Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: جهانی COVID-19 موارد بالا 2.9 میلیون دلار استرالیا به عنوان مرگ و میر می ایستد در 81


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 200,000. وجود دارد بیش از 2.8 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 798,000 معرفی افراد بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • بریتانیا تبدیل شدن به پنجمین کشور به رکورد بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس
  • سازمان جهانی بهداشت هشدار داد در برابر این ایده از ایمنی گذرنامه
  • جاستین ترودو است و نه حکومت کانادا برای حمایت از تحقیقات سازمان بهداشت جهانی را از دست داده و همه گیر

سنگاپور نژاد به ساخت تخت برای COVID-19 بيمار به عنوان موارد افزایش

سنگاپور: سنگاپور است که به سرعت در حال ساخت تخت فضایی برای coronavirus بیماران در کاورنو سالن های نمایشگاه و دیگر امکانات به طور موقت آن را به عنوان چهره های افزایش موارد عمدتا در میان آن جامعه بزرگ از دستمزد پایین کارگران مهاجر.

کوچک شهر-دولت از 5.7 میلیون نفر به بیش از 12000 تایید عفونت ویروس است که باعث COVID-19 یکی از مهمترین و در آسیا به علت شیوع بیماری در تنگ خوابگاه مسکن بیش از 300.000 عمدتا جنوب آسیا کارگران است.

Volunteers distribute food and beverage for free to migrant workers in Little India in Singapore on Saturday.

داوطلبان توزیع مواد غذایی و نوشیدنی به صورت رایگان به کارگران مهاجر در هند در سنگاپور در روز شنبه. اعتبار:گتی ایماژ

یکی از این تسهیلات در Changi مرکز نمایشگاه – صفحه اصلی به سنگاپور نمایشگاه هوایی آسیا بزرگترین هوافضا جمع آوری – در نهایت می تواند خانه بیش از 4000 بيمار دوره نقاهت بعد از بیماری و کسانی که با علائم خفیف.

“کل فرایند راه اندازی زیرساخت در زمان شش روز” جوزف قهوهای مایل به زرد و عضو هیات اجرایی کمیته موقت مرکز گفت.

اولین بیماران عمدتا از بنگلادش و هند منتقل شدند در روز شنبه به گسترده کنفرانس سالن تقسیم به هشت تا 10 نفر با تخت فلزی و پلاستیک سازی زیر شلواری و طرفداران.

سنگاپور مسیرهای پیاده روی تنها چین و هند و ژاپن و پاکستان در آسیا برای تعدادی از coronavirus عفونت.

بیش از 10 ، 000 از کسانی که آلوده به برخی از 80 درصد از کل کارگران خارجی از بسیاری از آنها که قرار است در “انزوا امکانات” برای افراد با علائم خفیف مانند مراکز کنفرانس.

سنگاپور گزارش 12 کشته و 24 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

‘ما رفته چند دهه’: آنچه را میراث مستند بود برای بچه ها ؟

برای برخی از استرالیا زندگی کودکان از طریق بار COVID-19 وجود خواهد داشت خاطرات “بازی نقطه ماسک در خیابان” و یا احساس ناراحتی در زمانی که مردم می آیند بیش از حد نزدیک در پیاده رو.

حتی مبهم خاطره ای از عدم تمایل به لمس هر درب-دستگیره می تواند باقی می ماند در ذهن برخی از گفته ویکتوریا پدر و مادر رعایت بچه های خود را’ واکنش صحبت کرد که برای یکشنبه عصر.

برای دیگران وجود خواهد داشت “خاطرات طلایی” از زمان صلح می گویند محققان اجتماعی در هنگامی که زندگی به نظر می رسید که در حال رشد سریع تر آرام می شود.

برای unluckiest گروهی این دوره از زندگی خود را می تواند به طور دائم تغییر توسط استرس از دست دادن شغل و ناامنی در حال حاضر برای نازک کشیده پدر و مادر است.

حتی برای بزرگسالان محدود برای هفته ها در پایان “ما تمام حس زمان تغییر” می گوید: دکتر کارلا Pascoe Leahy معاصر تاریخ محقق در دانشگاه ملبورن و موزه ویکتوریا.

“ما عادی حس بودن قادر به پروژه را در کوتاه و میان مدت و بلند مدت به طور کامل در خود نگه دارد – ما در حال زندگی می کنند از طریق یک تجربه متفاوت از زمان است.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل ستون.

تبلیغات

HSC دانش آموزان باید فرستاده اول: کار

NSW مخالفت کرده HSC دانش آموزان برای بازگشت به کلاس درس تمام وقت از این هفته با, برچسب رویکرد فعلی “گیج کننده” و “ناعادلانه”.

همه مدارس در NSW خواهد بازگشایی در این هفته اما NSW Department of Education تشویق مبهوت رویکرد است که می توانید تمام دانش آموزان حضور حداقل یک روز در هفته به مدت سه.

آن را به شرح زیر گزارش که هیچ شواهدی وجود دارد, کودکان آلوده خود را با معلمان و مدارس بود “فوق العاده کم” نرخ COVID-19 انتقال است.

روز یکشنبه کار رهبر جودی مک کی گفت: او سوال این گزارش اعتبار اما نمی تواند درک چگونه یافته های آن منجر به یک-روز-یک-هفته رویکرد به خصوص به عنوان دانش آموزان برتر اوج مطالعات خود را.

“ما همیشه می گفت ما حمایت مبهوت صحنه رویکرد … آنچه که ما می خواهم برای دیدن است که در سال 12 رفتن به مدرسه برای اولین بار,” او گفت:.

“پس از آن ما می خواهیم برای دیدن مهد کودک و مبهوت سال رویکرد پس از آن. آن چه معلمان هستند پس از آن چیزی است که مدیران در حال تماس است.”

CMO می گوید ورزشی لیگ را ارسالی این هفته برای بازگشت اما ‘راه طولانی برای رفتن’

استرالیا افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی نخواهد بود با عجله به اجازه دادن به ورزش حرفه ای به بازگشت.

استاد مورفی و هیت حفاظت از اصل کمیته شنیدن پیشنهادات از پیشرو ورزشی لیگ بعد از این هفته به چگونه برنامه آنها را برای رسیدگی COVID-19 تهدیدات در حالی که از سرگیری آموزش و بازی است.

استاد مورفی خواسته شده بود در مورد ورزش در روز یکشنبه با سوال متمرکز بر اینکه آیا ICC مردان Twenty20 جام جهانی هنوز هم می تواند به جلو در استرالیا در ماه اکتبر به عنوان برنامه ریزی شده – که به معنی تیم های ملی از سراسر جهان مجاز به استرالیا.

AFL و NRL نیز انتظار می رود به ایجاد ارسالی همراه با جیرجیرک ها و سایر کدهای ورزشی.

این NRL دارای یک هدف برای بازگشت on May 28 در حالی که AFL نگه داشته است تعدادی از گزینه های موجود در بازی.

استاد مورفی گفت: آن را هنوز هم ممکن است اما خیلی زود در روند و او را روشن ساخته است این کمیته نمی تواند لاستیک ماشین پرس یا بازگشت از هر لیگ بدون برنامه ریزی دقیق و طرح های پیشنهادی.

“حفاظت از سلامت اصل کمیته خواهد بود با توجه به بعد در این هفته برخی از طرح های مهم ورزشی کدهای به نظر چه خواهد بود پارامترها بر اساس آن ملی کابینه ممکن است احساس آن را بی خطر است برای دوباره شروع کردن جمعیت-رایگان بازی” استاد مورفی گفت.

“وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

“ما دیده نمی شود طرح های پیشنهادی خود را هنوز رتبهدهی نشده است و من می توانم به شما اطمینان وجود دارد که نیاز به مقدار زیادی از پادمان به خصوص اگر شما در حال صحبت کردن در مورد تیم آینده از یک کشور با نرخ بالای انتقال است.

“خواهد بود که یک نگرانی و ما نیاز به کاهش است و وجود دارد mitigations است که می تواند در جای خود قرار داده اما آن را خیلی زود در این فرایند است.”

AMA را تشویق می کند هر کس برای دانلود تماس با ردیابی نرم افزار

استرالیا اوج پزشکی سازمان قرار داده و حمایت خود را پشت دولت در تماس با ردیابی برنامه گفت: آن را یک ابزار مهم در کاهش جامعه گسترش COVID-19.

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone گفت که دانلود آن را در خود و تشویق بیماران دوستان و خانواده به انجام همان.

“این برنامه به سادگی خودکار بخش قابل توجهی از زمان دستی فرایند ردیابی که در تماس با COVID-19” او گفت:.

Dr Bartone گفت: این برنامه که می رود زندگی می کنند در این شب خواهد با سرعت بالا در حال حاضر دشوار کتابچه راهنمای تماس با ردیابی تلاش است.

او گفت که پس از آن فعال کردن مقامات بهداشتی به سرعت پاسخ به هر گونه نقاط جدید.

“این مهم در دادن به همه ما اعتماد به نفس در مدیریت ما خروج از محدودیت های فعلی,” او گفت:.

“ما امیدواریم که استرالیا را انتخاب کنید برای دریافت این برنامه به طوری که ما می تواند همچنان به مبارزه COVID-19 و به مردم آزادی بیشتری به خود را روز به روز زندگی می کند.”

زنده: SA مقامات بهداشتی با COVID-19 روز رسانی

سازمان دیده بان برگشت: SA برتر استیون مارشال با یک به روز رسانی در COVID-19 اوایل امروز.

تبلیغات

تست در بدون علامت برای شروع

استرالیا آغاز خواهد شد تست بدون علامت مردم به عنوان بخشی از آینده دور از اقدامات برای مبارزه با کروناویروس.

همراه با تشویق مردم استرالیا برای دانلود تماس با ما-ردیابی تلفن, نرم افزار, افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت که دولت می خواست به انجام “خیلی بیشتر از آزمون”.

“ما همچنین تست افرادی که بدون علامت از آن خواهد شد به نام sentinel تست و ما با استفاده از بهداشت و درمان کارگران و… و مراقبت از سالمندان کارگران هستند چرا که آنها در خط مقدم” او گفت:.

“ما همچنین نیاز به حمایت از این چند هزار, فوق العاده, فوق العاده بیماری کارآگاهان در بهداشت عمومی واحد که آیا تماس با ردیابی.”

استاد مورفی گفت: “هیچ استرالیا باید هر گونه نگرانی در مورد دانلود این برنامه”.

“این است که تنها برای یک هدف: برای کمک به, تماس, ردیابی. اگر کسی می شود مثبت است که همه چیز در آن است و تمام خواهد شد که برای استفاده و آن را به یکی از آن چیزهایی است که اگر ما خوب جذب واقعا جذب بالایی در سراسر جامعه است که من در یک موقعیت قوی تری برای متقاعد کردن ملی کابینه [برای بلند اجتماعی فاصله اقدامات].”

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone همچنین لنت حمایت خود را از برنامه.

“من خواهد شد دانلود و معرفی آن را به بیماران خود و دوستان و خانواده و همکاران من. استرالیا به عنوان پیشرو در انجمن پزشکی آما خواهد بود تشویق همه جامعه به انجام همان” دکتر Bartone گفت.

استرالیا نشده ‘برنده جنگ’, هشدار وزیر

وزیر بهداشت گرگ شکار اعلام کرده است در استرالیا به دست آورد “پایدار و تثبیت شده و در حال حاضر تمدید مسطح منحنی” اما دولت تلفن ردیابی نرم افزار مورد نیاز برای جلوگیری از هر گونه عمده شیوع بیماری.

آقای هانت گفت: استرالیا نشده است “برنده” جنگ در coronavirus و در عین حال با جدا شیوع هنوز هم اتفاق می افتد اما شده است وجود دارد “فوق العاده و در نتیجه حاوی موارد” در سراسر کشور.

Minister for Health Greg Hunt announcing the new COVID-19 phone tracing app.

وزیر بهداشت گرگ شکار اعلام جدید COVID-19 تلفن ردیابی نرم افزار. اعتبار:Alex Ellinghausen

او گفت: این برنامه نیاز به ارائه زود هنگام اطلاع رسانی به مردم شده بودند در تماس با تایید COVID-19 موارد اجازه می دهد برای پاسخ سریع به منزوی کردن افرادی که ممکن است آلوده.

“ممکن است که دو نفر شده اند در یک خط ایستاده و یکی از آنها تا به حال به طور تصادفی بوده است کمی نزدیک است. آن را ممکن است در حمل و نقل عمومی” آقای هانت گفت.

او گفت: این اطلاعات را ذخیره شده بر روی یک سرور و تنها می تواند توسط یک دولت رسمی بهداشت.

مشترک قادر خواهد بود برای دسترسی به اطلاعات است.

دولت جدید راه اندازی تلفن ردیابی نرم افزار

استرالیا در حال حاضر قادر به دانلود این دولت تلفن ردیابی نرم افزار که به صورت زنده از 6pm امشب.

داوطلبانه برنامه ضبط خواهد شد هر کسی که شده است در عرض 1.5 متر از یک فرد برای 15 دقیقه یا بیشتر با استفاده از بلوتوث اطلاعات که سوابق دیجیتال “دست دادن” با گوشی های دیگر.

Health Minister Greg Hunt during the launch of a new Covid-19 tracing app.

وزیر بهداشت گرگ شکار در طول راه اندازی یک جدید Covid-19 ردیابی نرم افزار. اعتبار:Alex Ellinghausen

دولت امیدوار است یک “سه گانه قفل حریم خصوصی”: از آن خواهد شد با وضع قانون است که این اطلاعات را می توان بر روی داده ها باقی خواهد ماند و بر روی گوشی و تنها می تواند منتشر شود با اجازه صریح و روشن از کسی که پس از آنها قرارداد coronavirus و آن حذف خواهد شد هر 21 روز است.

این “COVID-برنامه امن” خواهد بود یک جرم جنایی به سوء استفاده از داده ها و یا عبور از آن بدون اجازه از کاربر.

استرالیایی ها خواسته خواهد شد که به یک نام (که می تواند یک نام مستعار) یک شماره تلفن تماس و یک کد پستی و یک محدوده سنی. خواهد شد وجود ندارد geo-location tracking با دولت تنها ردیابی که کاربران شده اند در تماس با.

دولت با هدف حداقل 40 درصد از استرالیایی ها برای دانلود و استفاده از نرم افزار.

وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: این برنامه با هدف صرفه جویی در زندگی می کند و توقف شیوع بیشتر از COVID-19.

“پیدا کردن مواردی که ممکن است تشخیص داده نشده در جامعه کمک به مردم در اوایل درمان, کمک به مردم باید تشخیص زودهنگام” آقای هانت گفت.

زنده: وزیر بهداشت گرگ شکار صحبت در COVID امن ردیابی نرم افزار

در صورتی که شما آن را از دست رفته هیت وزیر گرگ شکار امروز راه اندازی دولت جدید COVID امن ردیابی نرم افزار.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>