Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 2.2 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 65


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 150,000. وجود دارد بیش از 2.2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 564,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
 • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 65 و وجود دارد 6522 موارد تایید شده
 • سازمان جهانی بهداشت در دفاع چین تجدید نظر مرگ و میر در ووهان گفت: بسیاری از کشورها را نیز بررسی سوابق خود را هنگامی که در اوج شیوع بیماری خود را گذرانده است
 • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست رای دهندگان به “آزاد” چند کلید نوسان متحده حکومت دموکرات
 • سازمان ملل متحد بدن برآورد 300,000 آفریقایی مرگ خواهد شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس

‘هیچ گزینه ای دیگر’: ICU کارکنان مجبور به خود PPE با لوازم التحریر

تجهیزات حفاظت فردی بسیار پایین در یک واحد مراقبت های ویژه در سیدنی بیمارستان که برای چند هفته پزشکان و پرستاران مجبور شده اند خود را سپر چهره های حفاظتی از لوازم التحریر لوازم.

“من مطمئن هستم که آنها را برآورده نمی کنند کنترل عفونت استانداردهای اما ما هیچ گزینه ای دیگر” گفت: یک عضو از واحد مراقبت های ویژه (ICU) در Sutherland بیمارستان.

DIY face shields: Westmead ICU staff shared instructions with other hospitals.

تبادل نظر صورت سپر: وست مید ICU کارکنان دستورالعمل مشترک با بیمارستان های دیگر.

تا 50 مراقبت های ویژه پزشکان و پرستاران پوشیده شده اند, در خانه, چهره سپر ساخته شده از پلاستیک روشن اتصال را پوشش می دهد مورد استفاده در لوازم التحریر “چسبیده برخی از فوم به بالای آن و با استفاده از نوار کاست به کراوات آن را در اطراف سر ما” گفت: عضو هیات.

ICU کارکنان شد بیشتر نگران کفایت از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) پس از هشدار داده است که آنها با استفاده از اشتباه ماسک در حالی که درمان بدحال COVID-19 بيمار.

اینجا بیشتر بخوانید.

سازمان ملل خواستار, سازمان ملل برای حفاظت از همجنسگرایان+ مردم در میان coronavirus

سازمان ملل متحد روز جمعه کشور خواست برای محافظت از همجنسگرایان+ مردم در برابر تبعیض هنگامی که به دنبال مراقبت های بهداشتی در طول همه گیر و گفت آنها ممکن است مردد به دنبال خدمات پزشکی و به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس.

اعضای همجنسگرایان+ جامعه مبتلا به HIV یا ایدز ممکن است سیستم ایمنی بدن و یا یک شانس بالاتری از بی خانمان بودن از مردم گسترده تر ساخت اجتماعی فاصله و امن بهداشت دشوار سازمان ملل کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله در بیانیه ای گفت.

“LGBTI مردم در میان آسیب پذیر و به حاشیه رانده شده در بسیاری از جوامع و در میان کسانی که بیشتر در معرض خطر از COVID-19,” باشله گفت.

“ما می دانیم که تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر تنها کار خواهد کرد اگر همه حقوق به زندگی و سلامت هستند محافظت می شود.”

همجنسگرایان+ افرادی که به طور منظم صورت انگ و تبعیض در حالی که به دنبال خدمات بهداشتی و درمانی که بر دسترسی به کیفیت مراقبت از U. N. گفت.

ایسنا

تبلیغات

بریتانیا می توانید ببینید 40,000 مرگ و میر

صبح. سارا Keoghan اینجا مصرف بیش از این وبلاگ.

دولت بریتانیا بیش از حد آهسته به واکنش نشان می دهند در چند جبهه به رمان شیوع کروناویروس است که می تواند باعث مرگ و میر ناشی از 40,000 نفر در بریتانیا پیشرو در بهداشت عمومی استاد گفت: نمایندگان مجلس در روز جمعه.

نخست وزیر بوریس جانسون در ابتدا خودداری از تصویب سختگیرانه کنترل است که دیگر رهبران اروپایی تحمیل شده اما پس از آن تعطیل کشور در زمانی که پیش بینی ها حاکی از یک چهارم از یک میلیون نفر می میرند در بریتانیا.

