اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 153,000. وجود دارد بیش از 2.2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 568,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • NSW وزیر بهداشت براد Hazzard با ارسال یک هشدار شدید به افراد جوانتر از موازین COVID-19 محدودیت با 42 درصد از موارد مثبت در NSW در حال حاضر افراد زیر سن 40.
  • سازمان جهانی بهداشت در دفاع چین تجدید نظر مرگ و میر در ووهان گفت: بسیاری از کشورها را نیز بررسی سوابق خود را هنگامی که در اوج شیوع بیماری خود را گذرانده است
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست رای دهندگان به “آزاد” چند کلید نوسان متحده حکومت دموکرات
  • سازمان ملل متحد بدن برآورد 300,000 آفریقایی مرگ خواهد شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس

عکس از Sydneysiders ورزش

این هرالد‘s عکاسان دستگیر کرده اند Sydneysiders ورزش و با بهره گیری از آب و هوای آفتابی در روز شنبه.

People exercise and walk their dogs in Cammeray, Sydney.

مردم ورزش و پیاده روی سگ خود را در Cammeray سیدنی. اعتبار:Dominic Lorrimer

People walking around the Nepean River near Penrith.

مردم راه رفتن در اطراف Nepean رودخانه در نزدیکی پنریته. اعتبار:دین Sewell

Sydneysiders were able to enjoy some sunny weather while obeying social distancing measures on Saturday.

Sydneysiders قادر به لذت بردن از برخی از آب و هوای آفتابی در حالی که اطاعت اجتماعی فاصله اقدامات در روز شنبه. اعتبار:Dominic Lorrimer

‘ما همه در زندگی آن’: COVID-19 شخصی تست برای Telstra پن

این COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر به تحمیل تلفات سنگین بر Telstra رئیس اندی پن به عنوان یک پدر و اجرایی.

یکی از دختران خود را از یک شغل, خواهر در قانون است و دوره نقاهت را در ایالات متحده و در حال حاضر مادر سالمند خود را بر اساس در انگلستان گرفتار این ویروس.

Telstra chief executive Andy Penn.

Telstra اجرایی اندی پن.اعتبار:ادی جیم

“نکته منحصر به فرد در مورد این بحران این است که ما تمام زندگی آن را در همان زمان به عنوان نیاز به مدیریت در آن” پن می گوید. “دختر من از دست او کار من بسیار بیمار پدر و مادر سالمند در بریتانیا و من نمی توانم دیدار – مادر من رو COVID-19.”

این بیماری همه گیر است که یک نوع منحصر به فرد از چالش برای پن که هیچ غریبه ای به چالش ها و نیست مرتب به پشت, کردن از آنها. داشتن کمر در Telstra در سال 2015 پن تصدی به روز شده است هر چیزی اما صاف است. از گسترده شبکه در سال 2016 به جرم کار کاهش و در تابستان گذشته ملی bushfire بحران پن موفق به دیدن هر آزمون.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تبلیغات

Artania کشتی کروز در نهایت مجموعه بادبان از WA پس از COVID-19 شیوع

این گرفتار Artania کشتی کروز را آغاز کرده است سفر خود را از غرب استرالیا.

کشتی شده بود لنگر انداخت در Fremantle با خدمه در هیئت مدیره بیش از سه هفته پس از امن اضافی 14 روز دوره قرنطینه.

MV Artania docked in Fremantle.

MV Artania لنگر انداخت در Fremantle.اعتبار:کامرون Myles

در مجموع 79 مسافر و خدمه از Artania آزمایش مثبت به کروناویروس در وا.

42 ساله و خدمه از فیلیپین, کشته در یک پرت بیمارستان در پنج شنبه, گرفتن دولت تلفات به هفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

اقامت از Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان می میرد

یکی از Anglicare Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان در غرب سیدنی درگذشت هل دادن دولت مجموع تلفات به 27 نفر است.

در یک بیانیه Anglicare سیدنی گفت: “ما بسیار متاسف که به اطلاع 93-سال-مرد ساکن Newmarch خانه بود که مثبت برای COVID-19 و در حال حاضر درد و رنج های متعدد و جدی مسائل مربوط به سلامت گذشت امروز صبح.”

“ساکن است باعث مرگ خواهد شد به طور رسمی تایید کرد در روزهای آینده. ساکن بستگان مطلع شده است.”

NSW بهداشت گفت: هیچ یک مورد تایید شده از COVID-19 در مرکز از جمعه آوردن مجموع به 30 مورد -10 کارکنان و 20 نفر.

A resident from the Anglicare Newmarch House in western Sydney has died.

یکی از Anglicare Newmarch خانه در غرب سیدنی درگذشت. اعتبار:نیک Moir, مدیر

بازدید کننده محدودیت در محل باقی می ماند و تماس با ردیابی همچنان ادامه دارد.

“منبع عفونت اولیه در دست بررسی است. همه ساکنان و کارکنان آزمایش شده اند, با این نتایج در حال بررسی است. موارد تایید شده در حال حاضر خفیف یا بدون علائم” NSW بهداشت در بیانیه ای گفت.

پخش زنده: WA مقامات بهداشتی ارائه COVID-19 روز رسانی

معاون CMO می گوید ردیابی برنامه نمی تواند اجباری و برنده شامل geo-مکان

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور پل کلی است تاکید COVID-19 ردیابی برنامه دولت است و خواهد بود داوطلبانه و نه اجباری به عنوان برخی از مردم می ترسید.

این برنامه بر اساس یک مدل معرفی شده در سنگاپور است که مقامات در بر داشت کمک کرد تا به دنبال آن COVID-19 ویروس نشان داده شد تا اگر چه استاد کلی گفت: جذب نشده در سنگاپور و او نمی دانست که چگونه محبوب این امر می تواند در استرالیا.

Deputy Chief Medical Officer Professor Paul Kelly has stressed the government's COVID-19 tracing app will be voluntary.

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور پل کلی است تاکید کرد دولت COVID-19 ردیابی برنامه خواهد بود داوطلبانه است. اعتبار:AAP

اما او گفت: هر گونه اطلاعات اضافی خواهد بود خوش آمدید توسط مقامات بهداشتی به عنوان آنها کار می کرد برای پیگیری موارد و به دنبال آن مناطق بودند نشان شیوع بیماری و یا خوشه ای از ویروس.

“این کاملا داوطلبانه علاوه بر این به کار ما در حال حاضر انجام این کار به عنوان معمول در بهداشت عمومی اقدامات” پروفسور کلی در روز شنبه است.

“این برنامه می تواند کمک بسیار به شدت در مورد پیدا کردن و تماس با ردیابی آن بسیار مهم برای ما در تراز وسط قرار دارد که منحنی.

“ما لازم نیست که یک برنامه در حال حاضر, بنابراین ما لازم نیست که برای کمک به ما تا یک درصد جذب از برنامه خواهد بود بهبود و بیشتر از ما بهتر است که خواهد بود.”

استاد کلی گفت: وجود دارد بسیاری از مزایای داشتن برنامه در استرالیا و او امیدوار است مردم از آن استفاده کنید.

او همچنین تاکید کرد که داده می شود و تنها توسط مقامات بهداشتی.

“داده ها داده خواهد شد به مقامات بهداشت در دولت خاص و یا خاص که بهداشت عمومی واحد درگیر,” او گفت:.

“وجود دارد هیچ جغرافیایی محل و یا هر چیزی شبیه به آن در این برنامه است. آن را تنها بر اساس تماس با ردیابی و مورد پیدا کردن بسیار سریع و امیدوارم گسترده تر مد برای محافظت از همه ما است.

“اگر من در تماس با یک فرد که عفونی و من تا به حال این برنامه بر روی گوشی من و عفونی فرد تا به حال آن را بر روی تلفن خود را پس از آن من می تواند هشدار داده که حتی اگر من نمی دانم که فرد عفونی زمانی که ما تا به حال تماس نزدیک.

استاد کلی بستری او مطمئن نیستید که چگونه گسترده جذب برنامه خواهد بود.

“آنها به جذب در سنگاپور آیا ما مطابقت آن باقی مانده است دیده می شود,” او گفت:.

“این خواهد بود که توضیح داده شده در جزئیات بیشتر در طول هفته های آینده آن را به عنوان توسعه یافته و ما متعهد را که در دسترس به عنوان بخشی از حفاظت از استرالیا ،

تبلیغات

معاون CMO: حفاظت از افراد مسن و نیروی کار

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور پل کلی گفت: هیچ نگرانی در مورد مراقبت از سالمندان امکانات داده می شود که چگونه به سرعت coronavirus گسترش می تواند در میان افراد مسن است.

“ما می دانیم که افراد مسن و کسانی که با بیماری های مزمن هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا شدید COVID-19 که در این صورت ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از آنها را از جمله حفاظت از نیروی کار” او گفت:.

استاد کلی نیز وجود دارد گفت: بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس از چند هفته پیش با بیشتر اطلاعیه ها انتظار می رود در روزهای آینده.

معاون افسر ارشد پزشکی: Coronavirus است و نه فقط یک فرد بیماری

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور پل کلی گفت: مرگ یک مرد در 40s خود را یک شبه یک یادآوری است که coronavirus است “نه فقط یک فرد بیماری”.

“ما همه در این با هم به یک دلیل,” او گفت:. “از آنجا که آن می تواند بر هر یک از ما و در حالی که این درست است که می گویند که در اکثر موارد بیش از 80 درصد خفیف هستند و برخی از آنها می تواند بسیار شدید باشد.

“بنابراین ما هنوز 55 نفر در سراسر استرالیا در بخش مراقبت های ویژه در حال حاضر برخی از کسانی که شده اند تهویه برخی از آنها بسیار بیمار است.”

استاد کلی گفت: استرالیا انجام داده بود به خوبی در مقایسه با بقیه جهان بود اما هنوز زمان برای سهولت اقدامات است.

ویکتوریا آزمون بیش از 79 ، 000 نفر

وزیر بهداشت جنی Mikakos در روز شنبه گفت: 79,000 ویکتوریایی تا به حال تست شده برای COVID-19.

“شما ممکن است به یاد بیاورید که پیش از آن در هفته ما گسترش معیارهای تست به وسیع ترین در کشور و به عنوان یک نتیجه از که 4000 ویکتوریایی را در واقع آزمایش و بنابراین ما در حال حاضر در مجموع 79,000 آزمون,” او گفت:

“من حدس می زنم من می خواستم به امروز است که ما می توانید ببینید از افزایش تعداد 17 – و ما تا به حال یکی دیروز – ما تا به حال تعداد پرش در اطراف در هفته گذشته از حدود یک طریق به 17.”

Ms Mikakos گفت ویکتوریایی درک مبارزه با کروناویروس بود و نه بیش.

“این یک جنگ است که دور از برنده” او گفت:. “من را ساخته اند آن را بسیار روشن است که من اعلام کرد این ماموریت انجام شد و این بسیار مهم است که همه ما هوشیار باشند.

“این بسیار مهم است که ما نه خود راضی می شوند که ما درک می کنیم ما هنوز موارد در جامعه ما است و آن را هنوز هم مهم است برای همه ما به ما کمی توجه به مشاوره و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و توجه همه مردم مشاوره اطراف شستشو توصیه ما ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“این تنها راهی است که ما می رویم به شکست این.”

پخش زنده: وزیر بهداشت ویکتوریا را فراهم می کند به روز رسانی coronavirus

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im