Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 1.9 میلیون دلار استرالیا نرخ بیکاری به سنبله اواسط سال 2020 به عنوان کشور مرگ و میر می ایستد در 61


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 119,000. وجود دارد بیش از 1.9 میلیون مورد شناخته شده از عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش
  • ناب رئیس اقتصاددان می گوید: چشم انداز برای کسب و کار شد و در ضعیف ترین شرایط رکورد و “ما انتظار یک رکود اقتصادی بی سابقه ای با سرعت و بزرگی برای اقتصاد استرالیا بیش از سه چهارم”.
  • پلیس در تاسمانی بررسی خواهد شد یک “غیر قانونی” پزشکی کارگر مهمانی شام شایعه پخش شده توسط استرالیا افسر ارشد پزشکی
  • اسپانیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه را زیر آتش برای “بی پروا” کاهش آن مستند بدون حفاظت کافی برای کارگران
  • استرالیا مرگ و میر از coronavirus است 61

سیدنی جاگر خواست به سعی کنید از مناطق جدید’ در میان ازدحام در مسیرهای محبوب

با ورزشگاه بسته و ورزش در میان چند دلایل مشروع مردم در حال حاضر مجبور به ترک خانه های خود متعصب تناسب اندام گرفته اند به دویدن همراه برخی از سیدنی مورد علاقه مسیرهای تعداد بسیار بیشتری از حد معمول – بالا بردن این سوال که آیا آن را بی خطر است برای رفتن برای یک پیاده روی در میان همه که تنفس سنگین.

Walkers and runners pass each other at Centennial Park.

واکر و دونده تصویب هر یک از دیگر در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک. اعتبار:James Brickwood

روز شنبه, محبوب برونته به باندی ساحلی پیاده روی بود به طور موقت بسته شده و به عنوان جاگر و واکر نادیده گرفته و درخواست از Waverley شورای برای حفظ فاصله خود. مردم هجوم آوردند به دیگر مسیرهای محبوب از جمله خلیج اجرا در سیدنی داخلی غرب نیز باعث نگرانی – اگر چه مقامات هنوز گرفته گام بستن آنها است.

لیچهردت ساکن آماندا Crompton معمولا پیاده روی خلیج اجرای هر روز با سگ خود را, اما او متوجه شده است آن را تبدیل به بسیار شلوغ در حال حاضر از “معمول زمان اوج” در بعد از ظهر آخر هفته.

در حالی که اکثر مردم “واقعا خوب” و انجام بهترین خود را برای حفظ فاصله صحیح او گفت: “قطعا وجود دارد برخی که به نظر می رسد بی اعتنا” – از جمله افرادی که به نظر می رسد ورزش در گروه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

کروناویروس در زده روبی شاهزاده با هیچ تضمینی وجود ندارد از خروج

بیش از 10 درصد از روبی شاهزاده خانم خدمه در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان شک و تردید ظهور به عنوان زمانی که کشتی زده خواهد شد و در نهایت ترک NSW آب.

به عنوان NSW را COVID-19 نفر از صعود به 2870 روز سه شنبه دولت اقتدار بهداشت تایید 128 خدمه در هیئت مدیره کشتی کروز تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و همچنین 11 نفر دیگر شده اند که تخلیه به بیمارستان.

نزدیک به 370 مسافر از در حال حاضر بدنام کروز قرارداد coronavirus در حالی که تعداد کل موارد مرتبط به روبی شاهزاده نشسته بالای 700.

و در حالی که کشتی بود که میله میله به ترک NSW در چهارشنبه تقریبا یک ماه پس از آن بحث ورود در سیدنی پلیس منابع پیشنهاد کرده اند آن باقی خواهد ماند و در آن زمان اسکله در بندر Kembla حداقل تا جمعه.

“این واقعا بستگی به سلامت مردم در هیئت مدیره کشتی” یک منبع ارشد با دانش مستقیم از این طرح گفت. “هیچ تضمینی وجود ندارد از آن خواهد شد از دست رفته آخر هفته.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

تبلیغات

موریسون ستایش جامعه چینی در مصاحبه

نخست وزیر اسکات موریسون محکوم به نژادپرستی نشان داده شده است به برخی آسیایی, استرالیایی در طول coronavirus بحران و ستایش “تازه کار” از جامعه چینی در کمک به محدود گسترش این بیماری است.

