Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 1.9 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 62 به عنوان نرخ بیکاری نوک به رشد


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان در حال حاضر بیش از 1.9 میلیون, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن. تقریبا 121,000 فوت کرده اند در حالی که فقط بیش از 464,000 مردم را بهبود
  • استرالیا مرگ و میر از coronavirus 62
  • اقتصاد جهان در سال 2020 خواهد رنج می برند و آن را بدترین سال پس از رکود بزرگ صندوق بین المللی پول می گوید
  • بیش از 10 درصد از روبی شاهزاده خانم خدمه در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus
  • ناب رئیس اقتصاددان می گوید: چشم انداز برای کسب و کار است که در ضعیف ترین رکورد و “ما انتظار یک رکود اقتصادی بی سابقه ای با سرعت و بزرگی برای اقتصاد استرالیا بیش از سه چهارم”

“ما هنوز در مراحل کلیدی برای بازگشایی اقتصاد: Fauci

دکتر Anthony Fauci, دولت ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی متخصص می گوید: ما هنوز باید بحرانی تست و ردیابی مراحل مورد نیاز برای شروع بازگشایی اقتصاد کشور اضافه کردن یک دوز از احتیاط به طور فزاینده ای خوش بینی از کاخ سفید است.

“ما باید به چیزی در جای خود است که کارآمد است و ما تکیه می کنند و ما هنوز” Fauci گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

Dr Anthony Fauci said a May 1 target for reopening the US economy is "a bit overly optimistic".

دکتر Anthony Fauci گفت: ممکن است 1 هدف برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده است “کمی بیش از حد خوش بینانه”.اعتبار:بلومبرگ

Fauci نظر می آیند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در دولت وزن چگونه به سرعت کسب و کار می تواند بازگشایی و آمریکایی ها می تواند بازگشت به کار هفته پس از سریع گسترش coronavirus اساسا متوقف اقتصاد ما است. مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است که امکان بازگشایی برخی مناطق 1 مه و گفت: او می تواند اعلام توصیه هایی به محض این هفته است.

Fauci گفت: ممکن است 1 هدف است “کمی بیش از حد خوش بینانه” برای بسیاری از مناطق کشور است. هر گونه کاهش کردن سخت اجتماعی-دورى قوانین در جای خود در این کشور را به رخ می دهد در یک “نورد” اساس نه همه در یک بار او گفت: بازتاب راه COVID-19 زده نقاط مختلف کشور در زمان های مختلف.

در میان Fauci بالا نگرانی که وجود دارد خواهد بود شیوع بیماری های جدید در مکان های که در آن اجتماعی فاصله کاسته است اما مقامات بهداشت عمومی نیست و در عین حال دارای قابلیت های به سرعت در حال تست این ویروس منزوی کردن هر گونه موارد جدید و پیگیری کردن هر کس که یک فرد آلوده به تماس با.

“من به شما تضمین می کنند هنگامی که شما شروع به عقب کشیدن وجود خواهد داشت با عفونت. این چگونه شما را در مقابله با عفونت است که می گذرد تعداد” Fauci گفت.

کلید “گرفتن مردم از گردش خون اگر آنها آلوده به دلیل هنگامی که شما شروع به گرفتن خوشه و سپس شما واقعا در مشکل,” او اضافه شده است.

AP

تور فرانسه به تعویق افتاد, فرانسوی جایزه بزرگ در شک

گسترش ممنوعیت تجمع جرم در فرانسه تا اواسط ماه جولای را مجبور به تعویق افتادن Tour de France و به خطر انداخته فرمول 1 فرانسه جایزه بزرگ.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز دوشنبه تمدید فرانسه را مستند به دلیل COVID-19 شیوع تا مارس 11 با creches و مدارس به تدریج بازگشایی پس از آن.

The Tour de France has been postponed amid the coronavirus epidemic.

تور فرانسه به تعویق افتاده است در میان coronavirus بیماری همه گیر.اعتبار:AP

اما کافه ها و رستوران ها باقی خواهد ماند و بسته خواهد بود وجود دارد هیچ جشنواره های تابستانی “قبل از اواسط ماه جولای.” هر دو تور و F1 مسابقه قرعه کشی عظیم جمعیت با 135,000 مردم حضور سال گذشته خودرو مسابقه است.

تور بزرگترین مسابقه در دوچرخه سواری, دوچرخه سواری بود, برنامه ریزی برای شروع در ژوئن 27 در خوب و end در تاریخ 19 ژوئیه در پاریس با خودرو مسابقه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 28 نزدیکی مارسی. شده است وجود دارد هنوز هیچ اعلام رسمی در هر رویداد.

“داده است که آن را در حال حاضر غیر ممکن است که این تور شروع می شود در آن تاریخ برنامه ریزی شده ما در حال مشورت با [بین المللی دوچرخه سواری, اتحادیه] سعی کنید برای پیدا کردن تاریخ های جدید,” سازمان دهندگان مسابقه گفت: در روز سه شنبه.

تور گذشته بود به نام خاموش در سال 1946 با فرانسه هنوز هم در بازیابی از جنگ جهانی دوم است.

آن را نیز برگزار نشد و در طول جنگ جهانی اول یکی از گزینه ها برای لغو مسابقه آشکار این سال, اما برگزارکنندگان امید به پیدا کردن یک تاریخ بعد و آنها به احتمال زیاد به نفع برگزاری مسابقه بدون هزاران نفر از طرفداران که خط کنار جاده.

واشنگتن پست

تبلیغات

دانمارک پیشنهاد سریعتر کاهش مستند

دانمارک برنامه های دولت برای بازگشایی جامعه با سرعت بیشتری از حد انتظار به عنوان تعدادی از coronavirus مربوط hospitalisations همچنان به سقوط نخست وزیر Mette Frederiksen گفت.

به عنوان اولین گام در یک تدریجی آرامش از یک ماه مستند دانمارک روز چهارشنبه بازگشایی مهد کودک ها و مدارس برای کودکان در سال 1 تا 5 سال.

Danish Prime Minister Mette Frederiksen.

دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen.اعتبار:AP

اما دولت مواجه شده است و برخی از انتقاد برای نگه داشتن بسیاری از کسب و کارهای کوچک مانند رستوران ها و کافه ها و آرایشگری بسته است.

“کار ما به عنوان دولت این است که به دنبال پس از منافع گروه های خاص اما برای پیدا کردن یک راه حل متعادل خوب است که هم از نظر بهداشتی و نیز فراهم می کند به طور قابل توجهی بهتر شرایط از نظر شغل” Frederiksen گفت.

“این خواهد بود که رویکرد ما برای توسعه فاز اول بازگشایی,” او گفت: بدون در نظر گرفتن جزئیات پیشنهاد دولت است.

این پیشنهاد مورد بحث قرار خواهد با احزاب دیگر در مجلس بعد از آن در روز سه شنبه Frederiksen گفت.

نوردیک کشور بود که یکی از اولین در اروپا را تعطیل کرده 299 coronavirus-مرگ و میر ناشی از شنبه, در حالی که تعدادی از hospitalisations کاهش یافته است بیش از دو هفته گذشته.

ایسنا

سهام افزایش معامله گران دیدن افت در مبارزه با ویروس

سهام منتقل گسترده بالاتر در وال استریت در روز سه شنبه صبح به وقت محلی به کاخ سفید و تعدادی از فرمانداران دولت وزن چگونه به تدریج بازگشایی اقتصاد زیر برخی از نشانه هایی که coronavirus همه گیر ممکن است درست در برخی از سخت ترین-آمار مناطق.

معامله گران نیز تا به حال چشم خود را بر روی Johnson & Johnson, جی پی مورگان چیس و دیگر شرکت های بزرگ صدور گزارش های درآمدی شان را برای سه ماه اول سال به سرمایه گذاران اولیه زیرچشمی نگاه کردن به چگونگی شیوع بیماری مؤثر است کسب و کار خود را.

Stocks moved broadly higher on Wall Street at opening on Tuesday.

سهام منتقل گسترده بالاتر در وال استریت در باز کردن در روز سه شنبه.اعتبار:AP

S&P 500 شد تا 2.8 درصد از 10.24 am به وقت شرق آمریکا در دوره نقاهت بعد همه از ضرر و زیان خود را از یک روز پیش از آن. معیار و شاخص رسید 12 درصد در هفته گذشته اگر چه از آن باقی مانده است حدود 18 درصد زیر آن تمام زمان بالا مجموعه در ماه فوریه است.

سهام تکنولوژی طراحی بسیار پهن تجمع در اوایل رفتن در روز سه شنبه. است که به کمک درایو میانگین صنعتی داو جونز 608 امتیاز بالاتر یا 2.6 درصد به 24,005. نزدک افزایش حدود 3.4 درصد است.

بازارهای اروپایی بودند بالاتر پس از بازگشایی پس از تعطیلات. بازارهای آسیایی به پایان رسید بیشتر بالاتر است.

AP

هند گسترش در سراسر کشور مستند تا زمانی که ممکن است

هند و گسترش آن در سراسر کشور virus مستند از 1.3 میلیارد شهروندان تا مارس 3, نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در یک آدرس به ملت.

“اجتماعی فاصله و مستند تا به حال یک سود بزرگ برای ملت” مودی گفت: در چهارمین سخنرانی از عفونت شروع به تیک تاک تا به شدت در اواسط ماه مارس.

“از نقطه نظر اقتصادی هزینه شده است ، ما باید به پرداخت قیمت بالا. اما در مقایسه با زندگی سرخپوستان وجود دارد می تواند هیچ مقایسه ای.”

Indian Prime Minister Narendra Modi has extended the country's lockdown until May.

نارندرا نخست وزیر هند توسعه یافته کشور مستند تا زمانی که ممکن است.اعتبار:توییتر/@NarendraModi

مناطق نشان دادن بهبود حاوی ویروس گسترش تا مارس 20 ممکن است برخی از آرامش برای فعالیت های ضروری, اما آن را نیز با شرایط مودی گفت: توجه دولت به موضوع دستورالعمل های دقیق در مورد چهارشنبه به وقت محلی.

“لطفا دلسوزی برای افرادی که با شما کار می کنند و برای شما در کسب و کار و شغل – لطفا آتش نیست هر کسی” مودی گفت:

هند تا کنون گزارش 10,453 عفونت و 358 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

سوم آسیا-بزرگترین اقتصاد بود که در مسیر رشد 5 درصد – ضعیف ترین آن گسترش در بیش از یک دهه در این سال مالی به پایان رسید که در ماه مارس – در حال حاضر به دنبال در یک رکود بیشتر.

بلومبرگ

‘ارواح’ ترساندن اندونزیایی در داخل خانه در طول همه گیر

Kepuh روستا در اندونزی شده است خالی از سکنه شده توسط ارواح به تازگی مرموز چهره های سفید بیرون پریدن در unsuspecting رهگذران و سپس خزید زیر یک ماه آسمان.

این روستا در جزیره جاوا مستقر بازیگران “اشباح” به گشت زنی در خیابان ها امیدوار است که سن خرافات خواهد شد نگه داشتن مردم در داخل خانه و با خیال راحت به دور از coronavirus.

“ما می خواستیم به توان های مختلف و ایجاد یک اثر بازدارنده به دلیل ‘pocong’ هستند شبح وار و ترسناک” گفت: انجار Pancaningtyas سر از یک روستای گروه جوانان که با هماهنگی پلیس در غیر متعارف ابتکار برای ترویج اجتماعی فاصله به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

شناخته شده به عنوان “pocong” این ارقام شبح به طور معمول پیچیده شده در کفن سفید را با پودر چهره و سرمه-rimmed چشم. در اندونزیایی فرهنگ عامه آنها نشان دهنده روح به دام افتاده مرده.

اما زمانی که آنها برای اولین بار شروع به ظاهر شدن در این ماه آنها اثر مخالف است. به جای نگه داشتن مردم در آنها را خریداری و آنها را به گرفتن یک نگاه اجمالی از تجلی.

برگزارکنندگان باید پس از تغییر رویه راه اندازی تعجب pocong گشت با ایجاد کرد داوطلبان بازی بخشی از ارواح.

رئیس جمهور فرانسه خواستند تا به مقاومت ملی مستند برای مقابله با کروناویروس به جای ترغیب مردم به عمل اجتماعی فاصله و بهداشت خوب.

ایسنا

تبلیغات

مالزی تبدیل به کروناویروس آنتی بادی rapid test, کیت

مالزی مقامات را آغاز کرده اند که با استفاده از COVID-19 آنتی بادی سریع تست کیت برای تکمیل تست های آزمایشگاهی به عنوان تعدادی از موارد در کشور رشد می کند.

مقامات در مالزی به عنوان جاهای دیگر بود در ابتدا رد استفاده از کیت های آزمایش سرولوژی که نشان می دهد وجود آنتی بادی در افرادی که آلوده شده اند.

A worker wearing a protective suit and a mask sprays disinfectant at a mosque near Kuala Lumpur, Malaysia.

یک کارگر با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ و ماسک و اسپری های ضد عفونی کننده در یک مسجد در نزدیکی کوالالامپور, مالزی.اعتبار:بلومبرگ

مانند کشورهای دیگر را به جای آن تصمیم گرفت واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCR و تست های آزمایشگاهی که تشخیص حضور این رمان coronavirus خود را و به عنوان دیده می شود بیشتر قابل اعتماد است.

اما تعداد موارد مشکوک نیاز به تست افزایش یافته است, زمان چرخش برای نتایج تست آزمایشگاهی افزایش یافته بود از حدود شش ساعت به عنوان بسیاری از دو روز یا بیشتر مدیر کل بهداشت و درمان نور هشام عبدالله گفت.

مالزی گزارش شده 170 جدید کروناویروس موارد در روز سه شنبه با در نظر گرفتن مجموع به حدود 5000 عفونت های دوم بالاترین در جنوب شرق آسیا با 82 مرگ و میر. آن را تا به حال انجام شده نزدیک به 82,000 PCR آزمون که از روز شنبه و گزارش بیش از 8000 انتظار نتایج آزمایشگاهی در اوایل این ماه قبل از آن متوقف شد انتشار انبار داده ها.

برای کاهش این تست جمع نزدیک اطلاعات تماس افراد آلوده در حال حاضر دریافت آنتی بادی آزمون در پایان از 14 روز در قرنطینه اجباری دوره است.

ایسنا

اقتصاد جهان به رنج می برند بدترین سال پس از رکود بزرگ: صندوق بین المللی پول

مورد ضرب و شتم توسط coronavirus همه گیر اقتصاد جهان در سال 2020 خواهد رنج می برند و آن را بدترین سال پس از رکود بزرگ دهه 1930 و صندوق بین المللی پول می گوید.

صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد جهانی به کوچک شدن 3 درصد در سال جاری قبل از بازگشت در سال 2021 با 5.8 درصد رشد داشته است. آن را اذعان دارد که چشم انداز برای یک جهش در سال آینده هستند ابری با عدم اطمینان است.

The world economy has been pummelled by the coronavirus.

اقتصاد جهان شده است کوبیده با coronavirus. اعتبار:AP

“این بهبود در سال 2021 است که تنها جزئی به عنوان سطح فعالیت های اقتصادی پیش بینی شده است به باقی می ماند در زیر سطح ما تا به حال پیش بینی شده برای سال 2021 قبل از ویروس آمار” صندوق بین المللی پول اقتصاددان ارشد گیتا Gopinath در بیانیه ای گفت.

تلخ ارزیابی نشان دهنده خیره کننده جمع و جور کردن توسط صندوق بین المللی پول.

در آن پیش بینی قبلی در ماه ژانویه قبل از COVID-19 ظهور به عنوان یک قبر تهدید برای بهداشت عمومی و رشد اقتصادی در سراسر جهان از وام های بین المللی سازمان پیش بینی کرده بود متوسط جهانی رشد 3.3 درصد در سال جاری.

اما گسترده اقدامات برای جلوگیری از همه گیر – مستندات کسب و کار, خاموش شدن ناگهانی اجتماعی فاصله و محدودیت های مسافرتی – آیا به طور ناگهانی به ارمغان آورد فعالیت های اقتصادی نزدیک به وقفه در سراسر جهان است.

صندوق بین المللی پول همچنین هشدار داد از $130 میلیارد آمار به استرالیا از این بیماری همه گیر. شما می توانید به خواندن شین رایت گزارش کامل در اینجا.

AP

‘نه’: فرماندار نیویورک می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن شاه نیست و نمی تواند نیروی متحده به بازگشایی

فرماندار نیویورک اندرو کومو گرفته به صبح تلویزیون را نشان می دهد در آمریکا به عقب راندن داعش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای “کل” اقتدار برای بازگشایی ملت ویروس-متوقف اقتصاد اشاره کرد که یک رئیس جمهور است و نه یک پادشاه مطلق.

“ما لازم نیست که یک پادشاه” کومو ” در ان بی سی امروز. “ما یک رئیس جمهور. که یک تصمیم بزرگ. ما دور زد از داشتن یک پادشاه جورج واشنگتن رییس جمهور شد نه شاه واشنگتن است. بنابراین رئیس جمهور ندارد و در مجموع قدرت.”

New York Governor Andrew Cuomo.

فرماندار نیویورک اندرو کومو.اعتبار:AP

این فرماندار دموکرات که دولت تبدیل به کانون coronavirus همه گیر در ایالات متحده بود در واکنش به تهمت ادعای روز دوشنبه به وقت محلی (سه شنبه AEST) که “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است”.

“جواب منفی” کومو گفت.

وقتی پرسیده شد که در سی ان ان روز جدید آنچه او می خواهد در صورتی که حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دستور داد او را به بازگشایی نیویورک اقتصاد کومو گفت: “اگر او دستور داد مرا به بازگشایی در راه است که می اندازد سلامت عمومی مردم از دولت من, من آن را انجام نمی. و ما باید یک قانون اساسی چالش میان دولت و دولت فدرال و که رفتن به دادگاه و خواهد بود که بدترین چیزی که ممکن است او می تواند انجام دهد در این لحظه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات خود را در واکنش به حرکت توسط فرمانداران در سواحل هر دو در روز دوشنبه به صورت چند حالت فشردگی به هماهنگی بازگشایی در میان جامعه جهانی و همه گیر.

بیش از 10 ، 000 نفر در ایالت نیویورک درگذشت از coronavirus کومو گزارش روز دوشنبه.

AP

جهانی coronavirus موارد تصویب 1.9 میلیون

صبح بخیر و خوش آمدید به ما در ادامه پوشش زنده این بیماری همه گیر کوروناویروس هر دو در استرالیا و خارج از کشور.

بیایید با شروع دوباره کلاه از برخی از پیشرفت های عمده ای از روز سه شنبه در استرالیا:

  • یک 62 فرد فوت شده در استرالیا از COVID-19. 91 سال درگذشت در Mersey بیمارستان جامعه در لتروب در تاسمانی شمال غرب
  • تعداد coronavirus عفونت در سراسر جهان در حال حاضر بیش از 1.9 میلیون, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن. تقریبا 121,000 فوت کرده اند از COVID-19 در حالی که بیش از 464,000 مردم را بهبود
  • استرالیایی ها خواسته خواهد شد که در عرض چند هفته به ثبت نام برای یک برنامه تلفن همراه است که می تواند هشدار آنها را به خطر ابتلا به کوروناویروس.
  • شورای کارگران در سراسر NSW خواهد شد تحت عنوان به نرخ بالاتر از پرداخت از کسانی که در دولت فدرال JobKeeper یارانه دستمزد اگر آنها ایستاده بود پایین
  • بیش از 10 درصد از روبی شاهزاده خانم خدمه در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısıyün cami halısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenme