Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 1 میلیون دلار استرالیا تلفات بازدید 28


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • وجود دارد بیش از 1 میلیون موارد شناخته شده COVID-19 در سراسر جهان و بیش از 54 ، 000 مرگ و میر ناشی از 12am AEST. اما دانشگاه جانز هاپکینز شمارش می گوید بیش از 218,000 مردم بهبود از بیماری
  • رشد عفونت در استرالیا نصف شده است و به دلیل اجتماعی فاصله گرفته است. مرگ و میر می ایستد در 28 و تعدادی از شناخته شده عفونت 5350
  • نخست وزیر اسکات موریسون به نام برگشت با هیچ شغل را به خانه راه خود را به دولت اعلام کرد رحمت پرواز برای استرالیایی ها در خارج از کشور برای بازگشت
  • ملکه را نادر تلویزیونی نشانی در مورد این بیماری همه گیر در روز یکشنبه
  • پرنس چارلز عملا افتتاح 4000 تخت موقت بیمارستان در لندن برای بیماران مبتلا به کروناویروس

ملکه به نادر تلویزیونی آدرس

ملکه به تازگی اعلام کرد که او را به یک آدرس تلویزیونی به انگلستان و کشورهای مشترک المنافع روز یکشنبه در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که ملکه سوابق یک پیام کریسمس هر سال پخش از اعلیحضرت او در خارج از فصل جشن فوق العاده نادر است. این خواهد بود که چهارم در 68 سال سلطنت.

The Queen records a Christmas message every year but televised addresses are rare.

ملکه سوابق یک پیام کریسمس هر سال اما تلویزیونی آدرس نادر است.اعتبار:AP

آخرین جمله آدرس بود که پس از مرگ ملکه مادر در سال 2002 و قبل از آن در واکنش به کشته شدن پرنسس دایانا در سال 1997.

یکشنبه پیام فیلم برداری شده بود در قلعه ویندسور که در آن ملکه در اقامت با شوهرش پرنس فیلیپ.

پرنس چارلز عملا باز لندن pop-up بیمارستان

پرنس چارلز افتتاح موقت بیمارستان در لندن راه اندازی برای درمان هزاران نفر از COVID-19 بيمار تنها چند روز پس از دوره نقاهت بعد از بیماری خود.

چارلز افتتاح شد 4000 تخت بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل از طریق لینک ویدئو از محل اقامت خود در Birkhall, اسکاتلند. بیمارستان در لندن اکسل مرکز نمایشگاه, زمان فقط نه روز برای ساخت. آن را به جای 4000 بیماران.

Prince Charles opens the NHS Nightingale hospital in London via video link from his residence in Birkhall, Scotland. Prince Charles spent seven days self-isolating after contracting a mild case of COVID-19.

پرنس چارلز باز می شود بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل در لندن از طریق لینک ویدئو از محل اقامت خود در Birkhall, اسکاتلند. پرنس چارلز صرف هفت روز خود منزوی پس از انقباض خفیف مورد COVID-19.اعتبار:توییتر/@ClarenceHouse

“من فقط می توانم پیشنهاد ویژه من افکار و نماز را به همه کسانی که برای دریافت مراقبت های درون آن و اجازه دهید ما امیدواریم که خانم ها و آقایان که آن را نمی خواهد بیش از حد طولانی قبل از این بیماری وحشتناک در سمت چپ زمین ما,” او گفت:.

جهانی مرگ و میر نزدیک 55,000

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است.

از 12am AEST وجود دارد بیش از 1 میلیون موارد شناخته شده COVID-19 در سراسر جهان, اما استرالیا افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفیمی گوید: درست است در مجموع است که احتمالا 10 برابر بالاتر به معنی 10 میلیون نفر می تواند آلوده.

بیش از 54 ، 000 نفر کشته شده اند از بیماری اما 218,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

استاد مورفی گفت: رشد در استرالیا عفونت رای نصف شده است و به عنوان یک نتیجه از اجتماعی فاصله گرفته است. وجود دارد 5350 شناخته شده عفونت و مرگ و میر می ایستد در 28.

در روز جمعه:

  • نخست وزیر اسکات موریسون خواست برگشت با هیچ شغل به خانه بروم.

بیشتر بخوانید از خبرنگاران دانا McAuley و لورا چانگ: رفتن به خانه موریسون می گوید بازدید کنندگان بین المللی

  • دولت اعلام ویژه پرواز به لس آنجلس و هنگ کنگ و نیوزیلند و لندن برای استرالیایی ها به خانه.

خبرنگار Kylar Loussikian بیشتر: رحمت پرواز: هزاران نفر از رشته استرالیایی به پرواز در خانه

  • و مطمئن شوید که شما را از دست ندهید WA برتر را علامت McGowan را خنده دار پاسخ هنگامی که از او خواسته شد در مورد $1000 خوب اعمال شده در NSW که رفت و در حال اجرا و سپس متوقف به خوردن یک کباب روی نیمکت پارک.

روکش جمعه پوشش: به عنوان روز گشوده: COVID-19 موارد عبور از 1 میلیون نفر در سراسر جهان در استرالیا مرگ و میر می ایستد در 28

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>