدید پس از شیوع در تاسمانی مجبور به بسته شدن دو بيمارستان.

استاد مورفی گفت: آن هنوز دیده می شود که آیا یک استراتژی کاملا از بین بردن این ویروس می تواند کار کند.

“چالش با حذف هیچ کس هنوز نمی داند اگر این امکان وجود دارد,” او گفت:. “شما باید برای نگه داشتن تهاجمی ترین مرز اقدامات در محل برای یک زمان بسیار طولانی است.”

دولت در مذاکرات با کوانتاس و در مورد پروازهای داخلی

معاون نخست وزیر مایکل مک کورمک گفت ABC News 24 که او صرف تعطیلات آخر هفته صحبت کردن به کوانتاس و در مورد جلوگيري از پروازهای داخلی به هواپیمایی تحت متحمل فشار مالی در طول coronavirus بحران است.

او گفت که دولت می خواست به اطمینان حاصل شود “که ما رو تنه مسیرهای بین پایتخت” و در حال حاضر ارائه شده $198 میلیون نفر به خدمات 138 منطقه ای مسیرهای حیاتی لوازم پزشکی و پرسنل پزشکی به مراکز منطقه ای.

Virgin and Qantas have both had to lay off thousands of workers as a result of the COVID-19 crisis.

باکره و کوانتاس باید هر دو مجبور به اخراج هزاران نفر از کارگران به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بحران است.اعتبار:فرانسوی Peeters

“اما ما همچنین نیاز البته برای انتقال مردم از اطراف شهر به شهر پایتخت,” او گفت:.

“بنابراین ما باید به دنبال در آن است. ما خواهید بود با نگاهی به آنچه که ما می توانید انجام دهید در رابطه با شرکت های هواپیمایی که تعاونی. من درک می کنم که این شده است یک ضربه به صنعت حمل و نقل هوایی و به همین دلیل است که ما قرار داده ایم بیش از 1 میلیارد دلار در این بخش.”

پرسید: اگر پول را به کوانتاس و برای اطمینان از پروازهای بین شهرهای بزرگ اتباع رهبر گفت: “بحث در حال وقوع در حال حاضر” و “تنها در مراحل اولیه”.

ویرجین استرالیا دارای پایه کل آن عملیات داخلی به جز یک تک سیدنی به ملبورن بازگشت خدمات در حال اجرا روزانه به جز شنبه ها به عنوان coronavirus محدودیت های مسافرتی معدوم کردن تقاضای سفر.

باکره ایستاده بود پایین حدود 8000 از آن 10 ، 000 کارگران و خواسته است دولت برای $1.4 میلیارد دلار وام برای اطمینان از آن می توانید زنده ماندن coronavirus shutdown.

پرسید: اگر در حکومت از ارائه وام آقای مک کورمک گفت: “من قصد ندارم به قاعده هر چیزی چون من در ادامه به بحث و گفتگو با شرکت های هواپیمایی.”

تبلیغات

نجات پرواز از کامبوج اراضی در سیدنی

نجات پرواز در آوردن تقریبا 200 استرالیایی از کامبوج را لمس کرده است در سیدنی صبح امروز و مسافران آن شروع خواهد شد 14 روز از قرنطینه اجباری در هتل شهر.

وزیر امور خارجه Marise Payne گفت: سفارت استرالیا در کامبوج و وزارت امور خارجه و تجارت در کانبرا به حال “با هم کار کرده به کمک 184 استرالیا [و] خانواده ها برای ترک پنوم پن … ما سپاسگزار برای همه خوب کار می کنند ساخته شده است که این اتفاق می افتد.”

The rescue flight from Cambodia arrived in Sydney on Monday morning.

نجات پرواز از کامبوج وارد سیدنی در صبح روز دوشنبه.اعتبار:Nine News

ویژه سنگاپور پرواز هواپیمایی چپ پنوم پن روز یکشنبه به استرالیا درهم به بازگشت به خانه در میان یک مستند در کامبوج.

NSW پارلمان را به یاد می آورد به تصویب اجاره بسته نجات

NSW مجلس موکول در ماه مارس پس از عبور از یک قایق از قوانین برای مقابله با کروناویروس همه گیر شد و انتظار نمی رود به نشستن دوباره تا سپتامبر است.

اما به عنوان هرالد‘s وزارت امور خارجه, سیاسی, ویرایشگر الکساندرا اسمیت گزارش امروز مجلس خواهد بود به یاد می آورد به تصویب Berejiklian دولت $440 میلیون مسکونی و تجاری اجاره بسته است.

این بسته طراحی شده است برای کمک به مستاجرها که از دست داده اند حداقل 25 درصد از درآمد خود را و یا کسب و کار که در آن درآمد کاهش یافته است حداقل 30 درصد است.

شش ماه نجات بسته همچنین شامل یک توقف موقت در برنامه های کاربردی برای تخلیه اجباری با توجه به اجاره معوقه.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

سیدنی بیمارستان retracts یادداشت در COVID-19 مادران

صبح بخیر و خوش آمدید به امروز پوشش زنده coronavirus تحولات در دوشنبه, آوریل 13.

من Michaela Whitbournمصرف بیش وبلاگ از Latika Bourkeو من نگه داشتن شما را مطلع تا این بعد از ظهر.

در آخرین اخبار, سیدنی, منتظران ظهور بیمارستان دارای ضمانت یک یادداشت بیان مادران با COVID-19 خواهد بود جدا از نوزادان خود را بلافاصله پس از زایمان جلوگیری از پوست به پوست تماس ساخته شده و به امضای فرم رضایت نامه اگر آنها خواست برای مراقبت از نوزادان ،

خواندن گزارش کامل از کیت اوبوسن اینجا.

The hospital's management told The Sydney Morning Herald on Sunday the newsletter was incorrect,

بیمارستان مدیریت گفت: صبح سیدنی هرالد روز یکشنبه خبرنامه اشتباه بود اعتبار:iStock

در اخبار حقوقی جردن بیکر گزارش که کارشناسان هشدار داده اند بسیاری از جریمه های صادر شده بر اساس عجله نوشته شده بهداشت عمومی سفارشات می تواند در دادگاه به دلیل آنها عدم وضوح در جزئیات کلیدی و ترک پلیس با بیش از حد نيست.

و دولت فدرال است که انتظار می رود به ارزیابی مجدد استرالیا تکیه بر محصولات وارداتی به این بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض آسیب پذیری در زنجیره تامین.

مایک فولی و جنیفر دوک گزارش که فدرال وزیر کشاورزی دیوید Littleproud است شروع به کار در یک میزگرد سیاست به طوری که کشاورزی است که “بهترین قرار داده شده” به رشد پس از COVID-19 محدودیت آرام هستند.

ما مرگ و میر را تصویب کرده است 21,000

صبح به خیر, اگر شما فقط پیوستن به ما در اینجا این تحولات یک شبه:

 • نخست وزیر بوریس جانسون تایید او می توانست جان خود را در طول نبرد با کروناویروس در بیمارستان, اگر نه برای تیم پزشکی که شامل دو خارجی پرستاران – جنی از نیوزیلند و لوئیس از پرتغال. نخست وزیر چپ بیمارستان اما نمی خواهد به بازگشت به کار بلافاصله به جای recuperating رسمی خود را در کشور محل اقامت در Chequers.

در ادامه مطلب با من بسته بندی: بوریس جانسون نشان می دهد که چگونه نزدیک او آمد به مرگ

 • موضوعات ستاره تیم بروک تیلور درگذشت از coronavirus. او 79. به طور طبیعی مراسم تجلیل شده اند در جریان برای کمدین که روشنتر بسیاری از ما در کودکی.

ادامه مطلب: Goodie تیم بروک تیلور می میرد پس از عقد قرارداد coronavirus

 • انگلستان گذشت “حزن انگیز” نقطه عطف ضبط بیش از 10 ، 000 مرگ و میر.
 • در ایالات متحده مرگ و میر با افزایش از 21,000 به عنوان Dr Anthony Fauci تایید او و همکار coronavirus مشاور پزشکی مواجه شده “بسیاری از عقب راندن” علیه خود را توصیه است که ما اتخاذ اجتماعی فاصله در سومین هفته از ماه فوریه است که زودتر اقدام کرده اند می تواند زندگی را نجات داد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت توصیه در اواسط ماه مارس.
 • نیویورک فرماندار اندرو کومو شروع بحث در مورد بازگشایی دولت در رابطه با همسایه نیوجرسی و کانکتیکات پس از دولت مرگ و میر کاهش دوباره.
 • و میلیون ها نفر تماشا کرده اند تنور ایتالیایی Andrea Bocelli انجام انفرادی خود را در موسیقی برای کنسرت امید از میلان خالی Duomo. این کنسرت به صورت رایگان ارائه شده توسط این شهرستان از میلان و Bocelli شد و جریان بر روی یوتیوب. آن را از دست ندهید.

و که در آن است از من. این تیم در سیدنی خواهد شما را از طریق روز تحولات است.

تبلیغات

است که گشت و گذار اجتماعی فاصله?

ماندن در خانه به ما گفته شده اما یک ساعت ورزش در روز خوب است شهروندان در بسیاری از کشورها نیز گفت.

اجتماعی فاصله ایجاد کرده است یک معمای وقتی که می آید به گشت و گذار.

عمدتا انفرادی, ورزش, بنابراین باید آن را اجازه داده می شود در چارچوب ملی مستندات?

این عمل از ابتلا به یک موج یا دو تا به پرسش های مطرح شده از سیدنی به کالیفرنیا در مورد اینکه آیا این یک دلیل قابل قبول برای سرمایه گذاری در خارج از منزل در طول coronavirus بحران است.

Anthony Fauci می گوید زودتر ما را shutdown می تواند زندگی را نجات داد

کاخ سفید را, بیماری های عفونی , Anthony Fauci تایید کرده است وجود دارد “بسیاری از عقب راندن” در برابر پیشنهادات را تعطیل ما قبلا در هفته سوم فوریه.

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 21,000 مرگ و میر و بیش از نیم میلیون مورد عفونت – بیش از هر کشور در جهان است.

نیویورک تایمز در گزارش روز شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته و مشاوره به توصیه اکید اجتماعی فاصله در اواخر فوریه به دلیل تاثیر آن را بر اقتصاد ایالات متحده.

The US' leading infectious diseases expert Anthony Fauci speaking to CNN's Jake Tapper.

این ما منجر به بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci زبان به سی ان ان جیک Tapper.اعتبار:سی ان ان

Dr Fauci سی ان ان گفت ” ایالت متحده زندگی می کند که می تواند ذخیره شده اگر تهاجمی اجتماعی فاصله شده بود به تصویب رسید قبلا به جای در اواسط ماه مارس زمانی که رئیس جمهور در نهایت به توافق اقدامات.

“بدیهی است که اگر ما تا به حال درست از همان ابتدا بسته همه چیز را آن ممکن است کمی متفاوت است اما وجود دارد مقدار زیادی از فشار به عقب در مورد بستن همه چیز را به عقب پس از آن,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز تمایل خود را برای بازگشایی اقتصاد با 16.8 میلیون آمریکایی پرتاب شده از کار پس از خاموش کردن.

Fauci گفت: ممکن بود وجود دارد می تواند برخی از کاستن از محدودیت “در برخی از راه و شاید ماه آینده” اما هشدار داد این امر می تواند تدریجی و نمی تواند مانند flicking سوئیچ روشن/خاموش.

رشته استرالیایی خانه پرواز از پنوم پن

ویژه خطوط هوایی سنگاپور پرواز با تقریبا 200 استرالیایی در هیئت مدیره سمت چپ پنوم پن روز یکشنبه با مسافران ناامید به خانه در میان یک مستند در کامبوج با توجه به کوروناویروس.

یک سخنگوی سفارت استرالیا در کامبوج تایید پرواز ترک کرده بود پنوم پن و شده بود “تسهیل” به دلیل تجاری گزینه های پرواز “شد و تا خشک شدن سریع”.

ادامه مطلب: پرواز از کامبوج به ارمغان می آورد رشته استرالیایی صفحه اصلی

Andrea Bocelli اجرای زنده در یوتیوب از میلان Duomo

ایتالیایی تنور Andrea Bocelli انجام شده است از میلان تاریخی Duomo.

تنها کلیسای جامع ارگ همراه Bocelli از ساختمان برای موسیقی برای کنسرت امید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر