Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: بیش از 30 میلیون آمریکایی از پرتاب از کار به عنوان جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 3.2 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 93

اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 231,000. وجود دارد بیش از 3.2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 1 میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در سال 93 پس از مرگ یک شهروند دیگر در Newmarch خانه اعلام شد امروز صبح. شده اند وجود دارد 6752 موارد coronavirus پس از شروع شیوع و 5714 بهبود
  • در مجموع 30 میلیون آمریکایی پرتاب شده است از کار در شش هفته. شده اند وجود دارد بیش از 63,000 مرگ و میر در ایالات متحده با 26,000 عفونت های جدید گزارش شده در روز پنج شنبه
  • اول آرامش NSW اجتماعی فاصله قوانین آمده است به اجرا با گروه دو بزرگسالان در حال حاضر مجاز به دیدار یکی دیگر از خانواده است. قوانین نیز آرام در سرزمین های شمالی صبح امروز که در آن هوای تجمعات مانند عدم ورزش تماس عروسی و مجالس ترحیم مجاز به رخ می دهد
  • ملی کابینه را در ملاقات 10 صبح امروز به بحث در مورد داوطلبانه کد از عمل برای سالخورده مراقبت COVID-19 طرح نظارت بهداشت روان بازیابی و اصول راهنمای بازگشت از حرفه ای و تفریحی ورزشی

ظ می گوید لاغر به اقامت در خارج از سیاست پس از گمراه کننده چین اظهارات

نخست وزیر اسکات موریسون گفته میلیاردر اندرو فارست به دور ماندن از امور خارجه او را متهم به ارائه اطلاعات نادرست در مورد ریشه های کروناویروس.

“من فکر نمی کنم کسی در هر fantasyland در مورد که در آن [ویروس] آغاز” آقای موریسون گفته آلن جونز 2GB در این صبح است. “آن را در چین آغاز شده.”

پرسیده شده توسط Mr Jones اینکه آقای فارست دراز کشیده بود زمانی که او گفت: دیروز این ویروس می تواند شروع کرده اند در یک کشور دیگر نخست وزیر گفت: “بدیهی است که درست نیست”.

“آنچه در جهان بیش از نیاز به دانستن این است که چگونه شروع شد و چه درس هایی است که می تواند آموخته است ؟ که باید انجام شود به طور مستقل” او گفت:.

“چرا ما می خواهیم به می دانم که? به دلیل آن می تواند دوباره اتفاق می افتد.”

استرالیا شده و خواستار کشورهایی مانند فرانسه و ایالات متحده برای پیوستن به آنها را خواستار تحقیقات مستقل به ریشه های کروناویروس که منجر به تهران تهدید یک مصرف کننده تحریم از دانش آموزان و بازدید گردشگران و استرالیا و همچنین فروش از محبوب صادرات محصولات کشاورزی مانند شراب و گوشت گاو.

سه مورد جدید در ویکتوریا

سه مورد جدید ثبت شد در ویکتوریا بیش از 24 ساعت گذشته, گرفتن دولت در مجموع به 1364.

سه مورد جدید پس از هفت مورد جدید تایید شد دیروز.

معلوم نیست اگر هر یک از سه حالت اضافی مورد جامعه انتقال موارد است.

وجود 16 نفر در بیمارستان ویکتوریا از جمله هفت در بخش مراقبت های ویژه.

برتر Daniel Andrews گفت: آمار و ارقام مثبت بودند اما وضعیت همچنان شکننده است.

“من می دانم آن است که آسان به فکر می کنم که به خوبی با چنین کم مورد اعداد شاید بدترین گذشت, شاید این است که بیش از, من فقط می خواهم به یاد هر ویکتوریا این است که بسیار شکننده است,” او گفت:.

“ما شاهد افزایش تعداد فقط یک زن و شوهر از روز پیش ما تا به حال شیوع در بسیاری از تنظیمات مختلف در سراسر ویکتوریا.

“این زن و شوهر بعد از دو هفته همانطور که ما حرکت به 11 مارس که در آن ما باید به بررسی وضعیت اضطراری ما باید به کار واقعا سخت در این روزهای منتهی به [سپس] به مطمئن شوید که ما باید گزینه.”

آقای اندروز خواست مردم حتی کسانی که با علائم خفیف تست کنید.

تبلیغات

زنده: ویکتوریا برتر می دهد coronavirus به روز رسانی

1600 کسب و کارهای محلی محوری برای تولید لوازم پزشکی

بیش از 1600 NSW کسب و کار “retooled” برای تولید لوازم پزشکی در طول coronavirus شیوع برتر Gladys Berejiklian اعلام کرد این صبح است.

بیش از 1800 کسب و کار جلو آمد پس از دولت قرار دادن یک تماس برای کسب و کارهای محلی به محوری به سمت تولید محصولات تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و دست sanitiser.

“مگر در مواردی که شما باید PPE حیاتی تجهیزات نگه می دارد که ما سلامت کارگر, امن, شما نمی توانید مطمئن شوید که شما در حال درمان ویروس خوب” Ms Berejiklian گفت.

“این شده است یک تجربه مثبت. من می خواهم برای تشکر از جامعه کسب و کار که برای همه کسب و کار است که رو به جلو آمده اند.”

شغل وزیر استوارت آیرس گفت: یک لیست از کسب و کار که تا به حال retooled خواهد بود در دسترس عموم ساخته شده با یک وب سایت راه اندازی می شود برای اعضای جامعه به خرید تجهیزات از قبیل ماسک.

آقای آیرس گفت: تجهیزات مورد نیاز به تصویب استانداردهای معمول استفاده می شود توسط متخصصان پزشکی.

“ما باید خوب اعداد در میان مدت در حال حاضر ما واقعا فقط نخواسته ما در دراز مدت تامین کند.”

پنریته خواست تا در حال حاضر برای تست بعد از بد گونه شناسایی شده در جامعه

ساکنان پنریته دولت محلی منطقه جدا شده است به در حال حاضر برای تست با NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی گفت: شعار خصوص بد سویه از ویروس تبدیل شده است و در حال حاضر در خوشه در این منطقه است.

“ما آزمایش ژنتیکی نشان داده شده است وجود دارد برخی از سویه از ویروس که در منطقه” دکتر شعار گفت.

این گونه تشخیص داده شده است در Anglicare را Newmarch خانه در Caddens و همچنین در دیگر خوشه.

74 ساله شد 13th ساکن در Newmarch خانه به مرگ ناشی از این ویروس دیروز بعد از ظهر. شده اند وجود دارد 59 موارد coronavirus مربوط به مرکز.

Dr شعار گفت: دولت بود که با داشتن یکی دیگر از کنترل عفونت بررسی در این مرکز پس از سه ساکنان آزمایش مثبت این هفته است.

او افزود که سه آخرین موارد خفيف علائم.

“سوال خواهد بود که آیا کارکنان آلوده بیماران و یا اگر وجود دارد چیزی دیگری که ما در حال از دست رفته” او گفت:.

نه موارد جدید در NSW نیم با توجه به جامعه انتقال

NSW ثبت کرده است نه موارد جدید یک شب با “چهار یا پنج” با توجه به جامعه انتقال برتر Gladys Berejkilian کرده است به خبرنگاران گفت: امروز صبح.

بیش از 7000 تست انجام شد برای دومین روز متوالی در دولت با Ms Berejiklian اصرار مردم به ادامه نوبت به تست درمانگاه بیش از آخر هفته حتی به صورت خفیف ترین علائم است.

“هر آخر هفته ما شاهد یک شیب در تعداد زیادی از مردم گرفتن تست شده,” او گفت:.

دولت هدف این است که برای 8000 نفر به آزمایش می شود هر روز.

“این است که چگونه ما می توانیم کنترل گسترش و مطمئن شوید که تعداد موارد نمی شوند قابل کنترل به عنوان ما را از طریق فرایند از شروع به سهولت محدودیت” Ms Berejiklian گفت.

مدیر سازمان بهداشت افسر دکتر روحانی شعار گفت: از نه جدید موارد سه نفر از ناشناخته خوشه, چهار مورد بررسی یکی شده بود به صورت محلی به دست آورد و یکی شده بود به دست آورد و در خارج از کشور.

Dr شعار گفت: او نه بیش از حد نگران سنبله در جامعه انتقال است.

“ما باید به انتظار این اعداد به نوسان,” او گفت:, و اضافه کرد که نرخ های مختلف جامعه انتقال در بخش های مختلف دولت است.

“این است که چرا مهم است به چنین نرخ بالایی از تست.”

تبلیغات

زنده: NSW برتر می دهد coronavirus به روز رسانی

‘نامعقول,’ بدن سرریز در نیویورک funeral home دهید پروب

خانه جنازه در بروکلین نیویورک می تواند به صورت مدنی جریمه و تعلیق پس از مقامات در پاسخ به شکایات توسط رهگذران در مورد بوی بد وجود دارد در روز چهارشنبه نشان داد که خانه را اجاره کرده بود چهار کامیون به برگزاری حدود 50 اجساد کمیسیون بهداشت و درمان دکتر هوارد Zucker گفت: پنج شنبه.

همسایه صاحب کسب و کار نیز به نام خدمات اورژانس گزارش که وجود مایعات نشت از یکی از کامیون ها, پلیس گفت:.

Territorians مجاز به جمع آوری برای, هوای آزاد, ورزش, عروسی

آن را فقط NSW ساکنان که در حال گرفتن کمی تاخیر از اجتماعی خود فاصله محدودیت های امروز, سرزمین شمالی نیز آغاز شده است آن پنج هفته برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار و فضاهای.

بیش از پنج هفته همه کسب و کار از جمله رستوران و کافی شاپ و ورزشگاه را بازگشایی شده است. اما امروز تمرکز در هوای آزاد, گردهمایی: آن است که در حال حاضر قانونی برای بازی در هوای بدون تماس یا برگزاری یک عروسی و یا مراسم تشییع جنازه در این سرزمین است.

“این آخر هفته تنظیم شده است به بسیار بزرگ خارج از منزل, پارک ها, بازیهای تیراندازی … ازدواج اگر شما می توانید سازماندهی آن است که سریع” وزیر Michael توپچی شوخی دیروز پس از تاکید بر این که پایبندی به فاصله فیزیکی هنوز هم می تواند در جای خود با مردم نیاز به نگه داشتن 1.5 متر از هم جدا.

در دو هفته زمان قلمرو اجازه خواهد داد که برای بارها و رستورانها به بازگشایی و همچنین مراکز خرید سرپوشیده ورزشگاه و زیبایی درمانی برای “non-صورت خدمات”. در ژوئن 5, همه کسب و کار اجازه خواهد داشت برای بازگشت از جمله کاباره ها و تیم های ورزشی.

امید است که آرامش بخش سخت محدودیت در پاسخ به COVID-19 همه گیر شده اند که در جای خود برای نزدیک به شش هفته و منجر به جرم خاموش شدن ناگهانی و از دست دادن شغل ایجاد خواهد شد پایدار زندگی در حالی که هنوز تمرین های اجتماعی فاصله.

در روز پنج شنبه این سرزمین بود نه جدید کروناویروس صورت 24 روز و تمام اما و طی آن 28 نفر بهبود بود.

شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر و یا جامعه انتقال که آقای توپچی گفت: دستاورد قابل توجه و با تشکر از همکاری Territorians.

با AAP

برتر می گوید Anglicare مدیریت از شیوع ‘قابل قبول نیست’

NSW برتر Gladys Berejiklian گفته Anglicare را مدیریت Newmarch خانه شیوع بوده و غیر قابل قبول پس از مرکز مراقبت از سالمندان خود را گزارش داد 13th مرگ و میر ناشی از این ویروس در این صبح است.

“چه اتفاق می افتد وجود دارد قابل قبول نیست و متاسفانه شما متوجه تفاوت در این راه افرادی که در اجرای این مراقبت از سالمندان در خانه های سراسر کشور در برخورد با مسئله” Ms Berejiklian گفت: ABC اخبار صبحانه امروز صبح.

“برخی در حال انجام آن بهتر از دیگران است. و متاسفانه این اپراتور خاص شده است به سمت چپ مایل در تعداد سطوح.”

وجود دارد در حال حاضر 59 موارد coronavirus مرتبط Newmarch خانه است که بخشی از Anglicare را Caddens روستا در سیدنی غرب است.

تسهیلات عامل بود با کمتر از دو سوم از آن به کارکنان به طور منظم تعداد هفته گذشته پس از بیش از 50 پرسنل مجبور شدند به خود منزوی پس از اینکه تشخیص داده و یا در معرض COVID-19. دولت فدرال پس از مداخله به ارائه کارکنان از امکانات دیگر.

دو نفر و سه نفر از ساکنان آزمایش مثبت در سه روز گذشته. یکی از کارکنان مشغول به کار در این مرکز در حالی که عفونی اگر چه پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی.

دستياران خانواده ابراز ناراحتی در عدم اجازه دیدار با عزیزان خود در این مرکز است که در مستند از مارس 23, اگر چه برخی اجازه داده شده پنجره بازدید این هفته.

Ms Berejiklian گفت: او حمایت نخست وزیر اسکات موریسون در مراقبت از سالمندان امکانات اجازه می دهد عزیزان را به بازدید از آن امکان پذیر است. یک کد از عمل برای مراقبت از سالمندان امکانات است که در مورد بحث امروز ملی کابینه.

“ما می دانیم که تا زمانی که وجود دارد یک درمان برای ویروس, همه ما باید به تغییر راه ما زندگی می کنند اما بیشتر آسیب پذیر نباید محروم از دیدن بستگان خود را برای یک دوره طولانی از زمان,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>