Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ایتالیا مرگ و میر از COVID-19 سبقت چین به اسپانیا سوابق 30 درصد پرش در مرگ و میر


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • ایتالیا مرگ رول صعود به 3405, فراتر چین. در ضمن اسپانیا ثبت کرده است 30 درصد پرش در مرگ و میر
 • از 9 شب امشب تنها شهروندان استرالیا, اقامت دائم و مستقیم خود را اعضای خانواده خواهد بود و مجاز به ورود به کشور است. کسانی که مجاز به ورود هنوز هم موضوع را به 14 روز دوره قرنطینه
 • هند ممنوع اعلام کرده است تمام پروازهای بین المللی
 • بانک مرکزی انگلیس با کاهش نرخ بهره به 0.1 درصد هشدار دهنده از “تیز و بزرگ” شوک اقتصادی که “باید به طور موقت”. دیروز بانک مرکزی قطع استرالیا رای دادن به 0.25 درصد پایین ترین در کشور تاریخچه
 • جهانی آب و هوا مذاکرات برنامه ریزی شده برای ماه نوامبر در گلاسکو در شک هستند

گذاشتن درپوش شب رویدادها

 • ایتالیا رسیده هولناک نقطه عطف تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس سبقت چین گزارش داد تلفات. ایتالیایی, مقامات گفت: 427 نفر بیشتر درگذشت گرفتن این کشور تلفات به 3405, فراتر 3245 ثبت شده توسط چینی ها. جزئیات بیشتر در این مورد اینجا.
 • اسپانیا ثبت 30 درصد افزایش در مرگ و میر است که در حال حاضر 83 چهارم-بالاترین در جهان است.
 • در انگلستان بانک مرکزی انگلستان اعلام کرد: یک دوم اضطراری کاهش نرخ بهره و کاهش نرخ به پایین ترین سطح از 0.1 درصد است. بانک مرکزی انگلیس هشدار داد شوک اقتصادی از این بیماری همه گیر و تلاش های معرفی شده برای کنترل گسترش ویروس می تواند “تیز و بزرگ اما باید موقت”.
 • بوریس جانسون گفت: انگلیس می تواند “به نوبه خود جزر و مد” این ویروس در طی 12 هفته اما تنها اگر مردم در خانه ماند و تمرین های اجتماعی فاصله. انگلستان مرگ و میر افزایش یافته و به 144.
 • هند کپی استرالیا در آب بندی کردن مرزهای خود. استرالیا در مرزهای نزدیک به همه افراد غیر مقیم و غیر شهروندان از 9 شب امشب.
 • فرمول یک به نام خاموش هلندی و موناکو Grands جایزه و شاهزاده هری رقابت ها لغو شد برای این سال است.

و که در آن است از من. من توزیع بیش به مری وارد خواهد کرد که نگه داشتن شما به روز با روز تحولات است.

شاهزاده هری رقابت ها لغو شده برای سال 2020

شاهزاده هری رقابت ها لغو شده اند برای سال 2020 است. رقابت برای زخمی جانبازان جنگ شد و با توجه به زمان و مکان ممکن است.

برگزارکنندگان گفت: این بازی می تواند “دیگر را به عنوان برنامه ریزی شده” به دلیل همه گیر است و آنها در نظر گرفته شده برای برنامه ریزی مجدد این رویداد برای ماه های مه و ژوئن سال آینده “موضوع را به در دسترس بودن امکانات و منابع است.”

Prince Harry and wife Meghan at a reception hosted by Prime Minister Scott Morrison with Invictus Games competitors in Sydney in 2018.

شاهزاده هری و مگان در پذیرش میزبانی نخست وزیر اسکات موریسون با وجود رقبا در سیدنی در سال 2018 است.اعتبار:AP

لغو خواهد بود یک ضربه به شاهزاده. او و همسر مگان ساخته شده خود را در اولین حضور عمومی به عنوان یک زن و شوهر در این بازی در کانادا و انجام اولین رویال سفر به استرالیا به عنوان یک زن و شوهر برای این رویداد در سیدنی در سال 2018 است.

زن و شوهر خطاب COVID-19 همه گیر در طولانی پست های رسانه های اجتماعی در روز چهارشنبه گفت: آنها را به اشتراک گذاری اطلاعات و منابع خود را در کانال های آنلاین “برای کمک به همه ما حرکت به عدم قطعیت” و همچنین با تمرکز بر “الهام بخش داستان چگونه بسیاری از شما را در سراسر جهان به هم متصل هستند در راه بزرگ و کوچک برای بلند کردن همه ما است.”

تبلیغات

که خارج هشدار در مورد استفاده از ایبوپروفن برای کاهش علائم کروناویروس

در روز سه شنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: آن توصیه می شود با استفاده از پاراستامول برای درمان علائم کروناویروس و ایبوپروفن در میان نگرانی های منتشر شده در مجله پزشکی لانست که محبوب ضد التهابی مواد مخدر معمولا به فروش می رسد به عنوان Nurofen می تواند باعث بدتر شدن ویروس.

“در عین حال توصیه می کنیم به جای استفاده از پاراستامول و نه استفاده از ایبوپروفن به عنوان یک خود دارو. این مهم است” که سخنگوی مسیحی Lindmeier گفت: در روز سه شنبه.

اما که در حال حاضر خارج است که مشاوره.

“در حال حاضر بر اساس در حال حاضر در دسترس اطلاعات که نمی توصیه به استفاده از ایبوپروفن” این در بیانیه ای گفت در حالی که اشاره به این که بیماران باید آگاه باشند از این دارو عوارض جانبی شناخته شده.

AAP

بوریس جانسون می گوید بریتانیا می تواند به نوبه خود جزر و مد در coronavirus در 12 هفته

بوریس جانسون است که صحبت کردن در شماره ده. انگلستان مرگ و میر از COVID-19 افزایش یافته است به 144.

نخست وزیر بریتانیا می گوید بریتانیا دستور محاکمه آنتی بادی کیت که تست اگر یک فرد در حال حاضر شده است در معرض coronavirus و بهبود. این خواهد بود بسیار مهم در شناسایی موارد که در آن مردم با انجام این بیماری اما تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

اگر این آزمون کار, جانسون می گوید: دولت به خرید صدها نفر از هزاران نفر از کیت “را به عنوان به زودی به عنوان عملی” را به عنوان آنها می تواند یک “بازی-changer.”

UK Prime Minister Boris Johnson has not ruled out enforcing closures but said for as long as public pleas for people to stay at home were working, they would not be needed. London's iconic landmarks, including Trafalgar Square (pictured), have been deserted for several days.

نخست وزیر بوریس جانسون است نه حکومت کردن اجرای تعطیلی اما گفت تا زمانی که عمومی و درخواست مردم برای ماندن در خانه مشغول به کار بودند آنها را نمی شود مورد نیاز است. لندن نمادین نشانه از جمله میدان ترافالگار (تصویر) شده اند و ترک برای چند روز.اعتبار:PA

جانسون گفت: انگلیس می تواند “به نوبه خود جزر و مد در آینده 12 هفته” اگر چه بعد واجد شرایط این گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که در ماه ژوئن ما خواهد بود در شیب رو به پایین…البته که نه…ما نمی دانیم که چه مدت این چیز خواهد رفت….اما ما نمی دانیم که این چیز محدود خواهد شد.”

جانسون تاکید کرد که آن را “کاملا حیاتی” است که مردم برای جلوگیری از رستوران ها و کافه ها و بارها برای کنترل گسترش بیماری است.

او خودداری کرده است که اعمال هر یک از سختگیرانه ممنوعیت سفر و مستندات دیگر رهبران تحمیل شده بر شهروندان خود و بپذیریم که در برخی از نقاط پایتخت عمومی ارشاد است که رعایت به عنوان لازم و است که بیشتر اقدامات ممکن است لازم باشد.

جانسون است ترغیب کارفرمایان به کارکنان خود را و ذخیره آنها را به عنوان تعطیلی فعالیت های اقتصادی را به توقف گفت: “پیام من به شرکت ها است که با دقت فکر می کنم قبل از اینکه شما شروع به تخمگذاری کردن کارکنان خود را.

جانسون گفت که بر خلاف پس از بحران مالی در سال 2009 که در آن دولت بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفت برای نجات بانک ها اما غفلت روزمره کارگران تحت تاثیر بحران اعتباری “در این زمان ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما واقعا دنبال پس از افرادی که واقعا رنج می برند از عواقب اقتصادی.”

در پاسخ به گزارش های رسانه ها که مترو لندن خواهد بود بسته جانسون گفت: “هیچ چشم انداز از ما که مایل به توقف حمل و نقل عمومی در لندن است.”

ایتالیا مرگ و میر از coronavirus سبقت چین گزارش داد تلفات

مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافته است 427 به 3,405 معنی این کشور در حال حاضر ثبت شده مرگ و میر بیشتر نسبت به چین که در آن همه گیر آغاز شد.

در چین گزارش داد تلفات است 3,245 و مقامات گفت که برای اولین بار آنها ثبت شده هیچ جامعه انتقال این بیماری از شیوع بیماری در ووهان در اواخر سال گذشته.

ایتالیا شیوع آمد به نور در شمال کشور در اواخر فوریه.

متاسفانه یک تعداد کل موارد در ایتالیا افزایش یافت به 41,035 تا 14.9 درصد سریع تر از نرخ رشد کمتر دیده می شود بیش از سه روز گذشته با توجه به عمران سازمان حفاظت.

تعداد زیادی از مردم در مراقبت از 2,257 به 2,498.

ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت آن در نظر گرفته شده است یک عامل در این کشور نرخ مرگ بالا.

با مهر

ایتالیا می تواند پیشی چین coronavirus مرگ و میر

ایتالیا دوم-بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در پشت چین ساخت این مرکز از این بیماری همه گیر در اروپا است. چین مرگ و میر می ایستد در 3,245 و ایتالیا می ایستد در 2,978.

A medical staffer watches from a tent at one of the emergency structures set up at the Brescia hospital in northern Italy.

پزشکی کارمند ساعت از یک چادر در یکی از سازه ها و اورژانس در برشا بیمارستان در شمال ایتالیا.اعتبار:AP

اما با توجه به نرخ های ایتالیا مرگ و میر آن به زودی می تواند به پیش افتادن از چین احتمالا به عنوان اوایل به عنوان امروز است.

گریم پيش بينی می آید به چین که در آن همه گیر شروع ثبت آن در اول روز با جدید داخلی مورد از این بیماری است.

ادامه مطلب در این گزارش از رم این اینجا.

تبلیغات

ملکه الیزابت انگیزش افراد به بازی بخشی خود را به عنوان او را رها کاخ باکینگهام

ملکه الیزابت صادر کرده است یک پیام به افراد پس از ترک کاخ باکینگهام برای قلعه ویندسور با شوهرش پرنس فیلیپاصرار هر کس را به بازی بخشی خود را برای محافظت از هر یک از دیگر.

The Queen moved to Windsor Castle earlier than planned as authorities said Coronavirus was spreading across London faster than anticipated.

ملکه نقل مکان کرد و به قلعه ویندسور زودتر از برنامه ریزی به عنوان مقامات گفت Coronavirus گسترش در سراسر لندن سریع تر از پیش بینی.اعتبار:WPA, استخر

“به عنوان فیلیپ و من می رسند در ویندزور امروز ما می دانیم که بسیاری از افراد و خانواده ها در سراسر انگلستان و در سراسر جهان در حال ورود به یک دوره از نگرانی و عدم اطمینان” اعلیحضرت او گفت:.

“ما همه توصیه به تغییر روال عادی ما و به طور منظم الگوهای زندگی برای خوب بیشتر از جوامع ما زندگی می کنند و به ویژه برای محافظت از آسیب پذیر ترین در درون آنها.”

“در زمان این چنین به من یادآوری است که در تاریخ ملت ما است جعلی توسط مردم و جوامع با هم به عنوان یک کار تمرکز ما تلاش های مشترک با تمرکز بر هدف مشترک است.”

“ما بسیار خدا را شکر برای تخصص و تعهد ما دانشمندان و پزشکان و اورژانس و خدمات عمومی; اما در حال حاضر بیش از هر زمان در گذشته همه ما مهم و حیاتی بخش به بازی به عنوان افراد – امروز و در روزهای آینده هفته و ماه است.”

“بسیاری از ما نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای ماندن در تماس با یکدیگر و مطمئن شوید که عزیزان امن هستند. من مطمئن هستم ما به این چالش. شما می توانید مطمئن باشید که من و خانواده ام آماده به بازی بخشی از ما.”

موناکو شاهزاده آلبرت coronavirus

شاهزاده آلبرت موناکو دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما سلامت خود را به علت نگرانی خود را می گوید.

Prince Albert of Monaco. AFR Magazine - September 2018 -?

شاهزاده آلبرت موناکو. AFR Magazine – سپتامبر 2018 -?اعتبار:Gaetan LUCI Palais Princier

“پرنس آلبرت ادامه کار از دفتر خود را در آپارتمان خصوصی” این در بیانیه ای گفت.

این دفتر همچنین اضافه کرد که شاهزاده آلبرت است که در تماس مداوم با اعضای کابینه خود دولت و نزدیک خود کارکنان است.

پرنس آلبرت است که پادشاه حاکم از اصالت موناکو و پسر بازیگر گریس کلی.

با مهر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ضد مالاریا مواد مخدر نشان می دهد ‘وعده های اولیه’ هنگامی که مورد استفاده در درمان COVID-19 بيمار

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزاری روزانه رسانه های کنفرانس به ارائه به روز رسانی در تلاش برای مبارزه با COVID-19.

او می گوید: ارزان قیمت دارو به نام هیدروکسی کلروکین (که ذکر شده در استرالیا داروسازی مزایای طرح) و مالاریا و بيماران مبتلا به آرتريت نشان داده است وعده های اولیه که مورد استفاده برای درمان COVID-19.

“ما می دانیم که اگر همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده آن را به کشتن کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “این می تواند یک بازی را تغییر و یا شاید نمی,” او گفت:.

محققان استرالیایی گفت: آنها آغاز خواهد شد بالینی در استفاده از ضد مالاریا در برابر COVID-19.

پروفسور دیوید پترسون از دانشگاه کوئینزلند گفت: مواد مخدر ثابت بسیار موثر است که برای اولین بار استفاده می شود در برابر این ویروس در لوله های آزمایش.

فرمول یک به تعویق افتاد, هلندی, اسپانیایی و موناکو Grands جایزه بزرگ

فرمول یک به تعویق افتاد, هلندی, اسپانیایی و موناکو Grands جایزه بزرگ که تمام شد به جای برنامه ریزی شده است.

آن را به شرح زیر در هفته گذشته در آخرین لحظات پر هرج و مرج لغو جایزه بزرگ استرالیا در ملبورن و به تعویق افتادن چینی, بحرین و ویتنام Grands جایزه بزرگ.

Spectators in Melbourne were turned away when the Australian Grand Prix was cancelled at the last minute.

تماشاگران در ملبورن تبدیل شد دور زمانی که استرالیا جایزه بزرگ لغو شد در آخرین لحظه.اعتبار:جو Armao

فرمول یک گفت: این تصمیم به تعویق انداختن سه مسابقه بود به دلیل “مداوم و سیال طبیعت COVID-19 وضعیت” و “به منظور اطمینان از سلامت و ایمنی رفت و آمد کارکنان شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی و طرفداران”.

فرمول یک گفت: این 2020 قهرمانی فصل آغاز خواهد شد “را به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این کار پس از ممکن است.”

شما می توانید جزئیات کامل بیانیه از فرمول یک در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>