Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 2.7 میلیون, ما, مرگ و میر در نزدیکی 50,000 استرالیا به عنوان مرگ و میر می ایستد در 78


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 190,000. وجود دارد بیش از 2.7 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 738,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • استرالیا مرگ و میر افزایش یافته است به 78 پس از مرگ یک مرد آلمانی که در یک WA بیمارستان پس از عقد قرارداد coronavirus در کشتی کروز Artania
  • ویکتوریا مقامات بهداشتی در حال بررسی شیوع کروناویروس در خصوصی بستری روانپزشکی مرکز در ارتباط با 14 مورد
  • اوایل آنتی بادی, نتایج آزمون نشان می دهد تا به 2.7 میلیون نیویورکی ممکن است آلوده شده اند با COVID-19
  • نخست وزیر اسکات موریسون می گوید پارلمان فدرال باز خواهد گشت به مدت سه روز از 12 مارس

روز تحولات در یک نگاه

اگر شما فقط پیوستن به ما در حال حاضر در اینجا به روز تحولات تا کنون:

  • ملی تلفات افزایش به 78 پس از مرگ 79 سال تاسمانی زن مربوط به شیوع موارد در دولت شمال-غرب و مرگ در غرب استرالیا یک مرد آلمانی در 70s که یک مسافر در کشتی کروز Artania.
  • نخست وزیر اسکات موریسون گفت: اجتماعی فاصله اقدامات از جمله 1.5 متر حکومت لازم نیست برای مشاهده شود توسط دانش آموزان در کلاس های درس به عنوان ملی کابینه توسعه COVID-19 دستورالعمل برای ورزش و تفریح و محل کار.
  • نخست وزیر نیز هشدار داد سالخورده امکانات مراقبت برای جلوگیری از نادیده گرفتن ملی دستورالعمل ها و اعمال محدودیت های شدیدتر بر ساکنان از جمله ممنوعیت بازديد از اعضای خانواده.
  • NSW ramped تا coronavirus تست شامل “همه” با علائم و هدف به انجام 8000 تست یک روز از اوج قبلی از 4000 آزمون در روز است.
  • پارلمان فدرال خواهد شد و برای سه روز در ماه آینده از مارس 12.

من در حال حاضر توزیع بیش به مت Bungardخواهد شد که به شما اطلاع از آخرین تحولات در طول بعد از ظهر و شب.

کوگی و ماروبرا سواحل بسته با توجه به جمعیت

امتداد شن و ماسه در کوگی و ماروبرا در آذربایجان شرقی بسته شده اند پس از جمعیت مردم “داشتن یک چلپ چلوپ” flocked به سواحل که بازگشایی برای ورزش تنها در روز دوشنبه.

یک رندویکک شورای اسلامی گفت: سواحل بسته شدند در مدت کوتاهی قبل از 1 بعد از ظهر و بسته باقی خواهد ماند برای بقیه روز.

Coogee Beach was shut on Friday amid fears of overcrowding.

ساحل کوگی بسته شد در روز جمعه در میان ترس از ازدحام بیش از حد.اعتبار:پیتر Rae

او گفت: نجات غریق تصمیم به پاک کردن سواحل زیرا آنها “رسیدن به ظرفیت” و تعداد زیادی از افراد – عمدتا خانواده ها و کودکان – به نظر نمی رسد به استفاده از این مناطق برای ورزش است.

“این بسته بود که واقعا با توجه به این رفتار. تعداد بسیار کمی از مردم در واقع ورزش آنها با داشتن یک چلپ چلوپ در آب است و نه هدف. ما باید به مردم یادآوری کند که “ماندن صفحه اصلی” حکومت هنوز هم اعمال می شود.

“از آنجا که آن را مانند یک روز زیبا شما رو مردم پایین وجود دارد در تلاش برای خنک کردن. خنک کننده به عنوان خوب به عنوان آن است نه ورزش.”

سواحل را دوباره باز برای ورزش در صبح روز شنبه. اما سخنگوی شورای کارکنان را در نظر بگیرید بسته شدن آنها را دوباره اگر مردم مسخره اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و یا عدم استفاده از سواحل برای ورزش بیش از آخر هفته.

تبلیغات

پارلمان فدرال به بازگشت در اواسط ماه مه: PM

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: پارلمان فدرال خواهد بازگشت به مدت سه روز از مارس 12 و وجود دارد “بسیاری از لوایح در حال حاضر” به عنوان بخشی از دولت قانونی برنامه.

“وجود خواهد داشت بسیاری از صورت حساب های معرفی شده در طول هفته که” او گفت:.

Prime Minister Scott Morrison at the briefing on Friday.

نخست وزیر اسکات موریسون در جلسه روز جمعه.اعتبار:Alex Ellinghausen

“بنابراین, 12, 13, 14 مارس. این است که قصد ما که رفتن پس ما انتظار می رود برای دیدن ادامه هفته از نشست بین در حال حاضر و تا پایان سال مالی است.”

ملی دستورالعمل برای اطمینان از کارگران احساس امنیت رفتن به محل کار’

کسب و کار می خواست برای کار با کارکنان آماده برای شیوع کروناویروس در محل کار تحت محیط کار ایمن و اصول به توافق ملی کابینه.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: اصول بودند “همه چیز در مورد گرفتن استرالیایی بازگشت به کار و حصول اطمینان از که زمانی که آنها بازگشت به کار است که آنها و خانواده های آنها می توانید احساس امن در بازگشت به کار”.

ده اصول عبارتند از بیانیه ای که “کسب و کار باید در مشورت با کارگران و نمایندگان آنها بررسی راه کار می کنند به درک و تعیین کمیت ریسک و پیاده سازی و بررسی کنترل اقدامات برای مقابله با این خطرات.”

“به عنوان COVID-19 محدودیت ها به تدریج آرامش و کسب و کار و کارگران و دیگر وظیفه دارندگان باید با هم کار کنند برای انطباق و ترویج شیوه های کار ایمن و سازگار با مشاوره از مقامات بهداشت و درمان به اطمینان حاصل شود محل کار خود را آماده برای اجتماعی فاصله و نمونه اقدامات بهداشتی خواهد شد که بخش مهمی از انتقال” اصل دیگر می خواند.

کسب و کار می خواست به یک طرح آماده شده در مورد شیوع رخ می دهد در کار خود با توجه به اصل شش.

جامعه در معرض خطر کودکان در کلاس های درس کم است’: افسر ارشد پزشکی

استرالیا افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی گفت: جامعه خطر در ارتباط با کودکان از بازگشت به کلاس های درس کم است به عنوان نخست وزیر اعلام کرد اجتماعی فاصله اقدامات بودند لازم نیست در مدارس.

“NSW سلامت باید فقط انجام یک مطالعه بزرگ به دنبال برخی از عفونت است که رخ داده است در محیط مدرسه و تست شده اند بسیاری از کودکان [و] نه شواهدی که کودکان در حال انتقال این ویروس در مدارس” استاد مورفی گفت.

Chief Medical Officer Brendan Murphy says the risk posed by children gathering in classrooms is low.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی می گوید خطر ناشی از کودکان جمع آوری در کلاس کم است.اعتبار:Alex Ellinghausen

“این کاملا متفاوت از آنفلوانزا که در آن ما می دانیم که آنها گاهی اوقات سوپر پخش و می تواند گسترش ویروس. بنابراین ما فکر می کنم جامعه خطر داشتن فرزند با هم در یک کلاس درس کم است.”

استاد مورفی گفت: بسیاری از کودکانی که تا به حال قرارداد COVID-19 در استرالیا تا به حال قرارداد آن در خانه و خانواده و نه در مدرسه.

“به وضوح مدرسه می تواند یک خطر برای بزرگسالان به بزرگسالان انتقال از والدین به معلم به معلم و ما را ساخته اند یک محدوده توصیه هایی برای نگه داشتن آسیب پذیر معلمان خارج از محیط مدرسه تمرین خوب فاصله در کارکنان اتاق تمرین شیوه های خوب زمانی که پدر و مادر فرزندان خود را به مدرسه” او گفت:.

“اما اگر ما دیدن قابل انتقال وجود دارد در حال حاضر شده است یک دوجین یا بیشتر مربوط به مدرسه موارد در NSW در جنوب استرالیا – و ما را دیده اند و نه شواهد گسترده انتقال دانش آموزان به خصوص دانش آموزان جوانتر که در آن خطر درک شده توسط معلمان به بود و حتی بیشتر. و بین المللی شواهد همان است.”

‘چنین بخش مهمی از راه ما از زندگی’: PM پرچم, ورزش, دستورالعمل

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده است که توسعه از دستورالعمل جدید با هدف در استرالیا دوباره به محل کار و بازگشت به ورزشی و فعالیت های تفریحی.

ورزش و تفریح و سرگرمی دستورالعمل که هنوز به طور کامل توسعه یافته خواهد افتراق بین حرفه ای, ورزش, ورزش در جامعه و فعالیت های فردی.

Jacob Duncan and Lucas Apostolovski of APIA Leichhardt practice their skills.

یعقوب دانکن و لوکاس Apostolovski از آپیا لیچهردت تمرین مهارت های خود را.اعتبار:Dominic Lorrimer

اصول کمک خواهد کرد که به شکل چگونه متحده و سرزمین شروع به شل شدن اجتماعی فاصله اقدامات است که می تواند آغاز خواهد شد در هفته های آینده.

آقای موریسون اضافه شده که محل امن دستورالعمل بود طراحی شده برای تسریع راه اندازی مجدد اقتصاد است.

“این همه در مورد گرفتن استرالیایی بازگشت به کار و حصول اطمینان از که زمانی که آنها بازگشت به کار است که آنها و خانواده های آنها می توانید احساس امن در رفتن به کار,” او گفت:.

تبلیغات

مراقبت از سالمندان امکانات هشدار داد در برابر محرومیت بازديد محدود سالمندان

مراقبت از سالمندان امکانات را مجبور به دنبال دولت فدرال اجازه دسترسی به نوار بازدید از دوستان و خانواده و نگه داشتن افراد مسن محدود به اتاق خود را, نخست وزیر اسکات موریسون هشدار داده است.

آقای موریسون گفت: ملی کابینه بود نگرانی در مراقبت از سالمندان امکانات نادیده گرفتن coronavirus مشاوره قفل سالمندان در اتاق خود و امتناع از بازدید کنندگان.

Geoff Ostling at the Elizabeth Lodge Aged Care in Rushcutters Bay.

جف Ostling در الیزابت تسلیم مراقبت از سالمندان در Rushcutters Bay.اعتبار:کریستوفر پیرس

“من ضعیف بسیار به وضوح در سطح فدرال است که باید ما به بهبود در این منطقه تحت ترتیبات داوطلبانه است که ما در حال حاضر در محل که از کشورهای مشترک المنافع خواهد بود در حال حرکت نیاز به مراقبت از سالمندان امکانات که مایل به معافیت برای کسانی که ملی اصول … به دنبال اقتدار به انجام است که از کشورهای مشترک المنافع” آقای موریسون گفت.

“در حال حاضر وجود دارد کاملا معتبر دلایل چرا شما باید معافیت به خصوص که ما دیده ایم در شمال غرب تاسمانی در لحظه و یا آنچه که ما دیده ایم در غرب سیدنی و یا در جاهای دیگر.”

آقای موریسون گفت: “بسیار روشن توصیه های پزشکی که ما داریم این است که این بازدید ها کاملا امن هنگامی که آنها انجام می شود در شرایط مناسب و آن را بسیار مهم برای سلامت ساکنان که آنها را به حفظ تماس با عزیزان خود و دیگر پشتیبانی مردم است. این بسیار خوبی برای آنها است.”

اجتماعی فاصله ‘مناسب نیست و لازم نیست’ در مدارس: PM

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید اجتماعی فاصله اقدامات از جمله 1.5 متر فاصله نیاز و چهار متر مربع قانون برای مکانهای “مناسب نیست و لازم نیست” در میان دانش آموزان مدرسه.

او گفت: بهداشت استرالیا حفاظت اصلی کمیته گفت: در مشاوره به امروز منتشر می شود که چنین اقداماتی نمی شد و لازم است در مدارس و “مشاوره نمی تواند روشن تر از آن”.

Prime Minister Scott Morrison says medical experts do not believe social distancing is required in schools.

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید: کارشناسان پزشکی اعتقاد ندارم اجتماعی فاصله مورد نیاز است در مدارس.اعتبار:James Alcock

آقای موریسون نیز گفت: ملی کابینه را پذیرفته مشاوره پزشکی متخصص پنل که آن را توصیه می شود که ماسک توسط جمعیت عمومی است.

“آن است که توصیه شده توسط متخصص پنل که آنها لازم است پوشیده می شود و … این مهم است به یاد داشته باشید که پوشیدن یک ماسک محافظت نمی کند شما از یک عفونت, اما اگر شما در حال نمایش علائم تنفسی و سپس آن را در یک اندازه گیری است که شما مانع از انتقال آن به دیگران” او گفت:.

“آن را در مورد محافظت از شما را از عفونت … [اما] برای جلوگیری از انتقال.”

تماشا کنید: نخست وزیر را فراهم می کند ملی کابینه به روز رسانی

نخست وزیر اسکات موریسون ارائه coronavirus به روز رسانی در مدت کوتاهی های جدید از جمله مدل سازی در مورد تاثیر COVID-19 در استرالیا. شما می توانید آن را در اینجا زندگی می کنند.

‘بیماری های همه گیر را تغییر ندهید ما آنها آشکار ما’ می نویسد: ولید Aly

بیماری های همه گیر را تغییر ندهید ما حداقل در کوتاه مدت. آنها نشان می دهد ما. ما آمده ایم تا آنها را به عنوان ما شده ایم با تشکیل بیش از چند دهه و ما پاسخ درآمده است.

این همه من فکر می کنم که من بررسی قتل عام آشکار در آمریکا و انگلستان و کنتراست آن با آنچه که ما تا کنون به دست آمده در استرالیا. ما ممکن است فکر می کنم این جوامع به طور گسترده اما در حال حاضر ما شاهد تفاوت بین ما و راهی که در استرالیا تا کنون موفق به فرار خاص سیاسی و اجتماعی فروپاشی است که ثابت کرده است صرفه جویی در زندگی.

Protests against restrictions have followed the rapid rise in US unemployment.

تظاهرات در برابر محدودیت هایی که به دنبال افزایش سریع در میزان بیکاری در آمریکا. اعتبار:AP

تقابل با امریکا واضح تر است پس بیایید شروع وجود دارد. زمانی که ضد قفل تظاهرات فوران این هفته خواستار دولت دوباره باز اقتصاد با حمایت رئیس جمهور تهمت حتی اگر آن را در تضاد دولت خود توصیه های بهداشتی مشخص شد چقدر irredeemably شکسته جامعه آمریکا تبدیل شده است. برای دیدن یک معترض فریاد یک پرستار است که در خط مقدم از همه گیر گفتن آنها را به “بازگشت به چین” احتمالا به شما می گوید به اندازه کافی.

اما اگر شما می خواهید بیشتر نگاهی به برخی از آیات: “اعتقاد ما بر ما فرماندار غیر ضروری”; “کمونیسم کشته شدن بیش از COVID”; “راکفلر پزشکی و داروسازی بزرگ تروریست هستند”; “را در امریکا بزرگ دوباره: ممنوعیت ازدواج همجنسگرا”.

این نیست که صرفا مجموعه ای از افراد که مایل بیشتر فعالیت های اقتصادی. آنها این درمان به عنوان یک فرهنگ جنگ خرید به همه شیوه ای از تئوری های توطئه در طول راه.

جزئیات کامل قطعه در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>