“این شگفت انگیز انطباق و همکاری و سعی و کوشش و صبر و شکیبایی نشان داده شده توسط چینی استرالیا جامعه ای که ذخیره استرالیا زندگی می کند, از جمله بسیاری که در جامعه” آقای موریسون گفت: SBS سه شنبه شب.

“آنها فوق العاده بودند و من از آنها بسیار زیاد است.”

روز بعد از مسابقه تبعیض کمیسر چانه قهوهای مایل به زرد هشدار داد از “تند و تیز و گاهی خشونت آمیز” سوء استفاده در استرالیا در طول بحران نخست وزیر گفت که او “انبوه نا امید” در نژادپرستی.

“این خیلی اشتباه آن را فقط در برابر که ما به عنوان یک مردم,” او گفت:. “ما همه در این با هم. این چینی استرالیا در جامعه است که در واقع حفاظت شده استرالیا به طوری که در اوایل این ویروس شیوع در سراسر جهان است.”

او گفت: نژاد پرستی بود “نه” و باید به نام.

پلیس به بررسی ادعای اطراف سالخورده مراقبت کارگر که تست مثبت برای COVID-19

پلیس در حال بررسی ادعای یک کارگر می دانست که او تا به حال شده است در تماس با کسی که با COVID-19 قبل از کار شش روز متوالی در یک خانه سالمندان در نزدیکی پنریته نه خبری گزارش کرده است.

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard ساخته شده است یک درخواست به مراقبت از سالمندان کارگران در روز دوشنبه پس از کاری که مشغول به کار در Anglicare را Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان در Caddens در غرب سیدنی داشت آزمایش مثبت است.

پلیس در حال حاضر مشکوک زن می دانست که او تا به حال شده است در تماس با کسی که با COVID-19 و در نتیجه نقض بهداشت عمومی عمل می کنند.

“او نمایش داده می شود هیچ علائم COVID-19,” Anglicare اجرایی اعطای میلارد گفت نه اخبار. “پس این است که کامل پیچ از آبی.”

پس از آزمایش مثبت چهار کارکنان و چهار نفر نیز آزمایش مثبت با یکی دیگر از 40 کارکنان و 100 ساکنان در حال حاضر در انزوا.

“با وجود اینکه به خوبی آماده برای این کار از اوایل ماه مارس به طور کامل آماده شدن برای این است که هیچ چیز مانند چیزی که واقعی به واقع آمار شما” آقای میلارد گفت.

‘برخی بسیار خوب دانشگاه در حال رفتن به پیدا کردن آن بسیار سخت’

دانشگاه کاتولیک استرالیا معاونت گرگ ترسو بازنشسته خواهد شد در پایان این سال رها نهاد تا به حال نه خطر آن در آینده سنگین اتکا به بالا-هزینه-پرداخت بین المللی دانش آموزان است.

Outgoing Australian Catholic University vice-chancellor Greg Craven.

خروجی دانشگاه کاتولیک استرالیا معاونت گرگ ترسو.

“ما جهنم خیلی کمتر بد بخت تر از بسیاری از دانشگاه های دیگر,” او گفت:. “ما هرگز با تکیه به شدت بر دانشجویان خارج از کشور پرداخت هزینه های بسیار بالا … بدون شک وجود دارد که برخی از دانشگاه ها به وضوح خود را در معادلات اشتباه است.”

استاد Craven گفت: دانشجویان بین المللی ساخته شده تا 13 درصد از خود دانشگاه ثبت نام و “وجود دانشگاه های دیگر که در حال تقسیم عددی بر مضرب از آن”.

در حالی که استاد ترسو نیست نام هر دانشگاه این magazine به تازگی گزارش شده است که دانشگاه سیدنی انتظار $470 میلیون از دست دادن با توجه به COVID-19 بحران در این سال به عنوان یک نتیجه از 17 درصد کاهش در آن دانشجویان بین المللی ثبت نام.

“مشکل این است که اگر شما بیش از تمرکز شما را به خودتان آسیب پذیر” استاد Craven گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

NRMA رو تقریبا 1000 تماس استراحتی یک روز برای باتری

این NRMA است ترغیب رانندگان به تیک بیش از موتورهای وسایل نقلیه خود را پس از دریافت هزاران نفر از تماس استراحتی برای باتری شکست در ماه گذشته است.

از 8 مارس تا آوریل 4 وجود دارد بیش از 26,000 باتری مربوط به تماس استراحتی ساخته شده به شرکت بیمه ساخت تا بیش از یک سوم از تمام کمک های کنار جاده ای درخواست.

NRMA سخنگوی پیتر Khoury گفت: تقریبا 4000 به تنهایی ساخته شد و در چهار روز اول از ماه.

“در حالی که NRMA دیده می شود برخی می افتد در مجموع تعداد تفکیک تماس های پس از coronavirus مستند آغاز شماره تماس استراحتی برای تخت باتری باقی مانده است نسبتا بالا” آقای Khoury گفت.

این NRMA نیز رانندگان خواست برای پر کردن آنها مخازن سوخت در حالی که با استفاده از اتومبیل های خود را برای جلوگیری از تراکم در داخل مخزن.

“اکثر مردم در حال رانندگی کمتر و یا در برخی از موارد نه در همه به این نتیجه باتری شارژ نمی شود به درستی” آقای Khoury گفت.

“این مهم است که مردم در حفظ و خود را به موتورهای تیک تاک بیش از, به خصوص اگر شما در میانهی شب رانده اتومبیل خود را در حالی که برای.”

تبلیغات

خط مقدم کارگران نیاز به شفافیت بیش از PPE تامین, کارشناسان می گویند

خط مقدم کارگران نیاز به شفافیت بیشتر در مورد عرضه لباسهای محافظ و ماسک صورت و سپر و چه در حال انجام است برای حفظ بسیار پس از دنبال تجهیزات کارشناسان می گویند.

این می آید به عنوان کارکنان در بیمارستان سنت وینسنت را در واحد مراقبت ویژه بودند دستور به پوشیدن دو کوچکتر پشت بام ها به عنوان منابع صورت سپر فرار از یک بیمارستان عضو هیات گفت: صبح سیدنی هرالد.

St Vincent's Hospital said there has been no issue with the supply of personal protective equipment.

بیمارستان سنت وینسنت گفته شده است وجود دارد هیچ موضوع را با تامین تجهیزات حفاظت شخصی.اعتبار:AAP

یک دکتر و دو پرستار بودند در انزوا پس از تغییر راه هوایی لوله بدحال COVID-19 بیمار در روز جمعه. بیمارستان سنت وینسنت گفت: این مسئله بود که چگونه چهره خود را سپر بودند قرار گرفته است.

در بیانیه ای در روز دوشنبه یک سخنگوی بیمارستان گفت: هیچ مسئله با کمبود صحیح تجهیزات حفاظت شخصی.

“سنت وینسنت کافی سهام از PPE مناسب برای این روش” او گفت:. “وجود دارد هیچ موضوع را با معیوب PPE عرضه است.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

پرستاران به پلیس سوء استفاده تقاضای عذرخواهی برای ‘غیر قانونی مهمانی شام’ شایعه

تاسمانی پرستاران می خواهید افسر ارشد پزشکی برندان مورفی به عذر خواهی برای پخش یک “آسیب” شایعه است که یک COVID-19 شیوع در دولت, north-west ممکن است ناشی از مراقبت های بهداشتی کارگران که با حضور یک “غیر قانونی مهمانی شام”.

Nurses are demanding an apology from the chief medical officer.

پرستاران خواستار عذرخواهی از افسر ارشد پزشکی.اعتبار:Alex Ellinghausen

استرالیا پرستاری و مامایی فدراسیون تاسمانی, منشی, Emily چوپان گفت: استاد مورفی نظر به نیوزیلند کمیته پارلمانی در صبح سه شنبه – که او در حال حاضر در خارج – تا به حال موجب تورنت آنلاین سوء استفاده از اعضای خود را.

“آنها احساس می کنند که او باید عذر خواهی برای اظهار نظر در برخی از نسبتا مخرب شایعات که آنها احساس می کنند موجب پریشانی” Ms چوپان گفت: صبح سیدنی هرالد و سن.

