اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 146,000. وجود دارد بیش از 2.1 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 554,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 65 و وجود دارد 6522 موارد تایید شده
  • چین می گوید اقتصاد آن قرارداد 6.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 با توجه به همه گیر آغاز شد که در ووهان هوبئی
  • به طور جداگانه ووهان چین افزایش یافته است coronavirus مرگ و میر 50 درصد
  • سازمان ملل متحد بدن برآورد 300,000 آفریقایی مرگ خواهد شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس

نیویورکی می توانید متن و عکس اجتماعی فاصله متخلفان به تاریخ تولد در خط

شهردار نیویورک اعلام کرده است یک متن ویژه خدمات برای ساکنان شهر به تاریخ تولد در افراد کشف نقض مستند.

نیروهای جدید مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در از جمعه شب و خواست به ماندن در خانه تا زمانی که ممکن است 15.

Bill de Blasio, Mayor of New York City, says New Yorkers should text photos of people flouting the lockdown to a new dob in hotline.

بیل د Blasio, شهردار شهر نیویورک می گوید: نیروهای جدید باید متن و عکس از مردم ايميل مستند به تاریخ تولد در خط.

شهردار بیل د Blasio تشویق نیویورک به تاریخ تولد در هر خال خال انجام کاری اشتباه از طریق یک متن جدید سرویس و یا نرم افزار تلفن.

“اگر شما یک اجتماعی فاصله نقض یک عکس را” د Blasio گفت.

“همه ما نیاز به عکس و مکان خاص و ما خوب به آن بروید اجرای اتفاق خواهد افتاد حق دور.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو قبلا گفت: “مردم به اجرای قانون جدید الزامی چهره پوشانده اند.

سازمان ملل متحد بدن می گوید: 300,000 آفریقایی ها می میرند و در طول همه گیر

سازمان ملل متحد و کمیسیون اقتصادی برای آفریقا تخمین می زند بیش از 300,000 آفریقایی می تواند مرگ ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در بهترین سناریو یک گزارش جدید منتشر شده توسط این کمیسیون گفت: کاهش رشد اقتصادی در این قاره خواهد فشار نزدیک به 27 میلیون نفر به فقر است.

Pallbearers wearing personal protective equipment suits carrying the casket containing the remains of a COVID-19 victim in Johannesburg, South Africa.

Pallbearers پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی مناسب حمل تابوت حاوی جسد یک COVID-19 قربانی در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی است.اعتبار:AP

ورا Songwe از این کمیسیون گفت: آفریقایی ها به خصوص مستعد ابتلا چرا که 56 درصد آن را جمعیت شهری متمرکز شده است در محله های فقیرنشین.

تنها یک سوم از خانواده های دسترسی به اساسی شستن دست ها و امکانات.

در اطراف 16,000 آفریقایی شناخته می شوند به این بیماری مبتلا و گزارش مرگ و میر در حدود 800. اما کمبود خدمات بهداشتی و درمانی به معنی واقعی شماره است که به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

تبلیغات

انگلستان غرق 14,000

انگلستان ثبت کرده است بیش از 14 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با 847 جدید بیمارستان مرگ و میر گزارش شده در روز جمعه.

انگلستان را شامل نمی شود مرگ و میر ناشی از کروناویروس که رخ می دهد در مراقبت از سالمندان در خانه خود را شمارش و در عین حال این کشور هنوز پنجم-بالاترین مرگ و میر در جهان است.

فرانسه که چهارم جهان را دارا است-کمترین عوارض می کند, از جمله خانه سالمندان مرگ و میر در آن شمارش و گزارش کرده است 17,942 مرگ و میر.

آخرین آمار و ارقام نیز نشان می دهد که انگلستان فقط تست شده در اطراف 341,000 مردم از این بیماری همه گیر شروع به این معنی که دولت را متعهد به انجام 100,000 آزمون در هر روز تا پایان مارس است که به دنبال به طور فزاینده ای بعید است.

جهانی غرق 146,000

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 146,000. وجود دارد بیش از 2.1 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 554,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 65 و وجود دارد 6522 موارد تایید شده.

در روز جمعه:

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de