تا کنون بیش از 14,576 مردم با COVID-19 نفر در بیمارستان های جدید هر چند آمار رسمی نشان می دهد واقعی مرگ و میر می تواند بسیار بزرگتر است.

“که در آن بودند خطاهای سیستم که منجر به احتمالا بالاترین نرخ مرگ و میر در اروپا؟” آنتونی Costello, استاد بین المللی بهداشت کودک و مدیر موسسه UCL بهداشت جهانی خواست در مراقبت بهداشتی و اجتماعی کمیته.

ایسنا

جهانی مرگ و میر بازدید 150,000

صبح به خیر, اگر شما فقط پیوستن به ما در اینجا این تحولات یک شبه:

 • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 150,000. وجود دارد بیش از 2.2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 564,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

 • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 65 و وجود دارد 6522 موارد تایید شده.

 • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست رای دهندگان به “آزاد” چند کلید نوسان متحده حکومت دموکرات ها به عنوان بخشی از خود را در حال انجام ردیف با Governers در مورد زمانی که برای بازگشایی اقتصاد ما است.

ادامه مطلب: تهمت می رود به جنگ با کشور بیش مستندات

 • سازمان جهانی بهداشت در دفاع چین تجدید نظر مرگ و میر در ووهان گفت: بسیاری از کشورها را نیز بررسی سوابق خود را هنگامی که در اوج شیوع بیماری خود را گذرانده است.
 • هر دو در ایتالیا و نیویورک ثبت یک تثبیت کننده در گسترش coronavirus اما هیچ توجهی کاهش می یابد که منجر به سوالات در مورد زنده ماندن از پایدار مستندات.
 • انگلستان تاسیس یک واکسن گروه ضربت برای اطمینان از بریتانیا آماده است تا به تولید انبوه واکسن اگر یکی پیدا شده است.
 • و 99 ساله انگلیسی جانباز تام مور جمع آوری کمک های مطرح شده £20 میلیون (39 میلیون دلار) برای بیمه خدمات درمانی و او را در بالای آیتونز تک آهنگ, نمودار. هیچ biggie!

و که آن را از من تحویل به سارا Keoghan در سیدنی که شما را از طریق پیشرفت در طول روز.

99 ساله انگلیسی جانباز تاپ iTunes برد £20 میلیون برای بیمه خدمات درمانی

کاپیتان بازنشسته تام مور را در صدر iTunes, نمودار راه می رفت 100 دور از حیاط خلوت خود و افزایش بیش از £20 میلیون (39 میلیون دلار) برای بریتانیا NHS با کمتر از دو هفته تا روز تولد 100 خود را.

مور مجموعه به منظور بالا بردن فقط 1000 پوند ($1900) برای بیمه خدمات درمانی 30 آوریل.

99 ساله عفونی حس خوش بینی و اعتقاد به این که “فردا خواهد بود بهتر روز” دیده می شود تقاضای خود را – برای حامیان مالی برای حمایت از خود را 100 دور از حیاط خلوت خود را با تاریخ تولد خود را – به ویروسی.

مور طرفداران عبارتند از به انگلیسی, موسیقی تئاتر, ستاره مایکل توپ که ثبت you’ll Never Walk Alone با مور و صدای مراقبت از گروه کر.

این آهنگ در روز جمعه منتشر شده است در حال حاضر در بالای آیتونز تک آهنگ نمودار در اپل فروشگاه موسیقی.

زودتر پرنس ویلیام ستایش مور به عنوان “یک مرد جذب سرمایه و ماشین آلات.”

دوک و دوشس کمبریج در میان میلیون ها نفر از اهدا کنندگان.

ایتالیا عفونت در حال حاضر اتفاق می افتد در درون خانواده ها

ایتالیا می گوید: موارد جدید عفونت اغلب اتفاق می افتد در درون خانواده به عنوان یک نتیجه از سخت شش هفته مستند تحمیل شده بر کشور است.

به طور جداگانه فیزیکدان هسته ای پائولو Branchiniشده است که با تمرکز بر روند مرگ و میر در ایتالیا گفت: روزانه Corriere della Sera که این مستند تا به حال قرار دادن یک درب در عفونت بود اما در حال حاضر “خسته اثرات مفید آن.”

مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در ایتالیا افزایش یافت 575 در 24 ساعت گذشته از 525 روز قبل از.

تعداد موارد جدید کمی کاهش یافته اما دانشمندان هشدار داد که عفونت شد و در حال حاضر به طور عمده اتفاق می افتد در میان اعضای خانواده.

“احتمالا بسیاری از عفونت است که رخ داده است پس از این مستند رخ داده در درون خانواده” جیووانی Toniیک مدیر از ایتالیا بالا, سلامت بدن, سلامت برتر موسسه (ISS) یک کنفرانس خبری گفت.

روزانه شمارش از موارد جدید در ایستاده بود 3493 از قبلی 3786 با هر دو مرگ و عفونت گسترش گسترده وضعیت پایدار در محل گذشته بیش از 12 روز است.

این فلات است که بطور قابل توجهی پایین تر از قله رسیده در اطراف پایان ماه مارس است اما روند نزولی است اقدام به عنوان به طور گسترده ای امید در کشور است که در مستند برای تقریبا شش هفته.

Branchini گفت که از آنجا که منبع اصلی عفونت شد و در حال حاضر در درون خانواده تنها راه برای کاهش مرگ و میر و موارد بیشتر بود برای قرار دادن تمام افرادی که آزمایش مثبت در مراکز اختصاص داده شده و دور از بستگان خود را.

رسمی مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه 21 افزایش یافته است به 22,745 مدنی حفاظت آژانس گفت: ایران دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است.

اما مقامات ایتالیایی اعلام کرد که درست است تعداد مرگ و میر بسیار بالاتر است.

برتر موسسه بهداشت گفت: بررسی یک نمونه از خانه های پرستاری پیشنهاد کرد بیش از 40 درصد از ساکنان که درگذشت از فوریه 1 به 15 آوریل تا به حال هر دو آزمایش مثبت بود یا نشانه های سازگار با کوروناویروس.

تبلیغات

‘هیچ تضمینی’: انگلستان ایجاد واکسن گروه ضربت

بریتانیا ایجاد کرده است یک گروه ضربت به تلاش و تولید coronavirus واکسن “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

کشورها در سراسر جهان در حال مسابقه برای تولید یک برنامه واکسیناسیون فرزندتان که در حال تبلیغ به عنوان تنها راه مناسب و برگشت به زندگی عادی.

انگلستان واکسن گروه ضربت شامل دولت و بخش خصوصی علمی و خدمات بهداشت عمومی.

این گروه ضربت هدف این است که نه فقط تولید یک واکسن است اما باید از این ظرفیت برای تولید در مقیاس خشکی. “واکسن می تواند از هر نقطه گفت:” بریتانیا ارشد علمی مشاور پاتریک blue palace hotel.

“این گروه ضربت و در حال اجرا است و با هدف اطمینان حاصل شود که یک واکسن در دسترس است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” وزیر کابینه Alok Sharma خبرنگاران گفت: در شماره 10 خیابان داونینگ

اما او هشدار داد که تولید یک واکسن بود “تلاشی عظیم” را که “چند ماه” با “هیچ تضمینی وجود ندارد.”

نیویورک مرگ و میر مسطح اما امتناع از پایین آمدن

نیویورک فرماندار اندرو کومو می گوید که دولت مرگ روزانه تلفات است که هنوز هم در حال کاهش است.

یکی دیگر از 630 نفر در 24 ساعت گذشته به معنی مرگ و میر افت داشته است اما در حال سقوط نیست. در مجموع 12,822 مردم در سراسر کشور کشته شده اند.

کومو توصیف نرخ hospitalisations و مرگ روزانه شمارش به عنوان “اساسا مسطح دوباره.”

“تعداد مرگ و میر متاسفانه حاضر به طور چشمگیری پایین آمده است.” “630 – که هنوز نفس در آن درد و غم و اندوه و مصیبت است.”

