اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 148,000. وجود دارد بیش از 2.2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 564,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 67 و وجود دارد 6522 موارد تایید شده
  • سازمان جهانی بهداشت در دفاع چین تجدید نظر مرگ و میر در ووهان گفت: بسیاری از کشورها را نیز بررسی سوابق خود را هنگامی که در اوج شیوع بیماری خود را گذرانده است
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست رای دهندگان به “آزاد” چند کلید نوسان متحده حکومت دموکرات
  • سازمان ملل متحد بدن برآورد 300,000 آفریقایی مرگ خواهد شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس

دو مرگ و میر بیشتر در NSW یک شبه دولت, مرگ و میر می ایستد در 28

دو نفر فوت کرده اند یک شبه در NSW آوردن دولت تلفات به 28.

83 سال از درگذشت سلطنتی شاهزاده آلفرد پس از سفر در مشهور گرفتگی.

58 سال نیز درگذشت و در تمورته بیمارستان دیروز آوردن ملی تلفات به 69.

زنده: NSW وزیر بهداشت براد Hazzard COVID-19 روز رسانی

تبلیغات

تاسمانی چهره هشتم coronavirus مرگ

یک مرد در 70s آخرین coronavirus مرگ در تاسمانی آوردن دولت تلفات به هشت.

74 ساله بود در شمال غربی بیمارستان منطقه ای دولت را برتر پیتر Gutwein گفت: در روز شنبه.

می آید پس از 72 سال درگذشت روز جمعه از ویروس.

دولت صادر پتو تست سراسر شرق Devonport را Melaleuca خانه سالمندان یولورستن را الیزا Purton خانه و Coroneagh پارک در پنگوئن پس از کشف که کارگران بهداشت و درمان در حال انجام تغییرات در هر سه امکانات قبل از تست مثبت برای کوروناویروس.

فرد نیز مشغول به کار در دو بسته بیمارستان در بورنی در مرکز شیوع است که مربوط به تقریبا 100 از دولت 184 موارد است.

AAP

ششم کوئینزلند COVID-19 مرگ به عنوان کشتی کروز مسافری می میرد در سیدنی

یک ششم Queenslander تسلیم کرده است به رمان coronavirus با 83 ساله در ابتدا از دولت آفتاب از دست دادن زندگی خود را در سیدنی در روز جمعه.

مرد بود یک مسافر در, افراد مشهور, گرفتگی, کشتی کروز, توسط, افراد مشهور, کشتی و در قرنطینه در سیدنی با توجه به کوئینزلند وزیر بهداشت استیون مایلز.

کوئینزلند ثبت کرده است یکی دیگر از 8 جدید موارد یک شبه مصرف تجدید نظر دولت در مجموع به 1014.

تنها 271 از کسانی که فعال هستند و موارد و 738 بهبود بیماران.

22 وجود دارد کوئینزلند COVID-19 بیماران در بیمارستان با نه نفر از کسانی که در بخش های مراقبت ويژه و هفت نفر از کسانی که در هواکش.

تعداد جامعه انتقال موارد در دولت نیز تجدید نظر شده است را از 39 به 36 شبانه پس از مقامات بهداشت در ارتباط با سه مورد قبلی خود را به سفر و یا دیگر مسافران خارج از کشور که آنها را به تماس با – پیش از این ناشناخته بود چگونه این سه نفر تا به حال قرارداد این ویروس.

NSW سایه خزانه دار دفاع سناتور دبورا اونیل در میان Airbnb جنجال

NSW مخالفت خزانه دار والت Secord گفته سناتور دبورا اونیل Airbnb جنجال نباید نسبت به سابق NSW هنرهای وزیر همین Harwin را نقض بهداشت عمومی عمل می کنند.

اخبار پارسیان امروز گزارش داد که خانم اونیل اجاره او کوپاکابانا خانه برای تعطیلات از آوریل 6 تا 8 با وجود اجتماعی فاصله قوانین که در جای خود از مارس 30.

NSW Shadow Treasurer Walt Secord.

NSW سایه خزانه دار والت Secord.اعتبار:کریستوفر پیرس

“این کاملا متفاوت به همین Harwin امر” او گفت:. “من فکر می کنم این Airbnb موضوع گنگ و احمقانه و من می دانم که او تا به تصحیح آن در حال حاضر, اما شما نمی توانید مقایسه کنید که به چه فکر Harwin انجام داد.”

آقای Secord گفت: این دو موضوع قابل مقایسه نیست همانطور که آقای Harwin سوار به عقب و جلو به تعطیلات خود را “سه بار” اما او باید دریافت جریمه اگر او شکسته است قانون است.

“من در خط مقدم نخوری همین Harwin…او در زمان خطرات عمده,” او گفت:. “اگر پلیس فکر می کنم او شکسته است این قانون پس از آن می شود.”

دوباره باز از Bondi ساحل می تواند مرگبار تصمیم’: NSW سایه خزانه دار

NSW مخالفت خزانه دار والت Secord هشدار داده است در برابر بازگشایی Bondi ساحل بیان کرد این تصمیم می تواند به طور بالقوه “مرگبار” برای سالمندان کاربران از ساحل.

آقای Secord نیز نامیده می شود در دولت برای معرفی پتو مقررات در سراسر NSW سواحل برای جلوگیری از سردرگمی برای شناگران است.

Labor's shadow treasurer Walt Secord.

کار سایه خزانه دار والت Secord.اعتبار:کریستوفر پیرس

“ما یک کانون ملی ما نمی خواهیم برای دیدن موج دوم و یا دوم اوج” آقای Secord گفت. “ما می دانیم که اگر ما را به یک تصمیم احمقانه آن می تواند کشنده برای یک فرد سالمند.”

عضو کوگی Dr Majorie اونیل گفت: “ایمنی باید اول” در هر گونه بحث در مورد بازگشایی ساحل.

“این که امنیت جامعه ما…بلکه ایمنی ما نجات غریق…به طور بالقوه نجات افرادی که COVID-19” او گفت:.

تبلیغات

کار سایه خزانه دار والت Secord و دکتر Marjorie اونیل کنفرانس مطبوعاتی

کار سایه خزانه دار والت Secord و دکتر Marjorie اونیل در حال انتظار برای به روز رسانی به زودی در رابطه با استفاده از Bondi ساحل در میان COVID-19.

امروز صفحه اول

در اینجا صفحه اول امروز صبح سیدنی هرالد با داستان منحصر به فرد از اردن بیکر, Lisa Maria, کری fellner در و دیوید کرو.

ویکتوریا پرونده یکی دیگر از 17 مورد از COVID-19

ویکتوریا ثبت کرده است یکی دیگر از 17 مورد از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته از جمله نه موارد در میان بازگشت مسافران در قرنطینه.

در یک صدای جیر جیر صبح امروز وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: تعداد کل موارد در دولت افزایش یافته بود به 1319 یک شبه.

سی و مردم در بیمارستان با این ویروس از جمله 12 نفر که در حال مبارزه برای زندگی در بخش مراقبت های ویژه.

Ms Mikakos گفت: 39 افرادی که قرار داده شده اند در قرنطینه در ویکتوریا هتل ها پس از جداسازی اکید اقدامات در جای خود قرار گرفتند آزمایش مثبت به این ویروس از جمله هفت تن از گرگ مورتیمر کروز.

کوئینزلند ارائه می دهد $200 میلیون باکره هواپیمایی نجات

کوئینزلند دولت ارائه شده است برای قرار دادن 200 میلیون دلار نسبت به یک ملی بسته به صرفه جویی در حامل های ملی ویرجین استرالیا از سقوط قربانی به رمان coronavirus رکود.

اما این حمایت مشروط بر دولت فدرال حمایت, تجدید ساختار بدهی سهامداران و دارندگان اوراق قرضه پشتیبانی مداوم منطقه ای پرواز و خطوط هوایی مقر اقامت در بریزبن.

Virgin Australia is struggling to stay afloat.

ویرجین استرالیا در تلاش برای شناور باقی می ماند.اعتبار:Rhett Wyman

توسعه دولت کامرون دیک قرار داده و تعهد در دولت فدرال و کشورهای دیگر به دنبال کوئینزلند رهبری و پشتیبانی شرکت هواپیمایی.

“کوئینزلند استرالیا داده هر دو ما هواپیمایی ملی – ما نمی خواهد اجازه دهید آنها را بروید و یا اجازه دهید هزاران نفر از خانواده خود را در مشاغل بدون, مبارزه,” او می گوید.”اما ما نمی تواند آن را انجام دهد به تنهایی و نه ما باید … ما نیاز دولت استرالیا به رهبری یک تلاش ملی برای نگه داشتن ما دو هواپیمایی پرواز.

“ما همچنین می خواهم به نگه داشتن درجه عادلانه است. ما می دانیم که آن می تواند هزینه تا 25 درصد بیشتر به پرواز در تک حامل مسیرهای, و ما می خواهید برای جلوگیری از که در تمام هزینه های زمانی که ما خروج از این بحران است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net