“از آن گرفته شده ما اعضای روحیه به پایین ترین سطح خود,” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

لوله کش در تقاضا به عنوان کاغذ توالت جایگزین افزایش

برخی از لوله کش ها را تجربه کرده اند رونق در تماس اضطراری-outs که مردم مسدود کردن خود را تخلیه با کاغذ توالت جایگزین.

در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس کاغذ توالت قفسه های سوپر مارکت ها بودند stripped bare by خریداران و برخی از خانواده ها به استفاده از دستمال و حوله کاغذی و حتی bedsheets به عنوان یک پایه در.

همین Arscott که اجرا ملبورن 24 ساعت لوله کشی برای دو دهه گفت: او انجام شده بیش از دو برابر تعداد معمول از تخلیه انسداد شغل در مدت زمانی که کاغذ توالت به ندرت در دسترس است.

“من تا به حال یک خانواده برش تا bedsheets برای پاک کردن خود bums” آقای Arscott گفت.

“بسیاری از این دستمال مرطوب است که استفاده از مردم فقط نمی رویم پایین درست – مردم نباید از آنها استفاده کنید.”

این هفته یک ماموت 42-تن fatberg داشت در ملبورن تخلیه.

مجموعه ای از مرطوب دستمال مرطوب ژنده پوش و حوله کاغذی و دیگر مواد خارجی مخلوط با چربی و روغن و گریس داشت در یک فاضلاب در Wallan.

Yarra دره آب مدیر عامل پت McCafferty از این گفته شده بود 30 درصد افزایش در مواد خارجی سرخ ویکتوریا توالت با توجه به این کاغذ توالت کمبود.

Joolz ساترلند که عمل خالص لوله کشی وجود دارد گفت: تا به حال شده است 20 درصد افزایش شغل برای رسیدگی به مشکلات مانند مسدود ناودان و چکه کن شیپور خاموشی.

او نسبت به افزایش به مردم داشتن زمان بیشتر برای انجام تعمیر و نگهداری در مسائل آزار دهنده.

همه گیر نشده تمام شده است خبر خوب برای صنعت لوله کشی.

با بسیاری از ساختمان مسکونی و تجاری پروژه های در حال آمدن به توقف لوله کش شده اند تا حد زیادی محدود به خانواده کار می کنند.

پناهگاه زنان پرانتز به صورت 30 درصد افزایش در میان مستند

رئیس هورنزبی Ku-ring-gai پناهگاه زنان لوئیس مک کین خواستار جامعه به در مواظب برای نشانه هایی از خشونت به عنوان تسهیلات آماده برای 30 درصد افزایش در تقاضا برای خدمات پشتیبانی.

Ms McCann گفت: پناهگاه شاهد یک افزایش سریع در تقاضا با توجه به COVID-19 بحران است. او همچنین گفت که آنها در حال تلاش برای جمع آوری پول به عنوان یک نتیجه اجتماعی فاصله گرفته است.

“این می آید در زمانی که زنان نیاز به حمایت هستند و حتی بیشتر آسیب پذیر در طول این دوره مهم از امن اجتماعی فاصله و انزوا” او گفت:.

“زنان در حال مقابله با موقعیت هایی که در آنها همراه با فرزندان خود جدا هستند در خانه با عاملان خشونت بر آنها از نظر مالی وابسته است.”

پناهگاه قرار دارد 58 زنان در سال گذشته بود اما مجبور به نوبه خود به دور 105 با توجه به کمبود منابع با ترس بسیاری از را دور به عنوان یک نتیجه از بحران بهداشت و درمان.

Ms McCann امیدوار است که اگر در جامعه است “فوق العاده هوشیار” در به دنبال نشانه های زنان را می توان کمک کرد تا قبل از این وضعیت وخیم می شود.

“زنان در مواجهه با خشونت خانگی اغلب بسیار منزوی و تنهایی و وحشت زده برای ایمنی خود و فرزندان خود” Ms McCann گفت.

“این باعث می شود رسیدن به زنان به ارائه پشتیبانی سلامت روانی و حتی بیشتر مهم است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortkameralı su tesisatçısı