دیگر به شدت تحت تاثیر کشورهایی که آشکارا گزارش مرگ خود عوارض از جمله ایتالیا نیز دچار ثبات در نرخ مرگ و نه از دیدن هر نشانه ای از قابل توجهی کاهش می یابد.

Comic-Con لغو برای اولین بار در فرقه رویداد تاریخ

برگزارکنندگان San Diego Comic-Con سالانه افراد مشهور نکردم ویترین از ابرقهرمان فیلم و فرهنگ پاپ لغو شده است برای اولین بار در 50 سال سابقه.

ده ها هزار نفر از طرفداران اغلب در لباس ابرقهرمانان همگرا در شهر برای این رویداد است که برنامه ریزی شده به محل در ماه جولای.

در سال گذشته استرالیا Chris Hemsworth, پیوست, آنجلینا جولی, ناتالی پورتمن و تام کروز در حضور.

Natalie Portman, Chris Hemsworth and Tessa Thompson at the 2019 Comic-Con in San Diego.

ناتالی پورتمن, Chris Hemsworth و تسا تامپسون در سال 2019 Comic-Con در سن دیگو.اعتبار:Invision

اما سازمان دهندگان گفت: این امر می تواند امن و یا ممکن است به ادامه این رویداد را سال نور از coronavirus بیماری همه گیر.

“زمان فوق العاده ای نیاز به اقدامات فوق العاده و در حالی که ما در حال متاثر, به این عمل ما می دانیم که این تصمیم درست است” گفت: Comic-Con سخنگوی دیوید Glanzer.

“ما مشتاقانه منتظر به زمان هنگامی که ما می تواند همه را دوباره و به اشتراک گذاری در جامعه ما همه عشق و لذت ببرید.”

بعدی San Diego Comic-Con که قرار است در ماه جولای 22-25, 2021 بیانیه ای گفت:.

چین مرگ و میر به روز ‘به ترک هیچ موردی ثبت نشده’: که

سازمان جهانی بهداشت می گوید چین دیرهنگام علاوه بر آن مرگ و میر در ووهان انجام شد “در تلاش برای ترک هیچ موردی ثبت نشده.”

چین upwardly آن تجدید نظر ووهان تلفات 50 درصد و ادعا مرگ شد در ابتدا گزارش به دلیل حذفیات ناشی از سیستم غیرمنتظره بودن در اوج این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران چهره های جدید به عنوان شواهد چین شده است به عمد پنهان کردن خود واقعی تلفات از بقیه جهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است متوقف به ما کمک های مالی برای کسانی که ادعا ملل متحد بدن کمک چین در اوایل پوشش این ویروس زمانی که آن را برای اولین بار پدید آمده در ووهان.

برای بار دوم که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus مجاز junior کارکنان برای پاسخ به سوالات در مورد چین را به اتهام پنهان زمانی که سوال در یک کنفرانس خبری در ژنو برگزار شد.

خواسته های یک روزنامه نگار, چگونه اعتماد به نفس بود که در چین اعداد و توانایی خود را به منظور بررسی موارد ماریا ون Kerkhove گفت: چین به روز رسانی انجام شد “در تلاش برای ترک هیچ موردی ثبت نشده.”

“این چیزی است که یک چالش در حال شیوع به شناسایی همه موارد خود را برای شناسایی تمام مرگ و میر به عنوان یک شیوع اتفاق می افتد – به خصوص اگر سیستم در حال غرق,” او گفت:.

“من پیش بینی است که بسیاری از کشورهای در حال رفتن به در یک وضعیت مشابه که در آن آنها را مجبور به رفتن به عقب و بررسی سوابق و نگاه کنید تا ببینید آیا ما به گرفتن همه آنها را.”

فرانسه شده است tallying تا پیش از این غیر-گزارش پرستاری صفحه اصلی مرگ و میر بیش از گذشته دو هفته منجر به افزایش قابل توجهی در تلفات خود را.

نیویورک فرماندار اندرو کومو گفته مقامات در سراسر کشور نیز به بیش پرونده برای دیدن اگر مرگ رخ داده است که در خانه بودند در نتیجه coronavirus و نیاز به شامل در دولت رسمی تلفات.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter instagram takipçi satın algüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroad